TEMAT: Ogródek AGNESS

Odp: Ogródek AGNESS 14 Mar 2012 20:45 #11032

  • AGNESS
  • AGNESS's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2186
  • Otrzymane dziękuję: 431
Martuś dziękuję :P
Nostalgia jest bardzo wytrzymałą i żywotną różyczką, na pewno przepięknie zakwitnie :P

Martuś to super, będziesz miał już gotową dorosłą różyczkę :P

Celinko, ja uwielbiam Alchymista, jednak wielką jej wadą jest to, ze kwitnie na zeszłorocznych pędach, więc jeśli przemarznie, to na kwiaty nie można liczyć......ale mam nadzieję, ze przetrwała....jeszcze troszkę i zobaczymy....


Zielone okna z estimeble.pl

Odp: Ogródek AGNESS 14 Mar 2012 21:46 #11114

  • trzynastka
  • trzynastka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Każdy dzień nawet najgorszy wart jest przeżycia
  • Posty: 653
  • Otrzymane dziękuję: 238
Czyli bardzo delikatna różyczka ale ta jej uroda :)

Odp: Ogródek AGNESS 15 Mar 2012 07:30 #11245

  • AGNESS
  • AGNESS's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2186
  • Otrzymane dziękuję: 431
Celinko no piękna jest naprawdę :P i to jest powód dla którego na moim zimnym wschodzie zdecydowałam się na nią.....mimo, ze nie zawsze mam możliwość zobaczyć jej piękne kwiaty, to i tak nie zrezygnuję z niej, nawet , żeby cieszyć się nią raz na jakiś czas B) ....obsadziłam ją powojnikami i jak nie zakwitnie, to clematisy pokryją ją kwiatami i też będzie ładnie :) To jeszcze fotka na potwierdzenie jej urody B)

Alchymist
Ostatnio zmieniany: 28 Lip 2012 07:58 przez AGNESS.

Odp: Ogródek AGNESS 15 Mar 2012 09:50 #11326

  • Annes 77
  • Annes 77's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 452
  • Otrzymane dziękuję: 69
Alchymist urzekający,ciepła barwa,do zjedzenia:)

Odp: Ogródek AGNESS 15 Mar 2012 10:01 #11334

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
O tak dziewczynki przepiękna różyczka :woohoo: tylko jak sprawić, żeby pędy nie przemarzły :whistle:
Najlepiej byłoby położyć i przysypać ziemią :)

Odp: Ogródek AGNESS 15 Mar 2012 10:39 #11352

  • AGNESS
  • AGNESS's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2186
  • Otrzymane dziękuję: 431
Aniu oj tak tak.....a przy tym cudnie słodko pachnie :P

Joluś i to ten największy problem.....rozłożenie i przysypanie pędów to idealny sposób.....niestety u mnie nie do wykonania :( nie dość, że pędy diabelnie kolczaste i wplecione w oczka pergolki, to jeszcze róża dokładnie otoczona innymi roślinkami .....boję się, ze w tym roku będę płakać za kwiatami, bo jak na razie gałązki nie wyglądają najlepiej :( dobrze, ze chociaż w zeszłym roku nacieszyłam się kwiatuszkami....

Odp: Ogródek AGNESS 15 Mar 2012 11:43 #11382

  • Alina-277
  • Alina-277's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1867
  • Otrzymane dziękuję: 1253
Moja różyczka Alchymist mniejsza trzeba ciąć do kopczyka i kwiatów nie będzie .... natomiast większa może pokaże kwiaty z nią nie jest najgorzej ....żałuję że ją nie położyłam na ziemi ....a reszta róż ładnie Ci przezimowała???

Odp: Ogródek AGNESS 15 Mar 2012 12:06 #11391

  • AGNESS
  • AGNESS's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2186
  • Otrzymane dziękuję: 431
Alinko u mnie przeważnie każdego roku jest tak, ze większość róż przemarza do kopców, w tym roku jest tak samo....mam nadzieję, ze niżej pod kopcami będzie dobrze. Tu na wschodzie zimy ostre i duże mrozy i wiatry.....i różyczki to niestety odczuwają :( Ale jeszcze troszkę i zobaczymy.....każdej wiosny nie mogę doczekać się kwitnienia forsycji, żeby wziąć się za cięcie róż....zawsze mnie denerwują te brązowe sterczące kikuty w wysprzątanym kolorowym już ogródku....

Kolejne różyczki :P

DON JUAN


PARKOWA NN


GRAHAM THOMAS


THE PILGRIM


WILLIAM MORIS


CHIPPENDALE


MINIATURKA


ABRAHAM DARBY


FAIRY RED


NEW DAWN


NN

Odp: Ogródek AGNESS 15 Mar 2012 12:12 #11396

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
ojej kolor tej parkowej NN....... :woohoo:
ja nie mogę oglądać takich zdjęć rany :jeez:
bo ja po prostu kocham takie kolorki.....odcienie niebieskiego, purpury i lawendy no a ta jest po prostu cuuudna :woohoo:

zaś Don Juan.....no cóż w pełni zasługuje na swoją nazwę bo kusi i uwodzi niesamowicie :whistle:

Odp: Ogródek AGNESS 15 Mar 2012 13:32 #11441

  • lubelski
  • lubelski's Avatar
..no to teraz proszę fotkę zrobić jak bez tych świerków wygląda..to się trochę na działce zmieni..tyle słoneczka do ogrodu wejdzie... :) :bye:

Ostatnio zmieniany: 17 Mar 2012 08:43 przez lubelski.

Odp: Ogródek AGNESS 15 Mar 2012 13:43 #11449

  • e-genia
  • e-genia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4032
  • Otrzymane dziękuję: 3524
Agnieszko ta fioletowa parkowa NN jest piękna ,jakie wysokie rośną ?

Genia

Odp: Ogródek AGNESS 15 Mar 2012 13:52 #11457

  • patkaza
  • patkaza's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 311
  • Otrzymane dziękuję: 64
:hug: uwielbiam zdjęcia różyczek ...a jak na zimę "ubrałaś" Nostalgię? ciekawe czy moja żyje :unsure:
ta filetowa jest bajeczna :bye:

Odp: Ogródek AGNESS 15 Mar 2012 15:23 #11490

  • AGNESS
  • AGNESS's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2186
  • Otrzymane dziękuję: 431
Martuś Don Juan to młodziaczek i w zeszłym sezonie pokazał tylko kilka kwiatuszków, były śliczne, taki niespotykany mocno nasycony kolor :)

Andrzejku
zrobię fotkę jak najbardziej :P ....ale jak troszkę ogarnę ogród po zimie i powycinam sterczące szare kikuty zaschniętych zeszłorocznych kwiatów B) :lol:

Geniu ta parkowa różyczka sadzona wiosną zeszłego roku, tak, ze wiele nie urosła, dopiero będę ja obserwować i zobaczymy jakiej wielkości będzie.

Aguś moje róże dostają zawsze tylko kopce....nigdy ich inaczej nie otulam.....mam nadzieję, ze będzie wszystko ok :) ....

Odp: Ogródek AGNESS 15 Mar 2012 22:10 #11729

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2684
Ja podobnie jak Andrzej przyszłam zobaczyć krajobraz "poświerkowy", bo wyczytałam, że już po nich... :( Fotek nie ma, bo pewnie patrzeć nie możesz w tę stronę... :( Przyzwyczaisz się...
To o czymś weselszym! Aga, podjęłam decyzję! Urzekły mnie Twoje fotki Alchymista! Niech się dzieje,co chce, kupuję go! Spróbuję znaleźć jakieś miejsce, gdzie dałoby się go przyginać i zasypywać ziemią...A jeśli nie, będę liczyć na szczęście i łagodne zimy! ;) W najgorszym wypadku będzie ozdobny...z liści... :silly:

Odp: Ogródek AGNESS 16 Mar 2012 12:24 #11989

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
A ja przyszłam obejrzeć różyczki :woohoo: piękne .... wiosną wyruszam .... jakby co :silly:

Odp: Ogródek AGNESS 16 Mar 2012 13:59 #12014

  • AGNESS
  • AGNESS's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2186
  • Otrzymane dziękuję: 431
Martuś, zrób tak jak ja.......obsadź clematisami i w razie braku kwitnienia kwiaty i tak będą.....a że innego gatunku.....to szczegół B) :lol: Wczoraj oglądałam swojego Alchymista....i może jednak coś z tego będzie :whistle: niektóre gałęzie wyglądają całkiem nieźle :P
Do braku świerków powoli się przyzwyczajam.....

Joluś choćbym nie wiem jak chciała, to już i tak nic nie zmieszczę :( ....ale będę podziwiać Twoje łupy......i zazdraszczać :whistle:

Odp: Ogródek AGNESS 16 Mar 2012 18:05 #12059

  • e-genia
  • e-genia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4032
  • Otrzymane dziękuję: 3524
Agnieszko to tak jak ja , ale zawsze jakoś da się zawsze jeszcze gdzieś wcisnąć .

Genia

Odp: Ogródek AGNESS 16 Mar 2012 18:15 #12068

  • Alina-277
  • Alina-277's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1867
  • Otrzymane dziękuję: 1253
Agnieszko tej parkowej to się napatrzeć nie mogę....piękny kolor jaka wysoka rośnie ? Róża każda jest piękna .......Świerki są kruche... w lasach w czasie wichury łamią się jak patyki i to grube okazy...Lepiej że zostały usunięte jakby miały narobić kłopotu...


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.516 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum