TEMAT: Martowy prawie ogród

Odp: Martowy prawie ogród 09 Mar 2012 12:46 #6365

  • Kalmia
  • Kalmia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 373
  • Otrzymane dziękuję: 209
Witaj Marto!
Też zaczynałam od pola... 8 lat temu... co nieco urosło, ale i tak jest to jeszcze straszna patelnia. Ale narzekać nie będę, jest dobrze!
Pozdrawiam serdecznie :)
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Odp: Martowy prawie ogród 09 Mar 2012 14:11 #6452

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
cześć Martusiu.....rany jak ja się za Tobą stęskniłam.......no i za pięknymi widoczkami z Twojego Ogrodu.......bo to już jest ogród nie prawie.....jak było :kiss:
Temat został zablokowany.

Odp: Martowy prawie ogród 09 Mar 2012 14:47 #6487

  • trzynastka
  • trzynastka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Każdy dzień nawet najgorszy wart jest przeżycia
  • Posty: 653
  • Otrzymane dziękuję: 238
Witam serdecznie. Przepiękne hosty i trawy, i dlaczego prawie ogród jak to ogród pełną parą :)
Temat został zablokowany.

Odp: Martowy prawie ogród 09 Mar 2012 15:50 #6545

  • mirdem
  • mirdem's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2652
  • Otrzymane dziękuję: 2335
Piękne otwarcie ( przedwiosenne) zielona sałata śliczności ......... jeszcze powinnaś wstawić zdjęcie najulubieńszych irysów i liliowców ........ różyczka to się pojawiła............. ale , że pamiętasz Makową Panienkę z przed dwóch lat ...............szacun psze pani :silly:
Pozdrawiam.....wiosennie przez cały rok ... Mirka :P :P

Kolorowy galimatias Mirki

Kramik -wymienię , sprzedam ( głównie ogrodowe)2015
Temat został zablokowany.

Odp: Martowy prawie ogród 09 Mar 2012 18:25 #6698

  • mag
  • mag's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 2478
  • Otrzymane dziękuję: 1176
Witaj Martuś, przyszłam zerknąć na Twoje włości i łączę się Tobą w bólu oczekiwania na drzewka dające życiodajny cień :lol:
Temat został zablokowany.

Odp: Martowy prawie ogród 09 Mar 2012 19:31 #6807

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
A ja zajrzałam przy okazji czy trochę wiosny się nie pojawiło ;)
Temat został zablokowany.

Odp: Martowy prawie ogród 09 Mar 2012 19:46 #6835

  • Poll
  • Poll's Avatar
Marta, jak zawsze wyniośle milczy...zauważyliście,ze lata gdzieś, jak bąk po cudzych wątkach a jej stoi osierocony? :sick:
Temat został zablokowany.

Odp: Martowy prawie ogród 09 Mar 2012 20:33 #6929

  • vita
  • vita's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 707
  • Otrzymane dziękuję: 242
Eee tam, Pola, osierocone to bywają moje wątki, Marta się bardzo stara.
Dziewczyny, przydałyby się młoteczki. Aby wybić Marcie ten jej 'prawie' ogród!
To już jest ogród. Sama przysiądę na najwyższym drzewku, aby to udowodnić :dry:
Temat został zablokowany.

Odp: Martowy prawie ogród 09 Mar 2012 21:25 #7000

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2682
Paweł, hosta, o którą pytasz to akurat Whirlwind, ale Ty pewnie wspominasz hostę z gwiazdką ;) , to była rzeczywiście Fire and Ice...Tulipany? Już za chwileczkę, już za momencik...jakieś 2 tygodnie? ;)
Aniu, u siebie w ogóle obserwuję takie zjawisko, że bez turlania ani rusz...W mailach też mi brakuje, w smsach...Tupanie też by się przydało! Ewa Stylowa nawet podała przepis na turlanie...Jak to było Ewa? :;230 Ale u mnie nie działa...A co na to informatyk? ;)
Siberko, mi to rozpasanie mimiczne się podoba, choć pakiet niepełny, nie da się ukryć.. I nie da się prawie pisać! :silly: Ach to skrzywienie warzywne ;) Wszędzie widzisz warzywa...A w pomarańczowych różach co? Marchewki? ;) :silly:
Aga, a witam i zapraszam i wiosną, i o każdej innej porze roku! Tylko nie mów do mnie "kobitko", pliss! Na pewne słowa mam alergię, zrozum! :kiss:
Kasiu, o jeśli kolorowo tworzy ogród, to u mnie ogród pełną gębą! :lol: Kolorowo u mnie czasem, że hej! :silly: A ja to tu w ogóle niewiele widzę, to mnie umacnia w decyzji udania się go tego...oczologa ;)
Agatko, witaj, witaj! :cheer: Ja też lubię dużo zdjęć...Tylko muszę rozwiązać problem tych hostingów podłych...Żaba się na mnie wypięła, w Tinypicu wykańcza mnie wpisywanie tych kodów...Ale niebawem będą nowe zdjęcia, jakoś będę je wstawiać!
Ewa, ani widu, ani słychu, ani czuciu? ;) :silly: A ja muszę wychodzić i martwię się coraz bardziej! I co z tego? :angry:
Ewo irysowa :silly: Tak u nas już szkółkingujemy na całego! ;) Przybywaj!
Marysiu, witaj! A byli tacy i są ;) , którym się moje zabawne wpisy nie podobały... ;)
Grażynko, a po skrętnikozie jeszcze się hojoba przyplątała, niedobrze! Sięgam głęboko w głąb ;) siebie i szukam rozsądku, zaczynam się dogrzebywać..Bo jeśli optymistycznie założę, że to, co już mam, mi się ukorzeni i zacznie rosnąć..To ja nie mam tylu parapetów... Rzeczywiście na dziwną aurę w słonecznej Italii trafiłaś...Mrożone makarony...I żadnych obrazków nie przywiozłaś? Prócz tych w aparacie? Widziałam, ładne te obrazki!
Czy ja coś przed chwilą coś wspominałam o rozsądku? Właśnie zajrzałam na all, bo zbliżała się ta godzina :) i hojkę kupiłam :silly: :silly: :silly: Ale nie chciałam...
Polu, no właśnie...Dalej zaglądam w głąb siebie ;) i może mi chodzi o to, żebyście mnie utwierdzali w tym, że ogród? :silly: Kto mnie tam wie! :silly:
Aguś, myślę, ze już dość wspomnień, trzeba nam aktualnych zdjęć! Zaklinamy i zaklinamy tę wiosnę...Nierychliwą i niesprawiedliwą! U nas jak zwykle pojawi się na końcu...
Witaj, Marto imienniczko! A gdzie Ty byłaś, jak Cię nie było? ;) Ciekawość Twoją podzielam! Liliowce na dzień dzisiejszy lubię! :) A i powiem Ci jeszcze, że też zaczynam uwielbiać ;) swoje poczucie humoru za to, że doprowadziło do tego, do czego doprowadziło i w efekcie mnie tu doprowadziło! ;) :lol:
Geniu, ja też! Ale na początek zadowoliłabym się i krokusem... ;) Mam nadzieję, że nadal mam te irysy... :) I te ;) też...
Ula, z tym wklejaniem problem, jak już pisałam...Ogród przez duże O to jest u Ciebie!I też bym prosiła o więcej zdjęć! :lol: :lol: :lol: Ciągle proszę! ;)
Dalu"Ładny słoneczny dzień"? Nie bądź okrutna! ;) :lol: U Ciebie tak, u nas nie... :unsure: Niewyrośnięte drzewa...Syty głodnego nie zrozumie, jak głosi ludowa mądrość... ;)
Łano, nie narzekajmy, pewnie! Mamy się gdzie opalać ;) Mimo, że może nie lubimy się opalać :angry: Leje się z nas pot rzewny...Ale kochamy ogrodu, nie mamy wyjścia! :)
Martusiu, ja za Tobą też! Czy Ty już ganiasz ptaki po swojej działce? Uwielbiam, jak to robisz! :silly:
Celinko, dziękuję! Dużo pary ze mnie uchodzi w tym, powiedzmy, ogrodzie, to może dlatego! ;)
Mireczko, to Tobie zawdzięczam chyba ten wdzięczny przydomek :) Niedowidzę, ale pamiętam jeszcze to i owo! :) :lol: Irysy i liliowce będą, będą!
Magiczna, ale musisz kłuć w oczy tym awatarkiem z wielkimi drzewami? ;) :lol: Witaj, witaj! :cheer:
Jolu i Polu, witam Panie Gold Boarderki! :) Polu, bąk? A niedawno jeden taki :evil: napisał, że zjawiam się jak meserszmit :angry: Jeszcze chwilkę i o nim zapomnę!

Teraz nastąpią podziękowania! Bardzo, bardzo pragnę podziękować Bożence Babopielce, która szczęśliwym trafem ;) nieco odhojowała i przekazała w moje ręce swoje hojki, kawałki i w całości :kiss: :kiss: :kiss: I jeszcze listki fiołków! I ja to wszystko ukorzeniam! Bożenko,dwoję się i troję, chucham i dmucham na Twoje skarby, aczkolwiek...nie wiem, czy Ty w dobre ręce je przekazałaś...Marnieją mi niektóre, ale to wina poczty! :angry:
To tak, żeby choć ułamek tych skarbów...

H.australis Lisa, cudo dosssskonałe!



A Ewa Stylowa wiosnę podesłała! Dziękuję, że o mnie pomyślałaś! :kiss: :kiss: :kiss:
Oto one! One pachną!



A takiego dziś sama dopadłam!

Ostatnio zmieniany: 11 Mar 2012 21:45 przez artam.
Temat został zablokowany.

Odp: Martowy prawie ogród 09 Mar 2012 21:29 #7008

  • AGNESS
  • AGNESS's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2186
  • Otrzymane dziękuję: 431
Martuś ależ cudne te prymuleczki.....czy one zimują w ogródku???
Temat został zablokowany.

Odp: Martowy prawie ogród 09 Mar 2012 21:32 #7011

  • mag
  • mag's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 2478
  • Otrzymane dziękuję: 1176
Martuś, ale za tymi drzewami drzewa się kończą i patelenka zaczyna... ;)
Temat został zablokowany.

Odp: Martowy prawie ogród 09 Mar 2012 21:37 #7016

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
Widać, że dopadłaś, bo takie czeguś... wymiętoszone! :lol:
Czy kolorek taki jak na zdjęciu... lekko pomarańczowy... czy aparat przekłamuje?
Pozdrawiam - Gosia
Temat został zablokowany.

Odp: Martowy prawie ogród 09 Mar 2012 21:38 #7017

  • dodad
  • dodad's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • strefa klimatyczna 6a
  • Posty: 4100
  • Otrzymane dziękuję: 2555
Marta to jest strasznie niesprawiedliwe! U nas takich cudów nigdzie nie sprzedają! :(
Ale jutro wybiorę się się na rekonesans cebulowe pooglądać :lol:
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam :)
ogrodowo 2016'***
U Doroty 2015'***2014***
Temat został zablokowany.

Odp: Martowy prawie ogród 09 Mar 2012 21:42 #7028

  • Kasia1972
  • Kasia1972's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 824
  • Otrzymane dziękuję: 79
Cześc makowo - hojowa panienko! :) Nareszcie masz swój wątek, będę miała gdzie Ciebie o fotki hojek męczyc... Australis Lisa ma cudne listki, szczególnie te młode jak są bordowe, mogłabym je w kółko oglądac :cheer:
Temat został zablokowany.

Odp: Martowy prawie ogród 09 Mar 2012 21:45 #7034

  • FRAGOLA
  • FRAGOLA's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 256
  • Otrzymane dziękuję: 39
Hojkę niechcący sobie kupiłaś...no popatrz...to pewnie przez ten klawisz kup teraz tak niefortunnie umiejscowiony ;) Ja sobie wczoraj niechcący 32 roślinki(w tym kilka traw)zamówiłam na all :whistle:
Temat został zablokowany.

Odp: Martowy prawie ogród 09 Mar 2012 22:21 #7077

  • Xellos
  • Xellos's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Demon
  • Posty: 561
  • Otrzymane dziękuję: 21
Marta, faktycznie się pomyliłem ale Ty też nie wiesz o którą mi chodziło :) Ta z czerwonymi łodygami :evil: Cherry Berry :) Już ją mam na liście zakupów :whistle:
Jedyne co w życiu jest ważne to miłość, Renatka ;*
Pozdrawiam Paweł :)
Ostatnio zmieniany: 09 Mar 2012 22:24 przez Xellos.
Temat został zablokowany.

Odp: Martowy prawie ogród 09 Mar 2012 22:36 #7091

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Szalona kobieto, a stojaki na donice już zakupione :woohoo:
Gdzie Ty to wszystko poustawiałaś :whistle:
Muszę zrobić inspekcję :woohoo:
Temat został zablokowany.

Odp: Martowy prawie ogród 09 Mar 2012 22:39 #7095

  • aleb-azi
  • aleb-azi's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1596
  • Otrzymane dziękuję: 539
E... stojaki... cały parapet luźny...
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.356 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum