TEMAT: Świat Dorci 2013

Świat Dorci 2013 16 Lut 2013 22:14 #124766

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Widzę, że temat z Gorzatkowego wątku znowu został poruszony :rotfl1: Ja się nie wypowiadam :happy3:
Dorcia normalnie chce się takiego berneńczyka mieć :lol:
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Świat Dorci 2013 16 Lut 2013 22:16 #124771

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
Może to berneńczyki odchudzają? :rotfl1:
Pozdrawiam - Gosia
Temat został zablokowany.

Świat Dorci 2013 16 Lut 2013 22:16 #124772

  • sd-a
  • sd-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 5906
  • Otrzymane dziękuję: 2385
Ależ cudnie zaprezentowałaś psy :hearts: Aż pozazdrościłam futrzaków :jeez:
Temat został zablokowany.

Świat Dorci 2013 16 Lut 2013 22:23 #124775

  • piotrek_ns
  • piotrek_ns's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1433
  • Otrzymane dziękuję: 1226
Pięknego masz olbrzyma, przecudnej urody berneńczyk :)
I wierzę ci, że to przylepa, kolega ma także takiego psa i nie odstępuje go na krok.
Pozdrawiam wszystkich gorąco.

Piotrkowe działkowanie
Skalniak i kamienie
Temat został zablokowany.

Świat Dorci 2013 16 Lut 2013 22:42 #124793

  • dorciaj
  • dorciaj's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4349
  • Otrzymane dziękuję: 836
Normalnie ruch dziś u mnie jak w Gorzatkowie :rotfl1: :rotfl1:

Jolu, tak, tak, nie ciągnijmy więcej tego tematu, bo zamiast reklamy jogi, będą się wyświetlać biustonosze :bad-idea: :happy3: . A co do berneńczyków, to ze względu na ich krótką średnią życia, chyba nikomu nie polecę :oops: .

Gosiu, prędzej dobermany :devil1: :funnyface:

Iwonko, skoro się nie ma czym chwalić w ogrodzie, to się psami nadrabia :wink4:

Piotr, oj tak, berneńczyk jest jak cień swojego pana. Bywa to trochę wkurzające, zwłaszcza jak się coś robi, a ten się pałęta pod nogami :happy: . Ale nikt mnie nigdy tak radośnie nie przywitał, jak Fituś codziennie, gdy wracam (po 5 minutach) z sklepu :hearts: .
Dorcia :garden:
Świat Dorci 2016
Archiwum... 2015,2014,2013,2012
Temat został zablokowany.

Świat Dorci 2013 16 Lut 2013 23:58 #124822

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Oooo to smutne wielce :(
Już pokazałam rodzince, bo teraz dopiero wróciłam :silly:
M oczywiście racjonalnie zapytał:"A kto będzie po nim sprzątał?" :rotfl1: :rotfl1: :rotfl1:
Temat został zablokowany.

Świat Dorci 2013 17 Lut 2013 11:33 #124901

  • Edyta
  • Edyta's Avatar
dorciaj wrote:
Ale nikt mnie nigdy tak radośnie nie przywitał, jak Fituś codziennie, gdy wracam (po 5 minutach) z sklepu :hearts: .
Mnie na razie tak wita córcia, wołając radośnie za każdym razem "Mama wróciłaś!", bez względu na to czy nie było mnie 5 min., czy 5 godzin.
Tak więc, psa chwilowo nie mam :whistle: .
Temat został zablokowany.

Świat Dorci 2013 17 Lut 2013 13:47 #124993

  • Gosia
  • Gosia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • strefa 6b
  • Posty: 1397
  • Otrzymane dziękuję: 1283
Efekt radosnych powitań naszego Maxa najbardziej widać na drzwiach, zastanawiam się na wstawieniem ciężkich, najlepiej pancernych, może wówczas nie wydrapie ich na wylot. :rotfl1:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do odwiedzenia
Ogrodowych pasji Gosi

Wszystkie treści wraz ze zdjęciami, ilustracjami zawarte w moich postach na stronie forumogrodniczeoaza.pl/ chronione są Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, oraz międzynarodowym prawem autorskim. Wszystkie prawa zastrzeżone. Jakikolwiek materiał zawarty w moich postach na w/w stronie nie może być wykorzystany w całości lub w części bez mojej pisemnej zgody.
Temat został zablokowany.

Świat Dorci 2013 17 Lut 2013 14:26 #125027

  • Margolka
  • Margolka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1747
  • Otrzymane dziękuję: 234
Gosia napisała o swoim Maxie a ja przypomniałam sobie mojego - poprzedniego owczarka właśnie Maxa. Zył 13 lat - niby długo - dla nas stanowczo za krótko :cry3: Diana to lekarstwo na przerażającą pustkę... na szczęście skuteczne.
Dorotko , Twój cudny bernuś w otoczeniu tak kochającej rodziny na pewno pobije rekordy długowieczności swojej rasy :kiss3:
Temat został zablokowany.

Świat Dorci 2013 18 Lut 2013 11:14 #125544

  • piku
  • piku's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 6169
  • Otrzymane dziękuję: 5027
A mnie się zrobiło miękko na serduchu jak zobaczyłam latającego Piorunka :) Odżyły wspomnienia mojego najlepszego pupila, stróża i przyjaciela :) Mimo tego, że jego powitania były zawsze dystyngowane i nie tak radosne jak jego następcy, to w mym sercu pozostanie na zawsze jako najlepszy przyjaciel. :hearts:
pozdrawiam - Wiesia :bye:


"Rośliny są jak ludzie, potrzebują miłości, ale i ludzie są jak rośliny, pozbawieni miłości więdną."
Temat został zablokowany.

Świat Dorci 2013 18 Lut 2013 18:57 #125798

  • dorciaj
  • dorciaj's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4349
  • Otrzymane dziękuję: 836
Jolu, no niestety, brutalna rzeczywistość. Ostatnio dosyć często berneńczyki odchodzą w wieku 5-6 lat :cry3: . Rok temu pożegnałam Arisa - był to psiak przez nas przygarnięty jako 5 latek. Dożył prawie 8 lat - co w pewnym sensie jest sukcesem, ale... no sama powiedz, nawet te 8 to strasznie mało :placze: . Fituś w marcu będzie miał 5 lat, przygnębiające to bardzo. Ale nie jestem pesymistką, święcie wierzę, że on, jak jego dziadek, da radę ponad 10 :woohoo: .

Edytko, no moi chłopcy też mnie tak witają, jak Ciebie córcia ;) ... ale nie leżą pod bramą w deszczu, mrozie, upale ... albo nie wybijają głową sztachety w płocie, żeby do mnie przylecieć B) ... a Fituś owszem :P .

Gosiu, u mnie drzwi wejściowe całe, ale szyba w oknie balkonowym wydrapana przez Piorunka - bo on puka jak chce do domu wrócić :whistle: .

Małgosiu, wiesz, ja tak teraz gadam, że nigdy, że raczej nie, ale jak przyjdzie co do czego i pusto będzie w domu, to ja się nie zarzekam :oops: . Dla mnie dom bez psa nie istnieje :sad2: .

Wiesiu, chyba każdy ma takiego psa "ideał", do którego porównuje każdego innego... i każdy inny gorzej wypada. My mieliśmy przed Fitem i Piorunkiem owczarka - Hermesa. To był pies idealny pod każdym względem.

Co by Wam dziś zaaplikować :think: ... bo sobie dziś od rana aplikuję wszystko po kolei, co tam tylko mam w apteczce :jeez: . Mamy w domu niezły sajgon. Mateusz już zdrowieje, z Szymonem wczoraj byłam u lekarza, a dziś mnie wzięło :sleepy: .

Dobra, koniec zrzędzenia, pora na fotki...
'Minister'

'Wildfire'

'Omoshiro'

NN :P

:bye:
Dorcia :garden:
Świat Dorci 2016
Archiwum... 2015,2014,2013,2012
Ostatnio zmieniany: 18 Lut 2013 18:58 przez dorciaj.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633, Margolka

Świat Dorci 2013 18 Lut 2013 19:09 #125807

  • dorota
  • dorota's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 429
  • Otrzymane dziękuję: 111
gorzata wrote:
Może to berneńczyki odchudzają? :rotfl1:
Całkiem możliwe :woohoo: , nawiązując do toczącego się wątku na temat figury ( nienagannej, wręcz wzorcowej !) gospodyni, że ja na to nie wpadłam wcześniej :silly: . Bo już na pewno , wręcz z absolutną pewnością stwierdzić muszę, że nie mają żadnego wpływu na odchudzanie charty ( a niby człowiek ma się upodabniać do swojego psa :crazy: - bzdura jakaś )!
Pozdrawiam- Dorota
Mój ogród- po prostu
Temat został zablokowany.

Świat Dorci 2013 18 Lut 2013 19:10 #125809

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Oj biedna nasza Dorcia :hug2: :hug: . Najbardziej nienawidzę kataru :angry:

Nie wiem, czy kiedyś będę miała innego psa, a na pewno mój obecny nie jest ideałem :evil:
Chociaż jak się tak zastanowię, moje koty też nie są idealne :dazed: , Haker dziś pół nocy polował w salonie na biedną ryjówkę :hammer: , zamiast w ogródku na nornice o dowolnie wybranej porze :evil:
Temat został zablokowany.

Świat Dorci 2013 18 Lut 2013 21:14 #125921

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2684
Nie wiem, jak z psami, ale ze zdjęć wygląda na to, że Minister jest idealnym powojnikiem! :)
Jeszcze słowo o berneńczykach, moja koleżanka ma...One stanowczo przy całej tej swojej radości powinny sobie też zdawać sprawę z własnej masy! Dorcia, ja nie wiem, jak Ty przy Twojej masie :P potrafisz dać odpór radości berneńczyka! :rotfl1:
Temat został zablokowany.

Świat Dorci 2013 18 Lut 2013 21:20 #125927

  • Edyta
  • Edyta's Avatar
Minister wspaniały - godny swej nazwy :lol: ;) .
Temat został zablokowany.

Świat Dorci 2013 18 Lut 2013 21:31 #125935

  • magdala
  • magdala's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4524
  • Otrzymane dziękuję: 1071
dorciaj wrote:
Dla mnie dom bez psa nie istnieje :sad2: .

Mogę się pod tym podpisać :P
Zaskoczyłaś mnie tym ,jak krótko mogą żyć berneneńczyki ... :ohmy:

Mój posokowiec ma już 10 lat ,jest na szczęście w bardzo dobrej formie :)
Jego ojciec żył 15 lat.
Bardzo chciałabym ,żeby miał ...dziecko :rotfl1:
Ale jakoś nie zadbał o to ;)

Zdecydowanie za krótko żyją te nasze zwierzaki.

Dzisiaj przycięłam moją ...namiastkę powojnika . Oj! Muszę się do nich przyłożyć,
bo nie udają mi się one..
Temat został zablokowany.

Świat Dorci 2013 19 Lut 2013 03:48 #126067

  • planta
  • planta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Howdy!
  • Posty: 5352
  • Otrzymane dziękuję: 5370
A ja bardzo dziekuje za zdjecia obu psiakow :hug: Ile ten twoj wariat wazy? wydaje sie byc bardzo umiesniony!
Piorunek w locie-to jest to! :rotfl1:

Jest wielu ludzi, ktorzy swoja opinie o dobermanach opieraja na filmach-a tam wiadomo, dobermany graja czarne charaktery (choc warto jest obejrzec Angel eyes; o dobermanie ktory za dziewczynka ktora go uratowala przewedrowal pol Stanow). No i tak jak pitami-ktos tam ma psa, nie wychowal go nalezycie, a opinia potem sie rozchodzi o calej rasie :sad2:
Domek na prerii - 2017
Domek na prerii - 2015-16
Domek na prerii cz. 1
Podroz do....New Carolina
[url=http://forumogrodniczeoaza.pl/index.php/forum/13-podroze-male-i-duze/162
Temat został zablokowany.

Świat Dorci 2013 19 Lut 2013 07:29 #126084

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Wszystkie nasze czworonogi kochamy :hug: ,wszystko zależy od właściciela i jak ułoży swojego pupila(ile poświęci mu czasu)i tyle. :teach:
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.404 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum