TEMAT: Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :)

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 14 Wrz 2014 09:14 #298756

  • moni
  • moni's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1308
  • Otrzymane dziękuję: 995
Doris - nie ma to jak wejść do Ciebie z samego rana..pycha kawusia, dawka mega energii i dobrego humorku, solidna porcja zdjęć i to nie tylko roślinnych. Super uchwycone żyjątka :woohoo: muszę tak pokrążyć u Ciebie to może i mnie chętka na ogrodowe co nieco weźmie skoro pogoda ma być ładna ?! miłej niedzieli :bye:


Zielone okna z estimeble.pl

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 14 Wrz 2014 10:50 #298774

  • olga1234
  • olga1234's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 707
  • Otrzymane dziękuję: 707
:flower1:


Witaj Dorotko :mad2: róże ,urocze ja też man róże są stare i mizerne u mnie jest dużo mornic , podgryzają korzenie w pażdzierniku coś posadze . Kupiłam kosze plastykowe takie na zie mniaki będe wnich sadzić :fly: Dorotko prosze powiedz coś , na temat zawilca i jarzmianki jakie te kwiatki

są wysokie jak się rozrastają :( gdzie nabywasz sadzonki kwiatów .Ja ostatnio kupowałam w sklepach wysyłkowych ale to była pomyłka, :teach: Pozdrowienia z Krakowa OLA

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 14 Wrz 2014 13:13 #298796

  • anianiekurzak
  • anianiekurzak's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 639
  • Otrzymane dziękuję: 849
Popołudniową kawkę też możemy wypić? Piękne widoki Dorotko takie... swojskie. Co do "pustych" róż ja też je lubię. Obiecywałam sobie że dość już roślin na ten sezon no ale jeszcze ta jedna jedyna... Takie są skutki moich spacerów po tym forum :hammer: Tylko czekać jak znajomi zaczną się pukać w głowę na mój widok :devil1:
Pozdrawiam serdecznie Ania.

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 14 Wrz 2014 13:33 #298799

  • Keetee
  • Keetee's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1021
  • Otrzymane dziękuję: 128
Monia bardzo mi miło jak lubisz wpaść do mnie z rana :dance: ja przeważnie rano mam czas...i wieczorem...a poranne fotki to wiesz ,że lubię...ale już poranki o tej porze inne ...nie ma tego penetrującego słoneczka...niestety :huh: A co tam u Ciebie...niechcieja masz ...nie daj się :hug: wyłaź do ogrodu wyłaź ...tam zawsze się coś dzieje...i pogrzeb bez rękawiczek w glebie...choć chwilę...poważnie,to ma niesamowita moc poprawiania humoru :wink4: Niedziela u nas fajna...choć zachmurzyło się...ale temperaturowo okejos....hej ogrodzie nadciągam :dance:

Olgałał...z Krakowa mam pozdrowienia....jak ja dawno tam nie byłam...mam tam synka na AGH ,on kocha to miasto :kiss3: .bardzo Ci współczuje problemów z nornicami...w ogóle nie znam tematu...i z kretami tez, chyba bliskość ulicy je wystrasza :wink2: Róże kocham strasznie...i nie wyobrażam sobie ogrodu bez nich...wiesz u mnie w tym sezonie nic a nic nie chorują...no jedna Rhapsody in blue jest w plamki.. :wink2: tworza ładne kepy...nie rozłażą siż .Zawilce i jarzmianki wpadły Ci w oko....dobry wybór...jarzmianki to cudne byliny, nie są ekspansywne ,ponoć się fajnie wysiewają jak mówią dziewczyny, ja jak na razie siewek nie mam, ale mi przyrastają w kępie.kwitną praktycznie cały czas od czerwca ...cudowne..właśnie będę zamawiać bo mam jedynie białe ,jak chcesz to Ci podam dobre źródło :wink4: Zawilce te które pokazałam, to nie za bardzo wiem jaka odmiana,mogę Ci załatwić taka sadzonkę z mojej wiochy na wiosnę.Są piękne,rosną wysokie kępa ma ok 50 cm,a jak zakwitną to ponad metr na pewno mają ,są zjawiskowo piękne,kwitną od lipca do teraz ....prawdziwe śliczniaki...inne odmiany możesz zamówić w jarzmiankowym źródle jak chcesz :hug: Wiesz ,ja mam masę roślin z wymian,albo kupowałam od forumowiczów,nowości trzeba poszukać, ale to dzielimy się co gdzie można zdobyć...jeśli będę Ci w czymś pomocna to pytaj, służę pomocą pozdrawiam z Zagłębia i miłej niedzieli :bye:
Ostatnio zmieniany: 14 Wrz 2014 13:35 przez Keetee.

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 14 Wrz 2014 18:46 #298858

  • dodad
  • dodad's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • strefa klimatyczna 6a
  • Posty: 4100
  • Otrzymane dziękuję: 2555
Jarzmiankowe źródełko poproszę :)
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam :)
ogrodowo 2016'***
U Doroty 2015'***2014***

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 14 Wrz 2014 19:30 #298873

  • Keetee
  • Keetee's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1021
  • Otrzymane dziękuję: 128
Ależ proszę Cię bardzo... :wink4:

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 14 Wrz 2014 23:59 #298976

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Co to za kraina gdzie tylko jedna samotna krówka sie pasie :ohmy: , a tu lud potrzebuje mleka i masła ;) Znów widzę ,ze był wypad za miasto .Dorcia nic nie zamawiam miejsca niet, a mam patyczki posadzone więc dla tych maluczkich miejsce musi być .
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 15 Wrz 2014 17:02 #299084

  • olga1234
  • olga1234's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 707
  • Otrzymane dziękuję: 707
Dorotko

Kłania się Kraków : :flower2: :mad2: : Gdyby to było możliwe byłabym :hearts: wdzięczna bardzo podoba mi się jarzmianka, chwilowo jestem nie wformie. Nie robie wycieczek po szkółkach Na wysyłkowych sklepach się zawiodłam . więc gdyby było to możliwe proszę o namiary :mad2:

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 15 Wrz 2014 17:57 #299091

  • Sweety
  • Sweety's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 674
  • Otrzymane dziękuję: 119
Wiejska fauna to zdecydowanie coś dla mnie :dance: Uwielbiam wszelakie zwierzątka i nie mam żadnych oporów co do np. pająków. Ostatnie 'zwierzątko' tez bardzo mi się podoba ;)

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 16 Wrz 2014 21:21 #299364

  • moni
  • moni's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1308
  • Otrzymane dziękuję: 995
Doris gdzie się podziewasz ?
Wylazłam do ogrodu, pogrzebałam w ziemi łapkami bez rękawiczek (często tak robię) i cosik się powoli ruszyło tzn. ja się aktualnie nie ruszam za bardzo bo mnie w krzyżu łupie ale co tam - grunt, że coś podziałałam. Jak masz sprawdzone źródło jarzmianek to ja też poproszę bo strasznie mi się podobają ale albo nie trafiłam źródła albo mnie nie lubią bo z 7 tylko 3 zakwitły w tym roku i wszystkie są maleńkie cały czas :( ale nie zamierzam się zbyt łatwo poddawać- o nie ! Jarzmianki nadchodzę ....no dobra pewnie wiosną :rotfl1:

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 17 Wrz 2014 06:00 #299419

  • Keetee
  • Keetee's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1021
  • Otrzymane dziękuję: 128
Witam ...przed rankiem :wink2:
:wink2: Jakoś mi się obudziło....kawusię sobie machnęłam...to skrobnę coś i zaczynam dzień ;)

Ależ mieliśmy wczoraj wyczerpujący emocjonalnie meczyk....no te nasze chłopaki :hearts:

Jadziu he he , krówek jest tam dosyć sporo....najbliższy sąsiad razem z ww,ma jeszcze cztery...jest jeszcze taka ładna ,czekoladowa :funnyface: Myślałam aby zrobić im sesyjkę...bo one mają cudne oczyska, ale w końcu nie zdążyłam...a ta jakoś nie chciała pozować :laugh1: Nie byłam na wsi teraz...to odgrzewane fotki z sierpnia Jadziu :wink4: No tak...w końcu nam se miejsce kończy ...mnie również :happy4:
Olga sama akurat jeszcze tam nie zamawiałam,ale sporo znajomych i wszyscy zadowoleni,prześle Ci Adres i ofertę na pw
Aneczkaja też kochana lubię pykać foty zwierzaczkom...nie mam jakiegoś fajnego sprzętu na razie pod ręką...mimo wszystko się porywam :happy4: Pająki lubię oglądać w naturze...ich precyzyjne pajeczyny mnie zachwycają... :eek3: i nie pozwalam ich zabijać..bo nie, nie mam specjalnych przekanań ,że przynoszą szczęście czy cóś...po prostu nie lubię niepotrzebnego zabijania czegokolwiek....są niesamowite, niektóre fajnie skaczą...te malutkie i maja takie fajne kolorki...Aneczka,mało kto na forum lubi pajączki :wink4:
Zdjcie3915.jpg

Moni,,,a miałam dość zajęty dzień,,,wizyta u lekarza...a potem jedna sytuacja dosyć popsuła mi humorek....to nie chciało mi się nic :tongue2: Cieszę się ,ze lepiej u Ciebie i Ja tez się dźwignę...już się zbieram :wink4: Nie dam się ...o nie :wink4: Jarzmianki sa cudne...warte posiadania jak nie wiem co, maja biała ma już fajna kępę i kwitnie nieprzerwanie :hearts: zebrała się też jaśniutka różowa....,teraz chciałam dokupić ciemnie różowe i bordowe :yummi: Dam Ci namiarki na pw


Zdjcie3916.jpg




Zdjcie3920.jpg




Zdjcie3924.jpg




Zdjcie3925.jpg




Zdjcie3930.jpg




Zdjcie3934.jpg




Zdjcie3937.jpg



Zdjcie3941.jpg




Zdjcie3942.jpg




Zdjcie3945.jpg




Zdjcie3946.jpg





Zdjcie3949.jpg




Zdjcie3951.jpg




Zdjcie3952.jpg





Zdjcie3953.jpg



mój cudny wczorajszy gość...niestety zdążyłam zrobić zdjęcie już deczko daleko ...ale jest :hearts:
Ostatnio zmieniany: 17 Wrz 2014 06:46 przez Keetee.

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 17 Wrz 2014 06:21 #299421

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Cześć Doris!
Musiałam przeczekać, aż strona się zmieni, bo sama wiesz ;)
A Ty to już tak będziesz przestraszać, czy to jednorazowo? Bo wiesz, że ja pod tym względem zawałowiec jestem ;)
Poranek zapowiada piękny dzień... co prawda słonko dopiero się rozkręca, ale już widać, że ładnie będzie.
No to miłego kochana i stukam się kawusią :)
Meczyk oglądałaś?

Aha, pustaczki przeurocze!

I jeszcze... mam nadzieję, że u lekarza wszystko ok :hug:
Ostatnio zmieniany: 17 Wrz 2014 06:22 przez Aguniada.

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 17 Wrz 2014 06:37 #299423

  • Keetee
  • Keetee's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1021
  • Otrzymane dziękuję: 128
Agunia...no wiem,że Ty z pająkami to nie bardzo... :happy4: już nie będę....chyba,że pajęczynki :wink4: ..bo one są takie cudne w mgłach albo rosie....pewnie i Ty oczko zawieszasz :wink2:
Meczyk tak oglądałyśmy z Zuzą...to jest kibic pierwsza klasa...kurczaczki... :devil1: chłopaki fundują nam huśtawkę nastrojów...a ja na razie tak nie mogę....Ale trzymali nas do końca w napięciu nie.... :jeez: Fajne te nasze chłopaki ...oglądałaś filmiki Igły na Youtube...? bardzo ich przez nie polubiłam ... :wink4: U lekarza...no już coś wiadomo, niepokojąca wyszła mi tachykardia i wysokie ciśnienie...ale to akurat wiedziałam....teraz mam do wykonania sporo badań...w tym rtg głowy :think: bo utrzymuje mi sie ból...mniejszy ale jest ...Ale ogólnie pacjent na razie rokuje ...i najważniejsze, dostałam tabletki na regulacje ciśnienia i walenia serca :wink2:
Agusia pustaczki są obłędne :hearts:

Polecam na dobry dzień :hearts:
www.facebook.com/video.php?v=166342663564126
Ostatnio zmieniany: 17 Wrz 2014 07:01 przez Keetee.

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 17 Wrz 2014 08:53 #299433

  • dodad
  • dodad's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • strefa klimatyczna 6a
  • Posty: 4100
  • Otrzymane dziękuję: 2555
Dorcia, witaj kochana!
Czytam o kłopotach ze zdrowiem, współczuje, wiem co przeżywasz, ja tez na lekach :(
Meczów nie oglądam, bo mnie nerw bierze ;) Woje w tym czasie poczytac spokojnie książkę.
I u mnie pajęczyn w ogrodzie masa, rano pięknie wyglądają we mgle. Niestety na fotki rano czasu nie ma, może w sobotę :)
Miłego dnia Ci życzę :drink1:
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam :)
ogrodowo 2016'***
U Doroty 2015'***2014***

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 17 Wrz 2014 10:49 #299454

  • Julka
  • Julka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 500
  • Otrzymane dziękuję: 57
Ladne te Dorisowe pajeczyny :hearts: Ja sie jeszcze urlopuje ale to juz koncowka buuu plot mi juz zrobili, tak ze jak przyjade, to robota mnie czeka a ja rozleniwiona na maksa i na sama mysl mi sie slabo robi :evil:

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 17 Wrz 2014 11:54 #299463

  • Keetee
  • Keetee's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1021
  • Otrzymane dziękuję: 128
Dorka...dzięki ...nie dam się tak łatwo :happy4: Już dzisiaj mi lepiej po tym leku....serducho mi się już nie telepie jak ptaszek w klatce :wink4:
Pajęczyny są fantastico co nie....pykaj pykaj jak będziesz miała możliwość...te jesienne to będą superowe :wink4: miłego Doruś :hearts:
Julek dzięki...no myślała ,że w końcu jesteś...a ty dalej się wczasujesz :wink4: A wczasuj się za wszystkie czasy :wink4: ...super tam macie , widziałam Cię laseczko...piesy się wyżyją i coś mi wróbelki doniosły ,że towarzycho masz super...czego chcieć więcej :happy4: Może Robalka jeszcze gdzieś spotkacie :funnyface:

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 17 Wrz 2014 19:16 #299518

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Dorcia to trza będzie trochę przystopować z ciężkimi pracami i bez wnerwiania się .Już kiedyś chciałam zrobić pajęczynie fotkę ,ale jakoś mi nie wychodzi :hug: Moje Oczęta jeszcze w pąkach
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 17 Wrz 2014 19:26 #299520

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Dorotka, Ty się oszczędzaj, dziecino kochana - z serduchem nie ma żartów i lepiej go nie nadwyrężać, grzecznie przyjmować leki.
Przydałoby się żyć w jakiejś enklawie, spokojnie, bez stresów o byt i w ogóle.
Tylko kurczaki, jak to zrobić?
Ściskam Cię.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.631 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum