TEMAT: Martowy prawie ogród

Odp: Martowy prawie ogród 08 Mar 2012 21:27 #5797

  • andrzejek
  • andrzejek's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1360
  • Otrzymane dziękuję: 1664
Martuś wpadłem się do ciebie przywitać B) .
Bardzo energetyczny maczek
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Odp: Martowy prawie ogród 08 Mar 2012 21:44 #5832

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2682
Witajcie, goście, goście! ;)
Marta, a gdybym to ja wiedziała! :lol: Będę prowadzić w tej dziedzinie eksperymenta! ;) Wytoczę ciężkie działa, chociaż Ania Zielona kiedyś, gdzieś przestrzegała ;) Ojej, zaczynam rymować! Iza, oby na wiosnę! :lol: Chemia raz! EM -efektywne mikroorganizmy, które dla hojek dostałam od Kasi, gdzie ta Kasia! ;) Wszystko dla cienia!
Paweł, pamiętasz...Niebawem pokażę już z nowymi przyrostami!
Jolu, witaj!
Izuś, ogrodzony, ale łysy...Co niebawem się zmieni, jak się za te drzewa wezmę! :)
Fragolciu, gdzieś Ty bywała...Jakieś ciepłe kraje...A my się tu z zimą zmagaliśmy! Czy Ty w ogóle wiesz, że ja kiedyś w Twoim wątku doniczkowym byłam? Ale mnie zaskoczyłaś! Siostro od doniczek! ;) Ja już też doniczkowa nieco się stałam...Pokrzywą kłosowca zowiesz! Zwracam uwagę na złote liście! ;)
Magda, snuję, snuję stare, a wolałabym już snuć nowe...A najbardziej to już bym się po Martowym snuć się z kąta w kąt chciała...
Aniu, kłosowiec, a jakże! Zresztą po raz pierwszy to tegoż u Ciebie chyba zobaczyłam! Tobie też serce pika na pomarańczowe? Widać nie zbłądziłam! :cheer: A ta definicja wszak od Ciebie i Twoich profesorów!
Roma, a zapraszam serdecznie! Twoje berneńczyki tak bliskie mojemu sercu...Tu mi się taka historia prawdziwa przypomina, choć nie do końca...W każdym razie obie z moją przyjaciółką miałyśmy pomysł na biznes...Właśnie nie pamiętam, na jaki ja, ale ona miała berneńczyka i marzyła o hodowli, jeździła na wystawy z nim, zdobywał nagrody...W końcu doszło do kilku schadzek...I nic...I znowu nic... Laboratorium psie się w to wszystko wdało i okazało się, że Atosik śliczny, ale ma taki drobny feler...Nie produkuje tego, co potrzebne do zapłodnienia! :P No i tak obie się nie wzbogaciłyśmy... :lol: Mam nadzieję, że Twoje w pełni...tego... ;)
Ewuś, ja też ślepa jestem! :lol: A tu przy tych mikroliterkach oślepnę do reszty! :cheer: Czyli mogę się pochwalić? :kiss: Dziecko zawieruszyło kartę, jutro akcja Porządek, ma się znaleźć, bo...zmilczę...
Elu, rolniczką to bym być nie chciała...Siać, sadzić tyle roślin jednej odmiany? :side: A malarką to byłam też mniej więcej rok temu...w innym świecie ;) A kłosowiec! U mnie wiosna podobna, szyby dziś skrobać musiałam! Skandal!
Małgoś, witaj! I czytaj! :) Też chciałabym poczytać, co u Ciebie i nijak nie mogę! :(
Vituś, no przecież jest tyle miejsc w sieci... ;) To i dla Martowego się znalazło

To jeszcze dwa ładne? zdjęcia znalazłam...



Temat został zablokowany.

Odp: Martowy prawie ogród 08 Mar 2012 22:00 #5861

  • Xellos
  • Xellos's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Demon
  • Posty: 561
  • Otrzymane dziękuję: 21
no nie znowu mi robisz smaku na tą hoste :)

nie wiem czy dobrze pamiętam, fire and ice tak ?

dodaj jeszcze te tulipany tarda :) niestety za późno je u Ciebie zobaczyłem by kupić, pozostaje czekać do jesieni...
Jedyne co w życiu jest ważne to miłość, Renatka ;*
Pozdrawiam Paweł :)
Ostatnio zmieniany: 08 Mar 2012 22:03 przez Xellos.
Temat został zablokowany.

Odp: Martowy prawie ogród 08 Mar 2012 22:23 #5897

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2682
Ojej, tu jest inaczej, ja nie widziałam wielu gości, o wybaczenie proszę!
Gosia, dziękuję, dziękuję! Cienia dotkliwy brak! Hostki cierpią, a ja razem z nimi! Ja też jestem ciekawa tych zabiegów stymulacyjnych! :side:
Paweł, no jestem, jestem, sam napisałeś, jak ta hydra, jedną głowę się obetnie, kolejne odrastają! :side: Nie wiem, co chcę wyrazić tą buźką, ale ona tak najbliższa turlaniu się wydaje... :) Drzewa, drzewa...są, tylko mało widoczne ;) Aż chciałoby się zaśpiewać Gdzie te drzewa, gdzieeeee :cheer:
Kasiu, nie zadawaj trudnych pytań o tej porze ;) :P Metasekwoja Little coś tam :oops: Creamy? Mądrość zeszycika zbyt daleko, ruszać mi się nie chce, wybaczysz do jutra? :kiss: Chude,chude, podkarmię i będzie grube! :side:
Jola, wykorzystujesz brak młoteczka, ale w sobotę się nadrobi... ;) W realu! No!
Dorotka, Ty za moimi widoczkami?! :woohoo: Bardzo to miłe! Ja się postanowiłam podszkolić w tym roku w kwestii fotografowania! Mam nadzieję, że moje rośliny też w kwestii pozowania! ;) Mną też trawiaste zawładnęły...
Grześ, cień w tym roku będzie...o ile chmury będą... :lol: Aż tak wiele się po moich drzewach nie spodziewam...Korzanki proszę uziemić :kiss: w kubeczku jednorazowym! Tak się robi wśród doniczkowców! :)
Andrzejku, prawda? Ja się w tym roku spodziewam dużo energetycznych maczków :) Kiedyś, gdzieś Mireczka mnie nazwała Makową Panienką! :P
Temat został zablokowany.

Odp: Martowy prawie ogród 08 Mar 2012 22:30 #5917

  • Zielona Ania
  • Zielona Ania's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1272
  • Otrzymane dziękuję: 1299
Widzę, że nie tylko ja dostrzegam wyraźny brak stosownych emotikonów.
Zdjęcia ładne, zielone! A to najważniejszy kolor w ogrodzie :) Ech, te listeczki rozmaite. Już niedługo każą na siebie czekać ... no brakuje mi tego z tupiącymi nóżkami...tup tup
Zapraszam
Mania Zieleni
Temat został zablokowany.

Odp: Martowy prawie ogród 08 Mar 2012 22:34 #5923

  • sd-a
  • sd-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 5906
  • Otrzymane dziękuję: 2385
Sie pani tak nie chichra, bo nam limit uśmieszków Hiacynta wprowadzi :lol: :woohoo: :silly:
Coś przerośnięte te sałaty :whistle:
Ostatnio zmieniany: 08 Mar 2012 22:34 przez sd-a.
Temat został zablokowany.

Odp: Martowy prawie ogród 08 Mar 2012 22:35 #5926

  • patkaza
  • patkaza's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 311
  • Otrzymane dziękuję: 64
no tak ledwo zaczęła :woohoo: a już z wielką pompą...no ciebie kobitko nikt nie pobije .... :whistle:
wiosny tylko patrzeć więc się wpisuję żeby móc podglądać...jak pozwolisz Martuś
Temat został zablokowany.

Odp: Martowy prawie ogród 08 Mar 2012 23:37 #5994

  • kattka
  • kattka's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 183
  • Otrzymane dziękuję: 53
A ja też szukałam twojego ogrodu...jest kolorowo jest ogród:)
Teraz szukam przycisku subskrybuj....nie widzę...
Temat został zablokowany.

Odp: Martowy prawie ogród 08 Mar 2012 23:41 #5998

  • sure
  • sure's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 415
  • Otrzymane dziękuję: 23
Marto, pięknie u Ciebie, cieszę się, że założyłaś wątek i chętnie obejrzałabym więcej zdjęć! :)
pozdrawiam, Agata
mój ogród
Temat został zablokowany.

Odp: Martowy prawie ogród 09 Mar 2012 05:32 #6030

  • ewamaj66
  • ewamaj66's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1864
  • Otrzymane dziękuję: 572
Czekałam na Twój ogród :)
Wiosny ani widu, ani słychu. Boję się wychodzić do ogrodu, żeby się nie zmartwić.
Temat został zablokowany.

Odp: Martowy prawie ogród 09 Mar 2012 09:54 #6175

  • ewa f
  • ewa f's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1158
  • Otrzymane dziękuję: 579
Witam ! czy już w szkólkach na lubelszczyżnie jest jakiś ruch ?
Ostatnio zmieniany: 09 Mar 2012 09:55 przez ewa f.
Temat został zablokowany.

Odp: Martowy prawie ogród 09 Mar 2012 10:14 #6199

  • olibabka
  • olibabka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Więc w takiej ciszy ukryty ja - ja liść
  • Posty: 4286
  • Otrzymane dziękuję: 2960
Cieszę się, że mogę znowu do Ciebie zaglądać i czytać Twoje zabawne wpisy :kiss:
pozdrawiam serdecznie, Marysia :)

[...]kielich światła nachylony wśród roślin
Odsłania w każdej z nich jakieś przedtem nie znane dno[...]
Temat został zablokowany.

Odp: Martowy prawie ogród 09 Mar 2012 10:31 #6213

  • FRAGOLA
  • FRAGOLA's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 256
  • Otrzymane dziękuję: 39
artam wrote:
Fragolciu, gdzieś Ty bywała...Jakieś ciepłe kraje...A my się tu z zimą zmagaliśmy! Czy Ty w ogóle wiesz, że ja kiedyś w Twoim wątku doniczkowym byłam? Ale mnie zaskoczyłaś! Siostro od doniczek! ;) Ja już też doniczkowa nieco się stałam...Pokrzywą kłosowca zowiesz! Zwracam uwagę na złote liście! ;)
Martuś kochana wybacz...ja już wieki do doniczkowego nie zerkałam...(szkoda że tu młotka nie ma,bo bym Ci pozwoliła dowolną ilośc razy w łebek mnie nim stuknąc)Już tyły nadrobiłam i...jeśli nadal chcesz skrętniczki to oczywiście z mojej strony nie ma problema(akurat tych eM mi nie uśmiercił).
A gdzie byłam jak mnie nie było...w mało ciepłych(ostatnio)a zwykle ciepłych makaronach.Jak nigdy,tym razem nic roślinnego nie przytargałam(trudno byłoby z pod śniegu wygrzebac :S )A miałam taką ochotę na obrazki włoskie którymi każde wzgórze było tam(w tej okolicy gdzie byłam) obrośnięte.

Powiadasz że to fioletowo-kwiatowe to kłosowiec...hmmm i dobrze,bo byłoby niesprawiedliwe gdyby u Was takie ładne pokrzywy rosły ;)
Temat został zablokowany.

Odp: Martowy prawie ogród 09 Mar 2012 10:35 #6219

  • AGNESS
  • AGNESS's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2186
  • Otrzymane dziękuję: 431
Martuś bardzo się cieszę, ze nie czekasz na tę spóźnialską wiosnę, tylko założyłaś wątek :P Teraz , te ostatnie dni zimy najbardziej się dłużą, więc naprawdę miło jest pooglądać takie piękne wspomnienia.....a na dodatek w moich ukochanych kolorkach :whistle:
Temat został zablokowany.

Odp: Martowy prawie ogród 09 Mar 2012 10:40 #6229

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Witam imienniczkę!

Czekałam i czekałam na Ciebie gdzie indziej, w końcu się wkurzyłam i poświęciłam wczoraj trochę czasu na poszukiwania. I znalazłam!
Bardzo jestem ciekawa, jak to dawne "pole" będzie się prezentować w tym roku. A szczególnie zamierzam się przyjrzeć liliowcom :cheer: !

Nie od rzeczy będzie wspomnieć, że uwielbiam Twoje poczucie humoru :kiss:


Pozdrawiam, Marta
Temat został zablokowany.

Odp: Martowy prawie ogród 09 Mar 2012 11:18 #6269

  • e-genia
  • e-genia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4032
  • Otrzymane dziękuję: 3524
Witaj Marto ja to już najbardziej nie mogę doczekać się u Ciebie kwitnienia irysów , miałaś sporo pięknych odmian .
Temat został zablokowany.

Odp: Martowy prawie ogród 09 Mar 2012 12:30 #6349

  • lawenda
  • lawenda's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 222
  • Otrzymane dziękuję: 20
no nareszcie :) bo tęskno było za Martowym Ogrodem, zauważ że przez duże "O" Niedługo będą nowe zdjęcia ale póki co te stare wklejaj w dużych ilościach :) będzie co porównywać
Temat został zablokowany.

Odp: Martowy prawie ogród 09 Mar 2012 12:42 #6361

  • dala
  • dala's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Strefa 7a
  • Posty: 4680
  • Otrzymane dziękuję: 4066
Witaj Marto w ten ładny, słoneczny dzień!
Pospacerowałam po Twoim "prawie" ogrodzie i podłączam się do pytania Poli: dlaczego "prawie", a cóż mu brakuje do bycia w 100% ogrodem?
Te niewyrośnięte drzewa ? ;)
Pozdrawiam i zapraszam do mojego ogrodu!
Ogród Dali '2019
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.559 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum