TEMAT: Jaśkowa Polana - zaprasza

Jaśkowa Polana - zaprasza 23 Sie 2014 22:14 #293753

  • Roma
  • Roma's Avatar
Michale-trawy są u mnie od roku,tej zimy żadnych nie przykrywałam ale co to też była za zima ;) W tym roku raczej też okrywać nic nie będę,jedynie je zwiążę a obcinać będę wiosną.
Joasiu-dzięki za miłe słowa :kiss3:
Aga- :hug: miłych i sympatycznych słów nigdy za wiele a co do mechanizacji sprzętu latającego to jeszcze takiego kalibru dla mnie nie wymyślili :P
Jadziu-jakoś nie zapałałam do niej miłością :( nawet myślę o przesadzeniu jej na drugi plan.
Bożenko-powróciła mi chęć do jesiennych zakupów róż a już myślałam,że nie kupię ani jednego krzaczka.
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Jaśkowa Polana - zaprasza 23 Sie 2014 22:39 #293762

  • colli28
  • colli28's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 150
  • Otrzymane dziękuję: 31
Witaj ładne trawy hortensje i cała reszta :flower2: pozdrawiam
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 23 Sie 2014 22:42 #293766

  • terlica
  • terlica's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1093
  • Otrzymane dziękuję: 292
Amerykańskie prognozy mówią,że do końca tego roku w Europie środkowej zimy nie będzie. Ja również nie miałabym nic przeciwko temu,żebyśmy mieli zimową powtórkę z ostatniego sezonu. :)
pozdrawiam - Ewa
Pępek świata
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 23 Sie 2014 23:45 #293777

  • ewa1953
  • ewa1953's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 783
  • Otrzymane dziękuję: 497
Roma wrote:
Ewo- Już dobrze,dobrze,napiszę jak na spowiedzi.
Pomysłodawcami tej rabaty byli,Gosi z Pawłem,to właśnie Paweł pierwszy wbił łopatę w ziemię i wywiózł kilka taczek piachu,wymieniając go na obornik.Pierwsza posadzona trawa to też jego sprawka a dalej to już jakoś poszło i jak kolego?
zadowolony? :hug:
Może kolega zadowolony ale je nie .Pamiętasz jak sugerowałam trawy na ten piaskowy teren to stwierdziłaś ,że "jakoś to Ci nie pasuje"....Jak to dobrze "wyderko",że "kobieta zmienną jest" :happy-old:
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 24 Sie 2014 09:20 #293794

  • Roma
  • Roma's Avatar
Olu-miło Cię gościć na Jaśkowej :bye:
Ewo-coś mi się zdaje,że kiedy wspólnie tworzyłyśmy wrzosowisko to jeszcze nie było pomysłu na rabatę piaskową.Czy przypadkiem nie dyskutowałyśmy o trawach na wrzosowisku? :think:
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 24 Sie 2014 13:29 #293891

  • ewa1953
  • ewa1953's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 783
  • Otrzymane dziękuję: 497
Romko nie o trawach na wrzosowisku nie bylo mowy.Później na FO szukałaś rady co posadzić na "piaskowej" -myślałaś o skalniaku.
Ale to nie wazne .Fakt ,że bardzo słusznie przekonałaś sie do traw.
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 24 Sie 2014 14:54 #293902

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Cudne różane liście :hearts: na prawdę zazdroszczę ,ze o tej porze wszystkie róże mają takie zdrowiutkie listki. Tylko dlaczego Nostalgia tak się zawstydziła zasłaniając listkiem to co ma najpiękniejsze ;) Do zimy jak widzę jesteście przygotowani na całego .Tyle drzewa :woohoo: fajnie te zwały komponują się z całością rabat .Widoczki z lotu ptaka imponujące
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 24 Sie 2014 15:17 #293907

  • Roma
  • Roma's Avatar
Ewo-gratuluję doskonałej pamięci :bravo: widać młodsza jesteś :P Faktycznie,teraz jak wspomniałaś o skalniaku to coś mi świta :teach:
Jadziu-nie wszystkie róże wyglądają tak dobrze,jest kilka prawie bez listków ale tych nie pokazujemy :P
Nostalgia ma jeszcze kilka pąków mniej ukrytych :)
niewiele jestem dziś w stanie pokazać.Baterie odmówiły posłuszeństwa, nie chcą się ładować :(
Widok na polanę z poziomu drabiny :P

1-DSCF0001-001_2014-08-24.JPG


2-DSCF0004_2014-08-24.JPG


3-DSCF0005-001.JPG


4-DSCF0006-001.JPG


5-DSCF0007_2014-08-24.JPG
Ostatnio zmieniany: 24 Sie 2014 17:03 przez Roma.
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 24 Sie 2014 15:59 #293921

  • andrzejek
  • andrzejek's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1360
  • Otrzymane dziękuję: 1664
Hortensjom to lepiej robić zdjęcia z poziomu gruntu ,bo z drabiny jakieś takie malutkie :devil1:
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 24 Sie 2014 16:20 #293926

  • hanya
  • hanya's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3913
  • Otrzymane dziękuję: 3479
Prosiłam i mam :dance: :dance: :dance: Dziękuję Romuś za zdjęcia prawie z lotu wiewiórki na miotle z turbodoładowaniem. Kocham takie plany, szerokie, pełne wszystkiego, bogate. I jak zwykle chcę więcej :whistle: Gęściutko u Ciebie, coś czuję, że na wiosnę zaczniesz rozlużniać starsze rabaty. Nasadzenia pójdą w las...i trzeba będzie zbudować taras widokowy na którejś przystojnej sośnie :devil1:
:hug: :hug: :bye:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do Ogrodu wśród starych sosen

Hanka
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Roma

Jaśkowa Polana - zaprasza 24 Sie 2014 16:42 #293928

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Romcia, jak sobie przypomnę to miejsce dwa forumy ;) temu i zdjęcia jakie wtedy pokazywałaś... to po prostu niewiarygodne jaka zaszła zmiana, oczywiście na korzyść. Może byś tak przypomniała tym, co nie pamiętają jak to kiedyś na Jaśkowej bywało?
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 24 Sie 2014 18:44 #293970

  • mrówa
  • mrówa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1379
  • Otrzymane dziękuję: 484
hanya wrote:
Prosiłam i mam :dance: :dance: :dance: Dziękuję Romuś za zdjęcia prawie z lotu wiewiórki na miotle z turbodoładowaniem. Kocham takie plany, szerokie, pełne wszystkiego, bogate. I jak zwykle chcę więcej :whistle: Gęściutko u Ciebie, coś czuję, że na wiosnę zaczniesz rozlużniać starsze rabaty. Nasadzenia pójdą w las...i trzeba będzie zbudować taras widokowy na którejś przystojnej sośnie :devil1:
:hug: :hug: :bye:


Haneczka oczywiście nie do pobicia jest :hug:

Romeczko, oczywiście wiem, że ten płot.... to był nieudolny żarcik z mej strony :kiss3: :kiss3:
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 24 Sie 2014 19:16 #293990

  • Sinthell
  • Sinthell's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Michał
  • Posty: 651
  • Otrzymane dziękuję: 438
Witam...
Zdjęcia superaśne aż mi się coś skojarzyło z tą drabiną :P
"... gdzie ktoś nie może tam Romę pośle..."
czyt. na drabinę...

dobra to ja już popatrzyłem i uciekam bo zaraz czymś oberwę...
ps. piękna kuleczka na 2 zdjęciu niby zwyczajna ale dla mnie jest super...

pozdrawiam
Michał
___________________________________________________________________


___________________________________________________________________
Ostatnio zmieniany: 24 Sie 2014 19:16 przez Sinthell.
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 26 Sie 2014 08:06 #294376

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Roma, znowu zajrzałem na Jaśkową na te piękne hortensje :bravo: - może trzeba postawić na te śliczne krzewy.... :think:
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 26 Sie 2014 08:37 #294388

  • Roma
  • Roma's Avatar
Chyba jednak się dzieciaczku doigrasz :club2: :hammer:
Haniu-do wiosny zbyt daleko :P od dwóch dni jedna z rabat ulega przemianie,fotek nie robię,padły baterie a samochód w warsztacie :(
Martuś-pomyślę o tym aby powspominać,przyjdzie jesień,będzie więcej czasu to pomyślimy.
Beatko-to ja pewnie byłam ciężko myśląca w tym czasie i na żarcie się nie poznałam :oops:
Michał-z ucieczką nie musisz się spieszyć i tak Cię nie dogonię :( Kulka niestety czeka na zmniejszenie bo już zaczyna przeszkadzać hortensji.
Paweł-właśnie wczoraj przy sprzątaniu rabaty za różanką, zastanawiałam się czy nie uzupełnić jej hortensjami.Po zrobieniu porządków zostaną na niej piwonie i liliowce,reszta będzie do zagospodarowania.
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 26 Sie 2014 09:03 #294394

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
Witaj Romciu :bye:
Piękne masz okazy hortensji na Jaśkowej polanie :P
Duże,dorobne, suuper. :bravo: :bravo:
A co toza hortusia na przedostanim zdjatku???,ona jest jakaś inna,oryginalna, nie znam takiej :oops:
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 26 Sie 2014 09:39 #294405

  • Edyta
  • Edyta's Avatar
Romciu, na rabacie liliowcowej nie może być dużych hortensji, bo zabiorą światło różom, a te i tak nie mają go za wiele :( . Czy sadziłabym niższe odmiany, nie wiem :think: , trzebaby sprawdzić, czy będziesz miała dla nich miejsce, bo jak pamiętam, to jednak nie było go zbyt wiele. Jak już mówiłam Ci na miejscu, bardzo pasują mi tam na wiosnę naparstnice i piwonie, potem zakwitną liliowce i floksy i faktycznie coś jesiennego by się przydało. A może jeżówki?
Ostatnio zmieniany: 26 Sie 2014 09:41 przez Edyta.
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 26 Sie 2014 12:11 #294446

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Romciu, ponieważ znamy się z tego forum, od niedawna,.. to ja też proszę o przypomnienie, jak było "2 forumy temu".. Pamiętaj o tym, kiedyś, w wolnej chwili.. Bardzo fajne są takie zdjęcia porównawcze- c się zmieniło, jak urosło..

Pozdrawiam! U Ciebie też tak ponuro :unsure: ?
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.770 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum