TEMAT: Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 25 Mar 2020 08:58 #700798

  • CHI
  • CHI's Avatar
  • Online
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3931
  • Otrzymane dziękuję: 21019
Ponieważ mnie to osobiście dotyczy "rozgryzałam" temat.

Generalnie możesz wychodzić/jechać gdzie chcesz, jeśli udowodnisz, że jest to "niezbędna sprawa życia codziennego" lub "działalności rolniczej". Wystarczy USTNE oświadczenie.

Żadne dokumenty nie są wymagane - czytaj w ciągu tak krótkiego czasu nie wymyślili. Może to i lepiej, ale nie wiem, co ludziki wymyślą, aby to obejść.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): anaka


Zielone okna z estimeble.pl

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 25 Mar 2020 09:05 #700803

  • Rzepka
  • Rzepka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 494
  • Otrzymane dziękuję: 1560
Mnie zastanawia, jak będzie interprtowany pobyt na działce, na sobotę zaplanowaliśmy sobie małego grila, ja i Mżonek, ale może lepiej nie kusić licha, komisariat mam za miedzą, zapach doleci :devil1:

Pozdrawiam Irena
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 25 Mar 2020 09:13 #700806

  • vimen
  • vimen's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 472
  • Otrzymane dziękuję: 417
Z rodziną możesz.
A ja też muszę na działkę - mogę im pokazać pszczoły zamknięte w garażu...

pozdrawiam Katarzyna
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): anaka

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 25 Mar 2020 09:14 #700808

  • Mirek19
  • Mirek19's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2059
  • Otrzymane dziękuję: 11191
Irenko, bez obaw :rotfl1: :rotfl1: :rotfl1:
To tylko dwie osoby... :dance:
Pozdrawiam, Mirek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 25 Mar 2020 09:33 #700812

  • newrom
  • newrom's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1342
  • Otrzymane dziękuję: 1921
Bez wprowadzenia stanu wojennego/wyjątkowego/klęski żywiołowej rząd NIE MA PRAWA ograniczać swobody poruszania.
W związku z tym nie trzeba się tłumaczyć, tylko poprosić o wniosek do sądu.
Nie wprowadzono stanu wyjątkowego, bo ciągle chcą by wybory się odbyły zgodnie z terminem. No ale Kaczyński ma dobre wspomnienia z dochodzeniem do władzy po trupach. Tak więc kilka czy kilkanaście tysięcy trupów to cena jaką jest gotów ponieść bez mrugnięcia powieką.
W urzędzie nikt nie odbiera, pewnie siedzą w domach. Internetowa rezerwacja kolejki też zablokowana.
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 25 Mar 2020 09:37 #700814

  • Mirek19
  • Mirek19's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2059
  • Otrzymane dziękuję: 11191
CHI wrote:
Ponieważ mnie to osobiście dotyczy "rozgryzałam" temat.

Generalnie możesz wychodzić/jechać gdzie chcesz, jeśli udowodnisz, że jest to "niezbędna sprawa życia codziennego" lub "działalności rolniczej". Wystarczy USTNE oświadczenie.

Żadne dokumenty nie są wymagane - czytaj w ciągu tak krótkiego czasu nie wymyślili. Może to i lepiej, ale nie wiem, co ludziki wymyślą, aby to obejść.
I tego trzeba się trzymać :screem: :idea1:
Pozdrawiam, Mirek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 25 Mar 2020 09:58 #700819

  • Rzepka
  • Rzepka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 494
  • Otrzymane dziękuję: 1560
Z tymi coronaparty to mają rację, że zabraniają, widziałam, jak w sobotę pięciu młodych mężczyzn imprezowało na sąsiedniej działce, wiem, że właściciel działki ma żonę, dwójkę małych dzieci, teściowa też z nimi mieszka.
Czyżby teściową chciał załatwić???

Pozdrawiam Irena
Ostatnio zmieniany: 25 Mar 2020 09:58 przez Rzepka.
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 25 Mar 2020 12:12 #700846

  • newrom
  • newrom's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1342
  • Otrzymane dziękuję: 1921
Rację mają, ale powinni to zrobić legalnie. Czyli wprowadzić stan wyjątkowy i wtedy ograniczyć.
Teraz to niema mocy prawnej, ot spotkali się na whatsupie, pogadali i później opublikowali co tam przy kawie i ciasteczkach wymyślili. Choć niewykluczone że niedługo w trakcie gotowania rosołu dla prezesa, mgr Przyłębska uzna że działanie wbrew konstytucji jest zgodne z konstytucją...
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 25 Mar 2020 13:00 #700853

  • Mirek19
  • Mirek19's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2059
  • Otrzymane dziękuję: 11191
Rzepka wrote:
Z tymi coronaparty to mają rację, że zabraniają, widziałam, jak w sobotę pięciu młodych mężczyzn imprezowało na sąsiedniej działce, wiem, że właściciel działki ma żonę, dwójkę małych dzieci, teściowa też z nimi mieszka.
Czyżby teściową chciał załatwić???

Pozdrawiam Irena

Irenko, pamiętaj o instytucji "Sygnalisty" :rotfl1: :devil1:


f29edd0xxc6c9325a2264486bbf2.jpeg


:drink1:
Pozdrawiam, Mirek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 25 Mar 2020 18:37 #700891

  • anaka
  • anaka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1444
  • Otrzymane dziękuję: 9252
Cieszę się,że jest miejsce na Oazie,gdzie komentuje się tą sytuację tak pół żartem ,pół serio.Każdy z nas przywiązał się do jakiegoś sposobu życia i teraz musi sobie czegoś odmówić.Miałam zrobić to lub tamto jest w tej chwili nieważne.Najważniejsze to zrozumieć konsekwencje swoich kroków.I tak nie mamy żle.
Powiem serio.
Najpierw mówili wszystkim,że ten Covid 19 nie jest tak grożny jak grypa i to był błąd.Mój brat jeżdzi co tydzień do pracy za granicę,mimo moich próśb spotkał się z ojcem .Na granicy bez problemów przejechał tam i z powrotem.Mimo,że mówili o badaniu temperatury itd.Robili to tylko do kamer.Na szczęście ten weekend spędził tam,bo bał się korków,ale wtedy był przeziębiony.Ojciec lata codziennie do miasta na zakupy,o kościele nie wspomnę.Trafia mnie takie podejście,bo choć wiem,że uważa,czuję kłopoty.Teraz w tv straszą wszystkich zdjęciami ogromu samotnie chowanych trumien,ludżmi w rozpaczy i sortowaniem wg. społecznej wartości.Dawno powinni wprowadzić te obostrzenia ,a nie stopniować napięcie.Na co czekali,nie wiem .
Naturalne ,niebanalne,własne.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): whitedame

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 25 Mar 2020 20:26 #700909

  • newrom
  • newrom's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1342
  • Otrzymane dziękuję: 1921
Przekaż bratu że właśnie wprowadzono nowe obostrzenie, teraz jak się pracuje za granicą to i tak się jest objętym kwarantanną.
Czyli już nie będzie mógł wrócić do pracy...
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): anaka

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 25 Mar 2020 20:32 #700910

  • anaka
  • anaka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1444
  • Otrzymane dziękuję: 9252
Albo do domu..
Naturalne ,niebanalne,własne.
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 25 Mar 2020 21:18 #700919

  • newrom
  • newrom's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1342
  • Otrzymane dziękuję: 1921
Do dom może, ale jak go z roboty nie wywalą to będzie miał dwa tygodnie kwarantanny nim będzie mógł iść na jeden dzień do roboty,bo jak wróci to znowu dwa tygodnie
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 25 Mar 2020 21:29 #700922

  • anaka
  • anaka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1444
  • Otrzymane dziękuję: 9252
Ja to zrozumiałam,ale nie wiem,czy on wie co to znaczy.Lekceważy trochę tą sytuację.Dotąd lekceważył.
Naturalne ,niebanalne,własne.
Ostatnio zmieniany: 25 Mar 2020 21:30 przez anaka.
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 26 Mar 2020 20:55 #701052

  • whitedame
  • whitedame's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4658
  • Otrzymane dziękuję: 16994
Nie wolno lekceważyć.
Moim zdaniem sytuacja jest dużo groźniejsza niż nam mówią media.

"Mądrej głowie dość dwie słowie"

Więc mówię cynk i chinina.
Te dwie substancje pomogły tam gdzie chorzy zostali wyleczeni.
Co Wam szkodzi wiedzieć?
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): anaka

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 26 Mar 2020 21:04 #701055

  • Mamma
  • Mamma's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3647
  • Otrzymane dziękuję: 16733
Tak, wiedzieć rzecz najważniejsza :idea1:
Może ja mam jakieś "skrzywienie", bo wszędzie słyszę tyko alkohol i alkohol...no tak, ale to przecież tylko zewnętrznie :whistle:
Cynk i chinina, to ciekawe. Beatko przybliż temat.
Marlena
“Trudne czasy tworzą silnych ludzi, silni ludzie tworzą dobre czasy, dobre czasy tworzą słabych ludzi, a słabi ludzie tworzą trudne czasy.”
Ostatnio zmieniany: 26 Mar 2020 21:06 przez Mamma.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): anaka

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 26 Mar 2020 21:21 #701060

  • newrom
  • newrom's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1342
  • Otrzymane dziękuję: 1921
Cynkownie mam jakieś 10km od siebie, ale skąd wziąć chininę?
Prawdziwego tonicu mi w życiu brakuje, bo to co teraz robią to jakieś lemoniadki dla waginosceptycznych drwali z koczkiem ;-)
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 26 Mar 2020 21:47 #701066

  • KaLo
  • KaLo's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3462
  • Otrzymane dziękuję: 7398
Dawkowanie chininy można wyczytać w internecie a jak stosować cynk? Mam arkusz blachy zdjęty ze starego dachu.
Ostatnio zmieniany: 26 Mar 2020 21:49 przez KaLo.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Malkar, mirek_z


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.425 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum