TEMAT: Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 16 Sty 2015 09:34 #329502

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Wpadam tylko na chwilkę by skrobnąć parę słów i lecę na ,,wycinkę'' - póki jest pogoda a drzewo na przyszły sezon grzewczy do kozy jak znalazł :idea1:

Romo (dziś będzie bez ,,kochana'' :tongue2: ), ty się nie rozglądaj za roślinami do nasadzeń - chyba że masz ambicje ,,kolekcjonerskie'' masz przyjechać do ŻW i troszku ukopiemy :dazed: (szpadelek naostrzony)

Monika, moje Noworoczne postanowienie to zrzucić parę kilo :think: - więc szybkie żarcie idzie precz(zobaczymy na jak długo :devil1: )nie ma nic gorszego jak facet z ,,bębnem'' na motocyklu... :rotfl1: :happy3:. Zakuś miał w sobie ,,wrodzoną'' przylepkę i spokój duszy, a Kokos to diabeł na czterech łapkach.... :devil1:Do hiacynta zajrzę dzisiaj bo zrobiłem mu igloo z liści i sosnowych gałązek-zobaczymy.. Niektóre świerki muszę wyciąć bo nie utrzymam ich w ryzach-latek przybywa i coraz trudniej będzie skakać jak małpa po drabinie :dazed: ,a i małe karpy będzie łatwiej wykopać. W to miejsce -niestety- muszę dać parawan z zimozielonych jakieś żywotniki poprzetykane żółtym i złotym, zimą strasznie dmucha i rośliny lepiej zimują gdy mają cieplej.

Dorota
no masz 100% rację..hmmm... :think: czyżby zadziałał w takim momencie instynkt samczy :think: ...coś w ty jest... :whistle:

Skoro tak lubicie kotlety - to będzie do bólu..... :tongue2: i nawet nie ogrodowo :devil1:
Haniu dla ciebie fotki Czesia i mruczków Pepe-czarny kocurek, Plamka-Polski ryś kotka.

S5002342.jpg


S5001860.jpg


S5002329.jpg


S5002343.jpg


SDC15203.jpg


SDC15719.jpg


i Kokos (tej fotki chyba nie było)

SDC11627.jpg


tak przystroiłem motor do ślubu-róże są żywe..tzn. nie plastiki... B)

DSC_0202.jpg


DSC_0208.jpg


DSCI2613.jpg


tak było

DSC01019.jpg

a tak jest dzisiaj...to prawa strona frontowa budynku

SDC12130.jpg


SDC11961.jpg

domek narzędziowy, wtedy to jedyne miejsce na przebranie się i kryjówka przed deszczem...stołówka też... :wink4:

S5002404.jpg


wtedy uważałem że nasza działka jest ogromnaaaaaaaa........

S5002679.jpg


i tradycyjnie roślinne kotlety

SDC15205.jpg


SDC15208.jpg


SDC15209.jpg


SDC15222.jpg


SDC15223.jpg
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Amarant, hanya


Zielone okna z estimeble.pl

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 16 Sty 2015 09:54 #329508

  • piku
  • piku's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 6169
  • Otrzymane dziękuję: 5027
Piękne oczy Czesia przypomniały mi mojego Borasa bo uważałam zawsze, że ma najpiękniejsze oczy na świecie ;) A Czesiu na kanapie, to znów wspomnienia mam takie samo zdjęcie i choć minęło już dwa lata to ciągle trudno ni do nich wracać :huh:

Motor niezwykle elegancki :) , czy do własnego ślubu tak go przygotowałeś? Para młodych ma motorze :think: , to mogło być fajne. ja tę podróż odbyłam "Maluchem" a mój M (190cm) ledwie się tam zmieścił ;)
pozdrawiam - Wiesia :bye:


"Rośliny są jak ludzie, potrzebują miłości, ale i ludzie są jak rośliny, pozbawieni miłości więdną."
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 16 Sty 2015 09:59 #329511

  • hanya
  • hanya's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3913
  • Otrzymane dziękuję: 3479
Paweł :) , dzięki za fotki. Czesio bardzo podobny do Kubusia, ale i do Gapy też. Kochane paszcze. Odchodzą, a człowiek tęskni, jak głupi. :placze:
Nie można uwierzyć, że w ciągu kilku lat taki efekt! To bardzo nakręca i daje solidnego kopa w ogrodowy zapłon. A z Kokosa znowu tylko głowa :woohoo: , i nie ma reszty psa :happy3:
Jeżeli masz jeszcze takie zdjęcia, pokaż, poprawiają humor. I motocykl w różach na dokładkę :flower2:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do Ogrodu wśród starych sosen

Hanka
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 16 Sty 2015 10:08 #329515

  • wxxx-a
  • wxxx-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3467
  • Otrzymane dziękuję: 1103
Ale zmiany ,fiu ,fiu .Pawle ja też kiedyś myślałam ,że mam duży ogród. Teraz ,jak o tym myślę ,to śmiać mi się chce .Ale trzeba przyznać ,że ogród masz piękny i tylko to się liczy :dance:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 16 Sty 2015 10:56 #329524

  • Kondzio
  • Kondzio's Avatar
Piekne zmiany :) bardzo motywujące zdjecia aż ręce swędzą do pracy w ogrodzie :) gratuluje :thanks:
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 16 Sty 2015 11:03 #329525

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Kokos na kanapie :dazed: , a mówiłeś, że nie lubi ;)

W kwestii "bębna" ;) dodam tylko, że jakby co, nie musisz rezygnować z motocykla, po prostu sprzedasz ścigacza, a zakupisz harleya :happy3: . Tylko wtedy żegnaj prędkości :devil1:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 16 Sty 2015 11:36 #329538

  • Roma
  • Roma's Avatar
Już teraz wiem dlaczego masz słabość do Neski :) Pomysł na oryginalny ślub :bravo: :bravo:
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 16 Sty 2015 11:46 #329541

  • Adrian89
  • Adrian89's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • śląsk strefa 6b
  • Posty: 3214
  • Otrzymane dziękuję: 7915
Super zobaczyć te zmiany aż niesamowicie to wszystko się rozrosło :woohoo: kotlety są ładne :funnyface: coś nie pasuje w kolorach?? motor :hearts:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 16 Sty 2015 12:17 #329555

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Zdjęcia super- ale się ogródek zmienił przez ile...4-5 lat?
Kokosek jaką ma minkę.. błogą, ale z nieodzownym diablikiem w półprzymkniętym oku ;)

Pomysł na ślub rewelacyjny, a szacun za dekorację ślubnej karocy się należy :woohoo:

Czesio piękny psiak- nie dziwię się uczuciu, jakie do niego żywisz- dobroć i mądrość z oczu patrzy. Żałuję, że nie miałam okazji Go poznać :hearts:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 16 Sty 2015 12:24 #329558

  • Daniela
  • Daniela's Avatar
Bardzo lubię rozmaite budowy i przemiany ogrodowe oglądać. Miło po latach popatrzeć jak wszystko się zmienia. :) To się wydaje na zdjęciach "takie proste i łatwe", ale wiadomo że takie nie jest, tym bardziej wzbudza podziw.
Motorowa dekoracja bardzo udana. :bravo: :)
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 16 Sty 2015 18:00 #329660

  • ulakonie
  • ulakonie's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2728
  • Otrzymane dziękuję: 390
Tym motocyklem to urzekłeś i mnie.

Ogród - hmm wielkość na wspomnianym zdjęciu - jakby nie ta sama, która widziałam:):)
Szybko zagospodarowałeś teren:)
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 16 Sty 2015 19:20 #329706

  • Tulap
  • Tulap's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 132
  • Otrzymane dziękuję: 53
A co to za żurawka na 3 zdjęciu w pojemniku?
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 16 Sty 2015 19:40 #329716

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Ale jestem zmęczony :sick: :jeez: już nie nadaję się na jakieś wycinki :crazy: wszystkie części ciała mnie bolą. Zrobiłem sobie gorącą kąpiel i powoli wracam do życia :devil1: .
O matulu ile gości :woohoo:

Wiesiu, czasami wzdycham do Czesia-był bardzo mądrym psem :sad2: zachowywał się tak jakby czytał w moich myślach :think: Ten motocykl już parę ładnych lat temu sprzedałem ,ślub oczywiście mój, a żebyś widziała minę Pani Kierowniczki która udzielała ślubu w USC :rotfl1: A młoda para już nie taka młoda...... :devil1: :tongue2:

Haniu witaj, jak oglądam fotki i,,wpadnę'' na Czesiowe to :placze: - był ze mną 13 lat-nawet próbował mnie ratować jak się topiłem-ale to pamiętam jak przez mgłę.... :mad2: :jeez:

Ewuniu
:hug: chyba już nie mam siły na kopanie dołów-ale jest jakaś szansa posieję rzodkiewki... :devil1: ty też masz mało miejsca - to zrobimy tak : będziemy sadzić a potem wycinać..... :think:

Kondziu pozdrawiam - na dzień dzisiejszy moje konto zakupowe to zero....nic nie kupuję, no może na wiosnę hortensje bukietowe i RH.

Marta ty to wiesz jak facetowi pomóc w nieszczęściu... ;) Kokosa to tylko M. wpuszcza na łóżko :whistle: te zdjęcie jest z okresu jak go zaadoptowałem i robiłem mu za ,,matkę'' :hearts: Harleya nie kupię ,bo bym musiał wszystko sprzedać i M. w Jasyr oddać :devil1: :tongue2: .Taki motocykl to do W-wy nie pasuje-stoi w korku tak samo jak samochody :happy-old: - a więc tylko coś zwinnego dla szczupłego kierowcy motocyklisty :rotfl1: :rotfl1: :rotfl1: .

Romuś, ty wszystko wiesz.... :thanks: ,,,,ja zawsze mam oryginalne pomysły.....zobaczysz jak się tylko zrobi ciepło.... :devil1:

Witaj Adrian, zaglądasz jeszcze na ,,tamto Forum'' - ja tutaj czuję się lepiej i cały czas się coś dzieje ,a tam nuda :laugh1:
:rotfl1: :rotfl1: :rotfl1:

Monika :kiss3: jak będziesz miała w planach wyjście za mąż to mam już świetny pomysł.... :devil1: :rotfl1: :paper:

Danielo witaj ,ja też jak zaglądam do Forumowych ogrodów widzę ile potu niektórzy z nas wypracowali ,,własnemi ręcami'' :whistle: :pinch: ,a niektóre są tak ,,wylizane'' że chyba nasi Forumkowie pracują w nich 24h :devil1: :wink4: .

Ula
witaj Lubelski ,,Morsie''. jeszcze nie takie będą Tu niespodzianki.... :wink4: :whistle: :pinch: :kiss3:

Fotka jaka by się zdała ale muszę odłączyć internet, podłączyć dysk i czegoś na patelnię poszukać... :teach: :bye:

to miałem w kompie ,kotlety będą kiedy innym razem...lubię duuużżżżóóóóóóóóóóó kolorków - w takim ogrodzie czuję się najlepiej... :hearts:

SDC11968.jpg


SDC12023.jpg


SDC12012.jpg


SDC11998.jpg


i coś dla Hani... :whistle:

SDC10346.jpg



SDC10347.jpg


SDC10349.jpg
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): piku, Amarant, hanya, Adasiowa

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 16 Sty 2015 19:44 #329720

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Tulap niestety nie jestem w stanie ci pomóc - moja pamięć tak daleko ni sięga.... :devil1:
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 16 Sty 2015 19:46 #329721

  • andrzejek
  • andrzejek's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1360
  • Otrzymane dziękuję: 1664
Paweł ,od paru dniu miałem zamiar się wpisać ,ale kończyło się na podziwaniu przemian ,po takich emocjach brakowało weny. :devil1: Jak zawitasz do Romy to wproszę się na przejażdżkę ścigaczem . :drink1:

Edit:
Mateuszowi chodzi chyba od pelargonię z 3 zdjęcia.
Ostatnio zmieniany: 16 Sty 2015 19:47 przez andrzejek.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 16 Sty 2015 19:53 #329726

  • Tulap
  • Tulap's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 132
  • Otrzymane dziękuję: 53
No po kwiatach pelargonia,ale po liściach żurawka,coś nie pasi :dry:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 16 Sty 2015 19:59 #329730

  • andrzejek
  • andrzejek's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1360
  • Otrzymane dziękuję: 1664
Mateusz to pelargonia z pewnością ,tylko nazwy odmianowej przypomnieć sobie nie mogę.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 16 Sty 2015 19:59 #329732

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
chester633 wrote:
Taki motocykl to do W-wy nie pasuje-stoi w korku tak samo jak samochody :happy-old: - a więc tylko coś zwinnego dla szczupłego kierowcy motocyklisty :rotfl1: :rotfl1: :rotfl1: .

Wycofuję propozycję :rotfl1: , przekonałeś mnie :rotfl1: :rotfl1:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.443 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum