TEMAT: Wśród starych sosen

Wśród starych sosen 26 Cze 2016 20:28 #484784

  • hanya
  • hanya's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3913
  • Otrzymane dziękuję: 3479
Wybaczcie, że tak póżno odpowiadam.

Ewa, pozdrawiam :bye: Wszystkie kompozycje Pikutka są ładne i to bardzo :happy:

Pikutku, serdecznie dziękuję :)

Anusia, :hearts:

Ewcia, Twój Blue Jungs nie jest niebiesko-fioletowy? :woohoo: Mój Blue Peter też rozczarował, póki co, posadziłam go w miejscu, gdzie taki jasny pasuje. Ale oczywiście nie jestem zachwycona. Nic nie mów o skubaniu azalek! Najpierw chcę, żeby było nieskończenie dużo kwiatów a potem się wściekam; Principessa ma chyba tysiące 'pająków' do wyskubania, zdążę przed końcem roku, mam nadzieję. Popadało, mam wolny wieczór, Ty chyba też odpoczniesz od konewkowania :hug:

Aszko :kiss3: a wiesz, że też uważam, że tutaj do szczęścia brakuje mi tylko jakiegoś strumyczka? Nawet sobie już wyobraziłam jego przebieg :happy: Niestety, nie da się tak prosto tego zrobić. Poza tym ciągle spadające igły i liście...Miałabym jeszcze więcej roboty, a i tak już nie daję rady. Zwłaszcza przy tej piekielnej pogodzie. Czekam na ochłodzenie i deszcz. Dopiero co marzyłam o ciepełku i słoneczku; no to mam :devil1: Oleńko, dobrze wiesz, że czasem rozstania są dobre i konieczne :oops: Zawsze twierdzę, że jak się ludzie chcą spotykać, to znajdą miejsce i sposób :)

Anusia :hearts: co z opuchlakami? Pewnie już załatwiłaś draństwo; wyobraż sobie, że zauważyłam ślady żerowania na dwóch rodkach :placze: :placze: też wytoczyłam ciężką artylerię, mam nadzieję, że pomogło.

Moniśka :hug: oczywiście, że zobowiązuje. A gdzie zdjęcia? :woohoo:

Ostróżki :hearts:
DSC06080.jpg

DSC06081.jpg

DSC06082.jpg


I ulubienica
DSC06104.jpg


Kochani Moi, serdecznie dziękuję za wszystkie odwiedziny i dobre słowa. Oczywiście nie znikam zupełnie, będę zaglądać do Waszych ogrodów i wpraszać się na pogaduszki :)
Wszystkiego dobrego nie tylko w ogrodowaniu, wielka bużka i niech Wam rośnie, zieleni się, kwitnie i dojrzewa :bye:

Anusiu, bardzo proszę o zamknięcie wątku :)
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do Ogrodu wśród starych sosen

Hanka
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): piku, Bozi, gosiap32, Krzysia, Łatka, zanetatacz, Adela


Zielone okna z estimeble.pl

Wśród starych sosen 26 Cze 2016 20:43 #484791

  • jolifleur
  • jolifleur's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1973
  • Otrzymane dziękuję: 2664
Ostróżki ładniutkie, szczególnie ta pierwsza ale wiewióra śliczniasta- napatrzeć się nie mogę, bo moja śmiga tylko wysoko w czubkach drzew, że przyjżeć się jej nie można.
Będziemy tęsknić za Twoim klimatycznym ogrodem :huh: Ale jeśli decyzja już podjęta, to miło mi będzie Cię Haniu spotykać w zaprzyjaźnionych ogrodach :hug:
Temat został zablokowany.

Wśród starych sosen 26 Cze 2016 20:47 #484793

  • Adasiowa
  • Adasiowa's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 20230
  • Otrzymane dziękuję: 64457
Hanulka, obiecałaś i ja też obiecałam.
Bardzo Ci za wszystko dziękuję ...
Nie cierpię pożegnań, więc po prostu przytulam Cię do serca.

Na prośbę Hanusi zamykam wątek.
Mery ( 1946 - 2022 ) pamiętam ....
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.664 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum