TEMAT: U Doroty pośród lasu

U Doroty pośród lasu 05 Cze 2017 21:45 #546320

  • dala
  • dala's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Strefa 7a
  • Posty: 4680
  • Otrzymane dziękuję: 4066
Pospacerowałam po pięknym ogrodzie, popodziwiałam kwitnące iryski, wpadłam na chwilę do domku, bo zaczął deszcz padać...A tam - parapety ukwiecone jak w bajce, a na stole tort - prawdziwe dzieło sztuki :eek3:
Pozdrawiam i zapraszam do mojego ogrodu!
Ogród Dali '2019
Za tę wiadomość podziękował(a): Dorota15


Zielone okna z estimeble.pl

U Doroty pośród lasu 05 Cze 2017 23:49 #546353

  • Lili3110
  • Lili3110's Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 52
  • Otrzymane dziękuję: 55
Pięknie u Ciebie Dorotko.ciekawe miejsce do zamieszkania.przy lesie śpiew ptaków rankiem pewnie Cię budzi.bajkowo po prostu.tez tak bym chciała
Zastrzegam sobie prawo do zdjęć.są moją i tylko moją własnością,kopiowanie,powielanie jest zabronione i karalne
Spotykam się z kradzieżą moich obrazów,osoby winne poniosą konsekwencje.
Dziewczyny,to wpis tylko dla nieutczciwych,którzy nie szanują cudzej własności.
Za tę wiadomość podziękował(a): Dorota15

U Doroty pośród lasu 06 Cze 2017 13:40 #546427

  • agabeata
  • agabeata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 372
  • Otrzymane dziękuję: 217
Też się podpisuję pod wszystkim, co napisała Ania - Łatka. Należysz Dorotko do nielicznego grona kobiet, które mają zrobione wszystko, co uznają za ważne i jeszcze nie jesteś męczennicą tylko zawsze masz dobry nastrój i dobre, życzliwe słowo. :hearts: Ogród śliczny, ale to już mówiłam wiele razy :)

U Doroty pośród lasu 06 Cze 2017 16:53 #546472

  • Dorota15
  • Dorota15's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 2869
  • Otrzymane dziękuję: 2502
Babki kochane Aniu, Ewko, Dalu, Aguś, Wandziu ściskam Was mocno za te wszystkie dobre słowa :hug: :hug: :hug:
Śmieję się od ucha do ucha, szczególnie z "kurpiowskiej bizneswomen" :woohoo: :rotfl1: :rotfl1:
Dobrze, że M wywiał pooglądać dziki bo znów podejrzewałby mnie o jakieś niecne internetowe znajomości :lol:

Aniu nie wierzę, że można nie zaprzyjaźnić się z irysami. Latem spróbujemy znowu. Moje trochę się rozrosły ;)

Ewko jak miło usłyszeć pochwały od właścicielki tak pięknego ogrodu :kiss3:

Dalu perfekcjonistko buziaki serdeczne :kiss3:

Aguś ptaki rzeczywiście rano świergolą aż miło. Rzadko to zauważam bo z rana szybko pędzę do garażu. Przez te moje kwiatki ledwo do roboty zdążam :lol:

Wandziu kochana jesteś ... akurat nie wszystko bo czasu i siły nie starcza :lol:
Współczuję kobietom, które są zmęczone nicnierobieniem.
Szkoda życia ;)

A tu kurpiowska kobieta na rybkach

DSC_04491024x683.jpg
Za tę wiadomość podziękował(a): Alina-277, Jan4, olga1234, Łatka, zanetatacz, dana581958, agabeata, dordar

U Doroty pośród lasu 06 Cze 2017 18:26 #546509

  • jadwiga1
  • jadwiga1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • miłośniczka wszystkich kwiatów
  • Posty: 833
  • Otrzymane dziękuję: 768
DOROTO :thanks: :thanks: :thanks: za wkład pracy
A takie widoki to ja mogę oglądać tylko na twoich fotkach
SERDECZNIE ZAPRASZAMY
ogród Jadwigi i Henryka
Za tę wiadomość podziękował(a): Dorota15

U Doroty pośród lasu 06 Cze 2017 18:45 #546518

  • Łatka
  • Łatka's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 19271
  • Otrzymane dziękuję: 79684
Dorotko - ta w czapce, z wędką, to Ty? Jeśli tak, to wyglądasz na studentkę - no na licealistkę już nie :P
Moje zachwyty irysowe bynajmniej nie mają na celu wyłudzenia następnych egzemplarzy, chyba że mogę się jakoś zrewanżować. Rododendron któryś Ci wysłać - czy coś? :think:
Zresztą w weekend widziałam, że coś się jednak w tych irysach kluje, nie jest to las łodyg z kwiatami, ale może skromny początek. zobaczymy - choć dopiero w niedzielę po Bożym Ciele będę w górach króciutko... Moje zaproszenie jest jak najbardziej serio - cały sierpień siedzę na wsi na czterech literach, z wyjątkiem kilku wakacyjnych dyżurów. może się skusisz? Wiem, jazda autem przez polskie drogi... ale mamy pendolino Warszawa-Jelenia, a tam to już wyjeżdżam po miłych gości.
Specjalne pozdrowienia dla Pana Leśniczego - pokaż mu mój wpis i zapewnij, że nie jestem ponętnym brunetem, tylko starszą panią :teach:
Za tę wiadomość podziękował(a): Dorota15, agabeata

U Doroty pośród lasu 06 Cze 2017 21:29 #546583

  • agabeata
  • agabeata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 372
  • Otrzymane dziękuję: 217
Dorotko, ryby to nie dla mnie, ale Tobie jakoś pasuje :) ja chyba nie miałabym tyle cierpliwości. Ania ma rację, rzeczywiście wyglądasz na studentkę ;), ale tak mi się właśnie wydawało, że Twoje dzieci to jeszcze dość małe więc obstawiałam raczej młody wiek. Chociaż rację mają Ci, co mówią, że to w metryce się nie liczy o ile dusza młoda :) Przypomniała mi się właśnie koleżanka z pracy, z którą czasem wracam i ona cały czas nic tylko narzeka.Jedziemy ok 40 min i jestem po tym czasie umęczona. Ostatnio wręcz oznajmiłam mężowi, że już jej nie wezmę :devil1: niech sobie stoi na przystanku.
Aniu, okropnie mi się podoba Twoje zapewnienie, ze nie jesteś ponętnym brunetem tylko starszą Panią :) no po prostu cudne to jest :)
Pozdrowionka :bye:
Za tę wiadomość podziękował(a): Dorota15

U Doroty pośród lasu 08 Cze 2017 20:14 #547040

  • dordar
  • dordar's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 513
  • Otrzymane dziękuję: 916
Pospacerowałam po Twoim ogrodzie, powzdychałam i muszę przyznać, że poczułam się bardzo zrelaksowana :hearts: Pięknie!!!
Parę irysów żyje i nawet niektóre kwitną ;)
Przesyłam Ci różyczki ze wstążki za zdobycie brązu :lol:
DSCF3046.jpg


DSCF3047.jpg


DSCF3049.jpg

:bye:
Pozdrawiam
Dorota
Za tę wiadomość podziękował(a): Dorota15, olga1234, minohiki

U Doroty pośród lasu 08 Cze 2017 20:29 #547055

  • XYZ
  • XYZ's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Błądzę we mgle...
  • Posty: 3740
  • Otrzymane dziękuję: 7401
Taki własnie ogród mi się marzy, piękny, z pomysłem, a właściwie z pomysłami, dziękuję za istnienie forum, bo zawsze mogę zerknąć i się zainspirować :fly:
Za tę wiadomość podziękował(a): Dorota15

U Doroty pośród lasu 09 Cze 2017 21:34 #547274

  • dana581958
  • dana581958's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1200
  • Otrzymane dziękuję: 3154
Dorotko, robisz piękne zdjęcia i pokazujesz jeszcze piękniejsze widoki. Podziwiam porządek na posesji i wspaniałe rabaty.Rośliny Ciebie kochają i te ogrodowe i te domowe. No i te torty :thanks:
Pozdrawiam. Ewa.

U Doroty pośród lasu 10 Cze 2017 05:53 #547340

  • Dorota15
  • Dorota15's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 2869
  • Otrzymane dziękuję: 2502
Jadwigo serdeczne dzięki :kiss3: Miło jak ktoś pochwali :bye:

Aniu na studentkę ??? No tak, studiować można w każdym wieku :lol:
Bardzo Ci dziekuję za zaproszenie :kiss3: Wiesz, że kołacze mi się po głowie wyprawa do Twojej karkonoskiej posiadłości.
W sierpniu mam urlop i o ile nie zaplanują wycieczki pracowniczej - jadę do Ciebie :woohoo:
Z irysów nie rezygnujemy. Nie wierzę, że zapalona właścicielka setki rododendronów i innych cudów nie będzie ich miała w ogrodzie ;)
Wymiana na rododendron jak najbardziej, moja kurpiowska przedsiębiorczość mówi mi, że to złoty interes :lol:

Leśniczy serdecznie dziękuje za pozdrowienia :bye:

Wandziu ja też kiedyś myślałam, że ryby to nie dla mnie a teraz chłopaki się boją, że tak mi się to spodobało, że będę z nimi jeździć. Koniec bezkarnego luzu, niech się trochę pomartwią :evil:
Moje dzieci nie takie małe, jedna panna dorosła, druga ma 15 lat.
Ci co mówią, ze wiek się mnie liczy póki dusza młoda mają poniekąd rację. Widzę czasem równolatków "staruszków" zmęczonych życiem.
Tak jak i Ty mam koleżankę, która potrafi zamęczyć narzekaniem. Szczególnie denerwujące jest jej gadanie o braku kasy, gdzie zarobki ma kilkanaście razy wyższe niż ja. Widać niegospodarna jest :unsure:
A w zapewnienia Ani mój M nie wierzy. Za często śmieję się do monitora :lol:

Dorciu dziękuję, bardzo dziękuję :kiss3: :kiss3: :kiss3:
Nawet nie wiesz jak było mi miło zobaczyć Twoje wstążeczkowe różyczki. Cudne są :hearts:
To kolejna rzecz, której muszę się nauczyć. Wianek to też pewnie Twoje dzieło ?

Dorko dziękuję :kiss3:
Forum to dobra, inspirująca rzecz, poddała mi wiele pomysłów ... najwięcej też marzeń nie zrealizowanych :P

Ewciu dziękuję Ci serdecznie :kiss3:
Twoje słowa podwójnie cieszą, bo pochodzą od właścicielki wspaniałych kwiatów :hearts:
Ostatnio zmieniany: 10 Cze 2017 06:04 przez Dorota15.
Za tę wiadomość podziękował(a): Łatka, dana581958

U Doroty pośród lasu 10 Cze 2017 07:24 #547350

  • Łatka
  • Łatka's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 19271
  • Otrzymane dziękuję: 79684
Dorota15 wrote:
Wiesz, że kołacze mi się po głowie wyprawa do Twojej karkonoskiej posiadłości.

To ja już się cieszę, Dorotko! :dance: Tylko co do tej "posiadłości", nie spodziewaj się zbyt wiele, mój domek, domeczek raczej, jest naprawdę skromny, wszystko co prawda w nim jest, ale nic w wersji gwiazdkowego pensjonatu. Za to goście zawsze mile widziani.
Dorotko, a wiesz o tym, że mogę się nagle objawić końcem lipca pod Myszyńcem? Będę wracała - samochodem oczywiście - od strony Litwy - i mogę nabrać ochoty na kawę tak jakoś koło Ciebie :coffe: .

U Doroty pośród lasu 10 Cze 2017 11:43 #547387

  • agabeata
  • agabeata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 372
  • Otrzymane dziękuję: 217
Dorotko, no to dzieci rzeczywiście trochę starsze niż myślałam, ale niedużo ;) To jednak jest zadziwiające, jak one szybko rosną :think: Tak czy tak, co tu nie mówić, wyglądasz świetnie :hearts: Uśmiałam się z tego studiowania w każdym wieku :rotfl1:

Mam nadzieję, że będzie fotorelacja z odwiedzin ogrodowych :)

U Doroty pośród lasu 10 Cze 2017 19:06 #547462

  • Dorota15
  • Dorota15's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 2869
  • Otrzymane dziękuję: 2502
Aniu ja nie jestem wymagająca ... koc, towarzystwo, spacer po okolicy i kawa i będę szczęśliwa :hug:
Wow :woohoo: Jak będziesz pod Myszyńcem to kawa już czeka w jednej miłej leśniczówce :coffe:
Już się cieszę na Wasz widok ... do tego zapewne łaciate będą z Tobą :hug:

Wandziu właśnie, dzieci szybko rosną, nawet nie wiem kiedy przeleciały te wszystkie lata :unsure:
Dzisiaj mówię do młodszej córy - wiesz chciałabym być w twoim wieku a rozum mieć ze swojego wieku
Ona na to ... no wiesz mama obrażasz mnie, ja jestem mądra .
Nie miałam na celu absolutnie jej obrazić, chodziło mi raczej o doświadczenie życiowe.
Pamiętam, że w wieku 15 lat też myślałam, że wszystkie rozumy zjadłam :rotfl1:

Mam nadzieję, że Ani spodoba się mój kurpiowski ogródek :P

**********************************************
Dzisiaj z rana zrobiłam sobie wycieczkę rowerową a potem popracowałam solidnie w ogrodzie.
Gdybym jeszcze odpuściła pudełku czekoladek to byłabym z siebie dumna :lol:
Małżonek siedział nad papierami więc miałam święty spokój. Teraz wywiał na rybki i też mam spokój, mogę bezkarnie śmiać się do monitora.
Oczywiście jak wróci to będę miała do niego pretensje, że zupełnie przez cały dzień się mną nie interesuje :lol:
Ot tak babska przewrotność :evil:
Irysy mają teraz swoje apogeum. Oderwać oczu od nich nie mogę :hearts:

DSC_05741024x681-3.jpg


DSC_0575681x1024.jpg


DSC_0576683x1024.jpg


DSC_0577683x1024.jpg


DSC_05781024x682.jpg


DSC_0579681x1024.jpg


DSC_05801024x682.jpg


DSC_05811024x683.jpg


DSC_0584683x1024.jpg


DSC_05851024x682.jpg


DSC_05871024x681.jpg


DSC_0588681x1024.jpg


DSC_0589683x1024.jpg


DSC_0590683x1024.jpg
Za tę wiadomość podziękował(a): Alina-277, wiosna19-58, grula, Łatka, zanetatacz, dana581958, minohiki, dordar

U Doroty pośród lasu 10 Cze 2017 19:53 #547485

  • Łatka
  • Łatka's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 19271
  • Otrzymane dziękuję: 79684
Dorotko, nie dziwię się, że nie możesz oczu oderwać - ja też nie mogę, choć gapię się tylko na monitor. :hearts: :hearts: :hearts:
Jeden piękniejszy od drugiego - a naj, naj, naj - błękitne.
Tak suki będą z nami - a gdzieżby? O ile wszystko pójdzie po naszej myśli, bo Agnieszka właśnie jest 5 minut przed dyplomem (a dosłownie - miesiąc) i atmosfera delikatnie mówiąc - nerwowa, na okrągło kłóci się z chłopakiem przez skype`a.
ja takich udogodnień nie miałam, mogłam się kłócić co najwyżej przez telefon ;)
Tak że proszę Ciebie i wszystkich, którzy mają dla mnie odrobinę sympatii o trzymanie kciuków, by oddała pracę w terminie - i obroniła. Bo jak nie, to pogotowie psychiatryczne będzie mi potrzebne :supr:
No widzisz, naprawdę "duże dzieci" to mam ja, i proporcjonalnie duże kłopoty...
Co do naszego domku - mimo prostoty ciepłą wodę w kranie mamy, cytując klasyka :happy:
Za tę wiadomość podziękował(a): Dorota15

U Doroty pośród lasu 10 Cze 2017 21:47 #547532

  • agabeata
  • agabeata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 372
  • Otrzymane dziękuję: 217
Rzeczywiście piękna ta irysowa rzeka u Ciebie Dorotko :) nigdzie nie widziałam takiej :thanks: w moje irysy wlazł chamski podagrycznik i trochę walczyłam a w końcu wywaliłam dziada wraz z irysami niestety. Znowu muszę robić przeróbki w ogrodzie i dziś tak się przyglądałam, że trzeba wyrzucić te rośliny, które u mnie są przyzwoite ale nie piękne i wypróbować inne.
A co do córci Twojej, to od razu trzeba było powiedzieć, że nie o rozum chodzi a właśnie o doświadczenie :)
Czekoladek nie jem od jutra, co nie przeszkodziło mi zeżreć dziś całego pudełka czekoladowo-miętowych patyczków :( ale jutro koniec.
Aniu, pamiętam jak mój najstarszy syn zdawał maturę. Denerwowałam się tak, że wprost chora byłam i w końcu powiedziałam do siostry "bardzo bym chciała pójść już i zdać za niego te egzaminy, bo ten stres po prostu uniemożliwia mi normalne życie" - niestety, albo raczej stety każdy ma swoje życie i swoje egzaminy. Kciuki oczywiście będę trzymać :)
Pozdrawiam :bye:
Za tę wiadomość podziękował(a): Dorota15

U Doroty pośród lasu 10 Cze 2017 22:38 #547559

  • słowikowo
  • słowikowo's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 955
  • Otrzymane dziękuję: 1694
Dorota , Dorota ... podrażniłaś moje zmysły :hearts:
i jak Ja mam teraz zasnąć , no jak ?
Fantastyczne wszystkie i sadź , sadź bo dla mnie jak leśniczówka to i dużo irysów
być musi :dance:
Czułam że będzie pięknie , ale że aż tak ? :bravo: :bravo: :bravo:

:bye:
Za tę wiadomość podziękował(a): Dorota15

U Doroty pośród lasu 11 Cze 2017 14:39 #547722

  • Lili3110
  • Lili3110's Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 52
  • Otrzymane dziękuję: 55
:dance: alez ja bym tam u Ciebie odpoczywała,klimatycznie bardzo,na pewno cichu :tko,spokojnie,w sam raz dla mnie po tych moich nieciekawych przejściach,można by naładować swoje baterie,oj tak,piękne miejsce do życia, :bravo:
Zastrzegam sobie prawo do zdjęć.są moją i tylko moją własnością,kopiowanie,powielanie jest zabronione i karalne
Spotykam się z kradzieżą moich obrazów,osoby winne poniosą konsekwencje.
Dziewczyny,to wpis tylko dla nieutczciwych,którzy nie szanują cudzej własności.
Za tę wiadomość podziękował(a): Dorota15


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.640 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum