TEMAT: Andzin Sen trwa nadal :-)

Andzin Sen trwa nadal :-) 18 Paź 2013 19:34 #198939

  • olibabka
  • olibabka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Więc w takiej ciszy ukryty ja - ja liść
  • Posty: 4286
  • Otrzymane dziękuję: 2960
O! Jak się cieszę, że się odzywasz :kiss3: I tyle pokazujesz zmian w ogrodzie :woohoo: Bardzo podoba mi się pomysł na garaż :bravo: Ciekawie to będzie wygladać :)
pozdrawiam serdecznie, Marysia :)

[...]kielich światła nachylony wśród roślin
Odsłania w każdej z nich jakieś przedtem nie znane dno[...]
Za tę wiadomość podziękował(a): Andzia1


Zielone okna z estimeble.pl

Andzin Sen trwa nadal :-) 18 Paź 2013 19:38 #198940

  • Margolka
  • Margolka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1747
  • Otrzymane dziękuję: 234
Liczę,że zajrzysz też do mnie :hug:
Drewutnia marzenie ...szczególnie z zasobami :woohoo: Właśnie rozglądam się za drzewem do kominka.
Twój wilczarz świetny - widać ,że ulubieniec :hearts: . Niech Cię nie zmyli kot w moim awatarku - bardzo lubię psy - mam swoją kochaną Diankę.
Za tę wiadomość podziękował(a): Andzia1

Andzin Sen trwa nadal :-) 18 Paź 2013 19:46 #198947

  • Andzia1
  • Andzia1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 474
  • Otrzymane dziękuję: 199
Wiecie co... wzruszyłam się autentycznie takim natychmiastowym odzewem na moje pojawienie się - szczerze i naprawdę. Aż mi się łezka zakręciła - w ogóle jakaś taka się płaczliwa na stare lata robię.
Margolko oczywiście, że zajrzę! Twój kot w awaturku to nie maine coon przypadkiem? są cudne... a kota my też mamy , oto Maja ciekawska:
Ostatnio zmieniany: 20 Paź 2013 19:20 przez Andzia1.
Za tę wiadomość podziękował(a): olibabka, Margolka

Andzin Sen trwa nadal :-) 18 Paź 2013 21:00 #198967

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2682
Oj, Aniu, długo, długo Cię nie było! No uznajmy, że usprawiedliwieniem może być ten nawał pracy związany z budową murków... Ty czy M. bardziej się przykładał? ;)
A murki są przepiękne! Jak coś takiego można wspaniale obsadzić roślinami! Jak będzie pięknie! No dobrze, co tam będzie rosło? No bo aksamitki to tak tymczasowo? ;)
Oj, jak zazdroszczę!
Za tę wiadomość podziękował(a): Andzia1

Andzin Sen trwa nadal :-) 18 Paź 2013 21:29 #198979

  • Andzia1
  • Andzia1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 474
  • Otrzymane dziękuję: 199
M się przykładał, ale ja byłam inspektor nadzoru :rotfl1: Wzdłuż jednego są już nasadzone jukki, bo mi obrodziły wyjątkowo, posadzę tam na wiosnę jeszcze lawendę chyba. Ten niższy chcę obsadzić minn. floksem szydlastym, rozchodnikiem kamczackim i ościstym (bo mam do rozsadzenia),są tam już pięciorniki i miejksce na kanny. Mam do przesadzenia też trzmieliny. Ten murek z aksamitkami, na wiosnę będą tulipany, goździki kamienne, potem znowu aksamitki, bo je uwielbiam, ale dosadzę tam jeszcze prosa rózgowatego - też się rozrósł ładnie.

Andzin Sen trwa nadal :-) 19 Paź 2013 11:38 #199084

  • Roma
  • Roma's Avatar
Aniu-Miło,że znowu jesteś z nami :hug: Jestem pod wrażeniem zmian jakie zachodzą w Waszym obejściu :thanks: Bardzo ciekawe rozwiązanie z tymi murkami :bravo: Drewutni szczerze zazdroszczę ale na moje 30 m3 drewna to musiałabym chyba Halę wybudować.

Andzin Sen trwa nadal :-) 20 Paź 2013 10:39 #199231

  • Andzia1
  • Andzia1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 474
  • Otrzymane dziękuję: 199
Roma, dzięki za słowa uznania :hug: :thanks: Na Twoje 30 m3 drewna trzeba by 5 takich drewutni :blink: , bo do tej weszło 6 kubików tylko, ale my nie ogrzewamy tylko drewnem.

Dla fanów Tytusa... we wrześniu byliśmy nad morzem i tak wyglądała podróż z tym wariatem, który był po 7 tabletkach relanium:
Kierowca i jego pilot :happy3:


a więcej zdjęć z wakacji tutaj
Za tę wiadomość podziękował(a): olibabka, Margolka

Andzin Sen trwa nadal :-) 20 Paź 2013 19:22 #199308

  • Andzia1
  • Andzia1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 474
  • Otrzymane dziękuję: 199
Pierwszy kontakt z morzem ....

Andzin Sen trwa nadal :-) 20 Paź 2013 20:18 #199323

  • sd-a
  • sd-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 5906
  • Otrzymane dziękuję: 2385
Pies się nie przeziębił od kontaktu z naszym kochanym morzem? :happy:

Fajnie, że jesteś :-)

Ach, gdybym ja miała takie kamienne schodki, chodziłabym po nich 100 razy na dobę :rotfl1: Cudne :hearts:
Za tę wiadomość podziękował(a): Andzia1

Andzin Sen trwa nadal :-) 20 Paź 2013 20:57 #199330

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Aniu ten Twój wariat jak go nazywasz to chyba najukochańszy psiak jakiego znam .Przecież wie jakie zadanie ma pilot więc je świetnie wykonuje ,żebyście się nie zgubili ;) Na pewno mieliście z nim baaaaardzo wesoło Głaskanko dla wilczarza zwanego Tytusem i bużka w nosek
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2
Za tę wiadomość podziękował(a): Andzia1

Andzin Sen trwa nadal :-) 03 Maj 2014 10:54 #251640

  • koniczynka
  • koniczynka's Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 52
  • Otrzymane dziękuję: 119
Cichutko tu.... :think:

Andzin Sen trwa nadal :-) 03 Maj 2014 11:29 #251683

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
Ale fajny ten pilot kierowcy ,a jaki supiony :P

Andzin Sen trwa nadal :-) 03 Maj 2014 18:30 #251999

  • Keetee
  • Keetee's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1021
  • Otrzymane dziękuję: 128
Andziu...pokaż się co :thanks: Co tam u Ciebie ? Pooglądałam już zmiany..szczęka mi opadła ,jest pięknie a Tytus jak zwykle gwiazduje :happy4:
Ostatnio zmieniany: 03 Maj 2014 18:30 przez Keetee.

Andzin Sen trwa nadal :-) 05 Maj 2014 09:26 #253195

  • Andzia1
  • Andzia1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 474
  • Otrzymane dziękuję: 199
Wracam do Was, bo wreszcie nastąpiło troszkę zmian u mnie. Dzięki temu, że zimy nie było na przełomie stycznia i lutego została zrobiona kostka, nareszcie !! Z początkiem wiosny można było więc zacząć SADZIĆ ... SADZIĆ ... SADZIĆ :dance:
No i jeszcze ... nie miała baba kłopotu to sobie zrobiła folię na pomidorki :ouch: Nasiona kupiłam na www.pomidorlandia.pl i bardzo ładnie mi powschodziły : Black Star koktajlowy, Super Snow White też koktajl, , Ananas Noir, Big Yellow Zebra, Indigo Rose koktajlowy i papryka ostra Purple Thai Chili. Dodatkowo dokupiłam jeszcze 4 krzaczki Remiza i po 2 krzaczki żółtej i czerwonej słodkiej papryki.... uffff…
Na rabatkach przy schodach zamieszkały róże. Z jednej strony sekcja różowa: Exelsa na pniu, Meizner i Leonardo da Vinci, a z drugiej strony sekcja bordowo biała: Chopin, Papgena i Mr Lincoln na pniu.
Przed domem posadziliśmy katalpę, kalinę koralową, 2 ciekawe sosny, kilka jałowców niskich, perukowca, budleję miniaturową.
No to teraz troszkę zdjęć:
Podjazd :
tak było w styczniu:


a tak wczoraj:


w tej dziurze między murkami powstaje wiata na narzędzia ogrodnicze, samochód itp:


Jeszcze na przełomie listopada i grudnia sadziłam cebule z benexu, kupiłam mix i wyszła cudna niespodzianka!




Na skalniaku zamieszkały 2 piwonie krzewiaste, zobaczymy czy sobie z nimi poradzę:


Nie miała baba kłopotu - postawiła folię :jeez: Z ponad 60 ton kamienia została jeszcze taka kupeczka




Katalpa, kalina koralowa, berberys, świerk białobok, świerk kłujący (chyba), sosny i jałowce:




Nowa kratka na milin, który dostałam od Olibabki:


Wierzba Hakura od Keetee też znalazła nowe miejsce, obok niej jodełki:


Pracy jeszcze ogrom, bo trzeba wyplantować, podosiewać trawę, ale tak cieszy to co już jest, że szok :eek3:
Na działce posadziliśmy też 15 jodeł, ale są takie ogromne na razie, że trawa czasem jest wyższa :search:
No to tyle na razie. Teraz będe już częściej zaglądać i pędzę popatrzeć na Wasze ogrody.
Merdamy z Tytusem do Was serdecznie
Tu Tytus za karę w biustonoszu, który wcześniej porwał:
Ostatnio zmieniany: 05 Maj 2014 09:28 przez Andzia1.
Za tę wiadomość podziękował(a): olibabka

Andzin Sen trwa nadal :-) 05 Maj 2014 09:32 #253199

  • AGNESS
  • AGNESS's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2186
  • Otrzymane dziękuję: 431
Andziu niesamowita jesteś z tym psem w biustonoszu za karę :woohoo: :rotfl1:

Jestem pod ogromnym wrażeniem zmian jakie zaszły na Twojej posesji.... pięknie wygląda ułożona kostka, widok jest zupełnie inny :P
Tulipanki kolorowe i śliczne, u mnie już kończą kwitnienie...
Tunel z pomidorkami imponujący, fajne odmiany posadziłaś.... będą pyszne własne witaminki :P
Za tę wiadomość podziękował(a): Andzia1

Andzin Sen trwa nadal :-) 05 Maj 2014 18:46 #253466

  • Keetee
  • Keetee's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1021
  • Otrzymane dziękuję: 128
Andziu ...aleś pokazała :supr3:
Narobiliście się jak dzikie konie....pięknie :whistle: Ten podjazd to wam wyszedł...fiu fiu...czekam jeszcze na ten schowany garaż, będzie to ciekawie wyglądało :bravo:
Jak tak czytam...to Wy cała masę drzew już tam wsadziliście....jak te małe gnojki nabiorą masy...to dopiero mi szczeka opadnie :woohoo: Rośnie wierzba ode mnie :dance:
Aniu...różyczki fajne wybrałaś , ja też skusiłam się na pienne i mam 4 :dance: Jak na razie jestem bardzo zadowolona, i właśnie pienna Rhapsody in Blue mi kwitnie :wink4:
Jak pamiętam to Tytus zawsze miał słabość do bielizny :laugh1: daj spokój zaakceptuj go takim jaki jest :happy4: ...a wiadomo ,że świrkiem podszyty :happy3:
Plis nie znikaj, ja będę codziennie :kiss3: W każdym badź razie,,,zamierzam ;)
Ach zapomniałam...strasznie Ci zazdroszczę foliaka...ja chyba nie dam rady w tym roku, ale mam wyhodowane pomidoraski...z 10 mi się uchowało, niestety padły mi Amana Orange od Grażynki W i Violet Jasper i cośtam z koktajlówek :cry3:
Ostatnio zmieniany: 05 Maj 2014 18:55 przez Keetee.
Za tę wiadomość podziękował(a): Andzia1

Andzin Sen trwa nadal :-) 08 Maj 2014 14:27 #255298

  • koniczynka
  • koniczynka's Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 52
  • Otrzymane dziękuję: 119
:woohoo: :woohoo:
Omal mi z orbit nie wyskoczą.
Efekty pracy widoczne. :jeez:

Tego foliaka to Ci zazdroszczę, ja mam pomidorki tylko na balkonie.
Ciekawe posiałam w tym roku, jak tylko się udadzą to nasionka masz jak w banku.

Keete, czemu nie krzyczałaś, że Ci padły?
W tym roku posiałam Orange Amana, przypomnij się jesienią. :wink2:
Za tę wiadomość podziękował(a): Keetee, Andzia1

Andzin Sen trwa nadal :-) 08 Maj 2014 14:55 #255319

  • Andzia1
  • Andzia1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 474
  • Otrzymane dziękuję: 199
Cieszę się, że Wam się podoba :thanks:
Niestety coś złego dzieje się z moimi pomidorkami, wg. pomodoro to zaschnięte krople spadającej wody :think: Mam nadzieje, że jednak się pozbierają.








A tak dzisiaj jest za oknem... kwitną głogi, widok cudny, ale zapach ... no cóż :cool3: jeden głóg pachnie, ale jak jest ich więcej to hmmm





A na koniec tradycyjnie Tytusinek mój. Pies obronno-kanapowy, tzn. broni kanapy :happy3:

Ostatnio zmieniany: 08 Maj 2014 14:58 przez Andzia1.
Za tę wiadomość podziękował(a): olibabka


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.461 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum