TEMAT: Moje metamorfozy

Moje metamorfozy 02 Sie 2016 12:31 #494396

  • Adrianno
  • Adrianno's Avatar
nelu-pelu wrote:
Arletko, tam każda miejscowość może być wypoczynkowa, w Norwegii możesz stanąć na nocleg gdzie zechcesz byle nie na czyimś podwórku i bez hałasu. Nawet namiot można rozbić w dowolnym miejscu choć na krótko. A widoki masz po prostu cały czas i wszędzie. Często robiłam fotki przez szybę samochodu bo.. za często trzeba by stawać, a czasem nie ma żadnego pobocza, nawet na głównej drodze. Podczas naszego poprzedniego pobytu nakręciłam 4 godziny filmu -głównie przez szybę, dużo czasu spędza się w samochodzie i szkoda nie uwiecznić cudnych widoków ku pamięci. W sumie zrobiliśmy 4300 km z czego połowa w Norwegii.

DSCF1531.jpg

to jest parking przy E39 - w środku kibelki po bokach śmietniki

DSCF1588.jpg

Woda leje się tam zewsząd, 99% energii elektrycznej mają właśnie z wody, ekologicznie i tanio.

DSCF1604.jpg


DSC00486.jpg


DSCF1648.jpg


Widok spod tego hotelu powalający, trzeba mieć fantazję, żeby budować w takim miejscu, u nas połowa byłaby przeciw. A tu proszę stoi, zachwyca i nie chyba nie kłóci się bardzo z otoczeniem.
cdn.
Nie wiesz może czy można w pobliżu rozłożyć namiot? Mam wodoszczelny i bardzo trwały, a moje dzieci zawsze chciały zwiedzić Norwegie, to miejsce wydaje mi się najlepsze.


Zielone okna z estimeble.pl

Moje metamorfozy 02 Sie 2016 13:54 #494416

  • nelu-pelu
  • nelu-pelu's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • na pewno się uda!
  • Posty: 229
  • Otrzymane dziękuję: 195
Adrianno, witaj, kimkolwiek jesteś :flower1:
Te fotki przedstawiają kilka różnych miejsc, ale o ile mi wiadomo w Norwegii można
rozbić się prawie wszędzie. Ja mieszkałam w wynajętym domku lub na kempingu, z namiotem
nie mam doświadczeń. Najlepiej wybrać miejsce z mapy i wrzucić temat w necie.

DSCF1921.jpg


DSCF1924.jpg
pozdrawiam Nela
Moje metamorfozy
Za tę wiadomość podziękował(a): Ave, Adela, Hana

Moje metamorfozy 14 Wrz 2016 16:09 #501603

  • zeberka363
  • zeberka363's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1722
  • Otrzymane dziękuję: 1445
przepiękny ogród masz :)
Mocno początkująca ogrodniczka kochająca piękną przyrodę ;-)
pozdrawiam agnieszka
forumogrodniczeoaza.pl/index.php/forum/3...6217-ogrodki-zeberki
forumogrodniczeoaza.pl/index.php/forum/1...a-parapetach-piszczy

Moje metamorfozy 14 Wrz 2016 23:06 #501699

  • Łatka
  • Łatka's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 19222
  • Otrzymane dziękuję: 79356
Hop hop, Nelu - jak Twoje hortensje? Podobno mieliście niezłe temperatury - i słoneczko? Moje znalazłam w dość opłakanym stanie, zwłaszcza oczywiście te świeżo sadzone. Ale żyją.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.270 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum