TEMAT: Zielonajagoda w ogrodzie.

Zielonajagoda w ogrodzie. 09 Lut 2018 14:46 #588505

• tilia66
  • tilia66's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 2004
Moi kochani, w moim wątku można o zwierzętach na okrągło dyskutować, wstawiać foty i w ogóle, wszystko co dotyczy zwierząt jest tu bardzo mile widziane.
Michale, Ania ma rację, psy nie zapominają, a obrazić się potrafią, pewnie i Twój miał Ci za złe że tak długo Cię nie było.
A może papuga byłaby dobrym towarzyszem? Ptak to nie pies i może nie byłoby problemu z akceptacją ze strony właściciela mieszkania. Ja mam nimfę z odzysku oczywiście, niechcianą, pewnie taki nietrafiony prezent, wylądowała u mnie, nigdy ptaka nie miałam. Jako że nie mogę jej wypuszczać na pokój (tysiąc kotów), to musiałam kupić wielką klatkę żeby mogła machać skrzydłami i podfruwać. Na imię ma a właściwie miała Kubuś, bo ostatecznie została Kubelusem ;) Jak ma ochotę to ładnie śpiewa, a jak nie to się wydziera. Nauczyła się skiauczeć jak Psotka i jak mi chce zrobić na złość, to zaczyna ją prowokować. Tak więc zaczyna papuga, po chwili dołącza się Psotka a na koniec zaczyna basem wyć Jeżynka, masakra, domowe trio.

Zaczynam przygodę z hojami
. Kupiłam u naszego forumowego Beza szczepki cięte i dwie doniczusie. Na jedną się nie załapałam bo mnie ktoś wyprzedził, na linearis. A dzisiaj byłam w mieście, tak zwany Mamin Day, załatwiałam recepty i takie tam różne inne. Jak mi już łeb spuchł od przemiłych kontaktów ze "służbą" zdrowia, to wstąpiłam do kwiaciarni, dla oddechu. Pacze sobie pacze i tadaaaam

DSC_0034.jpg

jest, linearis i całkiem spora, od razu mi się humor poprawił

teraz się zastanawiam czy ją przesadzać, bo doniczka malutka, zamiast ziemi jakieś brązowe paprochy, muszę poczytać, jaka optymalna doniczka powinna być, bo ponoć nie lubią zbyt dużych. Może jej nie zabiję na śmierć.

I pierwszy prawdziwy śnieg tej zimy

DSC_0028.jpg

DSC_0029.jpg

DSC_0031.jpg

:bye: :bye: :bye:
Zielonajagoda w ogrodzie.

Pozdrawiam Iwona.
Ostatnio zmieniany: 09 Lut 2018 14:49 przez tilia66.
Za tę wiadomość podziękował(a): Dorota15, Łatka

Zielonajagoda w ogrodzie. 11 Lut 2018 10:01 #588756

• tilia66
  • tilia66's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 2004

Zamiast zaczynać się przedwiośnie to zima się rozsiadła na dobre, nie podoba mi się to, o!

:jeez: Hojoba niebezpiecznie się u mnie rozwinęła, szczepek nakupiłam nie tylko od naszego Beza, ale też w innych źródłach :jeez:
Teraz się zastanawiam gdzie ja mam urządzić ten hojobowy kącik :think:

Dzisiaj leniwa niedziela, kończę książkę, kryminał psychologiczno - etyczny, taki jakiś ciężki, drenujący, będzie też powtórka filmu Sługi Boże i może zacznę pierwszą serię serialu "Dom grozy", a w międzyczasie coś upichncić trzeba...

DSC_0024.jpg

Spokojnej niedzieli zaglądającym :bye:

I czarujemy

Zielonajagoda w ogrodzie.

Pozdrawiam Iwona.
Za tę wiadomość podziękował(a): Dorota15, Łatka

Zielonajagoda w ogrodzie. 14 Lut 2018 10:02 #589281

• gosiap32
  • gosiap32's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 426
Iwonko, biały krajobraz za oknem i do tego ta muzyka ... Oj aż chciałoby się zostać w domu, stać przy oknie i patrzeć jak pruszy śnieg. Wszyscy wyczekujemy wiosny, ale zima też jest piękna. Ogród wypoczywa.
Miłego dnia
Gosia

Zielonajagoda w ogrodzie. 14 Lut 2018 12:36 #589313

• Michał
  • Michał's Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane dziękuję: 1651
Iwonko, mieliśmy papugi. Z dwóch parek na drugi rok zrobiło się 35 osobników :supr3: :supr: Niestety nie mieliśmy gdzie ich trzymać więc wydaliśmy
je do dobrych ludzi. Były też dwa gołąbki diamentowe, teraz został już jeden. To jest agent, lubi się na grzejniku wygrzewać. Mamy jeszcze
przepiórki. One mogły by jeść tylko sałatę i kapustę :devil1: :rotfl1: Jak już zobaczą, że idzie im się dać "zielonki" to skaczą, frukają :devil1: :rotfl1:

To już przepadłaś z hojami :devil1: Teraz tylko będzie:
-to mi się podoba i to i tamto, ale hallo gdzie ja to upchnę? Dobra gdzieś się to ustawi :rotfl1: :devil1:

Moderatorzy: Adasiowa, Dorota15
Wygenerowano w 0.312 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum