TEMAT: POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XIX

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XIX 20 Cze 2024 19:25 #860764

  • Mamma
  • Mamma's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3656
  • Otrzymane dziękuję: 16773
Józiu zdrówka życzę :hug:

Marlena
“Trudne czasy tworzą silnych ludzi, silni ludzie tworzą dobre czasy, dobre czasy tworzą słabych ludzi, a słabi ludzie tworzą trudne czasy.”
Ostatnio zmieniany: 20 Cze 2024 19:42 przez Mamma.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krecik stary, CHI, koma, Szafirek, Nimfa, JaNina, ewakatarzyna, Szczypiorek, Bobka, lusinda


Zielone okna z estimeble.pl

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XIX 20 Cze 2024 19:27 #860765

  • najemnik
  • najemnik's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1304
  • Otrzymane dziękuję: 8581
Dziś trochę chłodniej, ale i tak popołudniu słońce ostro smażyło. Jutro znowu ma być pod 30 stopni.


IMG_20240620_172736.jpg
Ogrodnictwo to moje hobby, które daje satysfakcję i uczy pokory.

Zapraszam do wymiany kłączy dalii.
Za tę wiadomość podziękował(a): Łatka, CHI, koma, Szafirek, Nimfa, JaNina, ewakatarzyna, Szczypiorek, Bobka, gregon, lusinda

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XIX 21 Cze 2024 16:51 #860792

  • Krecik stary
  • Krecik stary's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Nigdy nie jestem złośliwy-no może czasem
  • Posty: 6966
  • Otrzymane dziękuję: 42494
Pioruny i błyskawice szaleją z nerwów.Znów nie wiadomo z jakich przyczyn,bo nikt nic nie tłumaczy nie miałem dostępu do forum.
:hammer: :hammer: :club2: :club2:
Jesli znajdę inne forum gdzie doradza Mietek z chęcią przzeniosę się, choć z żalem,bo zżyłem się z Wami.
Pozdrawiam Józek!!
Za tę wiadomość podziękował(a): Kaja, koma, Szafirek, Nimfa, JaNina, ewakatarzyna, Szczypiorek, Mirek19, Bobka, lusinda

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XIX 21 Cze 2024 17:20 #860798

  • Łatka
  • Łatka's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 19593
  • Otrzymane dziękuję: 81391
Józiu, nikt nie miał dostępu przez kilka godzin, przykro mi. Ale Twoje ulubione moderatorki B) interweniowały i miejmy nadzieję, że będzie ok przez dłuższy czas.
Te pioruny to taki środek stylistyczny czy rzeczywiste zjawisko meteo?

Kawałek dalej nad odrą naprawdę cieplutko, 32 stopnie, ale ni piorunów, ni opadów na razie nie ma. Tylko w prognozie, wirtualne więc.
Oby nikomu nie dały się we znaki, tego życzę zostawiając piękną trąbeczkę,Golden Splendour.

Za tę wiadomość podziękował(a): Krecik stary, Kaja, CHI, koma, Szafirek, Nimfa, JaNina, ewakatarzyna, Szczypiorek, Mirek19, gregon, Grzebuła, lusinda

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XIX 21 Cze 2024 17:51 #860801

  • Mirek19
  • Mirek19's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2105
  • Otrzymane dziękuję: 11655
:bye:

Od rana upał, upał, upał... :jeez:
Kolejna cisza przed burzą.
IMGW we wstępnej prognozie dla części kraju wydał najwyższy, czerwony stopień zagrożenia.
Dzisiaj wieczorem do Polski wkroczy front z nawałnicami, które przejdą najpierw na zachodzie i południowym zachodzie kraju
W nocy z piątku na sobotę nawałnice obejmą również centrum i południe, natomiast w sobotę skupią się przede wszystkim na województwach wschodnich
Burze mogą ponownie organizować się w większe struktury. Niewykluczone są wichury, gradobicia, ulewy, a nawet trąby powietrzne

20240621_onet.jpg


Kibicujemy biało-czerwonym ...
:flower2: :drink1:
Pozdrawiam, Mirek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krecik stary, Kaja, CHI, koma, najemnik, Szafirek, Nimfa, JaNina, ewakatarzyna, Szczypiorek, lusinda

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XIX 21 Cze 2024 18:08 #860802

  • Lilith
  • Lilith's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 913
  • Otrzymane dziękuję: 3030
U mnie duchota i wiatr. Nawałnica już w Czechach i Niemczeh - powoli zmierza w naszym kierunku ;/ Jestem na granicy zagrożenia ekstremalnego i dużego. Oby obyło się strachem.
Za tę wiadomość podziękował(a): Kaja, CHI, koma, Szafirek, Nimfa, JaNina, ewakatarzyna, Szczypiorek, Grzebuła, lusinda

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XIX 21 Cze 2024 18:10 #860803

  • koma
  • koma's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3650
  • Otrzymane dziękuję: 30815
Dzień słoneczny, upalny.Temperatura w cieniu 28 stopni.Chwilami lekki powiew wiaterku.


20240620_194950.jpg
Maria

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XIX 21 Cze 2024 18:54 #860812

  • lusinda
  • lusinda's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 687
  • Otrzymane dziękuję: 4724
Mirku nie strasz, trąba powietrzna ostatnio przechodziła obok, dzięki niej mój tunel znalazł się na drzewach.

Od rana gorąco, 32*, teraz jest 28*. Cieplusieńko, bezwietrznie, można lecieć do ogrodu, bo robota wcale nie ubywa, wręcz mam wrażenie, że jest jej coraz więcej :tongue2:

Mam nadzieję, że te prognozy o których napisał Mirek, nie do końca się sprawdzą :drink1:


20240620_192325.jpg


Na razie remis, jest dobrze :drink1: :P
Pozdrawiam Ewa

"Tutaj z wyjątkową mocą zdaje się przemawiać błękit nieba, zieleń lasów i pól, srebro jezior i rzek. Tutaj śpiew ptaków brzmi szczególnie znajomo..."
św. Jan Paweł II
Za tę wiadomość podziękował(a): Krecik stary, Kaja, CHI, najemnik, Szafirek, Nimfa, JaNina, ewakatarzyna, Szczypiorek, Mirek19, gregon

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XIX 21 Cze 2024 19:07 #860814

  • Krecik stary
  • Krecik stary's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Nigdy nie jestem złośliwy-no może czasem
  • Posty: 6966
  • Otrzymane dziękuję: 42494
Ewuś u mnie tak samo gorąco ale zrobiło się ciemno jak w nocy.Aby coś zrobić w ogrodzie musiłbym korzystać ze światła-latarki. :supr3: :supr3: :jeez: :jeez:
A teraz zaczyna błyskać i przestało wiać.Taka cisza przed.... :dazed: :dazed:
Pozdrawiam Józek!!
Ostatnio zmieniany: 21 Cze 2024 19:08 przez Krecik stary.
Za tę wiadomość podziękował(a): Kaja, CHI, najemnik, Szafirek, Nimfa, ewakatarzyna, Szczypiorek, Bobka, lusinda

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XIX 21 Cze 2024 19:26 #860820

  • Nimfa
  • Nimfa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1483
  • Otrzymane dziękuję: 11617
Jesli znajdę inne forum gdzie doradza Mietek z chęcią przzeniosę się, choć z żalem,bo zżyłem się z Wami.

Kreciku, ani się waż!!!
Lubię Cię najbardziej ze wszystkich. ;)
Ogród - mój optymizm.
Ostatnio zmieniany: 21 Cze 2024 19:26 przez Nimfa.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krecik stary, Kaja, CHI, najemnik, Szafirek, JaNina, ewakatarzyna, Szczypiorek, Bobka

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XIX 21 Cze 2024 19:40 #860821

  • pomodoro
  • pomodoro's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 15571
  • Otrzymane dziękuję: 51964
Faktycznie, trzeba mieć stalowe nerwy. Co chwilę muszę się logować chcąc wejść na Forum, choć nie zamykam strony, ani się z niej nie wylogowuję . :hammer:
Ostatnio zmieniany: 21 Cze 2024 19:41 przez pomodoro.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krecik stary, Kaja, CHI, najemnik, Szafirek, Nimfa, JaNina, ewakatarzyna, Szczypiorek, Bobka, lusinda

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XIX 21 Cze 2024 19:43 #860822

  • pomodoro
  • pomodoro's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 15571
  • Otrzymane dziękuję: 51964
Borówki ameryklańskie- pomimo licznych przymrozków wiosennych - obrodziły całkiem przyzwoicie. :garden1:


IMG_41761.jpg


IMG_41771.jpg


IMG_41781.jpg
Ostatnio zmieniany: 21 Cze 2024 19:44 przez pomodoro.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krecik stary, Kaja, CHI, najemnik, Szafirek, Nimfa, JaNina, ewakatarzyna, Szczypiorek, Bobka, gregon, lusinda

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XIX 21 Cze 2024 19:49 #860824

  • Nimfa
  • Nimfa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1483
  • Otrzymane dziękuję: 11617

Co chwilę muszę się logować chcąc wejść na Forum, choć nie zamykam strony, ani się z niej nie wylogowuję


Też tak mam :(

Dzień u mnie zrobił się pochmurny. Jakby ciemniej, ale nadal bardzo ciepło. Gdyby wierzyć prognozom, o 1.00 w nocy ma zacząć padać, potem lać i grzmieć. :ohmy:

IMG_20240621_185051.jpg
Ogród - mój optymizm.
Ostatnio zmieniany: 21 Cze 2024 19:52 przez Nimfa.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krecik stary, Kaja, CHI, najemnik, Szafirek, JaNina, ewakatarzyna, Szczypiorek, Bobka, lusinda

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XIX 21 Cze 2024 20:50 #860828

  • najemnik
  • najemnik's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1304
  • Otrzymane dziękuję: 8581
Z tym logowaniem nie jesteś sam Pomodoro.


Dzień gorący, mecz przegrany, siano zebrane, jak chce niech pada.
Ogrodnictwo to moje hobby, które daje satysfakcję i uczy pokory.

Zapraszam do wymiany kłączy dalii.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krecik stary, Kaja, CHI, Szafirek, Nimfa, JaNina, ewakatarzyna, Szczypiorek, Bobka

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XIX 21 Cze 2024 21:28 #860829

  • Bobka
  • Bobka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 6454
  • Otrzymane dziękuję: 23834
Pisałam o tym wyrzucaniu i logowaniu za każdym razem .
Radzono mi inne wyszukiwarki .
Tylko nie w mojej jest problem .
Wszystko co byście chcieli żeby ludzie wam czynili ,sami też im czyńcie .
Motto na kolejny rok 2024
*************************************************************************
Zdjęcia objęte ochroną praw autorskich .
Na podstawie Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie pobieranie i udostępnianie tylko za zgodą autora .
Za tę wiadomość podziękował(a): Krecik stary, Kaja, CHI, Szafirek, Nimfa, JaNina, ewakatarzyna, Szczypiorek

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XIX 21 Cze 2024 21:31 #860830

  • lusinda
  • lusinda's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 687
  • Otrzymane dziękuję: 4724
Ja najpierw przez tydzień mogłam otworzyć tylko Działy na forum, ale przez przypadek udało mi się wchodzić do ostatnich wpisów przez prywatne wiadomości. A wczoraj wieczorem chciałam wysłać wiadomość i wszystko padło i była tylko ta sama informacja o Błędzie.
Też muszę się logować, ale często się to zdarza. Zazwyczaj po kilkunastu logowaniach już nie wyrzuca.

Kreciku mam nadzieję, że burza będzie spokojna i podleje Ci pięknie ogród :P

Pomodoro, zazdroszczę tych borówek, uwielbiam. Moje są takie sobie, im więcej poświęcam im czasu tym mniej mają owoców.

Wieczór póki co spokojny, gorący, bezwietrzny. Po ciężkiej pracy dobrze posiedzieć na tarasie i wypić piwko, a co należy mi się :happy3:
Pozdrawiam Ewa

"Tutaj z wyjątkową mocą zdaje się przemawiać błękit nieba, zieleń lasów i pól, srebro jezior i rzek. Tutaj śpiew ptaków brzmi szczególnie znajomo..."
św. Jan Paweł II
Za tę wiadomość podziękował(a): Krecik stary, Kaja, CHI, najemnik, Szafirek, Nimfa, JaNina, ewakatarzyna, Szczypiorek, Bobka

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XIX 21 Cze 2024 21:48 #860832

  • Kaja
  • Kaja's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1872
  • Otrzymane dziękuję: 6319
W Gdańsku upału brak. Dzisiejsza temperatura to aż 23 stopnie,ale z chłodnym wiatrem. Od reszty Polski różnimy się też brakiem deszczu. Z powodu choroby męża nie byłam na działce trzy tygodnie. Panuje susza, a więc chwastów za dużo nie ma. Tylko powój i skrzyp rosną jak szalone. Pewnie dlatego,że głęboko się korzenią. Pod rynną stoi beczka ok. 60 litrowa. Podczas mojej nieobecności napełniła się zaledwie w 3/4.
O dziwo pomidory w szklarni w doskonałej kondycji, a nie były trzy tygodnie podlewane. Są to jednak pancerne rośliny.
Ostatnio zmieniany: 21 Cze 2024 21:50 przez Kaja.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krecik stary, Łatka, CHI, Szafirek, Nimfa, JaNina, ewakatarzyna, Szczypiorek, Bobka, lusinda

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XIX 21 Cze 2024 22:09 #860836

  • JaNina
  • JaNina's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 8049
  • Otrzymane dziękuję: 53189
Ciepły dzień. Ciepły, ale niestety jak dla mnie, było zbyt duszno. Teraz powiewa lekki wiaterek, więc zrobiło się bardziej znośnie.

20240620_195208.jpg


Spokojnej nocy :sleep:

PS. Mnie tam pewne niedogodności, niedoskonałości, uciążliwości i takie tam różne napędzają do działania, chociaż na pewne sprawy i tak nie mam wpływu :fly:
Janina
Jestem Ślązaczką i jestem z tego bardzo dumna

Między kuchnią a ogrodem
Za tę wiadomość podziękował(a): Krecik stary, Łatka, CHI, Szafirek, Nimfa, ewakatarzyna, Szczypiorek, gregon, Grzebuła


Zielone okna z estimeble.pl

Wygenerowano w 0.921 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum