TEMAT: Na wiejskim podwórku

Na wiejskim podwórku 12 Lip 2014 11:49 #282236

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Wycieczkę miałaś bardzo fajną, ale nie martw się- ja też czuję się oszukana przez pogodę.. W tygodniu w drodze do pracy upał ogladam przez szybę samochodu.. teraz pada, jutro ma być nielepiej.. a od poniedziałku wracają upały- nie muszę chyba mówić, że ja w pracy.. Jestem oburzona, choć to i tak nic nie zmieni.. :unsure:

Narobiłaś mi smaku wspomnieniem o ogórkach małosolnych ;)


CO tam wyniuchałyście na FO..? Znowu zadyma?- aż muszę wpaść na stare smieci, obiecałąm znajomej odwiedzinyw wątku i zbieram się do logowania już 3 dzień :oops:


Zielone okna z estimeble.pl

Na wiejskim podwórku 12 Lip 2014 12:09 #282239

  • futrzasta
  • futrzasta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1752
  • Otrzymane dziękuję: 603
Aga nie kracz :happy-old: Ja abonament na upały wykupiłam to muszą być i kropka ;)
Cudowne Tatry! My w tym roku, w sierpniu albo na początku września, wybieramy się w Bieszczady, motocyklem. Oj będzie wesoło :happy:

Na wiejskim podwórku 12 Lip 2014 12:15 #282242

  • aguskac
  • aguskac's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2757
  • Otrzymane dziękuję: 1455
Masz rację, te weekendowe załamania pogody są okrutne dla wszystkich pracujących w tygodniu.
Małosolnych nie zrobiłam, bo wpadli goście i wyjedli ogórki prosto z grządki.

Oj zadyma zadyma... ale tym razem nie kasują wszystkich wpisów natychmiast i można się choć trochę zorientować o co chodzi.
Pozdrawiam Aga
Na wiejskim podwórku

Na wiejskim podwórku 12 Lip 2014 12:39 #282247

  • aguskac
  • aguskac's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2757
  • Otrzymane dziękuję: 1455
Oj to u Ciebie będą, to tylko u nas zawsze wiatr w oczy.
Motocyklem łał :woohoo: Ja co prawda długich tras nie lubię lecz mój M. jest fanem. Niestety jak dla mnie nie jeździ "zbyt szybko", on jeździ po piracku!! Dlatego wolę rower.

Po drodze nad Czarny Staw zwierza się pasły jakby nigdy nic

IMG_1772.JPG


IMG_1770.JPG


IMG_1774.JPG


IMG_1777.JPG


IMG_1778.JPG
Pozdrawiam Aga
Na wiejskim podwórku
Za tę wiadomość podziękował(a): Alina-277, futrzasta

Na wiejskim podwórku 12 Lip 2014 12:43 #282248

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Fotki zwierzaków- REWELACJA! My z Mężem byliśmy w Zakopcu kilka lat temu. Nie miałąm siły iść w dolinę 5 stawów- Mąż zaplanował sobie trasę, która zajęła mu 8-9godz..po mnie chyba TOPR musiałby przyjechać :P Fotek zrobił dużo..ale tak fajnych nie miał ;)

Na wiejskim podwórku 12 Lip 2014 13:16 #282254

  • terlica
  • terlica's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1093
  • Otrzymane dziękuję: 292
Chyba od 2-3 lat ciągnie mnie w góry. I jakoś zebrać się nie możemy. W tym roku nawet już plan był,że może Bieszczady zaliczymy,bo nigdy nie byliśmy. Kto to wie ...
Fajna wycieczka.Pospacerować,zmęczyć się,kurczę,jak robota w ogródku! ;)


A upały wcale nie były takie fajne,za gorąco. Żyć się nie chciało i ruszać nogą nie dało. Dobrze,że sobie już poszły.Szkoda tylko ,że od rana deszcz.
pozdrawiam - Ewa
Pępek świata

Na wiejskim podwórku 12 Lip 2014 14:23 #282272

  • aguskac
  • aguskac's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2757
  • Otrzymane dziękuję: 1455
Moniko :)
my do 5 stawów szliśmy z Morskiego Oka przez Świstówkę z plecakami na nocleg. Tzn nocleg miał być w Murowańcu, więc trzeba było przejść od 5-tki przez kolejną przełęcz, wybraliśmy Krzyżne.

Wszystko zaplanowane było super, plecaki odciążone maxymalnie u Azy w Zakopcu. Do 5-tki doszliśmy w dobrym tempie i po godzinnej regeneracji sił ruszylismy do Murowańca. Jednak gdy byliśmy już dość blisko przełęczy musieliśmy zawrócić, bo zaczeło padać, a nad Tatrami Zachodnimi zaczęła się burza. Wracaliśmy do 5-tki przemoczeni i stamtąd nadal w deszczu ruszyliśmy do Zakopanego. Tam nocowaliśmy, bo nie mieliśmy już sił by iść z takim obciążeniem wieczorem do Murowańca.

Ewcia :)
Po powrocie powiedziałam M-kowi, że jak w przyszłym roku wspomnę coś o Tatrach, to ma mnie do płotu przy szklani przywiązać. Żebym mieszkała bliżej to co innego, ale 14 h w pociągu w 1 stronę, by 3 dni pochodzić po górach przy torpedującej plany pogodzie to nie an moje zdrowie psychiczne :supr:

Na upały proszę mi tu nie narzekać, te 5 dni w roku to i posapać sobie mogę.

Z takim plecakiem szła córa z Morskiego do 5-tki i dalej pod Krzyżne, potem powrót w deszczu do 5-tki i w dół do Zakopanego. Na drugi dzień skoro świt do Murowańca.

IMG_2093.JPG
Pozdrawiam Aga
Na wiejskim podwórku
Ostatnio zmieniany: 12 Lip 2014 14:24 przez aguskac.

Na wiejskim podwórku 12 Lip 2014 14:37 #282277

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
O! Skrzyżowanie kozicy z wielbłądem! :woohoo:
Pozdrawiam - Gosia

Na wiejskim podwórku 12 Lip 2014 14:56 #282281

  • futrzasta
  • futrzasta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1752
  • Otrzymane dziękuję: 603
Przepraszam ale nie mogłam się oprzeć - Gorzatko, dlaczego z wielbłądem? :blink:

Na wiejskim podwórku 12 Lip 2014 15:00 #282284

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
Nie wiem... może tylko mi garb na plecach kojarzy się z tym zwierzęciem? :think: :silly:
Ale, Jaguś... komentarz dotyczył córki... nie tych czworonożnych powyżej :rotfl1:
Pozdrawiam - Gosia
Ostatnio zmieniany: 12 Lip 2014 15:01 przez gorzata.

Na wiejskim podwórku 12 Lip 2014 15:01 #282285

  • futrzasta
  • futrzasta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1752
  • Otrzymane dziękuję: 603
boszsz.... Ty o ostatnim zdjęciu a ja myślałam o zwierzątkach :rotfl1: :rotfl1: :rotfl1:

Na wiejskim podwórku 12 Lip 2014 15:59 #282294

  • Roma
  • Roma's Avatar
Zobaczyć takie zwierzaki w naturze, bezcenne

Na wiejskim podwórku 12 Lip 2014 22:41 #282468

  • aguskac
  • aguskac's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2757
  • Otrzymane dziękuję: 1455
Leżę i kwiczę :happy4: Toście się dogadały :laugh1:
Moje dziecięcie juczne miało tobół 2 razy większy niż mamusia. Nawet jaśka ze sobą niosła B)

Zwierzaki widzieliśmy idąc pod górę, ale także schodząc w dół. Nagle jedna wyszła na ścieżkę na wprost mnie, aż mnie zamurowało

IMG_1830.JPG


IMG_1831.JPG


IMG_1832.JPG


Wieczorem poszłam sama na spacer wokół M. Oka i widziałam jak całe stado baraszkuje w jeziorze. Potem nagle wyszły przede mną na ścieżkę, a ja miałam niezłego pietra, bo nie wiedziałam co robić. Wokół tylko one i ja. Stadko z młodymi.... więc się wycofałam i poczekałam aż brykną w zarośla.

Czy ktoś potrafi rozpoznać co to za zwierzęta??
Pozdrawiam Aga
Na wiejskim podwórku
Ostatnio zmieniany: 12 Lip 2014 22:43 przez aguskac.
Za tę wiadomość podziękował(a): Alina-277

Na wiejskim podwórku 12 Lip 2014 22:54 #282476

  • Ma Gorzatka
  • Ma Gorzatka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 894
  • Otrzymane dziękuję: 497
Ze szkoły każdy wie, że w Tatrach żyje świstak i kozica, a to chyba ani jedno, ani drugie. Dobrze, że porobiłaś zdjęcia, bo inaczej... kto by Ci uwierzył! :woohoo:

Na wiejskim podwórku 12 Lip 2014 23:52 #282488

  • aguskac
  • aguskac's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2757
  • Otrzymane dziękuję: 1455
Trochę ich jeszcze mam :) Będę wlepiać co jakiś czas. I nikt mi nie uwierzy, że w Tatrach padało, bo foty w słońcu robiłam, w czasie pierwszych 3 dni, gdy jeszcze wyglądało.

Kozicę też mam :) Nie tylko tę wielbłądzią z fotki wyżej :happy: Tylko pakiet fotek z nią jeszcze nie przeszedł obróbki.


IMG_1780.JPG


IMG_1784.JPG


IMG_1785.JPG


IMG_1786.JPG
Pozdrawiam Aga
Na wiejskim podwórku

Na wiejskim podwórku 13 Lip 2014 01:02 #282492

  • Robaczek
  • Robaczek's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2526
  • Otrzymane dziękuję: 2972
Ale fajna wycieczka! Widoki bajeczne i te stada zwierząt :supr3:
Coś pięknego! :hearts:
Pozdrowionka :-) Kasiek
Ogródek Robaczka
Ostatnio zmieniany: 13 Lip 2014 01:13 przez Robaczek.

Na wiejskim podwórku 13 Lip 2014 07:01 #282506

  • aguskac
  • aguskac's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2757
  • Otrzymane dziękuję: 1455
Była super tylko za krótka :(
Na 3 dniowy wypad to może pozwolić sobie Kraków, ale my gnając tyle godzin liczyliśmy na dużo więcej dni chodzenia po górach. Dobrze, że choć 3 dni ze słońcem były, bo w tamtym roku tylko 2 mi się trafiły. Chyba zrobię sobie przynajmniej roczną przerwę w chodzeniu po górach.
Pozdrawiam Aga
Na wiejskim podwórku

Na wiejskim podwórku 13 Lip 2014 08:45 #282524

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Aguśka, witaj wakacyjnie!

Nie byłam u Ciebie jakiś czas - nie dlatego, że nie chciałam, ale jakoś mi się wątek zagubił w czeluści ;-)
Nadrabiam teraz i co widzę - super wyprawa z zapierającymi dech widokami. Góry budzą we mnie ogromny szacunek, super, że pokazałaś tyle ciekawych zdjęć. Do saren mam słabość... a córa rzeczywiście obładowana maksymalnie ;-)

Planujecie jeszcze jakiś wypad w lecie?

Pozdrawiam gorąco,
A


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.729 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum