TEMAT: Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 03 Kwi 2020 22:32 #702355

  • Emalia112
  • Emalia112's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 9769
  • Otrzymane dziękuję: 14471
Albo przeszkadzania myśliwym w ich zbożnym podobno celu.
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 03 Kwi 2020 22:40 #702357

  • Mamma
  • Mamma's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3640
  • Otrzymane dziękuję: 16687
Doszliśmy do wniosku, że rząd robi sobie zapasy żywności.
Jakoś inaczej utylizuje się chore zwierzęta a nie patroszy w lesie.
Marlena
“Trudne czasy tworzą silnych ludzi, silni ludzie tworzą dobre czasy, dobre czasy tworzą słabych ludzi, a słabi ludzie tworzą trudne czasy.”
Ostatnio zmieniany: 03 Kwi 2020 22:44 przez Mamma.
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 04 Kwi 2020 12:16 #702421

  • KaLo
  • KaLo's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3448
  • Otrzymane dziękuję: 7358
Panie Prezesie, czym jest podyktowany zakaz wstępu do lasu?
Zadecydowały o tym względy bezpieczeństwa. Staramy się zapobiec powstawaniu oddziałów partyzanckich. :rotfl1: i
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 04 Kwi 2020 12:20 #702422

  • Mirek19
  • Mirek19's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2042
  • Otrzymane dziękuję: 11020
Już to było wczoraj :rotfl1: :rotfl1: :rotfl1:

Mirek19 wrote:
whitedame wrote:
Niestety, mimo iż przed nami piękny i słoneczny weekend nie możemy zrelaksować się na spacerze:
Zakaz wstępu do lasów zapewne spowodowany jest obawą formowania się partyzantki... ;)

Pewnie Prezes siedzi na "Oazie" :rotfl1: :rotfl1:
Pozdrawiam, Mirek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.
Ostatnio zmieniany: 04 Kwi 2020 12:22 przez Mirek19.
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 04 Kwi 2020 12:42 #702429

  • Mamma
  • Mamma's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3640
  • Otrzymane dziękuję: 16687
whitedame wrote:

Prezes ma inne zajęcia a Wy mu tu zawracanie...

Coś mi się obiło o uszy, że wymieniono prezesa Poczty Polskiej.
Marlena
“Trudne czasy tworzą silnych ludzi, silni ludzie tworzą dobre czasy, dobre czasy tworzą słabych ludzi, a słabi ludzie tworzą trudne czasy.”
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 04 Kwi 2020 12:47 #702431

  • whitedame
  • whitedame's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4648
  • Otrzymane dziękuję: 16921
Widzę, że skojarzenia naród ma podobne, bez konsultacji.
Znalazłam to wczoraj

received_506718919997119.jpeg
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 04 Kwi 2020 13:26 #702435

  • KaLo
  • KaLo's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3448
  • Otrzymane dziękuję: 7358
Przyłapałeś mnie Mirku na nieczytaniu wszystkiego. :oops: Usprawiedliwieniem niech będzie fakt, że nie jestem prezesem i nie siedzę non stop na Oazie. :rotfl1:
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 04 Kwi 2020 14:01 #702442

  • Kaskawel
  • Kaskawel's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 878
  • Otrzymane dziękuję: 5262
Działalność tego po prawej przypomina mi raczej tego typa.

512506-VVA.jpg
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 04 Kwi 2020 14:32 #702446

  • newrom
  • newrom's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1342
  • Otrzymane dziękuję: 1921
I to jest słuszna uwaga! Nie obrzydzajcie mi mojej ulubionej kreskówki!



Przed chwilą wyczytałem że kogoś z ministerstwa obrony przeniesiono na odcinek poczta-polska.
Chyba żeby zrobić wybory wezmą listonoszy w kamasze, bo co rozsądniejsi mogliby pokazać "palec_lichockiej" i iść na chorobowe/kwarantannę.
Aha, dla tych co nie mają telewizora informuję. Jeśli wybory się odbędą 10V, będzie to wina opozycji.
A do Smoleńska niestety nie lecą, szkoda bo Sasin i Duda mają doświadczenie w eliminowaniu pisowskich kandydatów ;-)
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 04 Kwi 2020 14:45 #702449

  • KaLo
  • KaLo's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3448
  • Otrzymane dziękuję: 7358
Myślisz że Du*a otrzymał posadę w uznaniu zasług?To możliwe bo każdy dyktator najpierw usuwa przeciwników, potem ew.następców a na koniec tych co mu w tym pomagali. Historia zanatowała aż nadto liczne przykłady takiego postępowania.
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 04 Kwi 2020 14:55 #702450

  • newrom
  • newrom's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1342
  • Otrzymane dziękuję: 1921
Gdyby było inaczej, to mściwy gnom już dawno kazałby go usunąć z szeregów i wygumkować z fotografii.
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 04 Kwi 2020 20:57 #702516

  • KaLo
  • KaLo's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3448
  • Otrzymane dziękuję: 7358
Zdaje się, że za Stalina były robione takie cuda fotografii albo było robione wiele zdjęć i na każdym z nich któregoś brakowało. Potem wystarczyło odpowiednią fotkę wyjąć z albumu. :happy4:
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 04 Kwi 2020 21:44 #702530

  • CHI
  • CHI's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3928
  • Otrzymane dziękuję: 21000
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 04 Kwi 2020 22:00 #702532

  • mirek_z
  • mirek_z's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 195
  • Otrzymane dziękuję: 453
Kompletnie off-topic

Informacje dla prowadzących działalność, może ktoś nie wie, albo nie wie jak to załatwić.

Pożyczka 5000 dla mikroprzedsiębiorców ze środków Funduszu Pracy - może być umarzana po 3 miesiącach. Z tym trzeba się spieszyć, bo pula jest ograniczona.
www.gov.pl/web/gov/skorzystaj-z-niskoopr...odkow-funduszu-pracy

Zwolnienie z obowiązku opłacenia należności z tytułu składek:
www.zus.pl/baza-wiedzy/biezace-wyjasnien...-maj-2020-r_/2551396
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): mymysteryy, CHI

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 04 Kwi 2020 22:03 #702533

  • newrom
  • newrom's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1342
  • Otrzymane dziękuję: 1921
KaLo, każdy dyktator tak robi. Im ktoś mniej ma do zaoferowania, tym wścieklej stara się zniszczyć to co zastał.
Nie było potrzeby robienia dużej ilości zdjęć, sztuka fotomontażu już za Wiktorii była dość dobrze rozwinięta i lubowano się w "straszno-zabawnych" retuszach

I nie Stalin był pierwszy, nie Kaczyński ostatni. O ile dobrze pamiętam, pierwszą znaną w historii,która miała być zapomniana była postać faraona Echnatona.
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 04 Kwi 2020 22:28 #702540

  • mirek_z
  • mirek_z's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 195
  • Otrzymane dziękuję: 453
Coś do mnie dzisiaj dotarło - część z nas ma ogródki nie razem z domem i nie na wiejskiej działce, tylko na jakimś ROD.
Zdaje mi się, że zgodnie z obecnym bezprawiem niespecjalnie można się tak przemieszczać. :sick:
Ostatnio zmieniany: 04 Kwi 2020 23:12 przez mirek_z.
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 04 Kwi 2020 22:35 #702542

  • Emalia112
  • Emalia112's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 9769
  • Otrzymane dziękuję: 14471
Zastanawiałam się o co z tymi wyborami chodzi. Skąd taki upór. Dzisiaj mi się rozjaśniło. zaglądnęłam na konto i okazało się, ze ZuS wypłacił mi więcej pieniędzy niż by się należało. Nie mam telewizji więc o prezencie pod tytułem "trzynastka" nie wiedziałam. No tak, do 10 maja powinnam pamiętać jaki dobry, z ojcowska troska pochylający się nad emerytami jest pan prezydent. Jak wyboru przesuną to co? Ano inflacja zeżre prezent i istnieje ryzyko , że emeryci zapomną jak dobrą mamy władzę. To jest obrzydliwe.

Przepraszam, nie prezent, łapówka trafniej to określa
Ostatnio zmieniany: 04 Kwi 2020 22:38 przez Emalia112.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): mymysteryy, whitedame

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 04 Kwi 2020 22:38 #702543

  • mymysteryy
  • mymysteryy's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2141
  • Otrzymane dziękuję: 8781
mirek_z wrote:
Coś do mnie dzisiaj dotarło - część z nas ma ogródki nie razem z domem i nie na wiejskiej działce, tylko na jakimś ROD.
Zdaje mi się, że zgodnie z obecnym bezprawiem nie specjalnie można się tak przemieszczać. :sick:
A jak ktoś tam jedzie w ważnej sprawie bytowej, bo tam np. magazynuje swoje zapasy żywnościowe (na tej działce ROD)? :think:
Pozdrawiam,
Kasia
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.608 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum