TEMAT: Martowy prawie ogród

Odp: Martowy prawie ogród 09 Mar 2012 22:51 #7109

  • Roma
  • Roma's Avatar
Kurcze ale te prymule to prawdziwe rarytasy.Kto ma szczęście to ma :)
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Odp: Martowy prawie ogród 10 Mar 2012 00:20 #7196

  • Margo2
  • Margo2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3514
  • Otrzymane dziękuję: 1577
aleb-azi wrote:
E... stojaki... cały parapet luźny...

Nie wierzę. na pewno nie ma już wolnego miejsca :)
Temat został zablokowany.

Odp: Martowy prawie ogród 10 Mar 2012 20:56 #7889

  • Grzesiu
  • Grzesiu's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Życie jest piękne
  • Posty: 715
  • Otrzymane dziękuję: 213
Ja chcę takie prymulki...i basta B)
Chociaż pierwszą z prawej....evastylowa powiadasz....
Ostatnio zmieniany: 10 Mar 2012 21:03 przez Grzesiu.
Temat został zablokowany.

Odp: Martowy prawie ogród 10 Mar 2012 21:03 #7901

  • evastyl
  • evastyl's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 715
  • Otrzymane dziękuję: 358
Martuś ... ale te twoje hojki ....powalają mnie ...ale jeszcze za słabo czekam na kwiatki ...może one mnie zauroczą .
No ta nowa prymulka dopadnięta całkiem całkiem ...a ja jeszcze dopadłam taką :P

Niebieskawpaski.jpg


Grzesiu dawaj do Szczecina coś znajdziemy ... ;)
Temat został zablokowany.

Odp: Martowy prawie ogród 10 Mar 2012 21:06 #7903

  • ulakonie
  • ulakonie's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2728
  • Otrzymane dziękuję: 390
No to czekam, pewnością nie tylko ja, na rozkwit wiosny w Twoim ogrodzie. Już widać perełki.
Temat został zablokowany.

Odp: Martowy prawie ogród 10 Mar 2012 21:36 #7934

  • muchazezlotym
  • muchazezlotym's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1989
  • Otrzymane dziękuję: 2547
Witaj, Marto! Ja z niecierpliwością czekam na więcej zdjęć host :cheer:
pozdrawiam
Ela
Temat został zablokowany.

Odp: Martowy prawie ogród 11 Mar 2012 13:46 #8377

  • Jagódka
  • Jagódka's Avatar
Wreszcie wpadłam do ( na ) Ciebie Martuś ...no i jak się mają moje primule - żyją ?
Nowo zakupione , to chyba z serii belarina , bo mam Cobalt Blue - w granatowym kolorze . Już nie długo będą w Dahlem targi ...więc liczę na moje zamówione Showauricula i elatior ' Guinevere ' , a także na primula Modesta .
Temat został zablokowany.

Odp: Martowy prawie ogród 11 Mar 2012 14:02 #8393

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Prawdziwe szaleństwo :cheer: byłam, widziałam te parapety :woohoo: ale wciągnąć się nie dam :evil:
Temat został zablokowany.

Odp: Martowy prawie ogród 11 Mar 2012 14:17 #8407

  • Jagódka
  • Jagódka's Avatar
Do czasu Joluś , do czasu ;) . Prawdę mówiąc - to dziwię Ci się ,że możesz przejść obojętnie obok takich piękności :woohoo: . Zresztą - są gusty i guściki , a o tych się nie dyskutuje :S .
Temat został zablokowany.

Odp: Martowy prawie ogród 11 Mar 2012 17:47 #8562

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
A ja jeszcze pozwolę sobie zwrócić uwagę... wszyscy skupili się na tym, czy ogród... czy pole... czy prawie...
A ja zapytam tak: co zrobić, aby nabrał połysku? Bo w stopce jawi nam się jako... matowy :woohoo:
Pozdrawiam - Gosia
Temat został zablokowany.

Odp: Martowy prawie ogród 11 Mar 2012 17:53 #8567

  • Igor
  • Igor's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4186
  • Otrzymane dziękuję: 2490
Do wszystkiego się przyczepią :woohoo: :silly: Matowy czy błyszczący ważne, że już ogród! :side:
Pozdrawiam mamuśkę.
Temat został zablokowany.

Odp: Martowy prawie ogród 11 Mar 2012 18:03 #8573

  • e-genia
  • e-genia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4032
  • Otrzymane dziękuję: 3524
Marto iryski na pewno przezimują , ja mam glinę a dobrze przezimowały.

Prymulki od Ewy cudne .

Genia
Temat został zablokowany.

Odp: Martowy prawie ogród 11 Mar 2012 18:09 #8578

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Wpadłam sie przywitać i zaraz zaniemówiłam na widok pięknych prymulek . Ciekawe czy one zimują w ogrodzie ,albo to takie domowe rarytaski . Pięknie zapowiada się wątek
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2
Temat został zablokowany.

Odp: Martowy prawie ogród 11 Mar 2012 20:29 #8781

  • agnieszka72
  • agnieszka72's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 128
  • Otrzymane dziękuję: 40
Prymulki szczecińskie pachną?
No popatrz :ohmy: moje na balkonie nie pachną ;) .
żurawki,żurawki i ...........żurawki
Temat został zablokowany.

Odp: Martowy prawie ogród 11 Mar 2012 21:43 #8866

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2682
Vituś, z tym przysiadaniem na moim najwyższym drzewie nie ma żadnego problemu, drabiny nie trzeba, ot tylko nogę podnieść nieco do góry i już! :S Jaka samokrytyka! ;)
Aguś, cudne i w dodatku zimują! W takim na przykład Szczecinie... ;)
Magiczna, no bo patelenka też potrzebna, ale tylko miejscami...a nie tak po całości! ;)
Gosia, fryzowane, karbowane, nie wymiętoszone ;) A kolor jest rzeczywiście taki, nawet trochę ciemniejszy, w każdym razie u pierwiosnków niezwykły!
Dorotka, nie chciałabym zachwiać jeszcze bardziej Twoją wiarą w sprawiedliwość, ale ostatnio kupiłam też takie...





Kasiu, Lisa jest rzeczywiście piękna, jak zobaczyłam ją po raz pierwszy, to uznałam za najpiękniejszą...Ale teraz "nerwusy" na pierwszym miejscu! :) Będą ładne hojki, będą i zdjęcia! :cheer:
Fragolciu, nie, nie, to nie tak, to była licytacja i nikt mnie nie przelicytował! :silly: Wybacz, ale niechcący to można jedną hojkę kupić, 32 rośliny kupuje się z pełną premedytacją! :cheer:
Paweł, Ty o drugim zdjęciu, ja o pierwszym :P Teraz już pamiętam, że Tobie Cherry Berry się spodobała...
Jolu, coś za często, to powtarzasz ;) Czyżbyś jakąś walkę wewnętrzną prowadziła? ;) Bo domyślam się, że mówisz o hojkowym parapecie...Zaręczam Ci, że u mnie to bieda z nędzą! Co ja się bogactw hojkowych na forum o hojach naoglądałam! To wielkie NIC masz na myśli?



Iza, prawda, że tu o żadnym szaleństwie mówić nie można? Stojaki, haki..niepotrzebne...
Roma, szczęście jedno, dobrzy ludzie drugie, no chyba, że połączyć jedno z drugim i mówić o szczęściu do dobrych ludzi :)
Małgoś, jest, jest, dowód powyżej! :)
Grześ, mówią, że chcieć to móc... ;) Niech będzie i tak...evastylowa...Ona temu winna! ;) :silly:
Ewa, hojki kwieciem muszą przemówić, o Ty to wymagająca jesteś! :) Oj piękności ta nowa prymulka, a ja dziś też poszłam w kolor blue...Przygarnęłam takie bidule za 58 groszy... :cheer: W ramach odreagowywania zakupów z dzieckiem.. :angry:



Ula, już niedługo...
Elu, Ty wiesz, że ja z tym fotografowaniem host muszę się bardzo spieszyć...Ledwie wyrosną, już się przypalają...Nijak się do warunków słonecznych zaaklimatyzować nie mogą! :silly:
Moje najładniejsze hostowe zdjęcie, proszę... Nie miałabym nic przeciwko temu, żeby hosty tak kwitły... ;)



Jagódko, żyją, reszta na pw...No, no, jakieś cuda niesłychane, nawet nie wiem, o czym do mnie mówisz ;) , pogooglać muszę...A te to rzeczywiście z serii Ballerina, ładne one, oj, ładne! A Jola to chyba głównie o hojach, choć na pierwiosnki też ledwo spojrzała...
Gosia, a Ty to wszystko zza tych ciemnych okularów zobaczysz! :lol: Poprawione! A matowy po zimie...Wiosna nabłyszczy ;) Zresztą, Marta to takie trudne słowo, właśnie mi zwrócono uwagę, że na poprzedniej stronie powitałam Marę imienniczkę :cheer: Maro, tfu...Marto, przepraszam! :S
Igor, synu, dobrze mówisz! :cheer: A i ja chcę Cię zapewnić, że wszystkie funkcje ;) przynależne matce posiadam, co możesz boleśnie odczuć w Sulejowie :silly: :silly:
Geniu, ja tak naprawdę to się o irysy nie martwię, zwłaszcza, że mam bardziej przepuszczalną glebę.
Witaj, Jadziu!Co do tych prymulek pełnych to ich zimowanie zostało już przetestowane, choć w nieco cieplejszych rejonach kraju... A te ostatnie też powinny, zwłaszcza że mam już koncepcję, gdzie je posadzić, nie mogą mi tego zrobić i nie przezimować! Marzy mi się taki kręty prymulkowy wąż ;)
Aguś, a moje pachną! Może dlatego, że moje w domu? Ewa niech się wypowie...Ale coś musi naprawdę pachnieć, żebym ja to wyczuła...
Temat został zablokowany.

Odp: Martowy prawie ogród 11 Mar 2012 21:51 #8883

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
Znów jakieś cuda wyprzedażowe? No popatrz, popatrz... Ty to zawsze coś wyniuchasz...
W OBI byłam... jakieś róże patio... podlewane, psiakość ;) ... za pełną cenę i to jeszcze nieprzyzwoitą...
No to sobie plastikowy kosz z uchwytami kupiłam... taki do prac ogrodowych... w cudnym kolorze blue... nie pod kolor oczu ;)
Pozdrawiam - Gosia
Temat został zablokowany.

Odp: Martowy prawie ogród 11 Mar 2012 21:51 #8886

  • vita
  • vita's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 707
  • Otrzymane dziękuję: 242
artam wrote:
Vituś, z tym przysiadaniem na moim najwyższym drzewie nie ma żadnego problemu, drabiny nie trzeba, ot tylko nogę podnieść nieco do góry i już!

To Cię jeszcze zaskoczę :kiss: Prymulkowy wąż? Nieźle, ale chyba nazbyt ekspresyjnie...
Igor! Z mamuśką przesadziłeś!
Temat został zablokowany.

Odp: Martowy prawie ogród 11 Mar 2012 22:26 #8938

  • Igor
  • Igor's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4186
  • Otrzymane dziękuję: 2490
Vita, Ty niewtajemniczona jesteś w nasze relacje rodzinne :woohoo: :silly:
Ostatnio zmieniany: 11 Mar 2012 22:27 przez Igor.
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.316 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum