TEMAT: Majowy ogród

Majowy ogród 27 Kwi 2014 09:47 #248358

  • aguskac
  • aguskac's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2757
  • Otrzymane dziękuję: 1455
Już podziwiałam ze zdumieniem Twoją fotorelację, ale dziś po pewnym czasie znów mnie zachwycił ogrom wykonanych prac i tempo w jakim ugór zmienił się w uroczy zakątek. W tym roku rośliny zaczną królować :garden1:
Ścieżka przepiękna.
Pozdrawiam Aga
Na wiejskim podwórku
Za tę wiadomość podziękował(a): majowa


Zielone okna z estimeble.pl

Majowy ogród 27 Kwi 2014 10:10 #248376

  • Semper
  • Semper's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 148
  • Otrzymane dziękuję: 85
Jaka przestrzeń.Podziwiam.
Zmiana ogromna.
Wydaję Mi się, że tego trawnika z czasem będzie ubywało. :rotfl1:
Ciurkadełko i kamienna ściezka miodzio.
Pozdrawiam,
Jurek z Górek :)
Za tę wiadomość podziękował(a): majowa

Majowy ogród 27 Kwi 2014 13:33 #248461

  • Robaczek
  • Robaczek's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2526
  • Otrzymane dziękuję: 2972
Iwonko,
Podziwiam i poznaje Twoj ogrod od początku, jak wiesz i z serca kibicuję dalszym zmianom. Zachwyca mnie Twoj zmysł aranżowania przestrzeni, budowania nastroju i konsekwencja z jaką tworzysz całość! Jestem i zostaję, pełna uznania dla wszystkich dokonań. Jesteś wielka!
Pozdrowionka :-) Kasiek
Ogródek Robaczka
Za tę wiadomość podziękował(a): majowa

Majowy ogród 27 Kwi 2014 22:51 #248916

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Iwonko- jak się cieszę, że otworzyłaś wątek.. Przydreptałam mocno spóźniona, ale sama wiesz..trochę nie na czasie jestem, a gniazdko do netu pojawiło się dopiero dziś w porze obiadowej.. Gdyby nie to, już wczoraj bym się zgłosiła- uwielbiam Twój ogród i spektakularne zmiany, jakie zaszły w tak krótkim czasie. Pamiętam, z jakimi wypiekami czytałam relację z rewolucji. Miałam o tyle fajnie, że czytałam ją już po rewolucji- tak więc kilka stron zdjęć przebiegłam z ogromnym zainteresowaniem- tak jak teraz z radością sobie wszystko przypomniałam.
Niezmiernie się cieszę, że jesteś tutaj :hug: i będę mogła na bieżąco podziwiać, jak nowe tereny ogrodu dojrzewają pod Twoim troskliwym okiem.. Zdjęcia jak zawsze zachwycają i pozwól, że będę stałym bywalcem :woohoo:
Za tę wiadomość podziękował(a): majowa

Majowy ogród 27 Kwi 2014 22:57 #248923

  • dala
  • dala's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Strefa 7a
  • Posty: 4680
  • Otrzymane dziękuję: 4066
Iwonko Majowa! Najpierw skusiłaś mnie pięknymi i pomysłowymi dodatkami ogrodowymi, a teraz przybiegłam do ogrodu właściwego :)
Ja też bardzo lubię piękne rośliny i niebanalne dodatki, więc chętnie będę do Ciebie zaglądać B)
Pozdrawiam i zapraszam do mojego ogrodu!
Ogród Dali '2019
Za tę wiadomość podziękował(a): majowa

Majowy ogród 28 Kwi 2014 10:19 #249048

  • majowa
  • majowa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1315
  • Otrzymane dziękuję: 948
Gosiuzatem czekamy na Twój wątek ogrodowy :kiss3:
Ulakonie dziękuję Ci za wizytę. Zapraszam w moje skromne ogrodowe progi.
Danusiubardzo się cieszę, że mnie odwiedzasz i jak zwykle jesteś bardzo hojna z komplementami :kiss3:
Aga mam ogromną satysfakcję z tej pracy, a jeszcze większą, że ten trud jest doceniony :kiss3:
Jurkuwitam serdecznie :bye: Nie wykluczam takiego posunięcia, choć to pewnie nie nastąpi tak szybko. Mam na prawdę duuużo miejsca na rabatach ;)
Kasia :kiss3: to dla mnie ważne słowa, bardzo budujące i jestem wdzięczna za Twoją obecność w moich wątkach.
Monika nie wyobrażam sobie mojego wątku bez Twojej obecności i serdeczności. Dziękuję, że znalazłaś dla mnie czas :kiss3:
Dala dziękuję i zapraszam na rabaty, do altany i w każdy zakątek mojego ogrodu.

Kwitnąca świdośliwa i śliwa dziecięca


Pozdrawiam serdecznie, Iwona
Mój ogród
FotoIvona
Ostatnio zmieniany: 28 Kwi 2014 10:34 przez majowa.
Za tę wiadomość podziękował(a): Amarant, VERA

Majowy ogród 28 Kwi 2014 11:30 #249073

  • Daisy
  • Daisy's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 168
  • Otrzymane dziękuję: 122
Witaj Iwonko :)

Fantastyczna rewolucja :) Uwielbiam odsłony przed i po :woohoo: To rzeczywiście pokazuje jak można kawałek ornej ziemi zamienić w oazę zieleni, ukochany kawałek świata :)

Pozdrawiam serdecznie :flower1:

Ewa
Za tę wiadomość podziękował(a): majowa

Majowy ogród 28 Kwi 2014 11:34 #249076

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Dzbanek (imbryk..?) na murku bardzo przyciąga wzrok- świetny pomysł :thanks: Czy dobrze widzę, że cos w nim rosnie- pewno w sezonie będzie się "wylewać" brzegami.. Super- masz świetne pomysły..
Za tę wiadomość podziękował(a): majowa

Majowy ogród 28 Kwi 2014 14:29 #249133

  • violad
  • violad's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 220
  • Otrzymane dziękuję: 202
Witam. Ciekawie będzie obserwować tworzenie ogrodu od podstaw. A mnie i tak :supr3: na widok twojego zegara słonecznego.
Viola
Za tę wiadomość podziękował(a): majowa

Majowy ogród 29 Kwi 2014 14:29 #249656

  • majowa
  • majowa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1315
  • Otrzymane dziękuję: 948
Witajcie,
Dla kolejnych miłych gości, Ewo, Viola :bye: i dla stałych bywalców zostawiam kilka fotek i idę wytoczyć działa na mszyce :ouch: . No niestety, róże i wiciokrzew bardzo oblepione :huh:
Monika myślałam raczej o ptakach wieszając go na murku i włożyłam do środka trochę suchej trawy dla zachęty na gniazdko :oops: A za miłe słowa dziękuję :kiss3:

Kwitnie moja ukochana fotergilla, dąbrówka, orliki, a powojnik Albina Plena w tym roku wyjątkowo wcześnie rozpoczął spektakl.



Klon Crimson Sentry









Pozdrawiam serdecznie, Iwona
Mój ogród
FotoIvona
Za tę wiadomość podziękował(a): anabuko1, Amarant, VERA

Majowy ogród 29 Kwi 2014 16:10 #249693

  • Agulinka
  • Agulinka's Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 56
  • Otrzymane dziękuję: 19
Iwonko, podziwiam Twoj ogrod juz od dawna ! Nie sposób wymienić wszystkiego co zachwyca, gdyż wszystko jest perfekcyjne! Podziwiam za trzymanie takiej estetyki i porządku w tak dużym ogrodzie !
Za tę wiadomość podziękował(a): majowa

Majowy ogród 30 Kwi 2014 11:30 #250062

  • Robaczek
  • Robaczek's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2526
  • Otrzymane dziękuję: 2972
Iwonko, przepiękne zdjęcia! Podziwiam Twoją technikę..jest tak unikatowa, ze nawet bez tego uroczego podpisu rozpoznam Twoje zdjęcia :hearts:
Pozdrowionka :-) Kasiek
Ogródek Robaczka
Ostatnio zmieniany: 30 Kwi 2014 11:30 przez Robaczek.
Za tę wiadomość podziękował(a): majowa

Majowy ogród 30 Kwi 2014 13:02 #250081

  • Sweety
  • Sweety's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 674
  • Otrzymane dziękuję: 119
I ja się grzecznie melduję :D Podziwiam Twój niezwykle uporządkowany i konsekwetny świat :happy:
Za tę wiadomość podziękował(a): majowa

Majowy ogród 30 Kwi 2014 14:07 #250103

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
Witam Cię Iwonko :bye:
Pięknie udokumentowane przeobrażenia działki :bravo: :bravo:
Sasanka śliczna :)
A co to jest ładnego,białego obok dąbrówki???
Za tę wiadomość podziękował(a): majowa

Majowy ogród 30 Kwi 2014 15:15 #250120

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Dołączę do zachwytów moich przedmówców - cudne zdjęcia!
Znakomicie wychodzą Ci zbliżenia roślin, bardzo lubię je w Twoim wykonaniu oglądać.
Fothergilla to także mój wiosenny ulubieniec... poza tym, że urzeka szczoteczkami, to jeszcze jej liście pięknie zdobią ogród jesienią.
Pozdrawiam życząc słonecznego weekendu!

Majowy ogród 30 Kwi 2014 21:33 #250230

  • majowa
  • majowa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1315
  • Otrzymane dziękuję: 948
Agulinko, witam Cię serdecznie i cieszę się, że zaglądałaś do mojego ogrodu, choć anonimowo ;) . Zapraszam i dziękuję za komplementy, mam nadzieję, że zasłużone.
Kasiu, ogromnie Ci dziękuję i zrewanżuję się tym samym i wcale nie z uprzejmości, ale faktycznie tak uważam: Twoje fotki są bardzo charakterystyczne, lekko tajemnicze i podobnie jak Twoje odróżniłabym np. zdjęcia Agi aage, aguniady, Asi (poznańskiej kobiety zmiennej), Kasi-magenty. Każda ma inny styl i sposób pokazania ujęć. A technika – na razie nad nią pracuję, bo bardzo malutko umiem :oops: .
Aniu sweety, cieszę się, że i Ty tu jesteś i przy okazji przepraszam, że jeszcze Cię nie odwiedziłam, ale ostatnio gonię własny ogon. Nadrobię w majówkę.
Aniu anabuko i Ciebie witam serdecznie w oazowych progach mojego ogrodu. Na zdjęciu obok dąbrówki są szczoteczki kwitnącej fothergilli, a wyżej jej szersze ujęcie. Uroczy krzew o każdej porze roku, naprawdę polecam.
Agnieszko dziękuję za pochwały. Zauważam, że pstrykanie zdjęć powoli zaczyna zamieniać się w moją pasję, dość późno odkrytą, ale za to dającą mi dużo radości. Co do fothergilii mam dokładnie te same wrażenia i dlatego mam 5 (albo nawet 6 :think: ) krzaków, w większości młodziaki.

Kupiłam dziś modrzew japoński Stiff Weeper, mały prezencik na urodziny, a oprócz tego
15 pięciorników Pink Queen
2 choiny kanadyjskie
5 orlików, 2 barwinki, 3 bergenie
Dojedzie (bo do samochodu mi się nie zmieścił) kolejny klon, Crimson King.
Szykuje się pracowity weekend.

Wszystkiego dobrego!!!
Pozdrawiam serdecznie, Iwona
Mój ogród
FotoIvona
Za tę wiadomość podziękował(a): anabuko1

Majowy ogród 02 Maj 2014 21:24 #251276

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Witaj Iwona, super zmiany i jest gdzie wyżywać się ogrodowo :wink4: - tyle przestrzeni :woohoo: będę tu często zaglądał :bye:
Za tę wiadomość podziękował(a): majowa

Majowy ogród 02 Maj 2014 21:42 #251294

  • Fiwonka
  • Fiwonka's Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 46
  • Otrzymane dziękuję: 39
Iwonko, masz przepiękny ogród - taki wielki :woohoo: No i te brzozy, strumyczek... uwielbiam takie klimaty. Będę tu zaglądać :)
Pozdrawiam, Iwonka

Ogrodowe szaleństwa Fiwonki
Za tę wiadomość podziękował(a): majowa


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.654 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum