TEMAT: Moja działka :)

Moja działka :) 22 Lut 2014 17:42 #227250

  • Grzesiu
  • Grzesiu's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Życie jest piękne
  • Posty: 715
  • Otrzymane dziękuję: 213
Piękne różyczki...a koza aż z Lublina musiała przyjechać? :rotfl1:
Dla mnie koza...to koza...


Zielone okna z estimeble.pl

Moja działka :) 22 Lut 2014 18:24 #227269

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
Biorąc pod uwagę silne lobby lubelskie na tym forum, uważałabym na słowa :rotfl1:
Pozdrawiam - Gosia

Moja działka :) 22 Lut 2014 20:36 #227334

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Grzesiu hahaha no jak masz Targi to pewnie i za zagranicy by taka koza przyjechała :rotfl1:
oj tam koza....kozy są różne i małe i duże :funnyface:

Gosiu haha oj popieram, popieram :rotfl1:

Moja działka :) 23 Lut 2014 14:45 #227561

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
no i ze spaceru na ogród nici....dopadła mnie taka dziś śpiączka i do tego taka migrena, że najchętniej bym zaraz coś zagryzła, pewnie mojego genialnego sąsiada z dołu, który wczoraj o północy włączył na caaały regulator muzykę, aż podłoga drżała i skakała, a ja przez słuchawki słyszałam......a potem znowu po 1, kiedy szłam spać......grrrrr :mad2:
pogoda jest cuuudna, słonko świeci a mnie na samą myśl o wyjściu na dwór mdli.....i to akurat dziś :sick:
miałam dziś z bratem jechać do Ikei oglądać blaty biurek i też nic z tego......Misiek też umiera z bólu :sick:
pewnie ciśnienie się zmienia i to gwałtownie i dlatego......bleeeee.......nie lubię, nie lubię :mad2:

dobra koniec z marudzeniem......czas na jakieś zdjęcia.......
Bella

Brownie Velvet

Moriah

Summer Song

Moja działka :) 26 Lut 2014 22:40 #228933

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
hehe od wczoraj mamy nowego domownika........czyli malutkiego świniaka :silly:
ma 2 miesiące i od ponad miesiąca był na rezerwacji w jednym sklepie zoologicznym, chorował tam i wczoraj się okazało, że kobietka z niego zrezygnowała a on przez ten miesiąc siedział sam, osowiały w klatce, no i się żal nam go zrobiło i wczoraj zapadła decyzja, że bierzemy......tata go pokochał od razu :oops:
to oczywiście facet czyli teraz mamy 2 facetów i babę...... :silly:






jak widać Romek go od razu polubił.......nawet go polizał, zaś Julka....no cóż jej to już wszystko jedno :rotfl1:

Moja działka :) 26 Lut 2014 22:46 #228936

  • Adrian
  • Adrian's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 997
  • Otrzymane dziękuję: 1031
Pocieszne mordki :D
A nie kwiczą za dużo?
U nas jak były 2 to lubiły urządzać rano (już 5-6 a więc za wcześnie jak dla nas) koncert życzeń pt. "Chcemy już jeść - pobudka!!" No i jako niepoprawne żarłoki dzwoniły zębami w metalową kratkę dopominając się dokładki, hihi

Moja działka :) 26 Lut 2014 22:51 #228940

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Adrian.....haha no nauczyły się i mnie nie budzą o tak barbarzyńskiej porze, ale za to o 9 albo przed mam istną awanturę :rotfl1:
nie dość, że piszczą, skaczą po klatce to właśnie dzwonią zębami o kratkę :rotfl1:
teraz tylko Mały rozrabia w nocy bo wyrzuca nasiona z miski itp :whistle:
Romek i Julka grzecznie śpią w nocy ale zdarza się, że potrafią obudzić w środku nocy.....dostają czkawki :rotfl1:
Ostatnio zmieniany: 26 Lut 2014 22:52 przez Shirall.

Moja działka :) 26 Lut 2014 23:34 #228956

  • Adrian
  • Adrian's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 997
  • Otrzymane dziękuję: 1031
Marta,
Czkawka? No to musi przekomicznie wyglądać!!
Brat mi opowiadał, że ma jakiś hamak dla młodych wieprzków i któryś się zdrzemnął i...
wypadł na podłogę klatki :rotfl1: oczywiście nic się nie stało bo to niziutko ale podobno mordkę miał zdziwioną...

a skąd pseudonim Shirall? Brzmi tajemniczo... :whistle:

Moja działka :) 26 Lut 2014 23:56 #228963

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
no czkawka.....cisza w pokoju a tu nagle się zaczyna...Julka czka najgłośniej, wtedy to można zawału dostać :rotfl1:
a hamak to znam.....u mnie śpią w domku ale czasami bywa, że Julka śpi na górze domku i czasami jak zapomina gdzie jest i próbuje się inaczej położyć to ląduje na dole i ta minka...... :rotfl1:

a Shirall to mój nick....z gry, z UT2004....to po prostu zmienione imię bohaterki Świątyni Złych Żywiołów....tam jest Shirral - półelfka, tropicielka, uzdrowicielka i mag ziemi, walczy sejmitrem.....i tak mi się to imię spodobało, no a że mam fioła na punkcie elfów, Tolkiena etc to tak zostało.....i żeby już nowego pseudonimu nie wymyślać to pozostałam przy tym..... B)
i stąd elf w awatarze....
Ostatnio zmieniany: 26 Lut 2014 23:56 przez Shirall.

Moja działka :) 27 Lut 2014 00:17 #228964

  • Adrian
  • Adrian's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 997
  • Otrzymane dziękuję: 1031
Oj, krwawa strzelanka - hihi, to trzeba na Ciebie uważać :D
(ja lubiłem grać w HoM&M III i EU II)
Aha, kojarzę Twoją rabatkę różaną nad którą unosi się aura tajemniczości, magi i legend :D
Tolkien - jestem za! (postuluję, by została wyhodowana srebrzysta i bardzo kłująca różę o imieniu... Geralt z Rivii :D też by pasował!!)
/uff, gdyby nie uwaga o różach post byłby mało ogrodniczy.../

Moja działka :) 27 Lut 2014 10:19 #229023

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
haha no przez jakiś czas byłam w dziesiątce graczy z największą ilością punktów....teraz na 50 bo na razie nie gram ale pewnie niedługo zacznę znowu.....tylko, że nie jestem snajperem czy co tylko używałam jednej broni - Flaka Cannona czyli śrutówki.....używanie tej broni opanowałam do perfekcji :evil:

no na tą rabatkę wiosną dołączy Pilgrim, Roter Drache....czyli już będę miała Gandalfa i Smauga! :woohoo:
oj legendy.......arturiańskie uwielbiam :hearts:
oooooo Geralt byłby fajny..... :wink4:
oj tam.......post nie musi być w pełni ogrodniczy, tutaj nie gryzą :hug:

Moja działka :) 27 Lut 2014 19:45 #229203

  • Kasia1972
  • Kasia1972's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 824
  • Otrzymane dziękuję: 79
...a i niektórzy z przyjemnością tę dyskusję przeczytają :wink4: przynajmniej dowiedziałam się, czemu Shiralcia jest Shiralcią :silly:

Moja działka :) 08 Mar 2014 17:31 #231974

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
wiosna, wiosenka, wiosunka.....jejej...... :dance:
nareszcie można iść na działkę bo suchutko i coś porobić.....wczoraj przyszły róże od Ćwika - Roter Drache, Schneewittchen no i Lupo i dziś byłam je posadzić i troszkę posiedzieć i pogrzebać w ziemi......no i altankę musiałam posprzątać po zimie i po bezdomnych......u mnie na szczęście nic nie zginęło ale u sąsiadów....okna powybijane, drzwi wyrwane, kozę ukradli, krany, narzędzia....masakra :sick:
jutro planuję cięcie budlei, ziół i sprzątanko......pomalutku bo dopiero co stopa doszła do jako-takiej normy, ale o bieganiu i skakaniu to zapomnieć mogę.....w piątek sobie podskoczyłam i podbiegłam do tramwaju to myślałam potem, że zaraz zawyje :dry: jak ja kocham stawy skokowe........i lekarzy patałachów :mad2:
no i opaska usztywniająca........na noc tylko ściągam :dry:

a taka u mnie wiosna.....





Moja działka :) 08 Mar 2014 18:03 #231976

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
Oj, Kózko ;) w pewnym wieku już się nie skacze... bezkarnie ;)
Suchutko? Hmmm... ja postrzegam to raczej w kategoriach problemu :mad2:
Pozdrawiam - Gosia

Moja działka :) 08 Mar 2014 18:42 #231991

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Gosiu......no jak się miało 18 lat, miało się buty na wyższym obcasie, się właśnie spóźniało na w-f i zbiegało po schodach czy raczej się z nich zleciało to musiało się tak skończyć.....wtedy lekarz źle zdiagnozował i od tej pory mam stały uraz i od czasu do czadu mam nawrót......trwa to koło tygodnia......ale fakt, już się nie można tak forsować jak kiedyś...ale i tak mam to w nosie...... :funnyface:
oj biedulko.....no ja nareszcie mogłam wejść bez zgubienia butów w błocie B)

Moja działka :) 08 Mar 2014 18:47 #231992

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
Zawsze twierdziłam, że wyższe obcasy są szkodliwe dla zdrowia! :funnyface:
Błoto? A co to? :blink: :silly:
Pozdrawiam - Gosia

Moja działka :) 08 Mar 2014 18:56 #231995

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
hehe no ja teraz to już wiem......wolę płaskie i już :whistle:
eeee błoto.......no to taka czarna maź, w którą jak wleziesz to możesz zostawić but....u mnie to bagno jest :rotfl1:

Moja działka :) 08 Mar 2014 19:54 #232025

  • Daniela
  • Daniela's Avatar
Marto,
o nogi dbaj i nie skacz za wysoko, na ziemi jest tyle do zrobienia. :) Ślicznie, wiosennie u Ciebie.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.488 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum