TEMAT: Moja działka :)

Moja działka :) 05 Lut 2014 20:32 #221905

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
U mnie ferie właśnie się skończyły, ale co tam, nie zazdroszczę Ci :silly: . W taką pogodę mogę do szkoły jeździć ;) , tydzień temu to była masakra :jeez:

Pewnie z Gardenii znowu przywleczesz ile się da :happy3: i znowu nie będzie można nogi w pokoju postawić :rotfl1:


Zielone okna z estimeble.pl

Moja działka :) 05 Lut 2014 20:38 #221908

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
no w zeszłym tygodniu to była masakra, ta pogoda.....tylko, ze jak wrócimy do szkoły 17 to mnie dzieciaki zamordują bo one mówiły, że będzie śnieg a ja, że ma być ciepło i słonecznie no i wykrakałam :rotfl1: i bardzo dobrze :devil1:
no pewnie coś tam przywlekę ale nie za dużo.......mama zapowiedziała, że jak znowu tyle nakupię to mnie wywali z chaty :rotfl1: już mi teraz głowę rwie o świerka, który grzecznie sobie stoi w kąciku w donicy...... :rotfl1:

Moja działka :) 05 Lut 2014 21:55 #221937

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2684
O jednego świerka? Rozumiałabym o pięć... ;)
Znaczy Pani Szkodnik do zdrowia już całkiem wraca, skoro o podstawowym obowiązku matczynym, jakim jest strofowanie potomstwa, pamięta! :rotfl1:
Do Gardenii jeszcze szmat czasu! Trzeba go jakimiś zakupami wypełnić! ;)

Moja działka :) 05 Lut 2014 21:58 #221940

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
oj wraca, wraca.....i szaleje w kuchni :rotfl1:
hihihi no pewnie coś tam kupię przed Gardenią, na razie zaszalałam z bylinami i różami, ale coś mama zaczyna mruczeć o zioła więc kto wie.... :rotfl1:

Moja działka :) 06 Lut 2014 11:41 #222046

  • Kasia1972
  • Kasia1972's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 824
  • Otrzymane dziękuję: 79
Szaleństwo z różami, to nie szaleństwo. To rozsądek w nieco innym wymiarze :wink4:

Moja działka :) 06 Lut 2014 11:51 #222051

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
Kasia1972 wrote:
Szaleństwo z różami, to nie szaleństwo. To rozsądek w nieco innym wymiarze :wink4:
O podoba mi sie bardzo określenie Kasi muszę to zacytować mojemu M :happy:

Moja działka :) 07 Lut 2014 09:54 #222226

  • sd-a
  • sd-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 5906
  • Otrzymane dziękuję: 2386
Shirall wrote:
już mi teraz głowę rwie o świerka, który grzecznie sobie stoi w kąciku w donicy...... :rotfl1:

No i słusznie :-) Świerk powinien być już dawno wysadzony :hammer: Chyba ziemia rozmarzła? :devil1:

Moja działka :) 07 Lut 2014 12:10 #222254

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Kasiu....no dokładnie :kiss3: choć u mnie się mama śmieje, ze to już jest choroba i to nieuleczalna :whistle:

Siberia.....jej no taaaak, wiem, że powinien już dawno być wysadzony ale najpierw przyszły te wielkie mrozy, potem śnieg i nie mogłam się dostać na działkę a skakać przez płot z donicą nie miałam ochoty, teraz pewnie ziemia rozmarzła ale teraz tam mam jezioro no i muszę się zastanowić, gdzie go mam posadzić :think:

Moja działka :) 07 Lut 2014 19:14 #222295

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
oj tak......taka pogoda to może być, a jak będzie jeszcze cieplej to tym lepiej - słoneczko i ciepełko :dance:
dzionek leniuchowania i pożerania całego opakowania bezów........mniam, mniam - coś mi ostatnio cukru brakuje to sobie dogadzam......a na wagę wejdę później :funnyface:
i tak poza tym muszę się zajmować Julcią bo biedulka rozcięła sobie pyszczek tuż przy górnych zębach i trzeba to kontrolować, póki co ładnie się goi i nie ma problemów z jedzeniem, ale 2 dni temu biedactwo jadło tylko delikatne rzeczy, ani bułki, ani pomidora ani nasion, tylko miękkie bo ją szczypało i bolało :sick:
ciągle się zastanawiam gdzie ona sobie to zrobiła? :think:

no to może coś kolorowego? :flower2:










a tu jakieś.......robaczki B)


Ostatnio zmieniany: 07 Lut 2014 19:25 przez Shirall. Powód: zdjęcia

Moja działka :) 09 Lut 2014 10:55 #222754

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
pogoda cuuudna, słoneczko mnie obudziło bo świeci mi właśnie prosto w okno i przebija się przez zasłonki......no i świniaki, bo przed 11 a one śniadania jeszcze nie dostały to postanowiły urządzić mi pobudkę :rotfl1:





Za tę wiadomość podziękował(a): chester633

Moja działka :) 09 Lut 2014 21:02 #223013

  • Ruda2011
  • Ruda2011's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 270
  • Otrzymane dziękuję: 119
Martulka - korci, co ?
Ja poleciałam dziś na działkę bo na balkonie mam zero śniegu, pogoda cudna, temp +10 :woohoo:
A na działkowisku .... :oops: śnieg po kostki, wszystko śpi :sleep:
No nic - sieję w pudełkach po margarynie żeniszka, pietruszkę, bazylkę :)
300m2 FRAJDY czyli w ogRODzie Rudej
JESZCZE NIE BYŁO, ŻEBY JAKOŚ NIE BYŁO - MARIOLA "R"

Moja działka :) 09 Lut 2014 21:13 #223028

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2383
WOW :woohoo: ale cudne foty :bravo: doskonale pobudzają optymizm :wink4:

Moja działka :) 09 Lut 2014 21:36 #223052

  • Roma
  • Roma's Avatar
Martuś czy to tylko ja nie widzę fotek z tego postu?
forumogrodniczeoaza.pl/index.php/forum/3...ka?start=2196#222295

Moja działka :) 09 Lut 2014 21:53 #223082

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Rudzielcu kochany oj korci, korci......by iść na działkę i popatrzeć ale potrzebny kajak....może jutro się uda wejść bez obawy, że buty zostaną w błocku B) pogoda jest cuuudowna, słonko i te 10 stopni.....jej :dance:
heheh ja nie sieje, ale za to przesadzam roślinki :silly:

Joluś ojej :oops: :kiss3:

Romuś no jest lekki problem z garnkiem i raz zdjęcia są, raz ni ma...ale pewnie wszystko wróci do normy :hug:

Moja działka :) 10 Lut 2014 21:31 #223482

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
jej....pogodę mamy cuudną i oby tak dalej...... :dance:
dziś kupiłam ziemię i doniczki i wpadłam w szał przesadzania roślinek domowych no i siania....jak na razie tylko trawę i owies dla moich łobuzów bo czas by zaczęły jeść coś innego niż sałata, marchewka itp.......no to dziś jak jadłam mandarynkę to zaczęły tak wariować, że jak usiadłam na dywanie i otworzyłam im klatki to zaraz do mnie podbiegły i Dawaj nam tę mandarynkę!!!! :rotfl1:
jadły tak, że im się uszy trzęsły :rotfl1:

Julka - 2 lata w maju będzie miała ale i tak jest mała jak na świnkę.....hmmm raczej jak na psa obronnego i kota w jednym bo u innych to szaleje a jak u mnie siedzi to śpi w najlepsze ale niech tylko ją ktoś spróbuje dotknąć jeśli ona tego nie chce.....zaraz palce w niebezpieczeństwie :rotfl1:



Roman, Romek czy jak tata woła Stefan.....roczek stuknie mu w kwietniu i już nie przypomina wcale tego biednego, pogryzionego i nieufnego zwierzaka przed kilkoma miesiącami......niezłe z niego ziółko i Pan Kulturysta, musi mieć ostatnie zdanie i na pewno nie zrobi czegoś jak chcesz, tylko po swojemu :rotfl1:


no i razem......scena balkonowa......potem i tak Romek wskakuje Julce do jej klatki i ją wypędza, zaś ta ratuje się skokiem na moje kolana i schowaniem się albo chowa się gdzieś pode mną jak siedzę akurat na dywanie po turecku :rotfl1:

Za tę wiadomość podziękował(a): sd-a

Moja działka :) 10 Lut 2014 21:40 #223489

  • Grzesiu
  • Grzesiu's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Życie jest piękne
  • Posty: 715
  • Otrzymane dziękuję: 213
Czyli dzieci z tego nie będzie :rotfl1:

Gdzie nie wejdę dzisiaj same świnie...tylko te są bardziej...ludzkie
Święta się skończyły....a Ty mandarynki jeszcze wcinasz?

Moja działka :) 10 Lut 2014 21:41 #223490

  • piotrek_ns
  • piotrek_ns's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1433
  • Otrzymane dziękuję: 1226
Piękne stworzonka :) Ja w domu też mam parkę ale chomików tylko w moim przypadku to ona rządzi :rotfl1:
Pozdrawiam wszystkich gorąco.

Piotrkowe działkowanie
Skalniak i kamienie

Moja działka :) 10 Lut 2014 21:54 #223495

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Grześ hihi no nie będzie bo jak szaleją po mieszkaniu to z przyzwoitką a zresztą Julka skutecznie hamuje zapędy Romka.....albo go kopie a jak to nie działa.....to siura i potem Romek się musi myć :rotfl1:
eeeeee a mandarynki lubię więc wcinam :funnyface:

Piotrek :hug:
kiedyś Julka rządziła jak jeszcze Romek był mały ale teraz.....to z piskiem biegnie do mnie jak ją Romek zaczepia :rotfl1:
nawet już go nie gryzie bo ten zaraz się odwzajemnia....a silny jest, wiem coś o tym....jak mnie ugryzł ostatnio w dłoń to krew poszła....normalnie ma ścisk szczęki jak imadła....trzyma i nie puści choćby nie wiem co :rotfl1:


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.735 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum