TEMAT: Moja działka :)

Moja działka :) 27 Kwi 2014 19:36 #248686

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Ulka...jej.....no i masz Ci los.....teraz aż się zaczerwieniłam :oops: :kiss3:

Aguś.....no daj spokój.....zawsze można powtórzyć....ja nie gryzę :hug:

Filip ano wiem.....dlatego jak już będzie to zbuduje nową pergolę dla niej B)


Zielone okna z estimeble.pl

Moja działka :) 27 Kwi 2014 20:01 #248706

  • bozunia
  • bozunia's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 231
  • Otrzymane dziękuję: 145
Martuś, widzę, że ścieżka zarasta kwieciem! Przyznaj się, chodzisz po trawie obok :P Smacznie będzie u Ciebie jak wszystko zaowocuje. Mama wie, co dobre.

Moja działka :) 27 Kwi 2014 20:20 #248725

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Bożka.....skąd wiedziałaś? aż tak tam trawa jest wydeptana? :rotfl1:
jak się nam nie śpieszy to chodzimy po ścieżce, po płytach a jak już nam się nie chcę to po trawniku :rotfl1:

Moja działka :) 27 Kwi 2014 22:13 #248871

  • bozunia
  • bozunia's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 231
  • Otrzymane dziękuję: 145
Tak sobie pomyślałam, że chodzicie po trawie, żeby kwiatków nie deptać ;)
Ostatnio zmieniany: 27 Kwi 2014 22:13 przez bozunia.

Moja działka :) 28 Kwi 2014 11:52 #249084

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Martuśka- zdjęcie bojowej biedronki rewelacyjne!! Ależ ją musiałaś wkurzyć :happy3:

Moja działka :) 28 Kwi 2014 20:59 #249322

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Bożka hihihi no dokładnie ale i tak czasami mama się rozpędzi i lot po ścieżce....tak się jej te płyty podobają i te kwiaty.....szczególnie lubi deptać po macierzance bo ta pachnie obłędnie :hearts:

Moniś......hihihi no chyba bardzo nie lubiła paparazzi.....bo ona tu sobie grzecznie siedzi na listku porzeczki a tu taka zwariowana baba z aparatem się jej ładuje....no to pogoniła :rotfl1:

Moja działka :) 28 Kwi 2014 22:19 #249445

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
dziś pogoda była całkiem, całkiem choć przez moment się tak zachmurzyło, że myślałam, że będzie padać ale nie.....bo inaczej ładnie bym zmokła, zresztą nie tylko ja.....dzieciaki z pierwszej klasy też :rotfl1:
dziś wcześniej do pracy szłam, zamiast na 15 to na 11 ale za to jak dziś zobaczyłam ile dostałam za nadgodziny....jej....od razu poleciałam sobie kupić spryskiwacz ciśnieniowy....koniec z Wami robale.....zaś mama stwierdziła, że w takim razie ja funduję rodzinie na jutro obiad.....hehe ale sobie smakołyki zażyczyli niech ich.... :crazy:
ale i tak jeszcze mam troszkę kaski na kiermasz w Botaniku...no i na kilka niezaplanowanych rzeczy....no a jutro jadę jeszcze oddać pity i tu coś wpadnie....w zeszłym roku to ja musiałam im coś dopłacać a w tym oni..... :dance:
no a za 2 dni.....majówka i 4 dni laby.......mam wolne :dance:
zaraz pewnie co po niektórzy mnie zagryzą ale mam Was w nosie....dziś jestem wredna :funnyface:

a na działce........pojawiły się nowe kolorki.....








Moja działka :) 28 Kwi 2014 22:23 #249451

  • beata68
  • beata68's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 139
  • Otrzymane dziękuję: 24
Marta co to za cudo na ostatnim zdjęciu? Zakochałam się. :hearts:

Moja działka :) 28 Kwi 2014 22:27 #249455

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Beatko to zawciąg pospolity :kiss3:
przesłodka bylina.....wygląda jak króciutka trawka a potem wyrasta takie cuuudo :hearts:

Moja działka :) 28 Kwi 2014 23:36 #249493

  • bozunia
  • bozunia's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 231
  • Otrzymane dziękuję: 145
Oj, Marta ze spryskiwaczem ciśnieniowym :screem: Będzie groźnie! Ale kolorkami dałaś! Moje ulubione floksy i zawciąg. Ten zawciąg to z. nadmorski, nie pospolity ;) U mnie rośnie jak szalony i też zaczął kwitnąć.Ciągle go dzielę :blink:

Moja działka :) 28 Kwi 2014 23:41 #249497

  • beata68
  • beata68's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 139
  • Otrzymane dziękuję: 24
Piękny ten zawciąg, jakoś nigdzie się z nim spotkałam. Muszę poszperać w ogrodniczych. B)

Moja działka :) 29 Kwi 2014 22:25 #249862

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Bożka hehe oj będzie groźnie....jutro będę pryskać :evil:
do pracy dopiero na 14:30 więc rano na działkę idziemy z mamą, potem do domu, prysznic i do pracy :whistle:
hehe no dałam, dałam....jak się zdjęcia zgrają to pokaże więcej :hug:
oj.....no widzisz.....nadmorski, a nie pospolity...gapa ze mnie i już :oops:

Beatko :hug: oj poszperaj, bo warto go mieć :kiss3:

Moja działka :) 29 Kwi 2014 22:50 #249887

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
dziś cały dzień na nogach i na lataniu wte i wewte....najpierw zakupy, potem skarbówka, potem szkoła i na koniec spacer z mamą i działka przez 45 minut.......pogoda była tak cuuudna, że zamiast dziś siedzieć z dzieciakami w klasie, poszłam z nimi na boisko i tam.....prawie 3 godziny......w ogóle nie chciały iść do klasy :whistle:
mi tam pasowała bo sobie siedziałam na ławce i się wygrzewałam i pilnowałam zaś one szalały, skakały, biegały i plotły wianki z mleczów albo koniczyny, aż trudno było uwierzyć, ze dopiero co skończyły lekcję akrobatyki....no cóż klasa sportowa :rotfl1:

zaś na działce...jej.....kolorowo :flower2:










a na koniec.....spiący mop czyli Julka......oczywiście jak się ruszyłam to mnie zaraz dziab w palec - taki pies obronny :rotfl1:

Moja działka :) 29 Kwi 2014 23:26 #249911

  • Adrian
  • Adrian's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 997
  • Otrzymane dziękuję: 1031
Marta,
trochę się od życia należy - choćby kilka dni luziku :D
Widzę, że u Ciebie jest BOjowa ŚWINka :P

Może się wybiorę (sam lub z Mamuśką) do Botanika w piątek rano - a powiedz mi, jaki jest wybór roślinek i jak z cenami wygląda (np. sasanka - po ile mieli ostatnio?) - bo ja takie drobiazgi zazwyczaj kupuję na targowisku Bema lub na giełdzie Franowo.

Moja działka :) 29 Kwi 2014 23:37 #249921

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Adrian....oj tak.......nareszcie się wyśpię i mam zamiar pojeździć sobie po sklepach - strasznie mi tego brakowało :whistle:
hahaha....no jest, jest.....faceci są łagodniejsi ale za to baba......ma charakterek :rotfl1:
ojej........ceny się co roku zmieniają...ale w zeszłym roku floksy, sasanki kupowałam w przedziale od 3 do 5 zł, w zależności od gatunku i jak była rozrośnięta.....jak będzie w tym roku, pojęcia nie mam.....ja tam zresztą jeżdżę dla róż, bo przyjeżdża tam co roku taka fajna szkółka i zawsze mi dobrze doradzą no i dla ziół - mama za nimi szaleje i co roku jest coś nowego....no i dla stoiska ze sprzedażą roślin z Botanika - można ładne perełki upolować za niską cenę :woohoo:

Moja działka :) 29 Kwi 2014 23:52 #249927

  • Adrian
  • Adrian's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 997
  • Otrzymane dziękuję: 1031
Okejos,
tak tylko chciałem móc porównać - widzę, że na podobnym poziomie :)
A o tych różach to nie słyszałem - ciekawe co to za szkółka... bo, że fajne róże to na pewno Ciekawostki z Botanika powiadasz... :think:

Brrr... źle się czuję jak muszę jeździć i łazić po sklepach (pewny wyjątek robię dla centrów ogrodniczych oraz księgarni).
Ale zazwyczaj wjeżdżam, znajduję szybko co potrzeba (lub nie - jeśli specjaliści od rozmieszczania produktów chcą być "sprytni" (a mnie tylko wkurzają jak muszę szukać długo)) i prościutko do kasy (no... jeszcze rzut oka na dział roślinny/przegląd prasy ogrodniczej/ew. ciuchy i jakieś dodatkowe "małe co nieco"). A już wybór ciuchów to masakra po prostu :D

Więc tutaj chyba większego przeciwieństwa nie może być, cha cha

Moja działka :) 30 Kwi 2014 00:06 #249928

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
a szkółka to z Tarnowa Podgórnego - Arbutus, Borowiak i syn.....kupiłam u nich już kilkanaście róż i jestem bardzo zadowolona z nich...są przesympatyczni, zawsze doradzą i fajnie się z nimi rozmawia...pewnie się obśmieją jak mnie znowu zobaczą :rotfl1:
zresztą się im wcale a wcale nie dziwię :rotfl1:
no ja właśnie chcę pojeździć po ogrodniczych, wstąpić po zakupy do Auchana i tam połazić, potem LM.......i co dalej to zobaczymy :whistle: ale za to jak z tatą jeżdżę to pierwsze co to do elektroniki, uwielbiamy wszelkie nowinki a jak razem z mamą i tatą to my w ciuchy i książki, a a tata do elektroniki :rotfl1:

Moja działka :) 30 Kwi 2014 00:48 #249932

  • Adrian
  • Adrian's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 997
  • Otrzymane dziękuję: 1031
Daj cynk jak coś ciekawego (powojniki, azalie... KONKRETY :)) w Auchan będzie
To koniecznie zajrzyj do Kierzka w Chybach - mają wypasione róże!!!

dobranoc :)


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.617 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum