TEMAT: Moja działka na Dębowym Lesie

Moja działka na Dębowym Lesie 14 Wrz 2014 22:00 #298933

  • colli28
  • colli28's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 150
  • Otrzymane dziękuję: 31
Oczywiście jak zwykle kolorowo owadowo ślicznie pozdrawiam i czekam na przepis:)
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moja działka na Dębowym Lesie 15 Wrz 2014 08:47 #299000

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
A u nas mnóstwo grzybów.Następne już przerobione.Ale w tym tygodniu jeszcze planujemy pojechać na grzybki.Rydze smażone na masełku i odrobina czosnku-uumm wybornie smakują .
Przepis na opieńki już wysyłam.

Clematis The President -powtarza kwitnienie


I Clematis Ville de Lyon


Clematis Sweet Summer Love- ma już swoje stałe miejsce przed jedną stroną host, będzie je chronił przed słońcem. ;:108
Ale pomyślałam,że teraz z drugiej strony też tak trzeba zrobić i kupić jeszcze jeden jakiś powojnik,.Każdy powód jest dobry na kupno nowej roślinki ;:7



NN









Ostatnio zmieniany: 15 Wrz 2014 08:49 przez anabuko1.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): annawu, Amarant

Moja działka na Dębowym Lesie 15 Wrz 2014 09:37 #299013

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
Aguniada -Aguś ;jagoda5214-Jadziu Jeżówki nowe wnoszą więcej koloru , floksy jeszcze ładnie się trzymają, wrzosów mam kilka ale i one cieszą, hortensje pięknieją i marcinki rozkwitają i spektakl owadów jest tam duży. :) Ja lubię jak jest dużo kolorów w ogrodzie więc i roślin dużo różnego gatunku.
Ta dynia to jakaś porcelanowa ozdoba.Miałam już ją wywalić , bo dawno była gdzieś w szafie w domu.ale pomyślałam,że może jeszcze w ogrodzie postoi i będzie wśród wrzosów ładniej.
Weekendu była udany, aż za bardzo grzybobranie i przerabianie :happy4:

Romciu Wcale nie miałabym nic przeciwko temu,żeby kolory w moim ogrodzie były do grudnia,albo do śniegów.
Grzybów u mnie w okół jest mnóstwo ;)
Bardzo dziękuję za wszelkie pochwały i moich roślin i mojej fotografii, to też lubię robić. :kiss3:
Domek wymarzył ,zaprojektował mój M i nadzorował budowanie sam mój M.A że zna się na tym to jak coś było nie tak to od razu były uwagi, niektóre ekipy tego nie lubiły i rzucały pracę albo coś chrzaniły i mąż ich wywalał.I tak 3 ekipy budowały go :jeez:
Ale w końcu jest taki jak mam być .Też mi się podoba :hearts:

olga1234-Olu Witaj, dziękuję za miłe słowa i oczywiście zapraszam częściej :kiss3:
Mój domek też mi się podoba, to projekt mojego M :P

Anna96-Aniu Dziękuję :kiss3:
Hortensja Magical Fire i VANILLE-FRAISE to moje ulubienice.cudne są . :hearts:
Tak ta sałatka na zimę.Przepis już wysłałam :)

mrówa-Beatko Dziękuję za miłe słowa :hug:
Chciałoby się więcej roślinek , ale miejsca brak a ten kawałek trawnika już musi zostać , bo inaczej mówiąc kolokwialnie- zaryram się przy utrzymaniu wszystkiego w porządku .A mój M też coś musi mieć do pracy-koszenie trawnika. :tongue2:

colli28-Olu Dziękuję :hug: Przepis wysłany ;)

Mamy cudną pogodę.
Miłego poniedziałku więc życzę :wink2:
Temat został zablokowany.

Moja działka na Dębowym Lesie 15 Wrz 2014 10:39 #299031

  • dagmarazap
  • dagmarazap's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1002
  • Otrzymane dziękuję: 1703
Aneczko pogody to ja Ci zazdroszczę podobno woj.lubelskie ma najwięcej słonecznych dni w roku :teach:,dlatego Twój ogród jest tak piękny otej porze roku, tyle kwiatów u Ciebie ślicznie kwitnie i te owady którye lecą do miodu :thanks:
Temat został zablokowany.

Moja działka na Dębowym Lesie 15 Wrz 2014 13:44 #299066

  • Julka
  • Julka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 500
  • Otrzymane dziękuję: 57
Clematis Sweet Summer Love, jak Ci sie rozrosnie, to dolezie na druga strone tez :drool: ale ciiii, bo zakupow nie bedzie :happy3:
Temat został zablokowany.

Moja działka na Dębowym Lesie 15 Wrz 2014 19:38 #299115

  • moni
  • moni's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1308
  • Otrzymane dziękuję: 995
Aniu, jak cudnie i letnio u Ciebie :dance: klemki Ci powtarzają :woohoo: u mnie w tym roku żaden :( nie wiem co się stało ..ale nic to - Twoje takie piękne, że mi wystarczy :dance: przepiękne hortensje masz...o reszcie kwiecia nawet nie wspominam bo się rozmażyłam ...
Temat został zablokowany.

Moja działka na Dębowym Lesie 15 Wrz 2014 21:47 #299174

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
dagmarazap-Daguś Nie wiem czy woj.lubelskie ma najwięcej słonecznych dni w roku , czy inne.Ale słońca mamy poro i w tym roku lato było piękne.Co też mówię jest dalej piękne.Pogoda, ciepełko wrześniowe rozpieszcza nas i ogrody oczywiście.
A to owadom to pasuje, bo jak widać pełno ich i to chyba na wszystkich kwiatach :P

Julciu Sweet Summer Love, jak się rozrośnie to będę się cieszyć, bo da cień moim hostom może.Ana drugą stronę domku to na pewno się nie rośnie :happy2:
A hosty ma pod dwoma ścinamai domu.Nic jest wymówka i plan na drugi clemek nowy :hammer:

moni-Moniczko Właśnie była u ciebie ,u ciebie te róże to są cudne i tez kwitnąco i to jak :blink:
Clemki dwa powtarzają kwitnienie .
Hortensje podbiły moje serducho.Ciągle było mi ich mało więc dokupywała i sadziłam ale teraz stop.Miejsca już na nie nie ma :dry:

Może was zanudzę tymi hortensjami ,ale one takie piękne,i tak podbiły moje serducho :hearts:
Hortensja bukietowa Kyushiu


Hortensja - Vanille Fraise



hortensja Bobo

Hortensja wiechowata MAGICAL FIRE

Buddleja davidii -prawdziwie motyli krzew










Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): annawu, Amarant, dagmarazap

Moja działka na Dębowym Lesie 16 Wrz 2014 19:18 #299323

  • olga1234
  • olga1234's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 707
  • Otrzymane dziękuję: 707
Witaj Aniu :bye: stworzyłaś raj na ziemi :garden1: powojniki też posadziłm na wiosne ale są mizerne, pewnie dla tego że ja kupuje ,w sklepach wysyłkowych :evil: floksy też sadziłam na wiosne nie są najgorsze :lol: powiedz kiedy sadziłś ? może lepiej sadzić na jesień . mam w planie jeszcze dosadzić :hearts: OLA
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): anabuko1

Moja działka na Dębowym Lesie 16 Wrz 2014 21:34 #299369

  • Dangar
  • Dangar's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1346
  • Otrzymane dziękuję: 173
Widzę, że jabłonka obrodziła. Masz szczęście, bo u mnie kilka gruszek i jabłek, a na dodatek gniją na drzewie i spadają. Nic w tym roku nie mam z owoców. Dalia rewelacyjna. Podlewasz ją jakimś nawozem? Moje w donicy, w zasadzie, już zakończyły kwitnienie. W gruncie już by ich nie było, za sprawą ślimaków.
pozdrawiam
Danka

W kocim raju.
Temat został zablokowany.

Moja działka na Dębowym Lesie 16 Wrz 2014 22:22 #299387

  • Aga1973
  • Aga1973's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Nigdy nie mów nigdy.. :)
  • Posty: 326
  • Otrzymane dziękuję: 144
:) Mioooodek! Kolorowo i słonecznie :) Aniu, jak ma na imię ta dalia pstrokata?
Temat został zablokowany.

Moja działka na Dębowym Lesie 17 Wrz 2014 18:00 #299506

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
olga1234-OluDzięki kochana. :hug:
Powojniki faktycznie to dokupuję od 2 lat,al ew tym roku to kupiłam chyba z 10 :dance:
Jakoś rosną.
Floksy sadziłam tylko na wiosnę ;)

Dangar-Danusiu Jabłonki to 2 tak mi dużo obrodziły,ale to dopiero dojrzewające jabłuszka.Śliwek trochę też było,a gruszek to mam kilka.
Dalie może tylko tak wyglądają na zbliżeniu, bo miały sucho, żadnym nawozem ich nie podlewałam, i krzaczki nie są duże, ale pąki mają czyli jeszcze pokwitną .
Na drugi rok chcę ich trochę więcej dokupić.

Aga1973-Aguś Owady w te słoneczne dni szaleją, fruwają wszędzie,opychają się na poptęgę o lilie nikt chyba nie dba :happy2:
A ta dalia pstrokata niestety nie wiem jak się nazywa :oops:













Clematis Sweet Summer Love ,och jak on ślicznie pachnie :P




Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): annawu, Amarant

Moja działka na Dębowym Lesie 17 Wrz 2014 20:19 #299534

  • Anowi
  • Anowi's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1825
  • Otrzymane dziękuję: 1586
Aniu u Ciebie kwiecia jak w środku lata :woohoo:
Nasiona belamcandy już dojrzewają :)
Pozdrawiam IWONA
Mały ale mój...
Temat został zablokowany.

Moja działka na Dębowym Lesie 17 Wrz 2014 21:07 #299551

  • Aga1973
  • Aga1973's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Nigdy nie mów nigdy.. :)
  • Posty: 326
  • Otrzymane dziękuję: 144
Faaaaaaaajnie :) Kolorowo, aż czuję zapachy tego kwiecia :) Bezimienna dalia bombowa! Ja połowę swoich musiałam przekopać, "psuły" mi plan przesadzeniowy.
Temat został zablokowany.

Moja działka na Dębowym Lesie 18 Wrz 2014 10:44 #299637

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
Anowi-Iwonko To cieszę się,e nasionka belamcandy już dojrzewają .A je sieje się na wiosnę czy na jesień ???

Aga1973-Aguś Dalie trochę zaniedbałam m,nie podlewałam i są nieduże.W większości te co mam to są bezimienne. :oops:
Ale na drugi rok to zmienimy i dokupie ich więcej,żeby o tej porze było więcej ładnych kolorków w ogrodzie. ;)
Temat został zablokowany.

Moja działka na Dębowym Lesie 18 Wrz 2014 12:07 #299651

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Aniu u Ciebie w ogrodzie tyo chyba jest wilgoć z pobliskiego zalewu :whistle: soczysta zieleń i żywe kolory :woohoo: U mnie tego jak na lekarstwo, właśnie z powody takie pięknej i nadmiernie suchej pogody :sick:
A podlewanie ... jest, jak jest nastrój :lev:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): anabuko1

Moja działka na Dębowym Lesie 18 Wrz 2014 14:09 #299677

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203















Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): annawu, Amarant

Moja działka na Dębowym Lesie 18 Wrz 2014 17:54 #299708

  • Robaczek
  • Robaczek's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2526
  • Otrzymane dziękuję: 2972
Aniu, piękną, kolorową jesień masz w swoim ogrodzie. Takie energetyczne barwy to gwarancja dobrego nastroju :-)
Świetne zdjęcia! Widać, ze owady mają u Ciebie przytulne schronienie i pożywienie. Równowaga biologiczna w ogrodzie to podstawa!
Pozdrawiam serdecznie :bye:
Pozdrowionka :-) Kasiek
Ogródek Robaczka
Temat został zablokowany.

Moja działka na Dębowym Lesie 20 Wrz 2014 23:26 #300243

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
pamelka-JoluPrzepraszam ,że dopiero teraz ci piszę.Ale istny kociokwik ostatnio miałam ze wszystkim,praca, dom ,działka zeszła trochę na dalszy plan ..
a jaszcze się przeziębiłam ,chodzę ale kaszel mnie dusi i męczy gardło,to nic,,, :tongue2:
Ale jak tylko jestem to podlewam moje roślinki i sobie coś śpiewam wtedy :happy:

Robaczek-Kasiu Łapie ażdą chwilkę i ta ze słoneczkiem i z ciepłem, bonie wiem ile już takich cudnych ciepłych dni nam zostało. :unsure:
Oj te żuczki, ważki, motylki , pszczółki cały czas tylko buszują i swawolą po ogrodzie :happy2:


Róża Kronenberg



marcinki






Hortensja bukietowa Magical Fire coraz cudniejsza :hearts:






Fiona z moją córcią
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): annawu, Amarant


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.467 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum