TEMAT: OGRODOWE PRZYMIARKI

OGRODOWE PRZYMIARKI 26 Lut 2013 22:11 #129484

  • Daniela
  • Daniela's Avatar
Markito,
dla mnie miłe obrazki... porcelana w różyczki, troszkę staroświeckości. :hearts:
U mnie jeszcze dochodzi postarzanie, bielenie. Tylko motywów kwiatowych nie wprowadzam za wiele poza porcelaną. :)
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

OGRODOWE PRZYMIARKI 27 Lut 2013 21:30 #129822

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2684
markita wrote:
DSC_4946.JPG
Veinchenblau? :lol:
Że też w hostki nic nie produkują! :unsure:
Nasiona w punkcie przerzutowym! :lol:
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI 27 Lut 2013 21:50 #129830

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Mebelki i firanki wiadomo jakie mogą być ---tylko kwieciste u takiej różomaniaczki .Zazdroszczę Ci tego miejsca dosadzenia .Ciekawe czy wczesno wiosenne kwiaty juz ruszyły ?.Jutro idę obadać do mnie do ogródka czy cosik ruszyło
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI 28 Lut 2013 19:48 #130120

  • macia
  • macia's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 227
  • Otrzymane dziękuję: 157
Kocham fiolety to mój ulubiony kolor a Twoje zdjęcia filetów to miód na moją duszę :)
Pozdrawiam Marzena
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI 03 Mar 2013 22:36 #130557

  • patkaza
  • patkaza's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 311
  • Otrzymane dziękuję: 64
miodzio....jak to ktoś napisał :bye:
ale w realu to dopiero robi wrażenie -za każdym razem kiedy jestem dostrzegam coś innego i podziwiam :hearts:
po prostu dusza artysty
całuski kochana kobitko :kiss3:
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI 04 Mar 2013 10:36 #130650

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
Ładne te niebiesko wrzosowe kwiatuszki,I ciekawy ten niebieski powojnik o tulipanowych kwiatach,bardzo oryginalny :)
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI 04 Mar 2013 16:58 #130761

  • dorciaj
  • dorciaj's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4349
  • Otrzymane dziękuję: 836
Pisałaś u mnie o Twoich poszukiwaniach wiosny. No i się pytam... gdzie fotki? :happy-old:
Dorcia :garden:
Świat Dorci 2016
Archiwum... 2015,2014,2013,2012
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI 04 Mar 2013 19:10 #130820

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Dorcia już, już :oops: się poprawiam :whistle:
A ta wizyta u Tomaszewskiego to w związku ze zleceniem ;) ? Fajna sprawa, ja dostałam zlecenie zagospodarowania otoczenia małej przychodni :P , ale to dopiero w drugiej połowie roku :silly:

Mirko muszę się przyznać, że doniczkowców też kilka posiadam ;) , ale ponieważ sukcesów w uprawie nie odnoszę, to i się nie chwalę :rotfl1: . Poza tym parapety potrzebne są na wysiewy :garden1:

Jolu dzięki za zaproszenie :) , ale miałam na myśli raczej odwiedziny wirtualne ;) , czyli krótko mówiąc, gdzie jest Twój wątek? :happy-old:

Danielo postarzaną i bieloną mam całą kuchnię :P
Jakoś kiepsko bym się czuła mając dom na wsi urządzony w stylu nowoczesnym :dazed: . Beton, szczotkowana stal i lakierowany na wysoki połysk MDF to nie moja bajka :sick: . Lubię swoją staroświeckość ;)

Marto podoba mi się Twoje skojarzenie :woohoo:
Wydaje mi się, że Gorzatka coś w hostki kiedyś wynalazła :think:

Jadziu powoli i u mnie coś się rusza ;) , fotki niżej :P

Marzenko witam kolejną fioletomaniaczkę :woohoo: :crazy: . W tym roku spodziewam się wielu nowości w moim ulubionym kolorku :P

Aguś z tym artystą to trochę przesadziłaś :oops: , ale bardzo się cieszę, że Ci się podoba :hug:
Na święta zmieniam obicie kanapy :whistle: , będzie oczywiście ... w kwiaty :woohoo: . Żeby domownicy nie zwariowali zmienię za to zasłony na gładkie :happy3:

Aniu witam nowego gościa :bye:
Powojnik Rooguchi polecam gorąco :hearts: , to odmiana bylinowa, więc nie sprawiająca kłopotów w uprawie i zimowaniu, a te kwiatuszki :woohoo: , no cudo po prostu :woohoo:



Zreflektowałam się dziś, że ostatnie aktualne fotki ogrodowe pokazywałam...w styczniu :dazed: :hammer:
Karygodne to niedopatrzenie poleciałam nadrabiać dzisiaj, korzystając z pięknego słoneczka :ouch:
Tym bardziej, że prognozy długoterminowe dla nas nie są optymistyczne :cry3: . Ale co się będziemy martwić na zapas ;) , póki co - wiosna :woohoo:

pierwiosnek ząbkowany


DSC_4963.JPG


krokusiki


DSC_4965.JPG


floksy


DSC_4966.JPG


lasek tulipankowy :P


DSC_4967.JPG


żurawki też nieźle wyglądają :silly:


DSC_4968.JPG


moja ciągle niezidentyfikowana wierzba niedługo zakwitnie :)


DSC_4970.JPG


i jak na razie jedyne kwiaty, choć na razie w pąkach :P


DSC_4971.JPG



A żeby i w domku kolorowo było ;) , taka kompozycja wiosenna wyprzedażowa :happy3:


DSC_4961.JPG
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI 04 Mar 2013 20:07 #130889

  • dorciaj
  • dorciaj's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4349
  • Otrzymane dziękuję: 836
No i pięknie :woohoo: . Jakie Ty już masz spore te krokusiki :eek3: , moje wylazły z ziemi, ale nie aż tak :dry: .

Czy już masz zaplanowane, w którym miejscu zaczniesz trawę zrywać w tym roku? :whistle: :wink4:
Dorcia :garden:
Świat Dorci 2016
Archiwum... 2015,2014,2013,2012
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI 04 Mar 2013 21:08 #130946

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2684
No właśnie, Marta, wiosnę nam odwołali! :placze: A już miało być tak pięknie!
To wyglada na to, że masz jeszcze chwilę na to, żeby zaplanować tę likwidację trawnika! ;)
No nic, mężnie zniesiemy to opóźnienie...Siejąc coś i zamawiając... Przesyłkę odebrałam, dziękuję również za gratisik! :) Pomarańczowe róże i werbena patagońska będą dobrym towarzystwem? :) Na razie innej koncepcji nie mam...
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI 04 Mar 2013 21:14 #130951

  • Igor
  • Igor's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4186
  • Otrzymane dziękuję: 2490
Odwołali wam wiosnę? u mnie w pełni...choć tygodniowe załamanie nadają, ale ja nie wierzę, :happy2:
Marta, byłem pewien, że pisałem dzisiaj u ciebie już, ale nie widzę.. :sick:
może tylko w myślach pomyślałem, że moje floksy też już nad ziemią, i tak mnie zauroczyły, że kolejne 12 odmian zakupiłem :funnyface:
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI 04 Mar 2013 21:15 #130952

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Nawet u Ciebie Martuś wiosna też się pokazała .No i juz za chwilkę zakwitną krokusy :woohoo:
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI 05 Mar 2013 07:39 #131074

  • macia
  • macia's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 227
  • Otrzymane dziękuję: 157
To i ja pokaże ślady wiosny :flower2:
szafirki
DSC01656.JPG

narcyzy
DSC01657.JPG

serduszka
DSC01666.JPG

i na koniec wiosna w domu

DSC01517.JPG


DSC01649.JPG


DSC01667.JPG

pozdrawiam wiosennie :flower:
Pozdrawiam Marzena
Ostatnio zmieniany: 06 Mar 2013 18:14 przez .
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI 06 Mar 2013 16:27 #131652

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Dorcia wstępnie mam zaplanowane :whistle: , ale na przykład już wiem, że trzeba poprawić to, co było zrywane jesienią :rotfl1: i chyba od tego zacznę, bo tam pójdą wiosenne róże :P .
Gdyby nie to zapowiadane ochłodzenie już bym dzwoniła do mojej pani Ewy, żeby się umawiać ;)

Marto powiem Ci, że ja już się gubię w tych prognozach :jeez: , zmieniają je dwa razy na dzień :hammer: (przynajmniej na TVN Meteo :huh: ). Jedyne z czego się cieszę, to zapowiadany ... deszcz :rotfl1: . Wyobraź sobie, że tam gdzie śnieg stopniał najwcześniej już jest sucho i trzeba podlać :garden1: :rotfl1:
Pomysł na towarzystwo dla kosmosków bardzo udany :bravo: , a przy okazji zapytam o werbenę, bo BARDZO mi się spodobała ta od Ciebie :hearts: . Czy ona mi się sama wysieje?. Czy może miałam zebrać nasionka (nie zebrałam :placze: ) i sama wysiać? :think:

Igor póki co wiosna u nas na całego :dance: , ale Ty się tak nie ciesz, bo prognozy odwołujące są dla całej Polski :evil:
Floksów w zeszłym roku uzbierałam z 7-8 odmian i teraz mam domówione 4 :dry: . Tylko 4? :think: . Byłam pewna, że więcej :dry: , No nic, sezon przede mną, się uzupełni ;)

Jadziu pokazała i codziennie pokazuje więcej :woohoo: . Taka dziś piękna pogoda, aż się wierzyć nie chce, że jutro się skiepści :cry3: . A ja tyle mam jeszcze roboty :jeez:

Marzenko piękna wiosna i u Ciebie :) , może właśnie to dobry moment na założenie własnego wątku B)




Korzystając dziś z (ponoć :evil: ) ostatniego dnia pogody, od rana spędzałam czas pożytecznie w ogródku :ouch:
Grabie były w robocie, a jakże :ouch:
Zdążyłam też zrobić oprysk Promanalem :P , Miałam w planie jeszcze Miedzian, ale niestety wiatr się nasilił :jeez:
A zobaczcie co odkryłam uprzątając stare liście :woohoo:


DSC_4976.JPG


Po raz pierwszy zakwitł mi oczar :woohoo: . Gdybym nie zaczęła sprzątać, miałabym duże szanse w ogóle przegapić to kwitnienie, takie jest spektakularne :rotfl1: . Bo cały krzaczek wygląda tak :whistle:


DSC_4977.JPG


A to już ostatni bastion zimy w moim ogrodzie :cool3:


DSC_4980.JPG


A za chwilę zakwitnie... :bad-idea: , kurczę, znów zapomniałam :oops:


DSC_4982.JPG


Hiacynty z domowej kompozycji rozsiewają upojne wonie :tongue2:


DSC_4985.JPG
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI 06 Mar 2013 17:15 #131670

  • dorciaj
  • dorciaj's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4349
  • Otrzymane dziękuję: 836
Cała Polska dziś grabiła :woohoo: :ouch: . Ja też złapałam się za grabie. Coś mi się zdaje, że jutro będę czuła każdy cm2 ciała :rotfl1: .

Oczar faktycznie dał czadu :happy: - ale dobre i to ;) - proszę nie marudzić :silly: .
Dorcia :garden:
Świat Dorci 2016
Archiwum... 2015,2014,2013,2012
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI 06 Mar 2013 18:39 #131695

  • Daniela
  • Daniela's Avatar
Oczaruś z niego co się zowie! ;) Dobrze, że to odkryłaś, bo inaczej żyłabyś w nieświadomości - a tu taki cud.
Wiosna, wiosna! :flower2:
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI 06 Mar 2013 18:47 #131700

  • Margolka
  • Margolka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1747
  • Otrzymane dziękuję: 234
Marta -gratuluję oczarowych kwiatów - ja jeszcze w tym roku nie miałam okazji zobaczyć choć jednego na moim krzaczku. :unsure: Pocieszające jest to , że mój jest niewiele mniejszy od Twojego więc pewnie rozpocznie sezon 2014 :wink4:
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI 06 Mar 2013 20:04 #131753

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Martuś to chyba skrzydlinka jak się nie mylę .Oczarowe kwiaty pojawiły sie w najmniej oczekiwanym miejscu :rotfl1:
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.464 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum