TEMAT: Nasze zwierzaki małe i duże!

Nasze zwierzaki małe i duże 26 Mar 2019 17:59 #650222

  • skorpion
  • skorpion's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Trzeba z żywymi naprzód iść po życie sięgać nowe .
  • Posty: 356
  • Otrzymane dziękuję: 270
Moje leniuchy
20181031_190450-1.jpg
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): muchazezlotym, Danuta, Amlos, beatazg, Łatka, CHI, patrycja, Pestka, MARRY, Jasia, JaNina, ewakatarzyna


Zielone okna z estimeble.pl

Nasze zwierzaki małe i duże 09 Kwi 2019 19:49 #652329

  • Łatka
  • Łatka's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 19271
  • Otrzymane dziękuję: 79691
Między moimi sukami jest tylko 9 miesięcy różnicy wieku, ale mentalnie - :jeez:
Cytra wieczny szczeniak, Lutnię coraz trudniej rozruszać.
Czasem się trochę udaje :lol:

Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Danuta, Amlos, beatazg, Lila25, Kaja, CHI, Mamma, Jasia, Ilona, Pizza, JaNina, anaka, ewakatarzyna

Nasze zwierzaki małe i duże 09 Kwi 2019 21:52 #652360

  • Kaja
  • Kaja's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1848
  • Otrzymane dziękuję: 6161
Musiała wyłączyć film,bo Kicia była przerażona szczekaniem.
Temat został zablokowany.

Nasze zwierzaki małe i duże 12 Kwi 2019 16:01 #652692

  • Łatka
  • Łatka's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 19271
  • Otrzymane dziękuję: 79691
Brr... ziąb na dworze.

Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): muchazezlotym, Amlos, MagdaH, beatazg, Biotit, Pestka, Zielona, anaka, ewakatarzyna

Nasze zwierzaki małe i duże 03 Maj 2019 23:48 #655672

  • Lila25
  • Lila25's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 218
  • Otrzymane dziękuję: 433
Sunia mojego syna
hfed8e3d.jpg
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): muchazezlotym, Amlos, MagdaH, Jan4, Łatka, Jasia, JaNina, ewakatarzyna

Nasze zwierzaki małe i duże 27 Maj 2019 19:08 #659525

  • muchazezlotym
  • muchazezlotym's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1989
  • Otrzymane dziękuję: 2547
Nowa "sadzonka" hosty :P

IMG_20190527_131523.jpg
pozdrawiam
Ela
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Amlos, Kaja, Łatka, Zielona, Jasia, JaNina, Suzan, ewakatarzyna

Nasze zwierzaki małe i duże 01 Lip 2019 10:27 #665733

  • Amlos
  • Amlos's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 15854
  • Otrzymane dziękuję: 12253
Dzisiaj, 1 lipca, od dwunastu lat obchodzony jest Światowy Dzień Psa.

Moje dwa kundziolki w sumie przez 28 lat były członkami rodziny, ale niestety już po tamtej stronie mostu :cry2: .

Pokażcie swoich pupili :thanks:

Pozdrawiam - Ania
Temat został zablokowany.

Nasze zwierzaki małe i duże 02 Lip 2019 13:21 #665914

  • Łatka
  • Łatka's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 19271
  • Otrzymane dziękuję: 79691
Cytrysia, nasz domowy błazenek, w sobotę skończyła sześć lat.
Kiedy ten czas zleciał?
Tak mniej więcej zobaczyłam ją pierwszy raz - na starym Forum e-Beagle, szesnastomiesięczną wówczas i oddawaną do adopcji "za złe sprawowanie".



Pięć miesięcy po śmierci Łatuni.
I w głowie jakiś głos - tak, to ta!
Ani przez sekundę nie żałuje tamtej decyzji. Żal tylko, ze z młodziutkiej suni Cytrynka staje się jakby troszkę starszą sunieczką...choć po jej zachowaniu nic a nic tego nie widać ;)
To niech tak już, Cytryniu, zostanie - żyj z nami bardzo długo!









Ostatnio zmieniany: 02 Lip 2019 13:22 przez Łatka.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Amlos, MagdaH, Adasiowa, Armasza, MARRY, Jasia, anaka, ewakatarzyna

Nasze zwierzaki małe i duże 12 Wrz 2019 18:41 #675475

  • MagdaH
  • MagdaH's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Uzależnienie roślinne silniejsze jest niż inne
  • Posty: 1791
  • Otrzymane dziękuję: 3088
Kiedy człowieka szczęście wbija w łóżko
IMG_20190912_183053_2.jpg


IMG_20190912_182846.jpg
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Amlos, Adasiowa, Armasza, Mamma, Jasia, Jaedda, JaNina, anaka, ewakatarzyna

Nasze zwierzaki małe i duże 19 Paź 2019 09:18 #678987

  • CHI
  • CHI's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3930
  • Otrzymane dziękuję: 21015
Jakoś "tak się porobiło", że wszystko "ładujemy" w temat o pogodzie w warzywniku i potem niektóre rozmowy giną, postanowiłam zacząć od siebie pisanie we "właściwych tematach".
MagdaH wrote:
Ździrolina, gdyby nie wzdęty brzuszek, to je jak zwykle, pije jak zwykle, tłucze Zmorka jak zwykle, zachowuje się normalnie. W sytuacji kiedy serce ma zdrowe, a jelita za jakiś czas mogą odmówić współpracy, ona może umrzeć z głodu. Tak powiedział wet. Postanowiłam, że jeśli zauważę, że Ździrka cierpi, nie pozwolę jej się męczyć, nie zasłużyła na to. Jest mi ciężko z tą decyzją, ale będę musiała ją podjąć.

Magda - bardzo Ci współczuję - w tym roku odszedł Duszek - robiłam rezonans po to aby go ratować, ale już nie było można.

Teraz to "ćwiczę" z Funią. Najgorsze, że nie do końca wiadomo, co jej jest. Po operacji dalej kaszle....
Miała wyciętego polipa z gardła i wyrywane zęby.Najbliższy czas pokaże.
Niektórzy twierdzą, ze ją niepotrzebnie męczę, ale dla własnej wygody jej nie uśpię.

PA181996.jpg


Funia je, wydala (woła, ze chce wyjść), kuma i jak nie kaszle wygląda, że jest zadowolona z życia.

Na kaszel NIC nie działa. Jeżeli usunięcie polipa nie wystarczy - mamy problem. Laparoskopia nic innego nie pokazała...
Ostatnio zmieniany: 19 Paź 2019 10:50 przez Łatka.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Amlos, MagdaH, Adasiowa, Armasza, Łatka, Mamma, Jasia, anaka, ewakatarzyna

Nasze zwierzaki małe i duże 19 Paź 2019 13:01 #678995

  • MagdaH
  • MagdaH's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Uzależnienie roślinne silniejsze jest niż inne
  • Posty: 1791
  • Otrzymane dziękuję: 3088
Właśnie Gosiu, dla mnie morbital to też ostateczność. Jeśli widzę, że zwierz cierpi, to wtedy tak. Sama słyszę od ludzi pytanie, czemu nie uśpię Dorśka, przecież stary, ledwo chodzi, "Pani!on ma 19 lat??? Ja bym tyle nie czekał!". Uśpić z powodu starości! W zasadzie zdrowego jak na swój wiek psa. Z drugiej strony jestem przeciwna odwlekaniu decyzji w nieskończoność. Pamiętam na Dogo sytuację kiedy wolontariuszka mająca na tymczasie psa opisywała jakie badania i zabiegi fundowała psu, który w ocenie weterynarza powinien zostać uśpiony z powodu fatalnych rokowań. Dziewczę uparło się pokazać urbi et orbi, że ona wbrew wszystkim uratuje psa i była dumna, że przedłużyła mu życie o 3 tygodnie. Tylko jakim kosztem dla psa! Wylał się na nią hejt, a ona rozżalona, bo oczekiwała pochwal, że tak dzielnie walczyła o futro. Pytanie czy robiła to dla zwierząt czy dla siebie. Dla mnie decyzja o uśpieniu jest najgorszą z mozliwych, sama nie wiem czy dobrze robię.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Adasiowa, Armasza, Łatka, CHI, Mamma, Jasia, anaka, ewakatarzyna

Nasze zwierzaki małe i duże 23 Paź 2019 22:18 #679435

  • PaulaPola
  • PaulaPola's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 931
  • Otrzymane dziękuję: 3340
To ja przedstawię moje małe, kochane pulpeciki ;) Zdzisława (biała) i Chrupka (szara).
DIewczyny bardzo pocieszne, choć rozrabiac też potrafią. Zwłaszcza Chrupciełusz. Zło wcielone w ciele kluska
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Kaja, CHI, ewakatarzyna

Nasze zwierzaki małe i duże 23 Paź 2019 23:18 #679442

  • Mamma
  • Mamma's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3640
  • Otrzymane dziękuję: 16687
Nie wyobrażam sobie uśpienia zwierzaka, tylko dlatego, że jest stary. Jakbym coś takiego od kogoś usłyszała, to moją ripostą było by; że niech uważa, bo może się zdarzyć, że ktoś też uzna, że już na niego czas; bo jest ZA STARY.
PaulaPola, szczury są wspaniałe, kiedyś miałam białą szczurzycę i inteligencją przewyższała nawet psy.
Marlena
“Trudne czasy tworzą silnych ludzi, silni ludzie tworzą dobre czasy, dobre czasy tworzą słabych ludzi, a słabi ludzie tworzą trudne czasy.”
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Adasiowa, PaulaPola, CHI, anaka, ewakatarzyna

Nasze zwierzaki małe i duże 23 Paź 2019 23:26 #679444

  • PaulaPola
  • PaulaPola's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 931
  • Otrzymane dziękuję: 3340
Mamma szczury są niesamowicie inteligentne. Moja przygoda ze szczurami zaczeła sie jakieś 14 lat temu. Z małymi przerwami. Ale są to zwierzaki niesamowicie kochane.
Ostatnio wybrałyśmy się z dziewczynami na weekend do Gdańska. Apartament im sie bardzo podobał :happy:
Mówiłam, że na dwóch szczurach koniec. Ale myśle o większej klatce i adopcji jeszcze dwoch chlopaków. Takich bez jajek oczywiście ;)
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Adasiowa, CHI, Mamma

Nasze zwierzaki małe i duże 23 Paź 2019 23:35 #679445

  • Mamma
  • Mamma's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3640
  • Otrzymane dziękuję: 16687
Gdańsk...miasto w którym się urodziłam i spędziła prawie całe swoje życie...Teraz tylko nasze dzieci tam zostały.
Ech...tak tylko mi się wspomniało...
Szczury, to naprawdę świetni kompani, ja niestety nie mogę mieć (a bardzo bym chciała), ale moje koty mają inne zdanie.
Marlena
“Trudne czasy tworzą silnych ludzi, silni ludzie tworzą dobre czasy, dobre czasy tworzą słabych ludzi, a słabi ludzie tworzą trudne czasy.”
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Adasiowa, CHI, ewakatarzyna

Nasze zwierzaki małe i duże 23 Paź 2019 23:45 #679446

  • PaulaPola
  • PaulaPola's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 931
  • Otrzymane dziękuję: 3340
Ja bym chciała zamieszkać w Trójmieście... może jeszcze będzie okazja. Uwielbiam tam byc. Jak jestem blisko morza, to jestem spokojna, co by się nie dzialo. Kocisławy... no kocham nad życie, straszna kociara jestem. Ale narazie staneło na szczurach. Może latwiej o opiekę gdy się wyjeżdza. Moje dziewuchy, poza kuchnią i dwoma pokojami, biegają po całym mieszkaniu. Trochę się boje co będzie jak rozsady na parapetach staną :happy: One uwielbiają w ziemi grzebać. szczury mają jeden minus... Nie da się przy nich w spokoju zjeść , wszystko Ci z buzi wyciągną :dazed:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): MagdaH, Adasiowa, CHI, Mamma, ewakatarzyna

Nasze zwierzaki małe i duże 24 Paź 2019 15:46 #679480

  • Black Rose
  • Black Rose's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 455
  • Otrzymane dziękuję: 1048
My mamy teraz takiego słodziaka:


IMG_20190915_152350kopia.jpg



Po raz pierwszy mamy samca.


Ostatnio (przed tym szkrabem) miałam sunię pitbullkę i śmiało stwierdzę, że nie ma lepszej rasy. Posłuszeństwo i oddanie - nie do opisania...
Gdyby córka nie przytargała od koleżanki tego malucha - nie miałabym już nigdy nic innego prócz TTB.
* Wady i zalety to często jedno i to samo, tylko z różnych punktów widzenia.

Pozdrawiam, Urszula.

Ostatnio zmieniany: 24 Paź 2019 15:47 przez Black Rose.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): MagdaH, Adasiowa, Kaja, Łatka, PaulaPola, CHI, patrycja, lucysia, MARRY, Jasia, anaka, ewakatarzyna

Nasze zwierzaki małe i duże 21 Lis 2019 18:40 #681691

  • CHI
  • CHI's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3930
  • Otrzymane dziękuję: 21015
Taka codzienna zabawa na spacerze. A Ciapek dumny z zabranej zabawki:
PB214363.jpg


BlackRose. Ja przeważnie miałam 1 psa + suki. A powoli dojrzewam do odwrócenia. 1 suka + psy.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Armasza, patrycja, Black Rose, ewakatarzyna


Zielone okna z estimeble.pl

Wygenerowano w 0.862 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum