TEMAT: Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 24 Mar 2020 22:08 #700572

  • mirek_z
  • mirek_z's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 195
  • Otrzymane dziękuję: 453
Mirek19 wrote:
Rodzina się cieszy, ja trochę mniej. :( Lubię swoją robotę :idea1:

To masz czas (jak Ci Irenka pisała :rotfl1: ) wyrywać z korzeniami trawę na nowym nabytku pod przyszłe nasadzenia :happy:
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 24 Mar 2020 22:10 #700575

  • newrom
  • newrom's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1342
  • Otrzymane dziękuję: 1921
Decyzja słuszna, mam tylko dwie uwagi. Pierwsza to taka że za późno, a druga że powinni dać chociaż dzień na załatwienie spraw.
Muszę załatwić pieczątkę w wydziale komunikacji, później przegląd okresowy. Czy załatwię? Pewnie nie, czyli mam samochód wyłączony z użytkowania bo blacharzowi zeszło, a nie zwykłem przeglądów załatwiać.
No ale jak ktoś głupi i się trzyma prawa, to sam sobie winien ;-)
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 24 Mar 2020 22:14 #700577

  • mymysteryy
  • mymysteryy's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2144
  • Otrzymane dziękuję: 8837
Ale po co Ci samochód, skoro masz siedzieć w domu? :think:
Pozdrawiam,
Kasia
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 24 Mar 2020 22:15 #700580

  • zielonajagoda
  • zielonajagoda's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3084
  • Otrzymane dziękuję: 5969
:bye:

A co to za chińskie robaczki rozpełzły się dzisiaj po Oazie :think:

Ja dzisiaj w przebraniu szpiega z Krainy deszczowców przeleciałam jak wicher po aldiku i mam tydzień wolnego od zakupów ;)

A tak w ogóle to utonęłam w objęciach totalnej niemocy. Na ulicach cichosza, na chodnikach cichosza...

Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 24 Mar 2020 22:30 #700590

  • Mirek19
  • Mirek19's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2059
  • Otrzymane dziękuję: 11191
mirek_z wrote:
Mirek19 wrote:
Rodzina się cieszy, ja trochę mniej. :( Lubię swoją robotę :idea1:

To masz czas (jak Ci Irenka pisała :rotfl1: ) wyrywać z korzeniami trawę na nowym nabytku pod przyszłe nasadzenia :happy:
Mam duże doświadczenie z wyrywaniem korzeni , damy radę .... :rotfl1: :rotfl1: :rotfl1:
:drink1:
Pozdrawiam, Mirek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): mymysteryy

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 24 Mar 2020 22:32 #700591

  • whitedame
  • whitedame's Avatar
  • Online
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4659
  • Otrzymane dziękuję: 16996
Mirku, korzeń korzeniowi nierówny.
Czasami może sprawić kłopot.
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 24 Mar 2020 22:37 #700592

  • Mirek19
  • Mirek19's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2059
  • Otrzymane dziękuję: 11191
Beatko,
Napisałem - mam duże doświadczenie :rotfl1: :rotfl1:
Pozdrawiam, Mirek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 24 Mar 2020 22:50 #700595

  • newrom
  • newrom's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1342
  • Otrzymane dziękuję: 1921
mymysteryy wrote:
Ale po co Ci samochód, skoro masz siedzieć w domu? :think:

W ważnych sprawach można wychodzić! Chciałem sprawdzić jakie są promocje w dajśmanie i czy na Starowiślnej już otwarli lodziarnie na sezon :P
W sumie to i do roboty, nie każdy korzystając z tarczy antywirusowej rządu może kasować grubą kasę nic nie robiąc w domu :happy3:
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 24 Mar 2020 22:58 #700596

  • mymysteryy
  • mymysteryy's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2144
  • Otrzymane dziękuję: 8837
A nie to przepraszam bardzo, promocje rzecz święta. Trza trzymać rękę na pulsie.

Lodziarnia chyba otwarta cały czas, tylko zamiast lodów pączki są. :cool3: Tak przynajmniej kiedyś było, ale mogło się zmienić. B)

Obserwując ostatnie czasy do każdego powinno wreszcie dotrzeć, że im mniej się robi, tym więcej się dostaje. :drink1: O! :wink4:

To dla wszystkich co nie potrafią usiedzieć w domu. :happy:

Pozdrawiam,
Kasia
Ostatnio zmieniany: 24 Mar 2020 23:01 przez mymysteryy.
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 24 Mar 2020 23:09 #700597

  • vimen
  • vimen's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 472
  • Otrzymane dziękuję: 417
W ważnych sprawach życiowych można - jak ktoś ma mocną potrzebę spacerować to też może - na stronach rządowych tak napisali. Wiec w sumie wszystko się da pod to podciągnąć.

A w urzędzie to nie wiem czy załatwisz, bo urzędy zamknięte i sprawy tylko elektronicznie i telefonicznie załatwiają.

pozdrawiam Katarzyna
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 24 Mar 2020 23:21 #700598

  • Mamma
  • Mamma's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3647
  • Otrzymane dziękuję: 16734
No nie...jeżeli "w pilnych sprawach" to można. Wirus na pewno respektuje zalecenia.
Jednak w tym przypadku... dla mnie najpilniejsze jest jednak przeżycie.
Marlena
“Trudne czasy tworzą silnych ludzi, silni ludzie tworzą dobre czasy, dobre czasy tworzą słabych ludzi, a słabi ludzie tworzą trudne czasy.”
Ostatnio zmieniany: 24 Mar 2020 23:34 przez Mamma.
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 24 Mar 2020 23:28 #700599

  • vimen
  • vimen's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 472
  • Otrzymane dziękuję: 417
www.gov.pl/web/koronawirus/wprowadzamy-n...azku-z-koronawirusem
Strona rządowa. Nizej są pytania. I jedno takie: Czy mogę wyjść na spacer do parku lub lasu, wyjść z dziećmi na plac zabaw?

Okazuje się, ze mogę.

pozdrawiam Katarzyna
Ostatnio zmieniany: 24 Mar 2020 23:29 przez vimen.
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 24 Mar 2020 23:31 #700600

  • mymysteryy
  • mymysteryy's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2144
  • Otrzymane dziękuję: 8837
My tu sobie oczywiście żartujemy, ale tak już na poważnie, ciekawi mnie jak to będzie egzekwowane? Bo na upartego zawsze jakaś furtka jest. Trzeba chyba tylko liczyć na rozsądek innych.
Pozdrawiam,
Kasia
Ostatnio zmieniany: 24 Mar 2020 23:31 przez mymysteryy.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): anaka

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 24 Mar 2020 23:39 #700601

  • Mamma
  • Mamma's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3647
  • Otrzymane dziękuję: 16734
Dobrze by było, jakby nie trzeba było tego egzekwować.
Ech...niestety wielu, jak nie doznał osobistej tragedi, to nie dotrze...
Ludzie jakby nie rozumieli, że nie ma nic cenniejszego niż życie...
Marlena
“Trudne czasy tworzą silnych ludzi, silni ludzie tworzą dobre czasy, dobre czasy tworzą słabych ludzi, a słabi ludzie tworzą trudne czasy.”
Ostatnio zmieniany: 24 Mar 2020 23:41 przez Mamma.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): anaka

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 24 Mar 2020 23:45 #700602

  • vimen
  • vimen's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 472
  • Otrzymane dziękuję: 417
Ja akurat nigdzie nie łażę. Tylko z domu do samochodu, szpital i z powrotem do domu. Ale moja mama już kilka razy zdenerwowana wróciła ze sklepu, bo ludzie nie dość, ze sami łażą bezmyślnie kaszląc w eter, to jeszcze z innymi się nie liczą. Jeszcze potrafią zrobić awanturę w sklepie, że to są głupie wymysły te odległości i wroga propaganda.

Aczkolwiek mam zamiar skorzystać z tej furtki, zeby przejechać na działkę w sobotę....

pozdrawiam Katarzyna
Ostatnio zmieniany: 24 Mar 2020 23:46 przez vimen.
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 24 Mar 2020 23:54 #700604

  • Mamma
  • Mamma's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3647
  • Otrzymane dziękuję: 16734
Kupuję wszystko w necie (jest tam wszystko co nam potrzeba, nawet warzywa). Płacę przelewem, kurier pod bramę dowozi i zostawia pod bramą lub do paczkomatu, tylko tam jeźdźimy.
Marlena
“Trudne czasy tworzą silnych ludzi, silni ludzie tworzą dobre czasy, dobre czasy tworzą słabych ludzi, a słabi ludzie tworzą trudne czasy.”
Ostatnio zmieniany: 24 Mar 2020 23:55 przez Mamma.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): anaka

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 25 Mar 2020 07:42 #700764

  • newrom
  • newrom's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1342
  • Otrzymane dziękuję: 1921
W mieście masz więcej opcji by z domu się nie ruszać, na wsi jest trochę gorzej.
Oczywiście można próbować się odciąć całkowicie, tylko kto zapłaci ratę jak nie będę pracować?

Wydaje mi się że wprowadzili by ukrócić wspólne grille itp imprezy.
Dobrze że katalog nie jest zamknięty, bo co gdy zdarzy się realna potrzeba do przejazdu, a nie wolno? Zawsze znajdzie się uczynny prokurator który zechce zrobić pokazówkę że rząd dba i egzekwuje..

Jeśli sklepy będą zamknięte, a w różnych Laskach Wolskich czy Kabackich pojawią się patrole, to może uda się utrzymać ludzi w domach...
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 25 Mar 2020 08:54 #700797

  • Rzepka
  • Rzepka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 494
  • Otrzymane dziękuję: 1560
No nie wiem, czy będę zamknięte, wczoraj na konferencji Premier wyjątkowo się migał i praktycznie nie odpowiedział na wprost zadane pytanie, czy sklepy budowlane będą zamknięte?
Ale to by była wyjątkowo niepopularna decyzja, a o PR trzeba dbać.
Widziałam wczoraj sporą ilość mieszkańców, wnoszących do klatek farby i inne, wychodzi na to, że to artykuł pierwszej potrzeby. ;)

Pozdrawiam Irena
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): anaka


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.639 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum