TEMAT: Kawka na tarasie??? Sylwia zaprasza :)

Kawka na tarasie??? Sylwia zaprasza :) 16 Sty 2016 22:57 #425862

  • Flora
  • Flora's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 427
  • Otrzymane dziękuję: 389
Dorota15 wrote:
Zdjęcia zimowe piękne. Ja też mam w końcu śnieg :hearts:

Czyli nie tylko ja cieszę się, że przysypało:) . Będą się miały przez co przebijać przebiśniegi :happy3:

W ogóle jakoś tak weselej za oknem:
WP_20160116_13_48_40_Pro.jpg

WP_20160116_13_49_13_Pro.jpg

WP_20160116_13_58_19_Pro.jpg

WP_20160116_13_54_30_Pro.jpg

WP_20160116_13_58_01_Pro.jpg

WP_20160116_13_58_31_Pro.jpg

WP_20160116_13_58_42_Pro.jpg

A na koniec zamiast dzieci mam bałwany :happy3:
WP_20160116_13_55_31_Pro.jpg

Alusiu :hearts: , jak będziesz czytała wątek mamusi, nie gniewaj się za to zdjęcie i tak Cię nikt w tym śniegu nie rozpozna. Zresztą wszyscy Twoi znajomi na facebooku siedzą, tutaj Cię nie znajdą :kiss3:
Załączniki:
Za tę wiadomość podziękował(a): Alina-277, chester633, anabuko1, Amarant, broja, zanetatacz


Zielone okna z estimeble.pl

Kawka na tarasie??? Sylwia zaprasza :) 16 Sty 2016 23:34 #425876

  • Elżbieta
  • Elżbieta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1126
  • Otrzymane dziękuję: 580
Kiedyś Maja ( Maja w ogrodzie :) ) była u Roberta. Ach , te jego łany irysów... Pochwal się nowościami , na pewno będą rewelacyjne.
A dzieciaki masz fajne - nie doczytają sie komentarza , bo ..na facebooku siedzą :happy4:
Za tę wiadomość podziękował(a): Flora

Kawka na tarasie??? Sylwia zaprasza :) 16 Sty 2016 23:44 #425880

  • Flora
  • Flora's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 427
  • Otrzymane dziękuję: 389
Ela, oglądałam tę Maję, na stronie Jaźwinu umieszczone są jeszcze inne irysowe filmy.
Programów ogrodowych trochę mało w naszej telewizji, Rok w ogrodzie też lubię do porannej kawki w niedzielę, ale trochę dla mnie za wcześnie, nie zawsze mnie Adaś obudzi, a jak mogę pospać rano to śpię, bo w tygodniu nie da rady B)

Kawka na tarasie??? Sylwia zaprasza :) 17 Sty 2016 09:14 #425911

  • Elżbieta
  • Elżbieta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1126
  • Otrzymane dziękuję: 580
Całkowicie się z tym z Tobą zgadzam , że za mało mamy programów ogrodniczych. Przy takich się nie nudzę i mogłabym oglądać non stop :) Dziś zaczęłam dzień z Mają w ogrodzie ( nastawiłam sobie budzik :happy4: ) - konkretnie - w pięknym różanym polskim ogrodzie.
Za tę wiadomość podziękował(a): Flora

Kawka na tarasie??? Sylwia zaprasza :) 17 Sty 2016 09:24 #425914

  • wxxx-a
  • wxxx-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3467
  • Otrzymane dziękuję: 1103
Trochę śniegu ,a tyle radości.Cieszą się ludziska a i ja też się wreszcie doczekałam .
Chleb ze słonecznikiem fajna rzecz .U mnie zawsze na stole miseczka z ziarnami ,przeważnie dynia i słonecznik właśnie . Przez całą zimę namiętnie skubię i pogryzam :) Maję dzisiaj przegapiłam czekałam na nią nie na tym kanale .Też były najpierw telezakupy :jeez: Kiedyś tak czekałam na ważny mecz .Też oczywiście nie na tym kanale ,zorientowałam się pod koniec pierwszej połowy :hammer:
No i kawka wypita ,milej niedzielki Sylwuś :bye:
Za tę wiadomość podziękował(a): Flora

Kawka na tarasie??? Sylwia zaprasza :) 17 Sty 2016 09:31 #425915

  • Krzysia
  • Krzysia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1466
  • Otrzymane dziękuję: 1569
Dzisiejszą kawę też piałam z Mają w różanym ogrodzie, a dwa tygodnie temu w pięknym leśnym, w pierwszej chwili myślałam, że to naszej Hani :P .

Listę irysów z oferty Roberta mam już przygotowaną, w tej chwili najbardziej podobają mi się małe, może dlatego, ze wysokie kiedyś miałam, ale wczoraj zrobiłam duże zakupy liliowe i mam nieczyste sumienie, iryski będą jednak dopiero latem, więc wydatki rozłożą się w czasie :devil1:, nie ma to jak znaleźć dobre usprawiedliwienie :rotfl1: .
...Bo marzenia się spełniają tylko tym, którzy je mają...

Próbuję spełnić jedno z nich
Za tę wiadomość podziękował(a): Flora

Kawka na tarasie??? Sylwia zaprasza :) 18 Sty 2016 13:03 #426365

  • Ave
  • Ave's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 832
  • Otrzymane dziękuję: 395
Ale fajne zimowe foty. Aż mi banan na paszczy wyskoczył jak zobaczyłam te igraszki na śniegu :wink4:
Irysy i liliowce masz przepiękne. U mnie jakoś słabiej rosną, więc mam niewiele.
Ewa
Za tę wiadomość podziękował(a): Flora

Kawka na tarasie??? Sylwia zaprasza :) 18 Sty 2016 17:44 #426469

  • Alina-277
  • Alina-277's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1867
  • Otrzymane dziękuję: 1253
Przyszłam z rewizytą ponieważ pięknie zapraszasz na kawusię a nawet z ciastkiem w dodatku z widokiem na góry i leśnym otoczeniu to mieszczucha lepiej nie przyciągnie...pięknie zagospodarowywałaś ogród i jest coraz bogatszy i piękniejszy a irysy i liliowce masz powalające ...piękne odmiany róż..Widzę że lubisz bawić się kwiatami i zapylasz je... ja też wyhodowałam liliowce z nasionka ale jeszcze małe może w tym roku jak nie przemarzną to może zakwitną....skrętniki masz piękne a u mnie nie chcą rosnąć miałam kiedyś m ale wyniosłam do szkoły tam rosły przepięknie ...relacja na śniegu rewelacyjna u nas jest jakieś 5może 6cm śniegu bardzo mało przydało by sie trochę więcej ze względu na rośliny..
Za tę wiadomość podziękował(a): Flora

Kawka na tarasie??? Sylwia zaprasza :) 18 Sty 2016 19:22 #426493

  • Elżbieta
  • Elżbieta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1126
  • Otrzymane dziękuję: 580
Krzysia wrote:
Dzisiejszą kawę też piałam z Mają w różanym ogrodzie, a dwa tygodnie temu w pięknym leśnym, w pierwszej chwili myślałam, że to naszej Hani :P .
A ja czekam , kiedy Maja pojawi się w hortensjowym ogrodzie :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Flora

Kawka na tarasie??? Sylwia zaprasza :) 19 Sty 2016 08:51 #426642

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
No proszę zima, nie tylko ładna ale jak dużo radości daje.
I suuper!!!
Za tę wiadomość podziękował(a): Flora

Kawka na tarasie??? Sylwia zaprasza :) 19 Sty 2016 09:11 #426652

  • broja
  • broja's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Ogród od nowa
  • Posty: 1028
  • Otrzymane dziękuję: 980
Pozdrowienia dla Ali, Zosi i Adasia- "tosz to szał dzikich ciał" :happy3: kawka w takiej scenerii zwłaszcza po tej ciepłej stronie smakuje idealnie :drink1: Choinki rosną domek przysypało, byle do wiosny ja już się nie mogę doczekać tych Twoich nowości :hug:
Za tę wiadomość podziękował(a): Flora

Kawka na tarasie??? Sylwia zaprasza :) 21 Sty 2016 13:58 #427293

  • Flora
  • Flora's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 427
  • Otrzymane dziękuję: 389
Dziewczyny :drink1: Dzięki za pozdrowienia dla dzieciaków. Oczywiście Ala się nafukała za to zdjęcie, ale nie na długo. U mnie śniegu coraz więcej. Sypie i sypie... Wykorzystujemy zimę, póki jest, na bajkowe, zimowe spacery. Andrzej zainstalował na komórce endo mondo B) , puszczamy się w las, a to cudo liczy nam czas, tempo, nawet spalone kalorie :wink4: , no i po spacerze rysuje trasę, jaką przeszliśmy. Trochę się martwię, że szybko ma przyjść odwilż. Póki co śnieg cudownie skrzypi i dzisiaj też wyruszamy.
Apropos ostatniego odcinka Mai w ogrodzie to przepiękny ogród ma pan Sołtys (400 gatunków róż!!!), zawsze na jego blogu sprawdzam róże przed zakupem. W programie było o Eyes for you, którą mam. Okazuje się, że to krzyżówka z hultemią, różą perską
WP_20150706_018.jpg


Alinko, witam na kawce, dzięki że wpadłaś. Masz racje z tym śniegiem, dla roślin dobrze, jeżeli jest. Przy moich siewkach bardziej się boję o nornice niż mróz. Nornice uwielbiają liliowce (w każdym razie krzeszowskie nornice :mad2: ) i póki rośliny młode, bardziej są narażone. Przy dużej kępie jak podgryzą trochę to nic się ie stanie, a zdarzyło mi się, że po siewce zostały tylko liście :huh: .
Za tę wiadomość podziękował(a): Elżbieta, anabuko1, Amarant, broja

Kawka na tarasie??? Sylwia zaprasza :) 22 Sty 2016 21:18 #427731

  • Elżbieta
  • Elżbieta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1126
  • Otrzymane dziękuję: 580
Ja nie znałam ani ogrodu ,ani bloga pana Sołtysa. Dopiero u Mai zobaczyłam . Boże , ileż róż!!! A ty Sylwio przy okazji dowiedziałaś się , jakie ciekawe pochodzenie ma Twoja róża :)
U nas śniegu niewiele , ale od dwóch dni roślinki przykryte cienką warstewką białego puchu.
Za tę wiadomość podziękował(a): Flora

Kawka na tarasie??? Sylwia zaprasza :) 22 Sty 2016 21:50 #427747

  • Dorota15
  • Dorota15's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 2869
  • Otrzymane dziękuję: 2502
Też oglądałam ten odcinek Mai i myślałam, że ta krzyżówka z hultemią to jaiś rarytas trudno dostępny ... a Ty ją masz :woohoo:
Za tę wiadomość podziękował(a): Flora

Rabatka Violi 22 Sty 2016 21:59 #427753

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3477
O Dżizes, jak dawno mnie tu nie było! Jest tutaj tyle wątków że już zapomniałam do którego wchodziłam, a do którego jeszcze nie? :think: Liliowce, to moja miłość. Spodobał mi się z twojej kolekcji ten:



...ten:


ten:


...ten:


i ten


Ta piwonia jest cudna:


to coś też mi się spodobało:


O przepięknym białym bzie jak i o skrętnikach już nie wspomnę. Cuda! :hearts:
Dobrego dnia. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniany: 22 Sty 2016 22:01 przez Forumowa Żabula.
Za tę wiadomość podziękował(a): Bozi, Amarant, viola

Kawka na tarasie??? Sylwia zaprasza :) 23 Sty 2016 11:31 #427872

  • Flora
  • Flora's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 427
  • Otrzymane dziękuję: 389
Ela, trudno mi sobie wyobrazić, że u Ciebie tak mało śniegu. U mnie ciągle pada. Niestety oglądałam dzisiaj prognozę - w przyszłym tygodniu odwilż, czyli będziemy mieli masakryczną chlapę, a tak jest pięknie biało :cry2:
Dorotka, Eyes for you kupiłam w Rosaplant, tam jest dużo nowości, ale dosyć drogo. W ubiegym roku to był jeszcze mały krzaczek, mam nadzieję, że tego lata pokaże, co potrafi. Kwiaty ma naprawdę piękne.
Za tę wiadomość podziękował(a): broja

Kawka na tarasie??? Sylwia zaprasza :) 24 Sty 2016 22:12 #428442

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3477
No widzisz Kasiu jaka ze mnie gapa, nawet postu do odpowiedniego wątku wstawić nie potrafię. :devil1: :devil1:
To może teraz uda mi się to zrobić:

O Dżizes, jak dawno mnie tu nie było! Jest tutaj tyle wątków że już zapomniałam do którego wchodziłam, a do którego jeszcze nie? :think: Liliowce, to moja miłość. Spodobał mi się z twojej kolekcji ten:


...ten:


ten:


ten też:


i ten:


A ta piwonia jest przecudna!!
:hearts: :hearts:

To ''coś'' także mi się spodobało:


O przepięknym białym bzie jak i o skrętnikach już nie wspomnę. Cuda po prostu! :hearts: :hearts:
Dobrego dnia. Pozdrawiam.
Za tę wiadomość podziękował(a): Flora

Kawka na tarasie??? Sylwia zaprasza :) 25 Sty 2016 21:06 #428716

  • Flora
  • Flora's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 427
  • Otrzymane dziękuję: 389
Kryzysowa Katarzyno, dzięki, dzięki, dzięki :hearts: . Wyobraź sobie, siedzę dzisiaj w pracy, generalnie mi się nie chce i wkurzyła mnie chwilę wcześniej rzecz niejedna. Myślę, zajrzę na forum... Zaglądam i czytam Twój post, i japa zaczyna mi się cieszyć, tak po prostu :happy3: To był post na dobry dzień. Proszę wpadaj do mnie od czasu do czasu :), jak będę w dołku zajrzę do Ciebie :wink2: ( nie, no nie będę czekać aż mnie deprecha dopadnie, wpadnę jutro rano :happy: ). Skąd bierzesz takie świetne emotki?
Krysiu, fajnie, że wróciłaś do moich starych zdjęć. Nie mam już właściwie nic do wstawiania i zaraz mi wątek padnie martwy. Piszesz, że podoba Ci się biały bez, to Krasawica, na jesień kupiłam młode sadzonki lilaków odmianowych w tym primrose, sensation, jeszcze jeden biały i dwa ciemnofioletowe (muszę sprawdzić nazwy :think: , bo już zapomniałam, źle się dzieje :hammer: ) Wątpię, żeby w tym roku zakwitły, ale zobaczymy.
.
Za tę wiadomość podziękował(a): zanetatacz


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.276 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum