TEMAT: Uprawa kwiatów w hydroponice

Uprawa kwiatów w hydroponice 08 Lip 2018 17:26 #617293

  • Mila
  • Mila's Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 73
  • Otrzymane dziękuję: 66
Teresa, dziękuję. Nie będę w takim razie ryzykowała z begoniami. Fiołki zawsze w ziemi ukorzeniałam, ale teraz spróbuję w wodzie i potem -do hydro.
Za tę wiadomość podziękował(a): Hydroponiczka


Zielone okna z estimeble.pl

Uprawa kwiatów w hydroponice 09 Lip 2018 18:17 #617462

  • Hydroponiczka
  • Hydroponiczka's Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Ciesz się tym co masz.
  • Posty: 62
  • Otrzymane dziękuję: 102
002-6.jpg


008-6.jpg


004-6.jpg



Źabulu miła a czymże mam się chwalić, żadnych nowości,poza "weźże mnie" :P nie posiadam i pewnie długo nie będzie, bo parapety nie są z gumy :( .Żeby Cie jednak zadowolić fotkami pokażę stare Reo do którego kilka dni temu dołożyłam Stromante tricolor, kilkuletni fikus,który stoi na korytarzu i rok temu stracił 90% liści (chyba kotek sąsiadki go załatwił, dlatego ma osłonkę papierową,aby łłobuziak Czaruś więcej go nie obgryzał) A na dzień dzisiejszy wygląda tak. No i największa duma na balkonie,pomidorki miniaturowe których jest aż 25 sztuk razem na 6 sześciu krzaczkach. :rotfl1: A co, jak na pierwszy raz to sporo :cool3:
Teraz czekam na kwitnienie grudników. Mam aż 3 sztuki.Jeden biały, drugi mieszany i trzeci różowy jeszcze malutki ale jest to dziecko mojego pierwszego grudnika, z którego zrobiłam szczepki i będzie kwitł pierwszy raz.
Jeżeli chodzi o drzewko moringa to chyba poniosę klęskę.w hydro prawie padło, w ziemi marnieje :( .

005-9.jpg
Ostatnio zmieniany: 09 Lip 2018 18:24 przez Hydroponiczka.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Tola, Carmen
Wygenerowano w 0.205 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum