TEMAT: Moja działka :)

Odp: Moja działka :) 01 Sie 2012 21:09 #58705

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
niaf niaf......kocham upały.... :funnyface:
rano działka zaś po południu, kiedy się okazało, że mama dostała pensję i może mi parę groszy pożyczyć do 9 to poleciałam do Auchan i LM.......prócz spożywczych przytargałam.....no róże :rotfl1:
i tak mam jutro do sadzenia Fairy i Red Magic - taka nowość a że kosztowały tylko 17,50 i 19,90 to wzięłam :whistle:

a dziś troszkę owadów.....kolejne polowanko no i moja modelka :rotfl1:






a na deserek......Karmelek (Creme Caramel)


i inne......







Zielone okna z estimeble.pl

Odp: Moja działka :) 01 Sie 2012 21:12 #58707

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
Szalona! :rotfl1:
A w Cro taka bieda w ogrodniczych, że nie wzięłabym nawet za darmo :evil:
No to sobie chociaż sznurek kupiłam...
Nieee... nie mam zapędów autodestrukcyjnych... będę robić wisiory ogrodowe z kamieni :rotfl1:
Pozdrawiam - Gosia

Odp: Moja działka :) 04 Sie 2012 22:40 #59345

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Gosiu :rotfl1:

pogoda jest jaka jest, czasem słońce, czasem deszcz ale jakoś to nie przeszkadza w chodzeniu na działkę i siedzeniu tam....no trzeba wykorzystać ostatnie dni urlopu bo we wtorek znowu praca :sick:
zaś tak chodzimy z mamą po sklepach i polujemy na różne okazje no i tak od wczoraj w altance mam piękny duży owalny stół Faro 90x140 cm i 3 krzesełka.....rany jak się cieszę! :dance:
a pomyśleć, że poszłyśmy z mamą tylko po kawę do Leclerca a tu.....no stół przeceniony z 89 zł na.......49 no i krzesła po 12...... czyli za wszystko tylko 89 zł! :woohoo:
z transportem był lekki kłopot bo się okazało, że to nie wejdzie do naszego autka, mama dzwigać nie może więc.....no namówiłam brata by ze mną poszedł i na piechotę zasuwaliśmy.....ja z 3 krzesłami, brat ze stołem.....no od Winklera do Dmowskiego......no było całkiem fajnie dopóki.....nie zaczęło lać i to jak z cebra :rotfl1: no takie zmokłe kury szły ulicą :happy4:
ale najważniejsze, że jest gdzie usadzić gości B)

a teraz kilka zdjeć......najpierw nowa różanka, no teraz czekamy na róże od Petrovica :flower2:

ta czerwona, Red Magic.....ale ona ma kolorek :hearts:


no zaś reszta.....jej :flower2:







troszkę robaczkowo ;)


Odp: Moja działka :) 04 Sie 2012 23:39 #59358

  • jadwiga1
  • jadwiga1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • miłośniczka wszystkich kwiatów
  • Posty: 833
  • Otrzymane dziękuję: 768
piekne róże jest na co popatrzyć i pozazdrościć
SERDECZNIE ZAPRASZAMY
ogród Jadwigi i Henryka

Odp: Moja działka :) 05 Sie 2012 00:03 #59362

  • AGNESS
  • AGNESS's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2186
  • Otrzymane dziękuję: 431
Martuś cudne portrety i kwiatów i owadów :P Różyczki wciąż tak ślicznie Ci kwitną, Twój ogródek w tym sezonie jest zdecydowanie pod znakiem róż :P

Odp: Moja działka :) 05 Sie 2012 21:18 #59491

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Jadziu :kiss3:
Aguś oj tak....w tym roku róże mną totalnie zawładnęły, to moja druga choroba po rodusiach :drool: :kiss3:

ale nie tylko róże u mnie teraz kwitną......są też inne kwiaty jak np, mamy ulubione malwy :flower2: a takie są u mnie kolorki.....wszystkie własnego siewu i od 4 już lat mamy je na działce i co roku nic tylko jakieś nowe się pojawiają :woohoo:
a jaka zabawa z rozsadzaniem wiosną i nie tylko...... :rotfl1:









Odp: Moja działka :) 08 Sie 2012 13:42 #60079

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
no i troszkę widoczków, bo co wejdę na działkę to coś nowego kwitnie, a to coś innego się szykuje do kwitnienia itd no i tak........róże się szykują do ponownego kwitnięcia :woohoo:



no a tu Chopin oszalał!!!!! no myślałam, że zaraz zwariuje ze szczęścia, na jednym pędzie był zawsze tylko jeden pączek a teraz................3!!!! :dance:
a pomyśleć, że tak biedaczek zmarzł mi zimą, był niziutko przycięty a teraz.....no szaleje na całego! :flower2:


no i kwitnące........te miniaturki, kupione zimą mają śliczny kolorek :hearts:
zaś ta amarantowa ojej :hearts:




zaś astry ....... szczególnie ten niebieski :hearts:



a ogólnie tak.... :cool3:



Odp: Moja działka :) 09 Sie 2012 15:39 #60312

  • Annes 77
  • Annes 77's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 452
  • Otrzymane dziękuję: 69
Marta coraz ładniej u Ciebie :whistle:
Mój Chopin też strasznie zmarzł po zimie,ale na szczęście odbił i teraz też czekam na jego kwiaty,ładnie w górę się wybił :dance:

Odp: Moja działka :) 09 Sie 2012 21:21 #60377

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2684
Martusia, a po co Ci tyle trawnika? Weź go zlikwiduj i posadź coś! :rotfl1:
A malwy pięknie by się prezentowały przy tym drewnianym płocie... Rustykalnie by było że hej! :rotfl1:

Odp: Moja działka :) 09 Sie 2012 21:27 #60380

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
Nooo... parę malw już tam widzę! Razem z rustykalnym rącznikiem - czy mnie oczy nie mylą? :rotfl1:
Pozdrawiam - Gosia

Odp: Moja działka :) 10 Sie 2012 12:48 #60501

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2383
Z tym trawnikiem to się zgadzam z Martą ;) po co tyle :silly: zrób jakąś rabatkę ;)
Rózyczki tylko dotknąć i znów zachwycą burzą kwiatów :dance:

Odp: Moja działka :) 10 Sie 2012 20:20 #60582

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Aniu :kiss3: ojej no dziękuję :oops:
mój Chopinek będzie kwitł teraz po raz trzeci i to 3 kwiatkami.........jupi jupi :woohoo: :dance:

Martuś hahaha :rotfl1: nie kracz, nie kracz - trawnikowi jak na razie nic nie grozi, żadnej likwidacji nie przewiduję tylko lekkie okrawanie......tu mnie wyprzedza mama zdecydowanie - ja się zaczynam jej bać :rotfl1:
stoi nad jakimś miejscem i chwilę myśli potem mnie woła i mówi: no zobacz to - trawa tu brzydko rośnie, to może zróbmy coś albo jakoś rabatkę albo coś tu dosadzimy? :laugh1: tak właśnie było jak myślałam, gdzie ja mam posadzić róże od Petrovica, co przyjdą jesienią - "no przecież tu, za tą czerwoną rabatką i za oczkiem.....trawa ohydna tu rośnie, pełno na niej chwastów, no to poszerzymy i jakby co to powiększymy w przyszłości......a zresztą my się tu opalamy to będzie ładny widok no i zapach, bo zamówiłaś róże pachnące, tak? " :rotfl1:
a co do malw przy płocie.....one już tam są posadzone.......przy altance też :funnyface:

Gosiu ano racja i malwy tam są......no i dobrze widzisz - rącznik też :rotfl1: :whistle:

Joluś :kiss3: hihi jak na razie okrawamy boki trawnika......co dalej zobaczymy :whistle:

Odp: Moja działka :) 10 Sie 2012 21:00 #60596

  • Annes 77
  • Annes 77's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 452
  • Otrzymane dziękuję: 69
Chopin będzie kwitł po raz trzeci? To super B)
Oj trawnika zabraknie jak Twoje róże na jesień przyjadą.
Moje małe pole truskawek tez jest zagrożone,bo trawnika mi szkoda niszczyć ;)

Odp: Moja działka :) 10 Sie 2012 21:09 #60602

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
hehe spoko nie zabraknie bo róże idą tutaj :cool3:

Odp: Moja działka :) 11 Sie 2012 10:38 #60666

  • Annes 77
  • Annes 77's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 452
  • Otrzymane dziękuję: 69
No nie wiem,czy tu się zmieszczą :)

Odp: Moja działka :) 11 Sie 2012 19:45 #60759

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
spoko, zmieszczą się :kiss3: rącznika tam już jesienią nie będzie to miejsca będzie troszkę no a poza tym jakby co to ją lekko poszerzę :whistle:

pogoda mnie dobija.......wszystkie moje plany poszły się......topić.....koszenie trawnika i pielenie :mad2: bo nic tylko leje i leje.......nienawidzę taaakiej pogody :angry:
więc straaaasznie zła pojechałam do Obi.......i akurat jak wysiadałam z busa to........lunęło jak z cebra, ściana deszczu i........taka zmokła kura weszła do sklepu, zła jak osa :mad2:
no ale po chwili mi się humorek zdecydowanie poprawił......no......zobaczyłam hortensję pnącą przecenioną z 35 zł na........3,98! :woohoo: aż poleciałam z jedną sadzonką do czytnika bo uwierzyć nie mogłam.....no serio, serio......tyle kosztowała! :woohoo:
a tylko dlatego, że była troszkę sponiewierana i dolnych liści nie było ale już wypuszczała nowe to ją wzięłam....jejku marzyła mi się i mam! :dance:
nawet mi ponowny deszcz humoru nie popsuł! :rotfl1:

jakby co to....były jeszcze 4 sadzonki ;)

zaś na działce.....szaleństwo :flower2:
no oto Cafe i Creme Carmel ......


.....a to Rose de Resht no i.....Rhapsody in Blue....rajciu jaki ona ma kolorek!





no i miniaturki B)



zaś astry........szaleją na całego :flower2: '






Odp: Moja działka :) 11 Sie 2012 19:46 #60761

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
no i inne widoczki........czyli takie tam :funnyface:






Odp: Moja działka :) 11 Sie 2012 20:56 #60779

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2383
Martuś a u mnie takie zdjęcia pokrytych kroplami różyczek .... co najwyżej po podlewaniu :blink:
Piękne kwitnienia :)
Krokosmi łany cudne :woohoo:


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.690 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum