TEMAT: Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 23 Lut 2020 21:52 #694825

  • Mamma
  • Mamma's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3650
  • Otrzymane dziękuję: 16748
No popatrz, a jednak miałam rację, że winna jest grawitacja :fly: :happy4:
Marlena
“Trudne czasy tworzą silnych ludzi, silni ludzie tworzą dobre czasy, dobre czasy tworzą słabych ludzi, a słabi ludzie tworzą trudne czasy.”
Ostatnio zmieniany: 23 Lut 2020 21:59 przez Mamma.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): JaNina


Zielone okna z estimeble.pl

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 23 Lut 2020 22:20 #694831

  • KaLo
  • KaLo's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3469
  • Otrzymane dziękuję: 7422
Mamma shuffle dance to nic, spróbuj jumpstyle
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): zielonajagoda, Mamma

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 23 Lut 2020 22:35 #694834

  • Mamma
  • Mamma's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3650
  • Otrzymane dziękuję: 16748
Raczej u mnie tylko jedna (a raczej dwie) rzecz by skakała i trzeba by zmienić nazwę na Jumpcyc. :rotfl1:
Marlena
“Trudne czasy tworzą silnych ludzi, silni ludzie tworzą dobre czasy, dobre czasy tworzą słabych ludzi, a słabi ludzie tworzą trudne czasy.”
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): whitedame, CHI

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 24 Lut 2020 07:54 #694851

  • zielonajagoda
  • zielonajagoda's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3086
  • Otrzymane dziękuję: 5975
Super sprawa ten jumpstyle, taki współczesny, młodzieżowy taniec irlandzki ;)
Ja jednak z uwagi na nadchodzący sezon ogrodowy, bardzo bym sobie życzyła czegoś takiego, wtedy mój ogród nie wyglądałby jak zachwaszczony ugór, tylko był wylizany jak Wasze ogrody.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): mymysteryy, CHI, Mirek19

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 24 Lut 2020 09:38 #694871

  • mymysteryy
  • mymysteryy's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2168
  • Otrzymane dziękuję: 9117
Patrząc na jej paznokcie widać, że ogrodniczką to ona na pewno nie jest. :silly:

Może już lepiej mieć tylko dwie ręce, ale za to bardzo szybkie. :lol:

Pozdrawiam,
Kasia
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 24 Lut 2020 09:56 #694877

  • zielonajagoda
  • zielonajagoda's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3086
  • Otrzymane dziękuję: 5975
Eeeech Kasia, młoda jesteś to możesz tylko dwoma pałeczkami szaleć po ogrodzie, dla mnie te pazury byłyby ekstra dodatkiem zamiast grabi, opielaczy i innych ogrodniczych utensyliów, marzenia...
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): mymysteryy

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 24 Lut 2020 10:48 #694890

  • KaLo
  • KaLo's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3469
  • Otrzymane dziękuję: 7422
Jagódko a co myślisz o tresowanej ośmiornicy? :woohoo: Może na jakimś portalu oferują?
Kasiu podałaś najwiekszych perkusistów, którzy wcale nie byli najszybsi. Proponuję nadążyć za Gee Anzalone (wcześniej Dave Macintosh) z Dragonforce, w którym grają również jedni z najszybszych gitarzystów


A poza tym, starość to nie kwestia metryki tylko stanu umysłu :happy4:
Ostatnio zmieniany: 24 Lut 2020 10:52 przez KaLo.
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 24 Lut 2020 11:17 #694895

  • zielonajagoda
  • zielonajagoda's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3086
  • Otrzymane dziękuję: 5975
Ośmiornicy powiadasz :think: , to całkiem fajna perspektywa, tresowane osiem kończyn, już widzę jak przemierza moje zapuszczone rabatki i grządki a za nią zostaje ład i porządek

A poza tym, starość to nie kwestia metryki tylko stanu umysłu
Mimo że metrykę mam jeszcze nie najgorszą, to jednak zużycie poszczególnych części za daleko posunięte. I choć umysł mówi -masz 20- to ciało mówi -eeee...120-
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 24 Lut 2020 12:46 #694913

  • Rzepka
  • Rzepka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 494
  • Otrzymane dziękuję: 1560
Eeeee, Iwonko, widziałam Twoje "ciało", naprawdę nie wygląda na 120 lat :rotfl1:

Pozdrawiam Irena
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 24 Lut 2020 12:51 #694916

  • Mirek19
  • Mirek19's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2076
  • Otrzymane dziękuję: 11374
Zgadzam się z Irenką :thanks:
Mimo,że nie widziałem, to też tak sądzę :)
Pozdrawiam, Mirek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 24 Lut 2020 18:12 #694978

  • whitedame
  • whitedame's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4665
  • Otrzymane dziękuję: 17052
Znajoma ma taki przyrząd, do spulchniania i do odchwaszczania.
Konkretnie nie taki, bo zapomniałam zrobić zdjęcie, a to jest z internetu ale podobne.
P1030654.jpg

Gdzie takie ustrojstwo kupić?
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 24 Lut 2020 18:36 #694986

  • zielonajagoda
  • zielonajagoda's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3086
  • Otrzymane dziękuję: 5975
Też takie mam, nie pamiętam gdzie kupiłam, jednak ja poleciłabym podobny, ale troszkę inny opielacz. Z dwoma rączkami, tylko dzięki takiemu ustrojstwu jestem w stanie cokolwiek zrobić. Nie mam swojego zdjęcia, bo laptop mam nadal zepsuty, ale chodzi mi o coś takiego www.olx.pl/oferta/opielacz-ogrodowy-recz...-CID628-IDzsfvZ.html
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 24 Lut 2020 19:07 #694992

  • mirek_z
  • mirek_z's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 195
  • Otrzymane dziękuję: 453
Mamy taki ze zdjęcia Beaty, w naszych warunkach glebowo-zachwaszczeniowych sprawdza się tak sobie. Raz, że czajnicka blacha - w moich rękach muszę uważać żeby nie powyginać. Po drugie te gwiazdki w mojej glinie robią rzędy rowków i tyle.

Możliwe, że wersja Iwony działa trochę bardziej jak glebogryzarka.
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 24 Lut 2020 19:25 #695000

  • CHI
  • CHI's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3936
  • Otrzymane dziękuję: 21047
To je ale pikne :happy4:
Ostatnio zmieniany: 24 Lut 2020 19:26 przez CHI.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): whitedame

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 24 Lut 2020 19:37 #695002

  • mymysteryy
  • mymysteryy's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2168
  • Otrzymane dziękuję: 9117
Screenshot_56.jpg
Pozdrawiam,
Kasia
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): whitedame, CHI

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 24 Lut 2020 19:52 #695005

  • zielonajagoda
  • zielonajagoda's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3086
  • Otrzymane dziękuję: 5975
mirek_z wrote:
Mamy taki ze zdjęcia Beaty, w naszych warunkach glebowo-zachwaszczeniowych sprawdza się tak sobie. Raz, że czajnicka blacha - w moich rękach muszę uważać żeby nie powyginać. Po drugie te gwiazdki w mojej glinie robią rzędy rowków i tyle.

Możliwe, że wersja Iwony działa trochę bardziej jak glebogryzarka.
Mirku, zdecydowanie na ciężką glebę jest lepsze, no i ma dwie rączki, więc nacisk jest rozłożony a przy ciężkiej glebie to jest dla mnie bardzo ważne. Natomiast do wysokich skrzyń, takich wysokich że bez schylania ;) mam ręczny mini opielaczyk który kocham i jak mi się gdzieś zapodzieje to dostaję piany, wtedy wszystko ucieka w popłochu z zasięgu mojego wzroku ;), to moje ukochane cacuszko, normalnie samo za mnie robi ;) uprawiaj.pl/chwastownik-ogrodniczy-nunki
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): whitedame

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 24 Lut 2020 21:01 #695023

  • pszczolka
  • pszczolka's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 171
  • Otrzymane dziękuję: 697
W ubiegłym roku kupiła z Tuchmetu, jest bardzo przydatny tuchmet.com/produkt/spulchniacz-obrotowy-z-podcinaczem-nr-7/ świetnie się sprawdził.
Pozdrawiam Maria
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): whitedame

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 24 Lut 2020 21:12 #695027

  • KaLo
  • KaLo's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3469
  • Otrzymane dziękuję: 7422
Używam samego strzemiączka bez gwiazdek. Gwiazdki nic sensownego nie robią, co najwyżej wciskają chwasty z podciętymi korzonkami z powrotem w glebę.Strzemiączko jest ostrzone od strony kija, dzięki czemu jest wygodniejsze w użyciu bo łatwiej ciągnąć niż pchać.
Ostatnio zmieniany: 24 Lut 2020 21:13 przez KaLo.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): whitedame


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.642 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum