TEMAT: Ogród Iny

Ogród Iny 04 Maj 2016 22:42 #465199

  • inag1
  • inag1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 996
  • Otrzymane dziękuję: 631
Niestety nie mam dobrych wieści. Wet tylko popatrzył jak piesio oddycha i od razu powiedział, że to źle wygląda. Zrobił usg ,na którym na pokazał jak mocno są płuca zalane. Póżniej zaczął ściągać strzykawką żeby zobaczyć co to jest za płyn i żeby mu się lepiej oddychało. I diagnoza najgorsza z najgorszych . To nie płyn tylko gęsta czerwona maź i że to rak. Powiedział,że przy tak wyglądającym płynie nie ma co go męczyć. Z doświadczenia wie, że nawet przy codziennym ściąganiu płynu, będzie tak narastał że psiak po kilku godzinach i tak będzie się dusił. a życie przedłużymy mu o tydzień ,dwa. No i ostatnie słowa. Decyzja należy do was. Ja z jednej strony zdroworozsądkowo wiem ,że to nieludzkie niepotrzebnie psa męczyć ale .... no właśnie. Wet dał nam czas na ochłonięcie i zastanowienie. No i podjęliśmy decyzje. Jutro do nas przyjedzie rano do domu i pomoże naszemu psiaczkowi przejść za Tęczowy Most. Na noc dostał jakiś sterydowy zastrzyk ,żeby jakoś w miarę komfortowo przetrzymał do rana a dla nas to będzie bardzo długa noc. Nie wiem ile jeszcze łez wyleję do rana.
Wiedziałam,że nasz pies jest mocno chory ale tego się nie spodziewaliśmy.
Jutro rano trzymajcie za mnie mocno kciuki.
Za tę wiadomość podziękował(a): Amarant


Zielone okna z estimeble.pl

Ogród Iny 04 Maj 2016 22:48 #465201

  • Amarant
  • Amarant's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1874
  • Otrzymane dziękuję: 3379
:hug:
Pozdrawiam
Marek

Zapraszam
Markowy Ogródek

Ogród Iny 04 Maj 2016 22:50 #465204

  • majowa
  • majowa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1315
  • Otrzymane dziękuję: 948
Ina nie wiem co napisać. Płaczę razem z Tobą, trzymaj się :kiss3:
Pozdrawiam serdecznie, Iwona
Mój ogród
FotoIvona

Ogród Iny 04 Maj 2016 22:53 #465208

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Ukochaj kochaną psinę... płaczę razem z Tobą... trzymajcie się wszyscy...

Ogród Iny 04 Maj 2016 23:16 #465213

  • futrzasta
  • futrzasta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1752
  • Otrzymane dziękuję: 603
Ja chyba bym spała tej nocy ze zwierzakiem.
Ina, trzymaj się :hug:

Ogród Iny 05 Maj 2016 11:47 #465308

  • broja
  • broja's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Ogród od nowa
  • Posty: 1028
  • Otrzymane dziękuję: 980
Uwielbiam taki ład i porządek, równiutkie rabaty, stonowane kolory :thanks: cudnie!

Ogród Iny 05 Maj 2016 12:10 #465312

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Inuś, tak strasznie mi przykro!!!

Półtora roku temu przechodziłam przez to samo. Całą noc spędziłam z chorym pieskiem, nie spałam- czuwałam. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że to ostatnie wspólne chwile. Mam, jak wiesz, psotnego pocieszyciela, który zajmuje czas i zaprząta myśli, jednak każde wspomnienie wyciska łzy, a tęsknota nadal żywa.
Tym bardziej łączę się z TObą w bólu i do serca tulę.
Trzymajcie się..i bądźcie dzielni.. Decyzja, jaką podjęliście w tej sytuacji, to ostatni gest miłości, jaki psinie mogliście dać. Spędził z Wami wiele radosnych chwil, a teraz odejdzie w spokoju, w otoczeniu kochających osób..

Ściskam gorąco Inuś i cierpię razem z Tobą :hug:

Ogród Iny 05 Maj 2016 12:43 #465322

  • dala
  • dala's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Strefa 7a
  • Posty: 4680
  • Otrzymane dziękuję: 4066
Mocno przytulam i trzymam kciuki za pieska :kiss3: Za Tęczowym Mostem już się nie będzie męczył...
Ale dla Ciebie to bardzo ciężkie chwile. Trzymaj się...
Pozdrawiam i zapraszam do mojego ogrodu!
Ogród Dali '2019

Ogród Iny 05 Maj 2016 16:17 #465373

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
:hug: smutno :(
Całkiem jeszcze niedawno musieliśmy podjąć podobną decyzję :cry3:

Ogród Iny 06 Maj 2016 18:21 #465761

  • Madziara
  • Madziara's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 306
  • Otrzymane dziękuję: 392
Inus przytulam mocno i jestem z Toba :hug:
Smutne sa te odejscia,czy to zwierzat,czy najblizszych,ale na to wplywu nie mamy zadnego :(
Tez pozegnalam swoja krolisie i papuzie :placze:
Serdecznie pozdrawiam,Magda :)

Ogród Iny 06 Maj 2016 18:35 #465763

  • Szmaterlok
  • Szmaterlok's Avatar
  • Offline
  • Junior Boarder
  • Posty: 23
  • Otrzymane dziękuję: 2
Nie witałam się jeszcze w Twoim wątku, ale postanowiłam się odezwać, bo też chwilę temu straciłam psa. Odszedł nagle, bez ostrzeżenia. Współczuję Ci bardzo, pustka zostaje straszna... Mojemu Karusiowi właśnie posadziłam cisy na grobie, cieszę się, że przynajmniej mogłam go pochować w ogródku, w miejscu, które było jego. Ściskam Cię mocno.

Ogród Iny 06 Maj 2016 21:51 #465874

  • IwOnagn
  • IwOnagn's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 335
  • Otrzymane dziękuję: 488
O rany, współczuję z całego serca, już ryczę, trzymaj się, Inuś, nie da się pocieszyć :hug: :hug:

Ogród Iny 06 Maj 2016 22:01 #465880

  • asia2
  • asia2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1105
  • Otrzymane dziękuję: 484
Inuś, ściskam serdecznie :hug: . Dobrze wiem, czym jest strata czworonożnego przyjaciela.... :cry3:

Ogród Iny 06 Maj 2016 22:54 #465933

  • inag1
  • inag1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 996
  • Otrzymane dziękuję: 631
Kochani, dziękuję za serdeczne słowa współczucia i pocieszenia . Od wczoraj próbuję odpisać ale się rozklejam czytając Wasze wpisy i nie daję rady. Nie możemy z M pozbierać się po takiej ogromnej stracie. Za szybko to wszystko poszło i nie zdążyliśmy się oswoić z myślą że piesio musi odejść. Jakby można było się na to przygotować. Parę dni temu pojechaliśmy do weta z podejrzeniem zatrucia pokarmowego a wczoraj już musieliśmy Nerusia pożegnać. Najtrudniejsza decyzja do podjęcia ale nie można było pozwolić na to ,żeby psiaczek się męczył bez szansy na wyzdrowienie. Wielki żal, że nie dane mu było dożyć sędziwego wieku. Miał dopiero 7 lat. Ciągle mnie się wydaje ,że za chwilę wpadnie do pokoju i zacznie się domagać o pieszczoty.
Przepraszam ,że tak zbiorowo dziękuję za Wasze słowa pociechy i że trochę nieskładnie piszę ale nie potrafię zebrać myśli i ciągle mi łzy lecą .
Dobrze ,że jesteście. :hearts:
Za tę wiadomość podziękował(a): futrzasta, Amarant, VERA, Monika-Sz, zanetatacz

Ogród Iny 07 Maj 2016 12:02 #466043

  • Aszka
  • Aszka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2491
  • Otrzymane dziękuję: 2655
Ina,wiem co przeżywasz :hug: w pażdziernika musieliśmy też podjąć decyzję.Wet.przyjechał do domu i dał zastrzyk.Tym gorsze,że Diana była w dobrej formie poza stawami.Chodzić już nie mogła.Żal do dzisiaj to była sunia męża więc rozumiesz.Ją mam Tobiego.
Będzie dobrze ...za jakiś czas.Na razie pustka
Ostatnio zmieniany: 07 Maj 2016 12:02 przez Aszka.

Ogród Iny 07 Maj 2016 12:16 #466045

  • Szmaterlok
  • Szmaterlok's Avatar
  • Offline
  • Junior Boarder
  • Posty: 23
  • Otrzymane dziękuję: 2
Ina, psy dają nam radość, a ich odejście straszną rozpacz... Ja ciągle opłakuję mojego, staram się tylko pocieszać, że było mi dane mieć takiego psa i spędzić z nim te lata. Wciąż go po prostu słyszę, jak kręci się po domu i wydaje mi się, że zaraz przybiegnie. To to już jest. I smutek nigdy nie mija. Ale może przyjdzie dzień, w którym będziemy mogły wspominać psiaki bez płaczu, tylko z uśmiechem na wspomnienie tych wszystkich psot i śmiesznych rzeczy, które robiły. One by nie chciały, żebyśmy płakały.

Ogród Iny 07 Maj 2016 12:38 #466052

  • wxxx-a
  • wxxx-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3467
  • Otrzymane dziękuję: 1103
Chciałabym cię pocieszyć ,ale wiem że to nic nie da.Każdy musi przeżyć swoją żałobę ,czy to po człowieku ,czy po zwierzęciu ,który jest z nami i dla nas . :hug:

Ogród Iny 07 Maj 2016 13:42 #466061

  • hanya
  • hanya's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3913
  • Otrzymane dziękuję: 3479
Zaglądam do Ciebie, nic nie piszę, teraz aż zabolało. Serdecznie Ci współczuję :hug:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do Ogrodu wśród starych sosen

Hanka


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.903 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum