TEMAT: Ogród w cieniu cedra

Ogród w cieniu cedra 25 Maj 2019 22:51 #659228

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
Cudnie to wszystko wygada, ;)
Pięknie rodki . do pozazdroszczenia.A i rzeźby świetne :P)


Zielone okna z estimeble.pl

Ogród w cieniu cedra 26 Maj 2019 19:03 #659340

  • Isia
  • Isia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 448
  • Otrzymane dziękuję: 464
Dalu jak miło było wrócić do Twojego ogrodu super, chociaż rzeczywiście oglądało się to wszystko nie co inaczej niż w realu. Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie :hug:

Ogród w cieniu cedra 05 Cze 2019 13:03 #660894

  • dala
  • dala's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Strefa 7a
  • Posty: 4680
  • Otrzymane dziękuję: 4066
Isiu, powiem szczerze, że niespecjalnie pan kamerzysta się przyłożył :( Chyba rośliny nie leżą w strefie jego zainteresowań ;)
I ja również przesyłam Ci pozdrowienia :bye:

Aniu, dziękuję :kiss3: Ogród to moja pasja i moja oaza w tych trudnych czasach :flower1:

Kochane dziewczyny (bo kochanych chłopaków chyba mało na forum?), jest propozycja spotkania w końcu czerwca we wrocławskim Ogrodzie Botanicznym! Nie dajcie się prosić, przybywajcie do pięknego Wrocławia :) Spotkamy się, pogadamy, napijemy kawki :drink1:
Szczegóły w wątku spotkaniowym.


rzarosarium-2.jpg
Pozdrawiam i zapraszam do mojego ogrodu!
Ogród Dali '2019
Za tę wiadomość podziękował(a): olibabka, Łatka, minohiki, Ilona

Ogród w cieniu cedra 17 Cze 2019 17:39 #663174

  • Nimfa
  • Nimfa's Avatar
  • Online
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1397
  • Otrzymane dziękuję: 11075
Dzień dobry Dala! Wrócę do wydarzeń sobotnich, kiedy była transmisja z Twojego/Waszego ogrodu w audycji "Rok w ogrodzie extra". Urzeczona Twoim imieniem, zaczęłam wsłuchiwać się w to, co mówisz, oglądałam ładny ogród...., a potem (w tym samym dniu) zajrzałam do Twojego wątku (pierwszy raz) i jakie było moje zdziwienie, że to właśnie Ty. Jestem na forum od niedawna a trafiłam szukając praktycznego sposobu założenia warzywnika - jako że w tym temacie jestem prawie zielona, choć ogród ozdobny uprawiam od wielu lat. Dzisiaj, kiedy wpisałam się tęsknie w wątek o spotkaniu, a Ty zareagowałaś, pomyślałam, no muszę, muszę napisać. Pozdrawiam serdecznie.
Ogród - mój optymizm.

Ogród w cieniu cedra 19 Cze 2019 15:23 #663514

  • dala
  • dala's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Strefa 7a
  • Posty: 4680
  • Otrzymane dziękuję: 4066
Nimfo, miło, że obejrzałaś program i zajrzałaś do mojego skromnego ogrodu :)
Ja akurat nie uprawiam warzyw, ale na naszym oazowym forum jest wielu specjalistów w tej dziedzinie, więc z pewnością znajdziesz interesujące Cię informacje :idea1:
Moją pasją jest naturalny ogród, pełen drzew, krzewów i kwiatów i tak staram się kształtować swój kawałek ziemi.
Również pozdrawiam Cię bardzo serdecznie :bye:
Pozdrawiam i zapraszam do mojego ogrodu!
Ogród Dali '2019

Ogród w cieniu cedra 26 Sie 2019 13:13 #673797

  • dala
  • dala's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Strefa 7a
  • Posty: 4680
  • Otrzymane dziękuję: 4066
Odkurzam troszkę mój wątek :)
Ponieważ sama ostatnio wcale nie robię zdjęć ogrodu, więc nie mam co pokazywać, z przyjemnością informuję, że nasza koleżanka Iza Tamaryszek opisała mój skromny ogród na swoim blogu ogrodtamaryszka.blogspot.com

Zapraszam serdecznie do czytania i oglądania, zresztą nie tylko postu poświęconego ogrodowi w Sobótce. Blog Izy to kopalnia wiedzy, inspiracji, przemyśleń dotyczących ogrodnictwa :flower2:
Pozdrawiam i zapraszam do mojego ogrodu!
Ogród Dali '2019

Ogród w cieniu cedra 20 Paź 2019 21:32 #679141

  • sierika
  • sierika's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Natury nie oszukasz,czyli moje dojrzewanie do eko
  • Posty: 4102
  • Otrzymane dziękuję: 4952
Obejrzałam już wcześniej a dzisiaj drugi raz z ogromną przyjemnością, rzeczywiście w realu ten sam ogród ale zupełnie z innej perspektywy, niemniej zawsze jednakowo piękny, z czarującą właścicielką :) Blog Izy odwiedzam systematycznie, także z sentymentu, mamy możliwość spotykać się na kolejnych zlotach ogrodowych, szkoda, że już nie uczestniczysz.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.409 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum