TEMAT: Moja działka na Dębowym Lesie

Moja działka na Dębowym Lesie 04 Kwi 2015 16:07 #355296

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Aniu.. dla całej Rodzinki życzenia pogodnych, radosnych świąt! Zdrówka życzę przede wszystkim.. oraz pogody ducha. Niech świąteczne dni naładują akumulatory w Waszych sercach :kiss3:
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moja działka na Dębowym Lesie 06 Kwi 2015 09:56 #355627

  • olga1234
  • olga1234's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 707
  • Otrzymane dziękuję: 707
:flower1: Aniu u Ciebie wiosna na całego, tulipany w pąkach , amarisy kwitną , boćki są ,wiosna pełną gęba . Pozdrowienia z zimnego Krakowa . Olga :bye:
Temat został zablokowany.

Moja działka na Dębowym Lesie 06 Kwi 2015 10:10 #355632

  • Wiola
  • Wiola's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 431
  • Otrzymane dziękuję: 391
Witaj Aniu. Wiosna u ciebie na całego - w ogrodzie jak i na parapetach. Widzę nie tylko amarylisy ale i cudne storczyki. Bardzo je lubię ;)
Piszesz, że lubisz jeżówki i upychasz je gdzie tylko się da. A jak Ci one zimują. U mnie wiele wyleciało. Zostało mniej niż połowę z tego co kupiłam. Bardzo mi się podobają ale trochę za drogie są, żeby je traktować jako jednoroczne.
Pozdrawiam Wiola :)
Ogród Wioli
Temat został zablokowany.

Moja działka na Dębowym Lesie 06 Kwi 2015 11:35 #355666

  • Krzysia
  • Krzysia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1466
  • Otrzymane dziękuję: 1569
Bociany, urocze kwiatuszki, nawet jeśli jeszcze nie rozbuchane to najcudowniejsze, bo wyczekane :flower2: czyli wiosna :dance:
...Bo marzenia się spełniają tylko tym, którzy je mają...

Próbuję spełnić jedno z nich
Temat został zablokowany.

Moja działka na Dębowym Lesie 08 Kwi 2015 11:21 #356142

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
Adasiowa-Aneczko ; Bozi-Bożenko ; Monika-Sz Bardzo dziękuję za pamięć i życzenia.

olga1234-Olu; Wiolu Wszystko pomału ale się rozwija.Tulipanki coraz ładniejsze.Ale to już pokaże w nowym wątku. ;)
a na parapetach i amarylis jeszcze kwitnie i storczyki.I fiołeczki zaczynają .To też lubię :)

Krzysiu Wszystko co długo wyczekiwane to jest ładniejsze.Bo boćki i ich ten klekot to jest coś pięknego :wink2:

Myślę,że dwa lata prowadzenie tego wątku to wystarczy .Czas na nowy 20015. :wink2:
Czymś miłym tylko zakończę ten .
amarylis wypuścił drugi pęd kwiatowy.I moja jedna z wielu nowych doniczek, chyba może być ?



zapraszam wszystkich do nowej części forumogrodniczeoaza.pl/index.php/forum/3...d/123316-moj-zakatek

Proszę moderatorów o zamknięcie tego wątku
Ostatnio zmieniany: 08 Kwi 2015 11:31 przez anabuko1.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): olibabka, Flora, Amarant, dagmarazap

Moja działka na Dębowym Lesie 08 Kwi 2015 11:27 #356145

  • Daniela
  • Daniela's Avatar
Aniu, :hug:
jakie ładne doniczkowce mieszkają w Twoim domu. Największe wrażenie - poza kwitnącymi już w ogrodzie wiosennymi kwiatami - robią bociany na gnieździe. To dopiero fajne sąsiedztwo. :) :flower2:
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.532 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum