TEMAT: Moja działka :)

Odp: Moja działka :) 24 Lip 2012 22:10 #57166

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Pola......ojej :oops: no pewnie - zaraz wkleję :hug:
mam zdjęcie jak się w nim pali....... :woohoo:
GreenEvil no super..... :dance:
Ostatnio zmieniany: 24 Lip 2012 22:12 przez Shirall.


Zielone okna z estimeble.pl

Odp: Moja działka :) 24 Lip 2012 22:17 #57172

  • Poll
  • Poll's Avatar
Lecę na Fb dopilnować obietnicy. :P
Cos Ci tam odpisałam a propos Erotiki. :rotfl1:

:club2: :club2: :club2: :club2: :club2: :club2: :club2:

Odp: Moja działka :) 24 Lip 2012 22:22 #57176

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
hahaha no już widziałam :rotfl1: :happy3: :happy4:

Odp: Moja działka :) 25 Lip 2012 20:55 #57345

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
dziś kolejny dzień pracy :flower2: kocham taką pogodę! :woohoo:

kącik wykończony na błysk - zostało tylko posadzenie malw z tyłu, jak na razie na rabatkę mama rzuca nasiona malw i nagietków zaś wiosną wielkie sadzenie!

aha ten rządek to.......pszenica dla Julki - no mojego zwierzaka zaś z tyłu to maliny :whistle:
dziś powstały kolejne rabatki a właściwie skarpy.........ze starego kompostu - kolejny ogródek ziołowy się szykuje - lawenda, szałwia, melisa, macierzanka etc no a drugi to jeszcze myślimy ale pewnie bedą tutaj kwiaty! :woohoo:




a kto zgłodniał to mam coś dla niego - dzisiejsza wyżerka :wink4:










Odp: Moja działka :) 25 Lip 2012 21:12 #57354

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Jakie fajne schodkowe rabaty :woohoo:
I mówisz, że to kompost wszystko :lol: , to cokolwiek tam posadzicie będzie klęska urodzaju :rotfl1:

Wyżerka wygląda bardzo smakowicie :drool: , ja jestem sama w domu i nie chce mi się w ogóle gotować :oops: , ale jakby mi ktoś takiego grilka przygotował, to pożarłabym w mgnieniu oka :happy3:

Odp: Moja działka :) 25 Lip 2012 21:16 #57356

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2684
Marta, fajny grill! Kogo zamierzasz w nim pochować? :rotfl1: :rotfl1: Może osy? ;) Oj tam, oj tam! :hug: :hug:
W nawiązaniu do tego, co napisała Markita... Ja już dawno to odkryłam! I to nasze pokrewieństwo dusz w związku z tym! ;) Martusia, Tobie śliwka, a mi drabina nabiła śliwkę! Kiedyś...
Co tu się dzieje, śliwki, osy... Wszystko atakuje! Jak to dobrze, że uprawiasz babkę! ja nie uprawiam, a też mam! :rotfl1:
Jak się niesłychanie rozszerzyło menu grillowe! :woohoo: Kiedyś była kiełbaska i ziemniaczek, a teraz! :eek3: Z tego wszystkiego rozpoznaję tylko kiełbasę i kaszankę i może jeszcze...schabowego? :silly:
Marta, proszę mi wyjaśnić, jak przy takiej pogodzie można wykonać tyle ciężkiej pracy? Bo efekty naprawdę wspaniałe! Jak to tak to? ;) Ja dziś ledwie zdołałam podlać i zmęczyłam się okrutnie! :rotfl1:

Odp: Moja działka :) 25 Lip 2012 21:35 #57360

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Martuś hehe no klęska będzie :rotfl1: no to tylko kompost...........2 lata się nie mogłyśmy do niego dokopać bo zawalony był gałęziami i cegłami a dziś.......no już rozłożony na wszystko i pod wszystko no i ujarzmiony :whistle:
jeszcze będzie ziemia z niego brana na kopce pod róże na zimę :whistle:

Martuś haha :rotfl1: ano racja kiełbaska, kaszanka, karkówka, roladki ze schabu, nugetsy, cukinia z serem brie, paluszki rybne no i jabłka - papierówki posypane brązowym cukrem na deser......oj menu się nam poszerza :whistle:
ciekawe co mama jutro wymyśli.........na pewno bedzie herbatka i kawa bo dziś się nam udało wodę na nim zagotować! :woohoo:
haha no wiesz, Martuś no ja z mamą jesteśmy na baterie słoneczne, najpierw się ładujemy a potem robota! :whistle: im cieplej i mocniej słońce świeci tym bardziej i więcej pracujemy :rotfl1:

Odp: Moja działka :) 27 Lip 2012 20:59 #57727

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
no i znowu dzionek na działce - kocham taką pogodę i taki urlopik :woohoo:
wczoraj jeszcze byłam z rodzicami w Auchan i kupiłam jak na razie sobie duuużą konewkę :P
reszta po 1 sierpnia jak mama dostanie pensję to jadę na zakupki :whistle:
no i kilka widoczków - na początek Creme Caramel :flower2:


no i inne ślicznotki :silly:









no i kolejny bywalec :fly:


a takie żarło było dziś - pieczone ziemniaczki w plasterkach, pieczone jabłka z cukrem brązowym, sałatka no i..... jajecznica ze szczypiorkiem i pomidorem no i wszystko na grillu :woohoo:

Odp: Moja działka :) 28 Lip 2012 21:56 #57921

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
kolejny dzionek na działce - ojej dziś to było gorąco........35 stopni w cieniu zaś w południe w słońcu termometr u sąsiadki wskazywał .......49 stopni! :woohoo: :blink:
hehe trzeba było szybko zwiewać bo tak prażyło, że ojej :eek3:
zaś przed 19 była burza......ale jaka......... :eek3: :dazed: :supr3:

kolejny upolowany motyl - rusałka pawik, no na grillu sobie siedział :silly:

Creme Caramel - no jak nic zjem tą różę.....nie dość, że kolorek i ten zapach :flower2:


no i dziś inne roślinki :whistle:






Odp: Moja działka :) 28 Lip 2012 22:31 #57933

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
U nas też z 50* na słońcu było, ale burzy żadnej :unsure:
I żadnego deszczu od nie pamiętam kiedy :placze:

Szkoda, że tak daleko mieszkasz, wpadłabym na grilka :rotfl1: , bardzo smakowicie wygląda :drool:

Odp: Moja działka :) 30 Lip 2012 19:54 #58288

  • GreenEvil
  • GreenEvil's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 428
  • Otrzymane dziękuję: 67
Shirall - chyba mam podobna rozyce jak ta Twoja czerwona z ostatniego zdjecia, co to jest?

Odp: Moja działka :) 30 Lip 2012 22:53 #58344

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Martuś no biedactwo.....u mnie całą niedzielę lało ale jakoś mi to pasowało bo musiałam wczoraj imprezkę szykować bo imieninkowo było i jakieś ciacho trza było piec :wink4:
ale za to jutro.......znowu poszaleje :whistle:

GreenEvil a to Barkarole :kiss3:

Odp: Moja działka :) 30 Lip 2012 23:20 #58353

  • GreenEvil
  • GreenEvil's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 428
  • Otrzymane dziękuję: 67
A zajrzyj laskawie do mojego watku i rzuc okiem czy wyglada podobnie :)

Odp: Moja działka :) 31 Lip 2012 18:56 #58472

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
dzionek dziś idealny do pracy.....no trzeba posadzić moje wczorajsze łupy :whistle:
zaś jutro jak mama dostanie wypłatę zakupów ciąg dalszy B)

najpierw - mam magnolię! :woohoo: :dance:
rany odkąd u Kasi - Robaczka kochanego zobaczyłam jej Stellatę, a potem u siebie w parku magnolię odmiany Susan to wpadłam, no po uszy.......ale ceny i jakość sadzonek mnie lekko przerażał to zrezygnowałam ale wczoraj byłam w Auchan a tam.....no wyprzedaż :woohoo:
no i były magnolie ale fakt, że trzeba było dobrze poszukać no i od razu wpadła mi w łapki ona.....no śliczna Stellata no i ta cena......15 zł!!!!!!
zaś jutro jadę do Auchana jeszcze raz po spożywcze to zerknę czy może jeszcze jakąś mi się uda wypatrzeć bo były jeszcze Susan i Nigra i jeszcze tam jakieś to a nuż jakaś ładna mi w łapy wpadnie :whistle:
oto moja ślicznotka - wysokość........95 cm!


no i pergolę też dokupiłam i tak Lykke ma swoją własną a ja moje wymarzone różane wejście! :flower2:


no i powstała kolejna różanka.......z magnolią na środku........zaś wokół niej róże zaś obwódka z bylinek.........jak na razie jest tylko magnolia i goździk czerwony i dzwonek karpacki Blue Clips ale jutro to się troszkę zmieni.........zaś jesienią przyjdą róże od Petrovica to rabatka bedzie skończona.....rany jak ja się cieszę!
ale jakby co to zawsze można ją powiększyć.........jak to mama powiedziała: To co? lecimy dalej i przekopujemy cały tutaj trawnik do końca? :rotfl1:

Odp: Moja działka :) 31 Lip 2012 18:57 #58473

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
no i troszkę nowinek bo mnie nie było 2 dni na działce a tu tak wszystko kwitnie, że ojej! :hearts:
no i tak róże ale wpierw Karmelek.....rany ten słodki zapach i ten kolor....no jak nic chciałyśmy dziś go zjeść :rotfl1:

no i............Cafe!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo:
jak na razie tylko pączki ale ja się i tak cieszę! :dance:



część kwitnie jak oszalała......






zaś te.........no jeszcze troszkę....... :whistle:
a mam tutaj Rumbę, Chopina, Rhapsody in Blue, Kosmosa, Rose de Resht.






i kilka takich tam ;)







no i przezabawna osa........tak pięknie pozowała, że jej sesję zdjęciową zrobiłam :rotfl1:


Odp: Moja działka :) 31 Lip 2012 20:17 #58485

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
Pączków jak na Tłusty Czwartek :rotfl1:
A Ty karmelki chcesz chrupać...
Ani chybi - zgubny wpływ słońca B)
Pozdrawiam - Gosia

Odp: Moja działka :) 31 Lip 2012 21:17 #58503

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2684
I w dodatku jeszcze tak chodzi koło tej osy, drażni ją , a potem dziwi się, że osie cierpliwość się kończy! :rotfl1:
Martusia, a ta śmieszna Cię nie dziabnęła? ;) Nie wiem, może byłoby znów śmiesznie! :rotfl1:
Magnolia w tej cenie? :bravo: Wyrastasz na czołową wynajdywaczkę ;) okazji! :bravo:

Odp: Moja działka :) 31 Lip 2012 22:20 #58527

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Gosiu hehe :rotfl1: oj tam oj tam :kiss3:

Martuś hehe mnie dziabnęła osa ziemna zaś ta osa jest niegroźna, bo to jakaś inna odmiana - te samotniczki czy jakoś tak więc spoko, te nie gryzą :kiss3:
zresztą nawet mi na dłoni siedziała i nic.... :woohoo:
no tamte ugryzienie dopiero teraz się goi, wczoraj zlazła nareszcie opuchlizna :mad2:
ojej :oops: :kiss3:


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.542 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum