TEMAT: Nasze koty

Nasze koty 19 Sie 2017 16:00 #561048

  • beatazg
  • beatazg's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Solina Bieszczady strefa 6a
  • Posty: 3673
  • Otrzymane dziękuję: 5766
Koteczka , ale KIara dla mnie byłaby za trudna . Musi być coś łatwiejszego , bo nieraz drę się na pół wsi za nimi , dobrze ,że mieszkam na uboczu . Najlepsze ,że ten kot to tak jak turysta do mnie zaszedł . Turyści go widzieli jak szedł , przysiadł przy kamieniu na mostku . Myśleli ,że on mój . A do mnie przyszedł przez balkon jakby drogę znał :)
Zdjcie6748.jpg


Zdjcie6753.jpg


Zdjcie6758.jpg


Zdjcie6757.jpg


Beata
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): tija, Kiki, patrycja


Zielone okna z estimeble.pl

Nasze koty 19 Sie 2017 16:01 #561049

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3477
Selinka wrote:
Beatko, to koteczka, jak widzę :)

Brawo ty! :bravo: Ja bez zajrzenia pod ogon nie umiałabym stwierdzić na pewno że to kot lub kotka. No chyba że koteł by stał i zadek by było widać. ;) :whistle: :happy:

Co do imienia, to ona ma na swoim futrze całe mnóstwo fantastycznych uroczych plamek. Najpiękniejsza jest ta na nosku. Więc może... Plamka?
Dobrego dnia. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniany: 19 Sie 2017 16:06 przez Forumowa Żabula.
Temat został zablokowany.

Nasze koty 19 Sie 2017 16:06 #561050

  • beatazg
  • beatazg's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Solina Bieszczady strefa 6a
  • Posty: 3673
  • Otrzymane dziękuję: 5766
Krysiu, to może dlatego ,że jak ktoś wyrzuca zwierzęta to dziewczynki częściej ,a przecież są o wiele bardziej przywiązane do domu . Ona jest malutka , waży nie więcej niż pół kilograma . Lilka z ciekawości rozciągnęła się chyba na pół metra :)

Zdjcie6762.jpg



Beata
Ostatnio zmieniany: 19 Sie 2017 22:55 przez Forumowa Żabula.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): tija, Forumowa Żabula, Kiki, Selinka, CHI, Kajtkowa

Nasze koty 19 Sie 2017 23:32 #561153

  • CHI
  • CHI's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3923
  • Otrzymane dziękuję: 20935
Obeliksowi się pies pomylił - Cedrik...
P8130105.jpg


Bo miał być ten - Duszek:

P8130114.jpg


A tego jeszcze nie grali...
Obelix i Devi?
P8130248.jpg


Kleopatra jest plaskata...
P8190846.jpg



Szeryfa nie ma - uwielbia polować na psie ogony, ale nie tak prosto go ufocić... :supr:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): tija, Amlos, beatazg, Łatka, Selinka, patrycja, Kajtkowa

Nasze koty 20 Sie 2017 01:53 #561156

  • Selinka
  • Selinka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 786
  • Otrzymane dziękuję: 371
Kerstin2309 wrote:
Brawo ty! :bravo: Ja bez zajrzenia pod ogon nie umiałabym stwierdzić na pewno że to kot lub kotka. No chyba że koteł by stał i zadek by było widać. ;) :whistle: :happy:

No przecież szylkretowych facetów nie ma, sama masz Polcię szylkretkę :) Ani ogon ani to co pod nim niepotrzebne do wydania wyroku u płci, heheh.

Beatko, Kiara przez "i", nie "l", właściwie pisze się Chiara. No ale imię to zdecydowanie rzecz gustu, mi się Kiara, Kiarusia podoba i nie wydaje się trudne do wołania, nawet na całą wieś, nie tylko pół :)
Asia

"You yourself create your own reality in your thoughts and beliefs. Change your thoughts and your life will change."

Na zielono !

FILODENDRONY, FIKUSY, HOJE I FIOŁKI-SPRZEDAM, WYMIENIĘ
Ostatnio zmieniany: 20 Sie 2017 01:55 przez Selinka.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): CHI, patrycja

Nasze koty 20 Sie 2017 01:58 #561157

  • Selinka
  • Selinka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 786
  • Otrzymane dziękuję: 371
A Szeryfa zdecydowanie trza przemalować, tzn wybielić. :hearts: Biała banda :funnyface:
Asia

"You yourself create your own reality in your thoughts and beliefs. Change your thoughts and your life will change."

Na zielono !

FILODENDRONY, FIKUSY, HOJE I FIOŁKI-SPRZEDAM, WYMIENIĘ
Temat został zablokowany.

Nasze koty 20 Sie 2017 07:49 #561160

  • beatazg
  • beatazg's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Solina Bieszczady strefa 6a
  • Posty: 3673
  • Otrzymane dziękuję: 5766
Joasiu , to było i , tylko duże :) . Zdjęcia Małgosi świetne :bravo: , moją beagielkę ,jak tylko kot dotknie zaraz ucieka a nie raz też potrafi pyskiem kłapnąć ze złości .

Beata
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): CHI

Nasze koty 20 Sie 2017 12:47 #561190

  • Selinka
  • Selinka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 786
  • Otrzymane dziękuję: 371
beatazg wrote:
Joasiu , to było i , tylko duże :) . Zdjęcia Małgosi świetne :bravo: , moją beagielkę ,jak tylko kot dotknie zaraz ucieka a nie raz też potrafi pyskiem kłapnąć ze złości .

Beata

Tak czy inaczej-koteczka Ci się ewidentnie "przywłaszczyła"-sama sobie wybrała z kim chce mieszkać :0)

A szylkretowe koteczki uważane są za przynoszące szczęście,szczęście dodatkowo pomnożone przez posiadanie na pyszczku "rudego płomienia". Czyli dubeltowe szczęście do Ciebie zawitało !
Nie pozostaje nic, jak tylko życzyć i kotce i Wam jak najwięcej tego szczęścia :hearts:
Asia

"You yourself create your own reality in your thoughts and beliefs. Change your thoughts and your life will change."

Na zielono !

FILODENDRONY, FIKUSY, HOJE I FIOŁKI-SPRZEDAM, WYMIENIĘ
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): CHI, patrycja

Nasze koty 20 Sie 2017 13:17 #561195

  • beatazg
  • beatazg's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Solina Bieszczady strefa 6a
  • Posty: 3673
  • Otrzymane dziękuję: 5766
Joasiu dziękuję za te słowa akurat teraz . Szczęścia nie miałam i nie mam , zawsze pod górę , szkoda pisać i nie widzę ,żeby szło do lepszego .Całe życie trzeba by było wymienić by coś się zmieniło na lepsze , ale jest chociaż radość z uratowanego kotka .

Beata
Ostatnio zmieniany: 20 Sie 2017 13:18 przez beatazg.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): patrycja

Nasze koty 20 Sie 2017 14:24 #561201

  • patrycja
  • patrycja's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 799
  • Otrzymane dziękuję: 2061
Beatko, przeuroczy ten Twój nowy diabełek :hearts: Cudownie, że znalazła u Ciebie dom. Wiedziała do kogo przyjść. Możemy sobie obiecywać, że koniec zwierząt, ale jak przed człowiekiem staje potem takie praktycznie bezbronne stworzenie, to jak mu odmówić ciepłego kąta? :dry:

Natomiast budzi się we mnie taka agresja jak słyszę o kolejnym podrzuconym kocie, że szkoda słów. Schroniska podobno pękają w szwach przez setki przywożonych kociaków :( Qr.. jak można nie dbać o sterylizację zwierząt?

Do mojej mamy, pod blok, 2 msc. temu przyplątała się półdzika kotka z czterema kociaczkami, jednemu udało się jej znaleźć dom, jednego auto zabiło, a resztą cały czas się opiekuje (dorosła kotka, dorosły kocur jakiś się też przyplątał i dwa maluchy). Sama też ma 10 letniego kota w domu, który jest dla niej całym światem, ostatnio jeszcze się okazało podczas rutynowych badań, że jest FIV+. Ale tfu, tfu, na razie poza epizodami z przewodem pokarmowym jest w dobrej kondycji.

Moja teściowa też ostatnio przygarnęła biało rudego kociaczka, który przez cały dzień siedział na pobliskim drzewie i darł się wniebogłosy i jej kocie stado powiększyło się do 7 szt. Chociaż prawdopodobnie nowy koteczek pojedzie jednak do innej rodziny.

My mamy trójkę i też się zarzekamy, że to koniec, ale jak się przyplącze kolejne stworzenie, to i tak wiadomo jak to się skończy...
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): tija, beatazg, Selinka, CHI

Nasze koty 20 Sie 2017 14:44 #561202

  • Selinka
  • Selinka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 786
  • Otrzymane dziękuję: 371
beatazg wrote:
Szczęścia nie miałam i nie mam...

Beata
....ale będę mieć - od już :flower2:
Asia

"You yourself create your own reality in your thoughts and beliefs. Change your thoughts and your life will change."

Na zielono !

FILODENDRONY, FIKUSY, HOJE I FIOŁKI-SPRZEDAM, WYMIENIĘ
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): beatazg, patrycja

Nasze koty 20 Sie 2017 19:33 #561256

  • beatazg
  • beatazg's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Solina Bieszczady strefa 6a
  • Posty: 3673
  • Otrzymane dziękuję: 5766
Zobaczymy jak to będzie z tym szczęściem :lol: . Mamy wesoło , bo oczywiście Maruda jakoś to znosi , ale Lilka syczy cały czas , nawet mnie dzisiaj podrapała .

Zdjcie6783.jpg


Zdjcie6788.jpg


Beata
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): tija, Amlos, Kiki, Łatka, CHI, patrycja

Nasze koty 21 Sie 2017 00:29 #561339

  • CHI
  • CHI's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3923
  • Otrzymane dziękuję: 20935
Zrobiłam polowanie na Szeryfa
P8201363.jpg


- Szeryf też polował...

P8201378.jpg


P8201379.jpg


A tę sytuację zobaczyłam dopiero na zdjęciu - nie kumam, o co chodziło Cedrikowi...

P8201346.jpg
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): tija, beatazg, Łatka, Selinka, patrycja

Nasze koty 21 Sie 2017 07:59 #561354

  • lucysia
  • lucysia's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Wiedżma Zielarka to ja :)
  • Posty: 5028
  • Otrzymane dziękuję: 13134
Wasze zwierzaczki to można oglądać i oglądać,.Cudne są.
Moja Burunia też szylkretowa,a kiedyś miałam z jeszcze większym płomieniem na nosku.A potem urodziłam moje małe szczęście Julcie.
docs.google.com/presentation/d/1WWF42aQM...bkM/edit?usp=sharing
………………………………………………………………………………………
kosmetykinaturalnelucysi.blogspot.com
…………………………………………………………………………………………
forumogrodniczeoaza.pl/index.php/forum/3...26398-ogrodek-lucysi
…………………………………………………………………………………………
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Kiki, beatazg, CHI, patrycja

Nasze koty 21 Sie 2017 23:02 #561441

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3477
Dziewczyny trzymajcie kciukasy, bo w środę moja Pysiulinka będzie chlastana. Co prawda wiem że sterylki nie trzeba się obawiać, ale ja boję się komplikacji pozabiegowych (dwa razy już tak miałam)
Dobrego dnia. Pozdrawiam.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Kiki, beatazg, patrycja

Nasze koty 21 Sie 2017 23:42 #561443

  • Selinka
  • Selinka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 786
  • Otrzymane dziękuję: 371
Uwielbiam Twoją białą bandę, CHI nawet jak nie do końca jest bielusieńka. Szczególnie przypadł mi do serca Cedrik-poczciwota z niego i taka kocia-mama chyba :) Zdjęcia mnie rozwalają-jak ja bym chciała takie widoki, takie relacje !
Dziś Xenia dosłownie wlazła na Fiołka i tarmosiła go zapamiętale, potem się gonili a ona okładała go co i rusz łapą,co mu wcale nie przeszkadzało. Tylko Toś nie umie się z kotami bawić, za to najlepiej jej wychodzi zabawa z ludziem albo szaleństwa bieganiowe w pojedynkę zakończone przeważnie ostrym ślizgiem ( a bywa, że i łupnięciem w drzwi od łazienki przy większym rozmachu)...Pękam ze śmiechu, gdy buksuje w miejscu nie mogąc ruszyć z miejsca, chacha :lol:
Asia

"You yourself create your own reality in your thoughts and beliefs. Change your thoughts and your life will change."

Na zielono !

FILODENDRONY, FIKUSY, HOJE I FIOŁKI-SPRZEDAM, WYMIENIĘ
Ostatnio zmieniany: 21 Sie 2017 23:46 przez Selinka.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): CHI

Nasze koty 22 Sie 2017 08:53 #561462

  • beatazg
  • beatazg's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Solina Bieszczady strefa 6a
  • Posty: 3673
  • Otrzymane dziękuję: 5766
Asiu , będzie chyba Miśka , bo wygląda jak mały niedźwiadek , nawet siada jak surykatka . Widziałam na fb ,że jest grupa szylkretowa ,patrzyłam na imiona , Kiara też była :)

Zdjcie1228.jpg


Beata
Ostatnio zmieniany: 22 Sie 2017 08:58 przez beatazg.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): tija, Forumowa Żabula, Jan4, Selinka, patrycja

Nasze koty 23 Sie 2017 16:50 #561678

  • Selinka
  • Selinka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 786
  • Otrzymane dziękuję: 371
Kerstin2309 wrote:
Dziewczyny trzymajcie kciukasy, bo w środę moja Pysiulinka będzie chlastana. Co prawda wiem że sterylki nie trzeba się obawiać, ale ja boję się komplikacji pozabiegowych (dwa razy już tak miałam)
No i jak tam Pysiula? Oj to stres, dopiero co przez to przechodziłam...
Asia

"You yourself create your own reality in your thoughts and beliefs. Change your thoughts and your life will change."

Na zielono !

FILODENDRONY, FIKUSY, HOJE I FIOŁKI-SPRZEDAM, WYMIENIĘ
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Forumowa Żabula


Zielone okna z estimeble.pl

Wygenerowano w 0.790 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum