TEMAT: Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 09 Sty 2015 09:37 #327407

  • piku
  • piku's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 6169
  • Otrzymane dziękuję: 5027
No i teraz sobie przypomniałam, że moje doniczkowe hiacynty zostały w piwnicy zamiast jesienią powędrować do gruntu :oops: :huh:
I co teraz chyba muszę podpędzić w doniczkach a nigdy tego nie robiłam :unsure:
pozdrawiam - Wiesia :bye:


"Rośliny są jak ludzie, potrzebują miłości, ale i ludzie są jak rośliny, pozbawieni miłości więdną."
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 09 Sty 2015 10:05 #327413

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Wiesiu hiacynty posadź w doniczkach, tylko najpierw postaw je do chłodniejszego pomieszczenia niż mieszkanie a jak pokaże się ,,zielone'' to przenieś je do mieszkania...W necie są różne szkoły na pędzenie cebulowych - na pewno znajdziesz coś dla siebie
pozdrawiam :hug:
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 09 Sty 2015 10:15 #327415

  • piku
  • piku's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 6169
  • Otrzymane dziękuję: 5027
Dzięki Pawle, tak zrobię :)
pozdrawiam - Wiesia :bye:


"Rośliny są jak ludzie, potrzebują miłości, ale i ludzie są jak rośliny, pozbawieni miłości więdną."
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 09 Sty 2015 10:18 #327417

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Ewcia witaj, skoro masz chciejstwa to w ogrodzie zawsze miejsce się znajdzie-coś przesadzisz, coś wytniesz jak jest potrzeba i będzie ok. :wink4: można ,zielone'' skompresować..... :tongue2: :devil1:

Aniu, nasza wspólna znajoma tzn. Romy i moja i jeszcze paru osób na Forum właśnie tak zaczyna zdanie :wink4: i absolutnie nie robię sobie żartów ani złośliwości :whistle: .Dziś odsłonię ,,szalonego'' hiacynta i zobaczę czy przeżył ostatnie mrozy.. :think: Pozdrawiam cieplutko w ten wietrzny dzień... :hug:

Grzesiu witaj :teach:
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 09 Sty 2015 10:29 #327420

  • wxxx-a
  • wxxx-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3467
  • Otrzymane dziękuję: 1103
A wiesz Pawełku ,że ja ostatnio tylko wycinam i przesadzam :rotfl1: Kombinacje alpejskie to codzienność w moim ogrodzie :teach: U mnie hiacynty ,to przeważnie te z wiosny darowane na dzień kobiet lub inne okoliczności .Jak już kończy im się okres ozdobny ,to wsadzam do ogrodu i zapominam .W ten sposób mam już spora gromadkę .Aż wiosną się dziwię ,ile ich się namnożyło :woohoo:
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 09 Sty 2015 14:09 #327466

  • e-genia
  • e-genia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4032
  • Otrzymane dziękuję: 3524
Witaj Pawełku u mnie hiacynty zimują w ogrodzie , ostatnio nie kupowłam nowych cebul, mam nadzieję że te z przed 3 lat jeszcze ładnie zakwitna .

Ja wiosną zamierzam zrobić jeszcze jeden mały trawniczek ,roślinki z tej rabaty przeniosę w inne miejsce a posieje trawkę żeby mniej mieć do pielenia .
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 09 Sty 2015 14:51 #327473

  • hanya
  • hanya's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3913
  • Otrzymane dziękuję: 3479
Paweł, prosiłam u siebie, ale nie wiem, czy znajdziesz czas na wizytę: wstaw do mnie zdjęcie Koksa w szlafroku :) A jakie wrażenia z Hobbit'a?
Widzę, że się towarzystwo ogrodowo ożywia i bardzo dobrze :happy:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do Ogrodu wśród starych sosen

Hanka
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 09 Sty 2015 15:57 #327485

  • Roma
  • Roma's Avatar
Pawle-Siberka do tych lękliwych chyba nie należy ;) a takiej łagodnej osóbki jak ja drugiej przecież nie znajdziesz :P

"Moja Droga" (Aniu) już brałam się za wyjaśnienie ale jak zwykle kolega mnie ubiegł :)
Ostatnio zmieniany: 09 Sty 2015 15:59 przez Roma.
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 09 Sty 2015 16:39 #327488

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Romciu Moja Kochana :tongue2: wiem i powtarzam na około że takiej CUDOWNEJ osoby przez całe swoje życie nie znałem-ale przysłodziłem.... :wink4:

Ewa ja też na wiosnę muszę poszukać miejsca dla kilku roślin które mam w planach (ale nie w portfelu :devil1: ).Mnie na Dzień Kobiet nikt kwiatów nie chce dawać :placze: :rotfl1: chyba że zrobię się na Gender :sick: na przyszłą zimę mam już przygotowane gałązki do okrycia na świerkach które jeszcze rosną, rezygnuję z ogrodowej Tajgi na rzecz większej ilości słońca w ogrodzie... :bravo:

Geniu witaj, gdzie ty założysz trawnik :think: jakoś mi to nie pasuje to twojego ogrodu kolekcjonerskiego - to jest tylko i wyłącznie moje zdanie :teach: .Ja zeszłej jesieni nie nabyłem ani jednej sztuki cebulki :crazy: czy to normalne :think: a byłem w sklepach i oglądałem wiele różnych cebul.

Haniu
fotkę już wstawiłem :wink4: co do Hobbita...hmmmm..książka zawsze lepsza, moja M. powiedziała tak - ,,ale bajka, ale efekty specjalne mistrzowskie'' ja uważam tak samo 3D to jest to...oczywiście w takiej produkcji.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): hanya

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 09 Sty 2015 16:46 #327492

  • Roma
  • Roma's Avatar
Z cukrowaniem możesz spokojnie skończyć i tak masz już u mnie wyżerkę zaklepaną i to na zamówienie :P
Ostatnio zmieniany: 09 Sty 2015 16:46 przez Roma.
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 09 Sty 2015 16:59 #327499

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Roma wrote:
Z cukrowaniem możesz spokojnie skończyć i tak masz już u mnie wyżerkę zaklepaną i to na zamówienie :P

No nareszcie, jak ja długo na taką odpowiedź czekałem... :devil1: koniec z ,,wazeliną'' chyba że do zawiasów... :idea1:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Roma

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 09 Sty 2015 17:01 #327500

  • e-genia
  • e-genia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4032
  • Otrzymane dziękuję: 3524
chester633 wrote:
Geniu witaj, gdzie ty założysz trawnik :think: jakoś mi to nie pasuje to twojego ogrodu kolekcjonerskiego - to jest tylko i wyłącznie moje zdanie :teach: .Ja zeszłej jesieni nie nabyłem ani jednej sztuki cebulki :crazy: czy to normalne :think: a byłem w sklepach i oglądałem wiele różnych cebul.



Paweł , sporo miejsca jest po oczku , wiec rabatę przy chodniku prowadzącym do domu przeniosę tam a w tym iejscu posieje trawkę, był taki moment że prawie nie miałam trawnika .

Też nie kupiłam żadnej cebulki jesienią , ale dostałam troszke tulipanów na imieniny we wrześniu .
Ostatnio zmieniany: 09 Sty 2015 17:02 przez e-genia.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 09 Sty 2015 18:06 #327522

  • Poll
  • Poll's Avatar
Zaglądam, aby poczytać o tych tytułowych żabach a tu co? Paweł uwodzi Romę...zaloty pierwsza klasa. Czekaj! Jaśko to zobaczy, to Ci pokaże, gdzie nie tylko żaby, ale i raki zimują. :lol:

Jesli Ci tak zależy, zrobimy z dziewczynami zrzutę i obdarujemy Cię hiacyntami na Dzień Kobiet :funnyface: Cała przyjemność po naszej stronie...chyba? ;)
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 09 Sty 2015 19:54 #327557

  • Roma
  • Roma's Avatar
Pollutku-nic tak Jasia nie dowartościowuje jak prawienie komplementów jego żonie.Wtedy zachowuje się jak prawdziwy samiec :P (puszy się i nadyma)
Paweł wie co robi,piecze dwie pieczenie na jednym ogniu :rotfl1: :rotfl1:
Ostatnio zmieniany: 09 Sty 2015 19:57 przez Roma.
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 09 Sty 2015 22:20 #327640

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Oj Pawełku, Ty to sie umiesz ustawić.. Już kolejna miejscówka z dogadanym wiktem :funnyface:

Na Dzień Kobiet kwiatów nikt nie daje.. :hug: może Dzień Dziecka.. :think: Mówię serio- ja i na dzień kobiet i dzień dziecka prezenty przyjmuję ;)
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 12 Sty 2015 21:15 #328535

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Witajcie, buro za oknem ,dobrze że ten czas upływa w miarę szybko przy pracy w pracy :teach: po siedząc w domu to chyba bym :crazy: .

Geniu, a mnie tam szkoda oczka i tyle, czekam wiosny w twoim wątku. :garden:

Pollutku
witaj :hug: żaby są ukryte w nazwie mojej wsi :tongue2: a i w oczku jest ich sporo(zimujących też) :bravo: Być może każdy samiec ma w genach zaloty - ale te starsze(samce) to mogą polecieć na solarium albo Braveran sobie kupić... :devil1: :wink4:
A gdzie żaby...eeeee....raki zimują to patrz tu :rotfl1: :rotfl1: :rotfl1: :rotfl1:
:laugh1:

Na Dzień Kobiet zamiast hiacyntów to jakaś opona do motocykla by się zdała... :devil1:

Romuś......dla Ciebie i Jasia :kiss3:

Monika
ty to masz dobrze co dwa miesiące imieniny.....jak najedziemy Cię z Dorcią to jakiś chlebek i słoninkę weźmiemy....może jakiegoś schabowego w krzakach złapiemy.... :tongue2:
Ostatnio zmieniany: 12 Sty 2015 21:16 przez chester633.
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 13 Sty 2015 16:34 #328746

  • sd-a
  • sd-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 5906
  • Otrzymane dziękuję: 2385
Roma wrote:
Pawle-Siberka do tych lękliwych chyba nie należy ;)

Zdecydowanie nie :devil1: Złośliwostki i drwiny, podszyte życzliwością, to mój żywioł :woohoo:
Na forum ogrodniczym boję się tylko nudziarstwa i malkontenctwa, bo zatruwają życie niewinnych ludzi :happy:
Ostatnio zmieniany: 13 Sty 2015 16:35 przez sd-a.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Roma, piku, chester633

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 13 Sty 2015 23:48 #328900

  • Roma
  • Roma's Avatar
Zgadzam się z Tobą w każdym calu :kiss3: :kiss3:
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.474 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum