TEMAT: Ogród Aguniady cz. 3

Ogród Aguniady cz. 3 24 Lut 2015 13:12 #342938

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Pozdrowienia wtorkowe- za oknem ponuro a z relacji Męża jadącego do centrum, drogi obstawione policją :jeez: Trzeba wyjechać kilka minut wcześniej do pracy ;)
Muszę wynieść termometr na ogródek- ciekawa jestem ile jest stopni. Brak słońca powoduje, że jakoś odruchowo uznaję, że jest zimno..

Gołąbki u nas w wersji bezryżowej..

Dlaczego to o pracy "brzmi tak sobie"....? że napisałam "wbrew oczekiwaniom"..? :think:
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Ogród Aguniady cz. 3 24 Lut 2015 13:16 #342940

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Moniko, nie ma co prawda słońca, ale jest około 7-8st.
Nie jest najgorzej, chociaż samopoczucie u mnie zniżkuje.
To o pracy dosłownie brzmi tak sobie, a mam na myśli te kanały, ekstrakcje i inne ekstrema ;-)
Piszę o samych czynnościach, które wykonujesz i zastanawiam się, czy to zwyczajnie lubisz? :)
Policja stoi z jakiegoś konkretnego powodu?
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 3 24 Lut 2015 13:44 #342948

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
W jednym miejscu policja stoi z powodu dziury budżetowej :silly: , drugie miejsce można podciągnąć pod poprawę bezpieczeństwa- na obwodnicy Jabłonny były już 2 śmiertelne wypadki :unsure:

Pracę lubię- jak się wszystko ładnie udaje, to lubię nawet bardzo :lol: Najgorzej, jak pacjent trudny (dziecko płaczące, bardzo bojący się dorosły), albo czegoś nie da się zrobić.
Ekstrakcje fajne są! Za trudne się nie biorę- mimo, że na egzaminie z chir miałam do usunięcia 8mkę, to teraz takie przypadki kieruję do specjalisty chir. , ale "normalne" zęby owszem.. Za kilka dni mam umówione 2 :lol:
Kanały robię, ale nie pałam do nich miłością- taka dłubanina, wymagająca cierpliwości.. a tej mi czasem brakuje ;)
Scaling i piaskowanie też bardzo fajne- lubię ten efekt, jak się wszystko czyste robi.
Zmykam.. :bye:
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 3 24 Lut 2015 18:26 #342997

  • Olunia
  • Olunia's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 160
  • Otrzymane dziękuję: 115
Witaj Aga :hug:
Przyszłam się przywitać w Nowym Roku :P ,a tak naprawdę to juz wiosennie :lol:
Wszędzie ,gdzie zaglądam to wiosna,wiosna,wiosna i porządki ,porządki ,porządki :lol: czy to już czas ? skoro wszystkie gromko śpiewacie to widocznie czas :lol:
Ja od piątku planuję co nie co ciachnąć i ogólny porządek na rabatach zrobić.
Pozdrawiam serdecznie :bye:
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 3 24 Lut 2015 20:03 #343041

  • D_M
  • D_M's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 234
  • Otrzymane dziękuję: 31
Aga też się ciesze że tak dobrze to zniosła :)

a gołąbki zrobiłam mięso z ryżem..jednak w chwili gotowania żałowałam, że się zdecydowałam na kupno białej kapusty a włoskiej nie było..biała bardzo długo się gotowała..ale obiad na jutro lub czwartek też będzie :)

dziś znów mnie wzięło na porządki tym razem w kuchni..trochę produktów poszło do kosza hmm chyba za dużo kupuję i nie zdążę ich użyć a potem data spożycia mija.. ;)

a niecałą godzinę temu odkryłam że sąsiadka z góry myjąc balkon swoje śmieci w tym odchody gołębi miałam na balustradzie i jak tu żyć ?..wkr.. miałam taki bo w sobotę myłam balkon i znów musiałam dziś to zrobić.. :angry:
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 3 25 Lut 2015 08:11 #343142

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Dzień dobry!

W Warszawie przyjemne +7st, a wokoło dużo się dzieje! Od rana ekipy porządkowe zmiatają chodniki, grabią trawniki, sprzątają rozrzucone przez ludzi i wiatr śmieci. Znak, że wiosna tuż tuż, a w zasadzie to nie wiem, czy już nie przyszła!
Słońca na razie nie widać, ale chmury wydają się być przejrzyste - może uda się je rozgonić świetlistym promieniom.

Dobrej już środy!

Jak tam nasze chorowitki - wyzdrowiały? :)

Dario, ja także muszę regularnie porządkować lodówkę. Mój D. się śmieje, że powinnam mieć o połowę płytsze półki, bo nie ogarniam zawartości ;-)
Gołąbki tylko z włoskiej kapusty robię - jest znacznie miększa, plastyczniejsza, i szybciej się gotuje.
W sobotę będę zawijać :)
Oluniu, witam po przerwie!
Tak, wiosna zagląda do wszystkich katów - nie ma co czekać z porządkami, tylko radośnie chwytać za grabie i sekatory.
Czekaliśmy na ten moment wystarczająco długo :)
Wiosna już się budzi u Ciebie w ogrodzie?
Moniko, na pewno pracę masz różnorodną i nudzić się w niej nie możesz, a i upust emocjom można dać w pewien sposób :)
Tylko te godziny są wredne, ale akurat w Twoim przypadku uszyte wg potrzeb, prawda? :)
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 3 25 Lut 2015 08:55 #343150

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
Chorowitki pozostają chorowitkami :dry: i wcale nie radośnie łapią za termometry, chusteczki i medykamenty :(
Na dodatek za oknem słota jesienna... jeden plus, że spłucze resztki śniegu, dawno już nie białego...
Optymizmem zarażaj, bo bida w narodzie, bida :oops:
Pozdrawiam - Gosia
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 3 25 Lut 2015 08:59 #343151

  • D_M
  • D_M's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 234
  • Otrzymane dziękuję: 31
U nas deszczowo ale ciepło.. ;) w planie mam wyjście na zakupy i do biblioteki.. :)
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 3 25 Lut 2015 09:22 #343160

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Gorzaciu, jutro będzie lepiej :kiss3:
U mnie co prawda jest raczej lekko mgliście, ale jakąś poświatę widać.
Może coś z tej pogody jeszcze będzie.
Najważniejsze, że kolejny dzień przybliża nas do weekendu.
Dario, dobrego dnia zatem!
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 3 25 Lut 2015 09:30 #343163

  • asia2
  • asia2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1105
  • Otrzymane dziękuję: 484
Chorowitki pozostają chorowitkami
Zgadzam się z przedmówczynią. To nie fair. Dlaczego akurat teraz?
Pozdrawiam już w środę :bye: !
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 3 25 Lut 2015 09:54 #343166

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Asiu, przykro mi... zdołasz się wykurować na jutro?

Z tym optymizmem, o którym wspomina Gorzata, to u mnie średnio... co prawda uskrzydla mnie perspektywa wiosny, ale z drugiej strony jestem krańcowo zmęczona i przytłoczona ilością obowiązków jakie sobie wzięłam na głowę. Nie bardzo ogarniam życie.
Na szczęście już koniec szkoły i za dwa tygodnie koniec kursu foto.
Wczoraj robiliśmy w domu Dziewczynę z Perłą - ujęcie się udało, PanM sprawdził w roli oświetleniowca, Nisia nie marudziła zbytnio, a moja dłoń wprawnie operowała wężykiem. Autoryzacji na upublicznianie jednak nie mam, więc musicie uwierzyć mi na słowo ;-) Dzisiaj upiekę rybę pod pierzyną z warzyw... Niech już będzie piątek...
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 3 25 Lut 2015 10:48 #343176

  • edulkot
  • edulkot's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2906
  • Otrzymane dziękuję: 3009
Ja podobnie jak Gorzata mam nadzieję, że ten deszcz zlikwiduje do końca resztki śniegu i w końcu zmarzlina odpuści w całej rozciągłości.
Z utęsknieniem wyczekuję przyszłego tygodnia i lepszej pogody, będzie się działo w ogrodzie.

Aguś dobrze że kończą Ci się te szkoły i kursy, bo najwyższy czas żebyś była władczynią swojego życia i miała czas na ogród, przyjemności i rodzinę. :hug:
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 3 25 Lut 2015 10:49 #343177

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
A ja liczę na relację z dyplomu ;) , bardzo jestem ciekawa jak taka obrona wygląda.
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 3 25 Lut 2015 11:58 #343193

  • D_M
  • D_M's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 234
  • Otrzymane dziękuję: 31
Wróciłam już bo samochodem jechałam a wczoraj chciałam sobie pieszo iść ale to było wczoraj, dziś pogoda zaskoczyła mnie.. ;)
byłam znów w hy bo podoba mi się tam poszewka na poduszkę - motyw wiosenny,pokazały się również wielkanocne..:) jednak poczekam do jutra bo jutro u nas duże targowisko więc może tam coś wybiorę fajnego..
ale nakupiłam sobie kosmetyków..idę je na sobie wypróbować.. :P

oo ale to tak szybko przeleciało z tą szkołą? niedawno pisałaś a tu już koniec..

dziękuję i nawzajem..:)
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 3 25 Lut 2015 12:23 #343199

  • Ave
  • Ave's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 832
  • Otrzymane dziękuję: 395
Jaka to przyjemność pospacerować sobie po jednym z moich najulubieńszych ogrodów... :dance:
I te cudne zdjęcia...
Z niecierpliwością będę czekać na wiosnę w Twoim wydaniu. :bye:
Ewa
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 3 25 Lut 2015 23:24 #343393

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Dobrze, że i szkoła i kurs już się mają ku końcowi.. Oj, dałaś sobie w kośc a ja zachodzę w głowę, jak z tym wszystkim dałaś sobie radę. Ja wiem, że im więcej obowiązków, tym człowiek lepiej zorganizowany itp.. ale i tak jestem pod ogromnym wrażeniem!

O ile pamiętam, jutro znowu czeka Cię długaśny dzień.. 3maj się, weekend już blisko :hug:
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 3 26 Lut 2015 08:41 #343415

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Dzień dobry wszystkim!

Pogoda lekko deszczowa, zatem zaszywam się w swojej wewnętrznej gawrze próbując przetrwać dzień.
Jak się macie?
Poznanianki na Gardenii - pozdrawiam Was gorąco i zazdroszczę!
Postanowiłam za rok zaplanować przyjazd na targi, żeby nie wiem co ;-)
Bawcie się dobrze i czerpcie mnóstwo inspiracji :)

Moniko, prawdę mówiąc, jestem już mocno zmęczona tym natłokiem zajęć i obowiązków.
To niestety nie polega tylko na chodzeniu, ale na poświęceniu mnóstwa czasu i pracy w różnego rodzaju zadania, projekty, prace.
Cieszę się, że powoli zbliża się czas luzu, ale... ja już poważnie myślę o rozpoczęciu w trzecim trymestrze Uniwersytetu Otwartego :D
O szczegółach na razie pisać nie będę :)
Tak, dziś wracam do domu późnym wieczorem po kursie... na szczęście jutro już piątek!
Miłego :)
Ewuniu, serdecznie zapraszam! Niedługo ogrody znów się zazielenią - będzie czym się cieszyć :)
Pozdrawiam!
Dario, szalejesz zakupowo!
Ja chyba tez muszę pomyśleć o wymianie zasłon, poduch, świec.
Zainspirowałaś mnie, żeby poszperać w sieci za nowościami :)
Martulu, w ramach pracy dyplomowej trzeba było zrobić trzy plansze 70x100cm: architekturę, wnętrza i ogród.
To ogrom pracy, liczenia etc. - zwłaszcza dla tych, którzy rysują ręcznie.
Promotorzy są w porządku, zatem sama obrona to już formalność. Pytania egzaminacyjne też są dość luźne.
Moje zdanie na temat ogólnego zakresu i poziomu edukacji w tym obszarze znasz... Raczej jestem zawiedziona.
Mimo to, będę się dalej rozwijać, ale już jako słuchacz :)
Majutek, deszcz rozpuścił resztki śniegu?
U nas białego już dawno nie ma - temperatury oscylują wokół 7-10st, więc już śladu nie ma po zimie...
Za to wiosna budzi się coraz śmielej :)
Tak, też się cieszę, że będę miała czas na normalne życie :)
Ostatnio zmieniany: 26 Lut 2015 08:41 przez Aguniada.
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 3 26 Lut 2015 08:42 #343416

  • D_M
  • D_M's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 234
  • Otrzymane dziękuję: 31
Aguśki dzisiaj nie ma? ;)
no to zostawiam pozdrowienia i mykam na zakupy..
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.374 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum