TEMAT: Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 04 Sty 2015 15:47 #325503

  • Tulap
  • Tulap's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 132
  • Otrzymane dziękuję: 53
Pąka jutro przyniosę,dziś +1 a zimno jakby -20 było i ciemnawo się robi,ale będzie ;)
A tego kosaćca przekabacę :lol:
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 04 Sty 2015 16:27 #325528

  • Malkar
  • Malkar's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1191
  • Otrzymane dziękuję: 2300
Pięknie u Ciebie co już stwierdziłam w poprzednich wątkach. Będę zaglądać, ale pewnie rzadko odzywać się.
W czasie łowienia ryb trzeba zachować najwyższą ostrożność - szczególnie gdy się jest rybą.
Małgorzata

A u mnie w ogrodzie
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 04 Sty 2015 17:29 #325560

  • dorciaj
  • dorciaj's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4349
  • Otrzymane dziękuję: 835
Pawełku szpadelek zawsze przygotowany :woohoo: ... i jak tylko dasz znak sygnał to zamieniam się z Sebastianem na auta i jadę :rotfl1: .
Jeszcze Romka sępienia się będzie musiała ode mnie uczyć :happy3: .


Kwitnący hiacynt od razu wywołał u mnie uśmiech :lol: . Teraz to już z górki i zanim się obejrzymy będzie wiosna :dance: .


Wysadzasz w tym roku pacioreczniki do doniczek? Czy do gruntu?
Dorcia :garden:
Świat Dorci 2016
Archiwum... 2015,2014,2013,2012
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 04 Sty 2015 17:59 #325591

  • piotrek_ns
  • piotrek_ns's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1433
  • Otrzymane dziękuję: 1226
Ciemiernika i leszczynę mogę jeszcze zrozumieć o tej porze roku ale hiacynt :supr3: to już istne szaleństwo. Co to się wyprawia tej zimy. :jeez:
Pozdrawiam wszystkich gorąco.

Piotrkowe działkowanie
Skalniak i kamienie
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 04 Sty 2015 18:10 #325601

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Małgosiu witaj w Nowym Roku - pisz,pisz,pisz :wink4:

Dorota jak Roma zbyt późno wyśle kuriera to na wykopki zostaną tylko papierzaki.... :rotfl1: :rotfl1: :rotfl1:
Z paciorecznikami w tym roku się nie bawię :dry: i będę sadził je prosto do gruntu, dość mam tego doniczkowego bałaganu.

Piotr
, podobno jutro na Mazowszu w ciągu dnia ma być mrozek ale za kilka dni znów ocieplenie. Sprawdza się prognoza opracowana przez Amerykanów - ciepła zima a marzec/kwiecień mróz i opady śniegu :crazy: klimat się ociepla, trzeba wiać w Himalaje :idea1: .
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 04 Sty 2015 18:13 #325602

  • dorciaj
  • dorciaj's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4349
  • Otrzymane dziękuję: 835
No ja chyba też poczekam i wysadzę do gruntu (chyba, że mnie głód sadzenia w marcu dopadnie, to wtedy za siebie nie odpowiadam :rotfl1: ) . Pamiętaj, że u mnie jeszcze żółtalki są dla Ciebie :kiss3: .
Dorcia :garden:
Świat Dorci 2016
Archiwum... 2015,2014,2013,2012
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 04 Sty 2015 18:30 #325612

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Gdzie ja to posadzę :jeez: chyba czas zaplanować które trawniki wyciąć.... :devil1:
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 04 Sty 2015 18:39 #325616

  • waldek727
  • waldek727's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1273
  • Otrzymane dziękuję: 864
Montuj zielone ściany i jedź do góry z ogrodem. :whistle:
,,OGRÓD KTÓRY ŻYJE W ZGODZIE Z NATURĄ, ŻYJE PEŁNIĄ ŻYCIA."
mój wątek-OGRÓD W HARMONII Z NATURĄ

"www.twojapogoda.pl/polska/mazowieckie/warszawa
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 04 Sty 2015 18:45 #325618

  • Amarant
  • Amarant's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1874
  • Otrzymane dziękuję: 3379
:flower1:
Piękny masz ogród Pawle :thanks:
Zwłaszcza odrobina wody czyni go bliższym naturze. :bravo:
A co do miejsca to masz jeszcze strasznie dużo trawnika :rotfl1:
Pozdrawiam
:drink1:
Pozdrawiam
Marek

Zapraszam
Markowy Ogródek
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 04 Sty 2015 18:57 #325623

  • Roma
  • Roma's Avatar
Mój Drogi(jak mawia jedna z naszych koleżanek) dokładnie tak to odczytałam jak chciałeś aby było odczytane :P
Dorcia-tego się po Tobie nie spodziewałam,no ale cóż tak bywa,że uczeń najczęściej przerasta mistrza :P
Siberko-może trochę jaśniej z tym uważaniem? ;) Jeśli chodzi o zimę to zgadzam się z Tobą w 100% Każda pora roku ma swoją rolę do spełnienia i niech to czyni według zasad dawno temu ustalonych.
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 04 Sty 2015 19:15 #325640

  • Gabriel
  • Gabriel's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1485
  • Otrzymane dziękuję: 3118
Co tu dużo mówić, ogród jak marzenie, szczególnie ten gąszcz bylin z pierwszej strony mnie zachwycił :woohoo:
Jak to robisz, że wszystko takie dorodne? :think:
Oczka wodnego mogę tylko pozazdrościć, bardzo naturalnie wygląda :bravo:
Hiacynt pewnie był kiedyś pędzony, one łatwo tracą swój naturalny rytm. Przyroda i u mnie trochę zwariowała, sporo roślin chce rosnąć. :jeez:
Może i nie lubię zimy, ale wiem jak bardzo jest potrzebna w przyrodzie.
Ostatnio zmieniany: 04 Sty 2015 19:16 przez Gabriel.
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 04 Sty 2015 21:14 #325736

  • Krzysia
  • Krzysia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1466
  • Otrzymane dziękuję: 1569
Chester :hearts: Twój ogród i kolorowy latem i zimą oszroniony wygląda cudnie. Taki dopieszczony, nie widać śladów tej bestii Kokosa :happy3:
Zachwyciło mnie pierwsze zdjęcie, z energetycznymi języczkami na pierwszym planie :flower2:
...Bo marzenia się spełniają tylko tym, którzy je mają...

Próbuję spełnić jedno z nich
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 05 Sty 2015 12:48 #325918

  • ulakonie
  • ulakonie's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2728
  • Otrzymane dziękuję: 390
Może i piękny ten ogród zimą, coś o tym wiem, ale jednak czuję, że pewien azymut na późną wiosnę trzeba obrać.
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 05 Sty 2015 15:11 #325969

  • IwOnagn
  • IwOnagn's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 335
  • Otrzymane dziękuję: 488
Cześć, oj jak chciałabym go pokazać, nawet nie wiesz :( , niestety nie ma go już z nami od sierpnia, do dziś nie mogę się pozbierać... to chyba nie był pies :( , jeśli fotka, to tylko wspomnieniowa), pozdrawiam.
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 06 Sty 2015 10:45 #326285

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Wiecie co ja kogoś przegapiłem-tak to jest jak pisze się w pracy a oczy muszę mieć naokoło głowy :whistle: :devil1: .

Moniś
:thanks: witaj,ja ostatnio osłaniałem jeszcze hortensje ogrodowe i podstawę namiotów z włókniny obsypałem drobną korą mam nadzieję że za te wszystkie zabiegi odwdzięczą się pięknym kwitnieniem... :woohoo: ..Kokos i Asia pomiziani...(a potem przez godzinę nie mogę się od burków odpędzić :devil1: )....

Iwonko, lód jest na jeziorach i ,,ludki'' siedzą nad przeręblami... :think: ...no niestety klimat chyba się ociepla i to jest zła wiadomość dla przyszłych pokoleń :unsure: a z Romą to : pamiętam taki wierszyk z podstawówki który recytowało się kolejnym dziewczynką..(om) (narzeczonym) :rotfl1: :dry: :think: ..Na górze róże na dole fiołki my się kochamy z Romą jak dwa Aniołki..... :wink4: .czasami jak pies z kotem :hug:

Waldku witaj i wszystkiego dobrego w Nowym Roku, zielone ściany coś mnie nie ,,kręcą'' widziałem je namacalnie na którejś z wystaw Zieleń to życie.....to pasuje do Matrixowych Osiedli.... :devil1:

Marku, część trawnika zedrę w tym sezonie ale gdzie to jeszcze nie mam koncepcji :think: ,na pewno przesadzę lilie jak radziłeś w swoim wątku ..bo faktycznie mam kilka posadzonych w miejscu gdzie słonko pojawia się po południu i są w wiele lepszej kondycji...

Romcia kochana (jak mawia jedna z naszych koleżanek) :whistle:
kamień spadł mi z serca że wszystko zrozumiałaś jak należy-kochana z Ciebie dziewczynka... :kiss3: a Syberkę tylko wypłoszyłaś.
.... :dazed:

Gabrielu masz 100% rację ,faktycznie :bad-idea: hiacynt był kupiony w hipermarkecie w koszyczku już kwitnący i po leżakowaniu jesienią ,,poszedł'' z braćmi na rabatkę. Co do bujności roślin staram się co roku każdej dać choć troszkę obornika końskiego nawet dwie garście(jak obdzielić setki roślin 3 workami obornika :crazy: )....

Witaj Krzysiu, zauważyłem że języczki to roślina która bardzo dobrze czuje się w naszym ogrodzie i dość dobrze się wysiewa, co do Kokosa to ręce opadają ale jak nie kochać tego burka...zrobi oczy kota ze Shreka i już mi serce mięknie :wink4:

Ula zawsze możesz przyjechać, a gdzie zapowiadane fotki z ,,przerębla''..... :woohoo:

Iwona, wstawiaj fotki jak nie tu to w dziale Nasze Zwierzaki..... :hug:

Życzę wszystkim miłego dnia :bye:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Amarant

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 06 Sty 2015 10:56 #326293

  • wxxx-a
  • wxxx-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3467
  • Otrzymane dziękuję: 1103
Cześć Pawle :) Piszesz ,że się zastanawiasz ,które trawniki wyciąć .A co ja mam biedna zrobić jeśli ja jestem bez trawnika .Nie mam już skąd ukroić ani kawałka ,a chciejstwa rosną :bad-idea: I to się raczej nie zmieni . :happy3:
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 06 Sty 2015 14:40 #326393

  • AGP-ON
  • AGP-ON's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Grześ
  • Posty: 1137
  • Otrzymane dziękuję: 249
melduje się.

Pieknie Ci mróz ogród wymalował ;-))))
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 06 Sty 2015 16:08 #326435

  • Adasiowa
  • Adasiowa's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 20234
  • Otrzymane dziękuję: 64542
Ja bardzo przepraszam, ale czy mogę się dowiedzieć, o co chodzi z tymi "kochanymi" ;-)?
Podobno w marketach pojawiły się kiełkujące cebule hiacyntów, a te Twoje fotki Chesterku takiego mi apetytu narobiły na wiosenne powiewy, że ... chyba jutro zrobię po pracy przebieżkę do najbliższego sklepu i nabędę drogą kupna co najmniej dwie, trzy :)
Oczywiście zgapiłam się w odpowiednim czasie i nie zadbałam o zapewnienie sobie zasobu tychże cebul, więc teraz muszę korzystać z cudzych pomysłów...
Zapowiada się bardzo mroźna noc - trzymam kciuki za Twoje niecierpliwe roślinki....
Mery ( 1946 - 2022 ) pamiętam ....
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.506 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum