TEMAT: Moja działka :)

Moja działka :) 25 Maj 2013 18:39 #160989

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
hmmm z cebulicami może być mały problem bo dziś jak chciałam kilka wykopać to zamiast cebulek wykopywałam zgniłe coś.....ale jeszcze poszukam bo jakoś udało mi się wykopać 4 całkiem dorodne ale namęczyłam się przy tym niemiłosiernie :dry:

od rana nic tylko leje i leje i cały mój plan diabli wzięli.....chciałam posadzić róże to nie....musiało akurat się rozpadać i to tak mocno :evil: :mad2:
ale i tak jakoś udało mi się wykorzystać chwilkę przerwy i pognałam na działkę i posadziłam ogórki no i zrobiłam taki szybki przelot co i jak.....no i muszę wytoczyć ciężkie działa do walki ze szkodnikami.....na różach szczególnie :evil:
czyli czas na Decis albo Karate - w poniedziałek idę kupić i koniec z Wami, wredne robale - od róż mi won! :mad2:
no niektóre mają pozwijane liście, które poobrywałam, z bólem serca oberwałam jeszcze z 5 pączków z pędami bo miały dziurki w środku i były podwinięte, tak jakby nadgryzione i to szczególnie Rhapsody......i tak zostały jej tylko 4 pączki :cry3:
no a jak wracałam to oczywiście zmokłam......no oczywiście lunęło a jakże inaczej :rotfl1:

a tymczasem u mnie..........no róże kwitną a niektóre lada dzień......Muttertag no i Lykkefund B)



no i pozostałe śliczności.....














no i mój gąszcz......



Zielone okna z estimeble.pl

Moja działka :) 25 Maj 2013 19:57 #161013

  • asia2
  • asia2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1105
  • Otrzymane dziękuję: 484
Cześ Martuś! :bye:
Chyba się tu przeniosę - nie znoszę cenzury....
Leje paskudnie, na działeczce wszystko kwitnie, a nawet nie można zrobić fotek...

Moja działka :) 25 Maj 2013 20:38 #161026

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
aaaaaaaaaaaaaa Asia!!!!! Ty tutaj?!!!! :woohoo:
ale niespodzianka :dance:

Moja działka :) 25 Maj 2013 21:19 #161049

  • Roma
  • Roma's Avatar
Ja tam się cieszę,że leje :dance: wreszcie przez kilka dni przestanę biegać z konewką a i w domu coś porobię bo już wstyd kogoś do domu wpuścić :P Na kwitnące róże będę msiała przynajmniej dwa tygodnie poczekać.

Moja działka :) 25 Maj 2013 21:35 #161062

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
hehe no fakt, Romuś.....trzeba zaległości nadrobić, sama mam takie - 2 scenariusze muszę napisać ale to jutro....teraz jest przerwa w meczu bo dziś mam totalny dzień lenia, nie robię noc do szkoły jeszcze jest jutro :wink4:

Moja działka :) 25 Maj 2013 21:38 #161067

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
U mnie wczoraj lało cały dzień, ale za to jak dziś pięknie się po deszczu pracowało :woohoo: :dance:
Moje róże dopiero zaczynają kolorki pokazywać ;) , a pierwsza jak zwykle będzie rugosa :silly:

Moja działka :) 25 Maj 2013 21:42 #161072

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
no ja jutro mam zamiar tak właśnie pracować, Martuś :kiss3:
mam 9 róż do posadzenia, jedną hortensję no i chcę coś zrobić to czekam na jakieś wypogodzenia jak nie wiem co B)
hehe u mnie niektóre już też pokazują kolorki..... :dance:

Moja działka :) 25 Maj 2013 22:10 #161100

  • asia2
  • asia2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1105
  • Otrzymane dziękuję: 484
A u mnie zakwitła L.Odier (ta którą kupowałam na kiermaszu przy Palmiarni)!
Piwonie z akcji ratunkowej mają coraz większe pąki...

Moja działka :) 25 Maj 2013 22:12 #161103

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
Martusia... Ty już lepiej noś parasol, co? Bo się nam rozchorujesz, z sił opadniesz i kto będzie nas patelnią tłukł? :P
Wiesz co? Tak patrzę na tę Twoją ścieżkę... da się po niej chodzić sprawnie? :think:
Pozdrawiam - Gosia

Moja działka :) 25 Maj 2013 22:23 #161112

  • asia2
  • asia2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1105
  • Otrzymane dziękuję: 484
Gorzatko, da się. Pod warunkiem jednak, że ma się wystarczająco dłuugie nogi... :happy3:

Moja działka :) 25 Maj 2013 22:29 #161119

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
Rozumiem, że próbowałaś? :P
Się pytam, pomna własnych doświadczeń z plastrami drwena na żwirowej ścieżce... niby odmierzaliśmy odległości... ale potem coś się korygowało... coś dopasowywało do dostępnego materiału... suma summarum ;) jeśli próbuje się rzeczywiście iść po plastrach, to po pierwsze: trzeba zacząć od właściwej nogi :happy3: a po drugie: piekielnie zabawnie to wygląda :happy3:
Chodzimy zatem częściowo po żwirku, a posiadaczki obcasów wpuszczę do ogrodu wyłącznie na ich własną odpowiedzialność :devil1:
Pozdrawiam - Gosia

Moja działka :) 25 Maj 2013 23:03 #161142

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Asiu jej to super! :woohoo: pewnie zapach na działce jest nieziemski :woohoo:
oo to fajnie, moja piwonia już niedługo zakwitnie :dance:

Gosiu...oj tam parasol.....z cukru jeszcze nie jestem, zresztą dziś jak padało miałam tylko kaptur, mama zaś właśnie parasol no i zgadnij kto był bardziej przemoczony? no mama oczywiście a ja tylko kaptur :rotfl1:
ale jakby co to parasol mam zawsze w torebce ale nie zawsze chce mi się go wyciągać :whistle:
da się chodzić, da...trzeba wiedzieć którą nogą najpierw a zresztą jakby co zawsze można stąpać po ziemi albo po trawniku :happy3:

Asiu, Gosiu :rotfl1:

Moja działka :) 26 Maj 2013 07:02 #161205

  • asia2
  • asia2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1105
  • Otrzymane dziękuję: 484
Przez ten deszcz niczego nie czuć... poza tym mam zapalenie zatok i osłabiony węch. Niestety. :jeez:
Przesadziłaś już tę czerwoną piwonię od sąsiada?

Widzę, że Dzień Matki pięknie kwitnie! Mama pewnie się cieszy :hearts: (pozdrów ją proszę).


Ścieżkę Marty miałam okazję wypróbować i tak serio - nie jest zła :wink4: , ale ja i tak wolę chodzić po trawniku, wymaga to zdecydowanie mniejszego skupienia :rotfl1: ...
Ostatnio zmieniany: 26 Maj 2013 07:05 przez asia2.

Moja działka :) 26 Maj 2013 12:25 #161380

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Asiu ojej biedulko :hug: ja mam co prawda katar ale już mi mija bo zmarzłam w nocy :sick:
ale zapalenia zatok współczuję - zdrowiej szybciutko :kiss3:
no jeszcze nie przesadziłam i raczej tego pewnie nie zrobię bo sąsiad chce ją przekopać do siebie, na drugą działkę i prosił wszystkich by ich nie wykopywać ale nic straconego - poszukam innej :wink4:
oj mama się cieszy....bo jest śliczna no i czerwona ;)
pozdrowię :dance:

Moja działka :) 26 Maj 2013 20:20 #161537

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
ale pogoda......rano zimno i pochmurno no a jak na złość dopiero godzinę temu się pięknie rozpogodziło i wyszło słonko.....grrrr....czemu akurat teraz a nie rano na przykład.....na działce nic nie zrobiłam ale za to w domu nadrobiłam wszelkie zaległości czyli scenariusze etc....hehe na jakiś czas mam spokój :wink4:

a dziś inne widoczki.......takie ślicznotki rosną na tych zniszczonych działkach.....mimo, że jest tam straszny bałagan to tam coś kwitnie.... B)





Moja działka :) 26 Maj 2013 21:07 #161564

  • asia2
  • asia2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1105
  • Otrzymane dziękuję: 484
Moje wyszabrowane irysy też wkrótce zakwitną :lol:
Masz rację - pogoda w weekend była beznadziejna... a miałam taki misterny plan. Jedyny plus to to, że wreszcie udało mi się odgruzować chatę.

Moja działka :) 26 Maj 2013 21:26 #161573

  • Ewelina
  • Ewelina's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 881
  • Otrzymane dziękuję: 979
Marta - bardzo podoba mi się ten Twój ogródkowy busz :) Portrety kwiatuszków niezwykłe. Szkoda,że pogoda tak nam ostatnio "spsiała" , ale podobno od jutra ma już być coraz ładniej...

Moja działka :) 26 Maj 2013 21:32 #161577

  • xMonia
  • xMonia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 614
  • Otrzymane dziękuję: 104
Martuś śliczne kolory orlików ,możesz zdradzić jaką roślinę przedstawia 5 zdjęcie ma bardzo ładne kwiatki :)


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.777 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum