TEMAT: Jaśkowa Polana - zaprasza

Jaśkowa Polana - zaprasza 23 Cze 2014 00:04 #276004

  • Aga1973
  • Aga1973's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Nigdy nie mów nigdy.. :)
  • Posty: 326
  • Otrzymane dziękuję: 144
Roma, wieczna optymistko, jak to nikt Cię nie kocha, nie lubi etc. etc. etc.?! Ja tam Cię lubię! Uśmiech poproszę, nie martw się, Sodoma i Gomora też się niedługo skończy! No... Uśmiechnij się :) :flower2: :) :flower2: :)
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Jaśkowa Polana - zaprasza 23 Cze 2014 07:35 #276050

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Romcia....... :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :kiss3: :kiss3: :kiss3: :kiss3: :kiss3: :kiss3:
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 23 Cze 2014 08:22 #276055

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Romcia, ale czy dół jest spowodowany remontem, czy nie daj Boże coś innego się stało :unsure: . Bo jeśli "tylko" remont, to wystarczy słowo, a zobacz ile tu ludzi, którzy Cię wspierają :hug:
Jakby co, to ja też mam doła :happy3: , deszcze mnie omijają, a kręgosłup odmówił współpracy całkowicie :jeez: , czym by nie był spowodowany Twój dół jestem z Tobą myślami :hug:
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 23 Cze 2014 08:47 #276060

  • Hiacynta
  • Hiacynta's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • gg 9117859
  • Posty: 14123
  • Otrzymane dziękuję: 10442
Romcia, ja dołączam do tego doła, tylko uważaj, żeby za mną nie polecieć jeszcze niżej :happy: U mnie do totalnego bajzla, który nigdy się nie skończy, bo wyłażą wciąż nowe potrzeby burzenia :happy: dołączył jeszcze bank, co gdy ma przelać kasę, opóźnia jak może, a za opóźnienie w spłacie wysyła uprzejmy list, za który liczy 7 worków z korą :cry2: :cry2:
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 23 Cze 2014 09:05 #276065

  • hanya
  • hanya's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3913
  • Otrzymane dziękuję: 3479
Romuś, zapomniałaś dopisać, że wszyscy Cię tępią, jak nie przymierzając mszycę :woohoo: . Prowokatorko, chciałaś od nas wyznań gorących uczuć? No to masz i koniec doła. :club2: :club2: :club2: Odbijaj i w górę. :fly: Lato, ogród, a robota przy remoncie? Poczeka. Zdrowie najważniejsze :hammer: Jak Mama? Mam nadzieję, że wszystko ok.
Bardzo mi się podoba przeliczanie kosztów remontu (nie tylko) na zakupy ogrodowe. Kora, której frakcji, Hiacynto? :rotfl1:
Można jakoś pomóc zasypać doła? Może zająca poszukać trzeba.... :) A może brygadę montować i jechać do sprzątania?
:hug: :hug: :bye:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do Ogrodu wśród starych sosen

Hanka
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 23 Cze 2014 10:01 #276078

  • sd-a
  • sd-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 5906
  • Otrzymane dziękuję: 2386
Romka, ja Ci przypominam, że masz 5 psów i ogród :hearts:
I prawie wyremontowany dom w lesie
Proszę nie grzeszyć dołami :happy-old:

U mnie remont za tydzień, a jeszcze nic nie kupiłam (kafelki, kabina, zlewy, 6(oro) drzwi) :devil1:
Może zrobię jakieś fotki całkowitej rujnacji mieszkania, przy której Twoja kupka gruzu niezmiernie Cię wzruszy :happy3: :happy4: :funnyface:
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 23 Cze 2014 10:32 #276092

  • hanya
  • hanya's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3913
  • Otrzymane dziękuję: 3479
Co jest z tymi remontami? :woohoo: Mam nadzieję, że to nie zarażliwe. :hammer: Zamiast siedzieć w ogrodzie, rujnujecie domy, robicie bałagan i potem :placze:
Siberko, masz rację, że Romcia grzeszy! :hammer:
:hug: :hug: :bye:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do Ogrodu wśród starych sosen

Hanka
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 23 Cze 2014 12:12 #276121

  • Hiacynta
  • Hiacynta's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • gg 9117859
  • Posty: 14123
  • Otrzymane dziękuję: 10442
Jak tak dalej pójdzie trzeba będzie zmienić nazwę na Forum Remontowe Zaraza
:happy: :happy:
Ostatnio zmieniany: 23 Cze 2014 12:12 przez Hiacynta.
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 23 Cze 2014 12:26 #276125

  • hanya
  • hanya's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3913
  • Otrzymane dziękuję: 3479
Alinko, nie chcę nic sugerować, ale przykład idzie z góry. Czy to Ty jesteś 'pacjentem zero' czy Romcia? Tak czy inaczej szefostwo :hammer: Mnie już zaszkodziło, bo rujnuję ogród. Póki co, jest gdzie mieszkać, ale co będzie dalej :jeez: Propozycja :bravo: :rotfl1: :rotfl1:
Romuś, proszę o uśmiech :hug: :hug: :bye:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do Ogrodu wśród starych sosen

Hanka
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 23 Cze 2014 13:04 #276136

  • Daniela
  • Daniela's Avatar
Ja nie wiem, czy ja nie jestem "zerowa", bo u mnie już najgorsza robota skończona. A i kasa zerowa. ;) :rotfl1:
Za to dom mi się teraz o wiele bardziej podoba, a i przechodniom też, co dają odczuć codziennie. :think: Chyba zacznę pracować w ogrodzie nocą. :cool3:
Najbardziej podoba mi się poddasze, które powstało w miejsce nieużywanego dotąd strychu. Dla takich remontowo-budowlanych zdobyczy jestem w stanie sporo znieść.

Romciu, Ty lepiej pokaz co tam za nowości na placu budowy i w ogrodzie. Nie ma czasu na depresje... :club2: :P
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 23 Cze 2014 13:44 #276143

  • e-genia
  • e-genia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4032
  • Otrzymane dziękuję: 3524
Roma wrote:
Bardzo wszystkich przepraszam za brak odzewu.Mam strasznego doła :( (nikt mnie lubi,nikt mnie nie kocha :( :cry2: ) a w domu Sodoma i Gomora :jeez:

Romko my wszyscy Cię kochamy :hearts: :kiss3: :kiss3: :kiss3: :kiss3: , ale rozumiem ja od czasu do czasu też tak mam, a szczególnie kiedy przez kilka dni nikt nie wchodzi na mój wątek , dziś Markus i Paweł-chester633 mile mnie zaskoczyli.

Okropnie zimno i sucho w ogrodzie liliowce nie chcą się do końca rozwijać .
Ostatnio zmieniany: 23 Cze 2014 13:46 przez e-genia.
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 23 Cze 2014 16:59 #276193

  • iwa27
  • iwa27's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2168
  • Otrzymane dziękuję: 488
Kiedyś zawsze miałam doła w czerwcu - bo gdy wyjeżdżałam w poniedziałek z NL to wszystko było w pąkach a jak przyjeżdżałam w piątek to już było przekwitnięte. Ale wzięłam się na sposób i biorę sobie wolne w czerwcu. No ale ty na pewno nie z takiego powodu masz doła :think: Niema takiego remontu który by się nie skończyła - pamiętaj. A może to ci poprawi humor - dostałam dziś trzeciego w swoim życiu mandata - za prędkość oczywiście (a ja wcale nie jeżdżę szybko - ci co jechali ze mną potwierdzą) - nawet oczy kota z Szreka nie pomogły :P I co i nic - człowiek wszystko przeżyje, a co nas nie zabije to nas wzmocni. Tylko się trzeba nie dać smutkom :hug:
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 24 Cze 2014 22:40 #276717

  • planta
  • planta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Howdy!
  • Posty: 5352
  • Otrzymane dziękuję: 5370
I ja dolaczam do sciskajacyh :hug:
Remont! Od czterech lat siedze w remoncie wiec lacze sie w bolu... :kiss3:
Domek na prerii - 2017
Domek na prerii - 2015-16
Domek na prerii cz. 1
Podroz do....New Carolina
[url=http://forumogrodniczeoaza.pl/index.php/forum/13-podroze-male-i-duze/162
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 25 Cze 2014 09:01 #276809

  • Bozi
  • Bozi's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4472
  • Otrzymane dziękuję: 2418
Roma :hug: Pomyśl, jak już się remont zakończy i sprzątanie po remoncie- jak będzie ładnie :)
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 25 Cze 2014 09:43 #276830

  • XYZ
  • XYZ's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Błądzę we mgle...
  • Posty: 3740
  • Otrzymane dziękuję: 7401
Romciu - odsapnij w innym miejscu, może być nawet las za drugim wzgórzem za domem... od kiedy kupiliśmy siedlisko żyjemy z remontem, w remoncie i pod remontem... gdy już nie mogę patrzeć na otaczający mnie od lat remont idę do lasu i mam wszystko gdzieś...
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 25 Cze 2014 10:01 #276841

  • Roma
  • Roma's Avatar
Pozwólcie,że tym razem odpowiem ogólnie.Jeśli mam być szczera to nie spodziewałam się aż tyle sympatii za co jestem Wam serdecznie wdzięczna :hug: To nie tylko remont doprowadził do takiego stan rzeczy :jeez:
Jak by wszystkiego było mało to jeszcze wczoraj wieczorem przepalił mi się bojler elektryczny(przepływowy) :evil: mam nadzieję,że to już koniec pechowych przypadków.Dzisiaj wreszcie zabiorę się za moje rabaty,po południu będę miała wizytację ;) jednego z Oazowiczów i muszę szybko odrobić zaległości,coby sobie wstydu nie narobić :P
Z mamą na razie problem rozwiązany,kilka dni temu przeprowadzaliśmy ją na stałe do mojej siostry,stres był ogromny i dla nas i dla niej.Były to chyba jedne z najtrudniejszych moich dni :(
Aby wyprowadzić mnie z dołka,moje dzieci wpadły na iście szatański sposób i na trzy tygodnie zwalił mi się na kark mój zięć z ośmiomiesięcznym wnukiem i niech teraz babcia spróbuje smęcić :P Nie ma to jednak jak rodzinka.
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 25 Cze 2014 10:06 #276843

  • sd-a
  • sd-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 5906
  • Otrzymane dziękuję: 2386
Kto z forum jedzie znów na pielenie Jaśkowej??? :think: :think: :think:

No ludzie, to ja mam najwięcej chwastów :happy-old: :happy-old: :happy-old:
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 25 Cze 2014 11:08 #276859

  • Daniela
  • Daniela's Avatar
Sib, zapraszasz? ;)

Romko, :hug:
a już miałam pojechać żeby rzucać koło ratunkowe, na sznurku odpowiedniej długości do głębokości dołka. :whistle: Ale widzę, że sytuacja opanowana. :bravo:
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.522 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum