TEMAT: Rabatka Violi

Rabatka Violi 17 Maj 2015 18:24 #369888

  • Adasiowa
  • Adasiowa's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 20241
  • Otrzymane dziękuję: 64611
Violiś ....
zabrakło słów .... a nawet gdybym znalazła jakiekolwiek, to w żadnym wypadku nie oddałyby słów uznania ... ogromna praca, wielki wysiłek, niewyobrażalny trud .... ale efekt :bravo: :bravo: :bravo:
Razem z Marylką zasługujesz na najwyższe podium :) Aż boję się zaglądać do Ciebie, kiedy te wszystkie zieloności ruszą ... i proszę więcej nie pisać głupot w stylu "marne zdolności wykonawcze" :idea1: !!! Pewnie, wszystko zrobiło się samo :)
Violisiu, włożyłaś w nową rabatkę ( co ja piszę ... rabatę ! ) mnóstwo pracy i przede wszystkim serca; i za to Cię kocham siostra ;-)
pozdrawiam cieplutko :hearts:

p.s. jakie roślinki kupiłaś w tym sklepie ? bo ja, jak wiesz, nie dowidzę w tych doniczkach ;-)
Mery ( 1946 - 2022 ) pamiętam ....


Zielone okna z estimeble.pl

Rabatka Violi 17 Maj 2015 19:42 #369936

  • viola
  • viola's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1251
  • Otrzymane dziękuję: 1459
Aniu nie wszystkie co widać w doniczkach są kupione w tym roku.Po prostu gdy zmieniałam rabatę musiałam wszystko przenieść w doniczki.Ogólnie większość moich roślin pochodzi ze sklepu albamar. Hosty,wietlice,drobne na skalniak,serduszka,trzmielina oskrzydlona,lawendy i sporo innych.Trawy od Sieriki,ogromniaśne sadzonki.
Wczoraj organizowaliśmy dla mojej młodszej córki osiemnastkową imprezę do rana na świeżym powietrzu.Był więc tradycyjnie tort i kiełbaski pieczone przy ognisku.Początkowo w planach był lokal jednak teraz nie żałujemy.Ten zapach,to powietrze...i zadowolenie Ani bezcenne.A oto solenizantka
11128590_760669607386084_254808263_o.jpg
Ostatnio zmieniany: 17 Maj 2015 19:52 przez viola.
Za tę wiadomość podziękował(a): Bozi, Amarant, Adasiowa

Rabatka Violi 17 Maj 2015 20:17 #369968

  • Adasiowa
  • Adasiowa's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 20241
  • Otrzymane dziękuję: 64611
Piękna kobieta .... oczy ma po Tobie, prawda?
Dla solenizantki - :kiss3:
Mery ( 1946 - 2022 ) pamiętam ....

Rabatka Violi 17 Maj 2015 20:45 #369990

  • Roma
  • Roma's Avatar
Śliczna dziewczyna,życzę jej tyle szczęścia w życiu ile rodzice dali jej urody :flower1:

Rabatka Violi 17 Maj 2015 20:52 #370000

  • broja
  • broja's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Ogród od nowa
  • Posty: 1028
  • Otrzymane dziękuję: 981
Zawsze uważałam (zdjęcie solenizantki to potwierdza), że najpiękniejsze dziewczyny są w Polsce- gratuluję takiej córy :hug: Wszystkiego najlepszego :bye:

Rabatka Violi 17 Maj 2015 22:12 #370058

  • sierika
  • sierika's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Natury nie oszukasz,czyli moje dojrzewanie do eko
  • Posty: 4102
  • Otrzymane dziękuję: 4952
Z niecierpliwością czekam na zielone rabaty.....rewolucję juz przeżyłaś teraz będzie nagroda w postaci bujnie kwitnących roślin i kołyszących się traw...
Córka śliczna....

Rabatka Violi 18 Maj 2015 11:16 #370185

  • jolifleur
  • jolifleur's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1973
  • Otrzymane dziękuję: 2664
Witaj :bye:
W wolnej chwili przejrzałam Twój wątek i jestem pod wrażeniem. Roślinki ciekawe i świtną rabatę zrobiłaś :) Chociaż poprzednia też niczego sobie była :)
Lewizje podobają mi się bardzo i nawet miałam 2x i niestety w zeszłym roku była ładna a w tym roku tylko suchy korzonek :( Dam sobie spokój mimo, że takie śliczne. U mnie trochę droższe po 8-9 zł sprzedają sadzonki. Będe podziwiać u Ciebie i czekam niecierpliwie na efekty na nowej rabacie :)

Rabatka Violi 18 Maj 2015 12:57 #370210

  • broja
  • broja's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Ogród od nowa
  • Posty: 1028
  • Otrzymane dziękuję: 981
broja wrote:
Violu napisz co u Cycusi :search: pokazała się już? może zostanie na stałe w Twoim ogrodzie...Śliczna i wesoła wiewiórka, ja przed oczami zawsze będę miała zdjęcie, jak ściąga Ci pranie! :happy4:

Oczywiście,że pomyliłam Twój wątek z Ogrodem W śród starych sosen, ale tak się dzieje jak się przegląda kilka wątków naraz :ouch: Pozdrawiam

Rabatka Violi 18 Maj 2015 17:09 #370269

  • Margo2
  • Margo2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3514
  • Otrzymane dziękuję: 1577
Na pewno jesteś dumna z córki.
Nie za zimno było na całonocną imprezę na wolnym powietrzu?
Czekam na zdjęcia skończonej rabaty
Na pewno wyszło super

Rabatka Violi 18 Maj 2015 22:09 #370384

  • viola
  • viola's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1251
  • Otrzymane dziękuję: 1459
Romo,broju,Sieriko dziękuję za miłe słowa :kiss3:
Aniu tak zgadłaś ;)
Gosiu akurat u nas w sobotę było bardzo ładnie i ciepło więc wszystko się udało :) Jestem dumna z całej mojej trójki ale nie z powodu urody ale dlatego,że wyrosły na porządnych ludzi.Nie zepsuł ich internet,nie wciągnęły nałogi.Pracuję w szkole i widzę jak obecnie zachowanie młodzieży różni się od tego jakie my reprezentowaliśmy w ich wieku.Oczywiście nie mówię o wszystkich.
jolifleur miło mi,że ci się podoba :) Zobaczę czy uda mi się przetrzymać je na drugi rok
Za tę wiadomość podziękował(a): Adasiowa

Rabatka Violi 24 Maj 2015 18:22 #372680

  • olga1234
  • olga1234's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 707
  • Otrzymane dziękuję: 707
WITAJ VIOLU


gratuluje fajnej córci , jak czas szybko leci, dzieci rosną, My się stajemy mądrzejsi .napracowałaś się ,rabatek przybywa . U Mnie ślimaki podjadają nie mogę sobie z nimi poradzić. Violu miałaś racje , mówiąc aby nie robić rewolucji w ogródku , wnuczek mówi babciu stary ogródek był kolorowy, ten Mi się nie podoba , widać dużo ziemi, mówię że za 2 lata też będzie kolorowo jak było POZDRAWIAM OLGA :bye: :bye:

Rabatka Violi 24 Maj 2015 19:46 #372710

  • viola
  • viola's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1251
  • Otrzymane dziękuję: 1459
Oleńko też mam problem ze ślimakami,tymi muszelkowymi,ale to moja wina :hammer: Kiedyś,kiedy dzieci były jeszcze małe a ja zamiast ogródka miałam tylko trawę i drzewka sama zaprosiłam te stworzonka.Na jednym ze spacerów dzieci znalazły parę sztuk i spodobały im się.Puściły je na trawkę za moją zgodą i jeszcze dokarmiały :lol: Wtedy nie przewidziałam co mnie czeka za kilka lat.

Rabatka Violi 25 Maj 2015 09:41 #372909

  • jolifleur
  • jolifleur's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1973
  • Otrzymane dziękuję: 2664
Violu, jesteś pierwszym hodowcą ślimaków we własnym ogródku o którym słyszałam :happy:

Rabatka Violi 25 Maj 2015 20:50 #373067

  • viola
  • viola's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1251
  • Otrzymane dziękuję: 1459
jolifleur podobno wszystkiego trzeba w życiu spróbować :rotfl1:

Rabatka Violi 25 Maj 2015 21:03 #373080

  • jolifleur
  • jolifleur's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1973
  • Otrzymane dziękuję: 2664
Dobrze powiedziane :happy: Ja też miałam jedną próbę ze ślimakami. Próbowałam jak smakują. Dają się zjeść ale dla mnie delicje to nie są :unsure:
Za tę wiadomość podziękował(a): viola

Rabatka Violi 25 Maj 2015 21:13 #373085

  • viola
  • viola's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1251
  • Otrzymane dziękuję: 1459
Wystarczy mi,że hoduję :) Smakować nie zamierzam :happy: Chyba by mi nie przeszły

Rabatka Violi 25 Maj 2015 22:28 #373127

  • jolifleur
  • jolifleur's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1973
  • Otrzymane dziękuję: 2664
Kiedyś jak miałyśmy naście lat, byłyśmy z koleżanka u wujka. Wujek pojechał w delegację i nie wracał. My w lesie, bez środka lokomocji, zapasy się skończyły, kasy brak. A ile można jeść grzyby? Kotlety grzybowe, grzyby smażone, pierogi z grzybami, makaron z grzybami, ziemniaki z sosem grzybowym.. Sytuacja nas zmusiła i ruszyłyśmy w las na ślimaki. Namierzyłyśmy je w pokrzywach po pas, nazbierałyśmy pół reklamówki winniczków i zrobiłyśmy gulasz a na obiad objawił się wujek. Dopiero po zjedzeniu spytał skąd miałyśmy mięso. A jak się dowiedział skąd, to szybko wyszedł :rotfl1: Potem jak miał wyjechać na dłużej zostawiał kasę albo pełną lodówkę :)

I dlatego wiem jak smakują ślimaki ;) Winniczki, bo innych nie próbowałam.

Rabatka Violi 27 Maj 2015 21:30 #373757

  • Margo2
  • Margo2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3514
  • Otrzymane dziękuję: 1577
A ja jeszcze za nie zapłaciłam. W restauracji :happy:
Tak samo jak za żabie udka.
Mój m. lubi takie wynalazki. Musimy spróbowac wszystko co nowe.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.791 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum