TEMAT: OGRODOWE PRZYMIARKI

OGRODOWE PRZYMIARKI 06 Mar 2013 20:07 #131757

  • piotrek_ns
  • piotrek_ns's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1433
  • Otrzymane dziękuję: 1226
Niezły czaruś z twojego oczaru :rotfl1: I jeszcze śnieg pod płotem trzymasz? :laugh1: Wiosna idzie, wygoń śnieg, bo się jeszcze wiosenka wystraszy i zawróci. Ja też dziś byłem godzinkę na działce po pracy i trawniczek grabiłem :happy3:
Pozdrawiam wszystkich gorąco.

Piotrkowe działkowanie
Skalniak i kamienie
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

OGRODOWE PRZYMIARKI 06 Mar 2013 20:14 #131762

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
Oczar postanowił oczarować tych, co patrzą pod nogi... a nie bujają w obłokach...
Przyziemny z niego gość! :P
Zazdroszcze dnia spędzonego w ogrodzię... ja się już nie wyrobię z opryskiem w najbliższych dniach: brak czasu + wiatr + zapowiadane ochłodzenie, nie wróżą dobrze w kwestii tego typu prac :unsure:
Pozdrawiam - Gosia
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI 06 Mar 2013 22:39 #131853

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2684
Skrzydlinka, skrzydlinka!
Moje oczary podobnie mnie oczarowały, widać zima za ciepła dla nich była! ;) :lol:
Marta, werbena powinna Ci się samoistnie ;) rozsiać, u mnie robi to naprawdę bez umiaru, jakby jednak czemuś nie, to siewek u mnie pod dostatkiem!
Cała Polska grabiła dzisiaj liście? ;) Eeee, niecała! Zwłaszcza, ze w niektórych zakątkach Polski liście nie występują...
Jak to się dzieje, że u Ciebie śniegu prawie juz nie ma, a u mnie jest? I jeszcze ma nas równo zapadać... :( Nie podoba mi się to...
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI 07 Mar 2013 19:04 #132140

  • vita
  • vita's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 707
  • Otrzymane dziękuję: 242
markita wrote:
Po raz pierwszy zakwitł mi oczar :woohoo: . Gdybym nie zaczęła sprzątać, miałabym duże szanse w ogóle przegapić to kwitnienie, takie jest spektakularne :rotfl1: . Bo cały krzaczek wygląda tak :whistle:

DSC_4977.JPG

Widzisz jak wyrywność popłaca. Identycznie u mnie wyglądał oczar w zeszłym roku.
Już za rok pomyślniesza perspektywa, zobaczysz. Wyganiamy zimę!
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI 08 Mar 2013 18:27 #132410

  • jola
  • jola's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 168
  • Otrzymane dziękuję: 54
A może załapałabym się na tą Twoją werbenę :garden1: obiecuję będę dbała
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI 08 Mar 2013 18:54 #132416

  • sd-a
  • sd-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 5906
  • Otrzymane dziękuję: 2385
Boshhh, co za nieaktualny wątek :jeez:
Śnieg swój u ludzi pokazałaś a tutaj nic? :club2:
Czy czekasz w pogotowiu z miarką półmetrową, żeby mnie przebić :rotfl1:

Czy ja coś z nasion od Ciebie mam już wysiewać w domostwie?
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI 08 Mar 2013 19:12 #132422

  • jola
  • jola's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 168
  • Otrzymane dziękuję: 54
niestety mój oczar wogóle nie oczarował =zakpił sobie mam 2 lata i nic :( . Może coś przegapiłam :bye:
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI 08 Mar 2013 20:33 #132465

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Dorcia jeszcze dziś czuję zakwasy po grabiach :blink: , a już musiałam złapać za łopatę do odśnieżania :jeez: i to kilkakrotnie :hammer: . Najgorsze, że ciągle pada i kto mnie jutro odśnieży, jak się nie będę mogła ruszyć :tongue2:
Na kwiatki oczarowe nie marudzę, no, może troszkę pokpiwam ;) . Przyznasz, że sam się prosił :rotfl1:

Danielo trafiłaś w sedno :woohoo: , "oczaruś" bardzo mi się podoba :hug: . Dobrze, że zdążyłam ten mały cud obejrzeć, bo dziś już znowu skryty :whistle:

Margolciu oczar mam dwa lata, więc sądzę, że Twój jak raz następną wiosną pokaże co potrafi ;) . Czego Ci oczywiście życzę :kiss3:

Jadziu dzięki za pomoc :hug: , tak, to skrzydlinka :) , ciekawe czemu nie mogę tej nazwy zapamiętać :think:
A kwiatków oczarowych rzeczywiście nie spodziewałam się "na parterze" :happy3:

Piotrek wykrakałeś :happy3: . Nie wiem, czy tych resztek śniegowych się wiosna wystraszyła ;) , w każdym razie zrobiła w tył zwrot i mam z powrotem zimę :evil:

Gorzatko nie ukrywam, że okulary też były pomocne w dostrzeżeniu tych okazałych kwiatów :rotfl1:
Mam nadzieję, że nawrót zimy nie zniweczy mi działania oprysku olejowego :unsure:

Marto tak, już wiem, że skrzydlinka :P , ciekawe jak długo będę pamiętać :happy4:
A czemu nie pokazałaś swoich oczarów? Widzisz jakim powodzeniem cieszy się mój? :rotfl1:
A kiedy te siewki werbeny się pokazują? Jak zobaczysz u siebie, daj znać ;) , a najlepiej zrób fotkę, żebym ich z czymś nie pomyliła i nie wyplewiła :hammer:
Ja nie grabiłam liści tylko wygrabiałam ohydną pleśń z trawnika :sick: . U mnie, tak jak u Ciebie liście na razie nie występują :rotfl1:
Komentarz o zimie sobie daruję :pinch: , sama wiesz jak jest :jeez:

Vito bardzo mnie cieszy, to co piszesz :woohoo: , a swojego chyba nie pokazałaś ;)
Edit: wróciłam do Twojego wątku i zwracam honor :oops: , jest piękny oczar :hearts:

Jolu jeśli tylko doczekam się własnych siewek - podzielę się z miłą chęcią :) . Nie wątpię, że zadbasz ;) , zresztą ona specjalnych zabiegów nie wymaga :P
Mój oczar też mam dwa lata, może obejrzyj swojego jeszcze raz dokładniej :happy:
A pytanie o wątek dyplomatycznie przemilczałaś :whistle:

Siberio ja w ogóle nie zamierzałam pokazywać już zimy ;) , zdjęcie zrobiłam specjalnie dla Romci, ale proszę bardzo, moja zima u mnie :devil1:


DSC_4986_2013-03-08.JPG


Choć właściwie już nieaktualne :funnyface: , bo robione rano, potem jeszcze 12 godzin padało i dalej pada :supr:
A ile ma Twój, bo nie wiem, czy się jutro z ta miarką fatygować :rotfl1:
Jeśli wysłałam Ci szałwię omączoną ;) , to ja ją wysiewam w domu razem z pomidorami, czyli w połowie marca :) .
Kosmosy i ostróżkę hiacyntową do gruntu od razu, zapomniałam o czymś? :think:

Na zakończenie tego niekoniecznie wiosennego dnia dla wszystkich koleżanek bukiet, który kupiłam sobie sama przy okazji wycieczki po wióry rogowe :P . No to się dzielę :hug:


DSC_4988.JPG
Ostatnio zmieniany: 08 Mar 2013 20:52 przez r-xxta.
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI 08 Mar 2013 20:41 #132468

  • dorciaj
  • dorciaj's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4349
  • Otrzymane dziękuję: 836
No dobra masz śnieg... ale po jasną cholerę wysłałaś śnieżycę również w moją stronę :evil: :hammer: . To ja se kupiłam nowe buty i kurtkę i co? :tongue2: Będą teraz w szafie czekać? :pinch:

Łączę się w zakwasowym bólu :jeez: . :tongue2:

A z oczaru to nie kpij, bo pewne eksperymenty pokazują, że rośliny mają uczucia :happy: .
Dorcia :garden:
Świat Dorci 2016
Archiwum... 2015,2014,2013,2012
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI 08 Mar 2013 20:49 #132476

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Też mam nowe buty i co :rotfl1: . Przyrzekam, że nigdzie nie wysyłałam :P , za bardzo byłam zajęta walką z żywiołem u siebie :happy3:
Ja tak sobie dobrotliwie pokpiwam ;) , nie chciałabym urazić jego uczuć :whistle: , jeszcze gotowy się zbiesić i nie zakwitnąć wcale w przyszłym roku :rotfl1:
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI 08 Mar 2013 20:56 #132480

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
ja sobie kupiłam aż 3 pary nowych butów i co.....muszą teraz czekać :pinch:
i kurtka wiosenna którą już nosiłam przez dni kilka też wisi na wieszaku.....trza było wrócić do zimowej.....bleee :sick:
nie lubię tego białego czegoś..........niech se już idzie! :hammer:
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI 08 Mar 2013 20:57 #132481

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
To Wy już tej zimy nigdzie nie wysyłajcie! :rotfl1:
Bo fajnie mi się chodzi w moim różowym płaszczyku! :P
Pozdrawiam - Gosia
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI 08 Mar 2013 20:58 #132483

  • Roma
  • Roma's Avatar
Marto-za dwa dni będziesz się cieszyć,że śnieg leży,nie pomarzną Ci roślinki które już poczuły wiosnę i powystawiały główki do słońca. Wiem,że chciałaś mnie pocieszyć bym nie czuła się osamotniona z tym białym szaleństwem i za to :kiss3: Opryski olejowe zrobię za tydzień myślę,że nie będzie za późno.
Ostatnio zmieniany: 08 Mar 2013 21:04 przez Roma.
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI 08 Mar 2013 20:59 #132484

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Gosiu.....nie drażnij..... :evil: bo się doigrasz :devil1:
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI 08 Mar 2013 21:39 #132502

  • ulakonie
  • ulakonie's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2728
  • Otrzymane dziękuję: 390
U mnie z racji bliskiej odległości dosłownie tak samo.
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI 08 Mar 2013 21:48 #132507

  • sd-a
  • sd-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 5906
  • Otrzymane dziękuję: 2385
dorciaj wrote:
A z oczaru to nie kpij, bo pewne eksperymenty pokazują, że rośliny mają uczucia :happy: .
O kurtka.. ale forum jeszcze nie podczytują? :think:

Bukiet z Lidla śliczny i na dodatek rozbawił mnie do łez :happy2: Ja sobie kupiłam Rafaello w superofercie na dzień kobiet :happy3:
Swoje włości planuje zwizytować dopiero jutro! Złoża śniegu zawsze były większe niż w miecie, więc powinny być imponujące ;-)
Ostatnio zmieniany: 08 Mar 2013 21:56 przez sd-a.
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI 08 Mar 2013 21:56 #132510

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
hehe ja wolałam pudło lodów orzechowych i paczkę Oreo.......moją dietę szlag przez to trafił ale co mi tam........od jutra mogę się zacząć odchudzać :funnyface:
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI 08 Mar 2013 21:57 #132511

  • katik
  • katik's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 381
  • Otrzymane dziękuję: 84
Ja miałam jechać do lidla ale wióry rogowe miałam w zeszłym roku a dzisiaj zrobiłam sobie zamówienie roślinek sklanych na all :)
śnieg pada od kilku godzin , może i dobrze bo odkryłam ciemierniki to może im pąki nie zmarzną
Pozdrawiam Kasia

Mała działka Katik
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.317 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum