TEMAT: Crazy Ula i jej ogródek

Odp: Crazy Ula i jej ogródek 21 Gru 2012 20:02 #103946

  • ulakonie
  • ulakonie's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2728
  • Otrzymane dziękuję: 390
Święta tuż tuż. Nowy Rok też do nas biegnie.
Nie wiem jak Wy, ale jak przyjdzie styczeń, to pierw będę myślała o pobieleniu drzewek jak się ociepli na +, a potem będę liczyła dni do lutowych i marcowych - zasiewów :)
No i być może w styczniu kupimy tunel :fly:

Ale póki co cóż, nogi mnie bolą więc porządki odkładam ale chyba pójdę piec ciasteczka.

A to dzisiejszy wypad z córcią do Lublina, obie mamy po foteczce :rotfl1: :rotfl1: :rotfl1:


Uploaded with ImageShack.us
Ostatnio zmieniany: 21 Gru 2012 20:40 przez ulakonie.
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Odp: Crazy Ula i jej ogródek 21 Gru 2012 22:41 #103993

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Ciekawe co dostałaś od Mikołaja ;) Widać ,ze ryneczek u Was wysprzątany tylko na bokach widać trochę śniegu .Zdrowych i radosnych Świąt
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2
Temat został zablokowany.

Odp: Crazy Ula i jej ogródek 22 Gru 2012 11:51 #104047

  • Keetee
  • Keetee's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1021
  • Otrzymane dziękuję: 128
Piekny Lublin i Piekna Ulka :kiss3: Wygladasz super kobieto :dance:
Wszystkiego naj naj na święta :flower2:
Temat został zablokowany.

Odp: Crazy Ula i jej ogródek 22 Gru 2012 12:48 #104069

  • Daniela
  • Daniela's Avatar
Ulu,
No mieć takie zdjęcie z Mikołajem, to coś! :)
Czerwone buty miałaś, tylko zarzucić czerwony kubraczek i mogłabyś być śnieżynką.
Temat został zablokowany.

Odp: Crazy Ula i jej ogródek 25 Gru 2012 10:12 #104333

  • ulakonie
  • ulakonie's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2728
  • Otrzymane dziękuję: 390
Jest taki czas, co łzy w śmiech zamienia,
Jest taka moc, co smutek w radość przemienia.
Jest taka siła, co spełnia marzenia...
To właśnie magia Świąt Bożego Narodzenia.


Radosnych Świąt Bożego Narodzenia, spełnienia nie tylko ogrodowych marzeń, życzy Urszula z rodziną


Uploaded with ImageShack.us

A to przy okazji:
Maleństwo na stoliku, świeci się na zielono także:)


Coś cosiowo na komodzie


Pamiątka od Kasi też stanęła na honorowym miejscu


Nie bawiłam się w stroiki wiązane, narobiłam ich w tym roku już kilka, wykorzystałam swój niezawodny koszyk


A to maleństwo na pół szerokości przedpokoju :)
Ostatnio zmieniany: 25 Gru 2012 10:23 przez ulakonie.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): jagoda5214, dorota

Odp: Crazy Ula i jej ogródek 27 Gru 2012 18:41 #104812

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Witaj Ulu,,,przeszedłem''przez cały temat i jestem pod wrażeniem,od przebudowy i modernizacji domku,budowy ogrodowego ,,wnętrza''oraz na koniec wycinka tak potężnych świerków.Pomysł na chamaczek -przedni,udekorowanie domku wiszącymi skrzynkami z kwiatami-bezcenne :bravo: .Muszę wspomnieć o mistrzowskim talencie cukiernika-tortownika-może czas pomyśleć o własnej działalności :cool3: .Pozdrawiam. :flower1:
Temat został zablokowany.

Odp: Crazy Ula i jej ogródek 27 Gru 2012 19:29 #104832

  • ulakonie
  • ulakonie's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2728
  • Otrzymane dziękuję: 390
Oj z powodów wielu, min opieki nad niepełnosprawną córą oraz marnym tzw rynkiem usług - nie mam szans na swój interes, wszystko toczy się wokół najtańszych towarów itp. Więc cukiernictwo zostanie tylko hobbistycznie.
Niestety dziś mam naprawdę doła. Właśnie wróciłam z sunią od Veta. Czeka ją poważna operacja usunięcia zmian nowotworowych pochodzenia hormonalnego. Mam wyrzuty sumienia choć nie powinnam, że parę lat temu nie poddałam ją sterylce. Teraz od jakiegoś roku jest to zabieg ryzykowny, ze względu na zwyrodnienia kręgosłupa. Jednym słowem - możemy ją wysterylizować, może nawet się uda oczyścić z komórek nowotworowych ale - psina może przestać chodzić :(
brak mi słów.
W dodatku nie ma żadnej gwarancji, co jest wytłumaczalne, że uda im się wyciąć wszystkie ogniska tego nowotworu. Nie ma on obecnie przerzutów, no nie umiem wyjaśnić, ale przy sutkach u suki jest traktowane jako jedno, mimo iż będzie np kilka gulek. Fakt taki, że muszę niestety zgodzić się na ryzyko operacji choćby kosztem kręgosłupa. A to nie jest łatwe. :(
Temat został zablokowany.

Odp: Crazy Ula i jej ogródek 27 Gru 2012 20:19 #104848

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Bardzo Ci współczuję :hug:
Ja właśnie postanowiłam nie czekać ze sterylizacją i w przyszłym roku na pewno to zrobię.
A może uda się operacja i wszystko będzie dobrze? Nie można się zamartwiać na zapas :kiss3:
Temat został zablokowany.

Odp: Crazy Ula i jej ogródek 27 Gru 2012 21:37 #104882

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Marta ma racje czarne myśli trzeba wrzucić w kąt i zacząć myśleć pozytywnie Ulka .Macie chyba trochę czasu na zastanowienie się,ale będzie dobrze
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2
Ostatnio zmieniany: 27 Gru 2012 21:38 przez jagoda5214.
Temat został zablokowany.

Odp: Crazy Ula i jej ogródek 27 Gru 2012 21:57 #104885

  • ulakonie
  • ulakonie's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2728
  • Otrzymane dziękuję: 390
Dziewczyny kochane. Ja się już nie zastanawiam, decyzja podjęta, czekam na jutrzejsze wyniki i umówienie terminu z lekarką.
Marto, poczytałam o tym dziadostwie i nie czekaj. Pisało, że zmniejsza ryzyko sterylka najpóźniej po 1-2 cieczce. Gdybym mogła cofnąć czas... ale nie mogę. Żyje się dalej.
Nie wielka dla mnie pociecha ale by zapomnieć i nie myśleć - buszuję po ofercie Podstolca Marka. WYnik finalny około 100zł
Temat został zablokowany.

Odp: Crazy Ula i jej ogródek 27 Gru 2012 22:40 #104893

  • Małgorzata124
  • Małgorzata124's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 519
  • Otrzymane dziękuję: 67
Ula rewizyta :) , Masz bardzo ładną działeczkę i dobrze Zrobiłaś ,ze Wycięłaś te świerki były śliczne , ale zdecydowanie za duże i z biegiem czasu stałyby się utrapieniem a nie ozdobą.
Wiem co pisze też mam spore drzewa na większym areale, też było mi szkoda nawet przyciąć dwa lata walczyłam z myślami przyciąć czy nie, w końcu w tym roku przycięłam i jestem zadowolona były już tak duże ,że trudno było je po przycinać a za parę lat, byłby koszmar ze ścięciem , pozwolenia i.t.d, czubki które żeśmy przycięli były tak wielkie i grube jak spore drzewka, jak spadały to tylko patrzyłam,żeby nie poniszczyły innych drzewek i nie zabiły po drodze nas, coś okropnego, wszystko jest ładne póki jest jeszcze małe a później jest kłopotliwe no chyba ,że się ma hektary na których już nic się nie ma zamiaru robić i wszystko puszcza się na żywioł. :bye:
Temat został zablokowany.

Odp: Crazy Ula i jej ogródek 27 Gru 2012 22:53 #104899

  • ulakonie
  • ulakonie's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2728
  • Otrzymane dziękuję: 390
Małgosiu 2 wielkie drzewa na skromnych 4 arach z domkiem - już były niestety bardzo uciążliwe. To co latem było zaletą - cień i chłodek w upały - jesienią, zimą i wiosną stało się właśnie utrapieniem. Ciągły cień, zimno, wilgoć. Nie raz nawet latem rano w domku siedziałam w swetrze a na zewnątrz - rozbierałam się. W upały dam sobie radę. Jedynie hostunie zmienią miejsce zamieszkania, bo może je już tu co nieco przypalać. Ale mam dla nich miejsce, pierwotnie planowane na hosty z odmian nadmiernie rozrastających się :) Ale wszystkim tam będzie doskonale.
Temat został zablokowany.

Odp: Crazy Ula i jej ogródek 28 Gru 2012 03:03 #104941

  • planta
  • planta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Howdy!
  • Posty: 5352
  • Otrzymane dziękuję: 5370
Przytulam :hug2:
Domek na prerii - 2017
Domek na prerii - 2015-16
Domek na prerii cz. 1
Podroz do....New Carolina
[url=http://forumogrodniczeoaza.pl/index.php/forum/13-podroze-male-i-duze/162
Temat został zablokowany.

Odp: Crazy Ula i jej ogródek 28 Gru 2012 12:18 #105005

  • AGP-ON
  • AGP-ON's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Grześ
  • Posty: 1137
  • Otrzymane dziękuję: 249
Stary rok się dzisiaj kończy,nowy się zaczyna.
Niechaj radość trwa dziś wiecznie,
zdrowie nigdy nie opuszcza,
a sakiewka niech będzie zawsze pełna.
Szczęśliwego Nowego Roku 2013.
Temat został zablokowany.

Odp: Crazy Ula i jej ogródek 28 Gru 2012 17:52 #105088

  • promyk
  • promyk's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 92
  • Otrzymane dziękuję: 3
Witaj Ulu poświątecznie :kiss3: troszeczkę tak smutno się u Ciebie zrobiło no ale nie zawszę może być różowo... takie życie.... no ale smuteczki w kąt.... czytam żeś Ty cukiernicza zdolniacha no przyznam skromnie że i mi nic nie brakuje i tak zaczynam się zastanawiać nad poszerzeniem mojej wiedzy o wiadomości teoretyczne i zdobycie jakiegoś papieru no ale z tego co się już orientowałam to ok 2500 zł na początek potrzeba.. :( no ale jak bym chciała się tym na poważnie zająć to papier potrzeba...
Uleńko jeżeli ktoś kocha to co robi i wkłada w to serce to na pewno znajdzie odbiorcę na swoje usługi....
Pozdrawiam serdecznie, Sylwia
Marzy mi się ogród-zapraszam
Temat został zablokowany.

Odp: Crazy Ula i jej ogródek 28 Gru 2012 17:58 #105090

  • ulakonie
  • ulakonie's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2728
  • Otrzymane dziękuję: 390
Ja Promyczku na razie chciałabym - kosmetycznie się poudzielać kobietkom, z racji szkoły, już mam do końca ostatni semestr, więc i wiedza już konkretna za sobą. Cukiernictwo - sobie odpuszczam:) starczy na własny pożytek. Przydało by się posiedzieć we dwie przy kawce i poobgadywać to wszystko na spokojnie:)
Temat został zablokowany.

Odp: Crazy Ula i jej ogródek 28 Gru 2012 18:14 #105095

  • promyk
  • promyk's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 92
  • Otrzymane dziękuję: 3
O widzisz jak to losy ludzi się przeplatają... ja rok temu miałam takie szybkie szkolenie z wizażu, no ale właśnie tak na własne potrzeby tylko bo jakoś tak mi się wydaję że już trochę za późno dla mnie w tym kierunku iść, a słodkości to w domciu zawsze można na początku robić, a co do kawusi to pewnie nam się jakoś uda spotkać tylko ja jeszcze liczę w najbliższym czasie na jedno szkolenie z fundacji rozwoju to nie wiem jak czasowo...
Pozdrawiam serdecznie, Sylwia
Marzy mi się ogród-zapraszam
Temat został zablokowany.

Odp: Crazy Ula i jej ogródek 28 Gru 2012 22:34 #105240

  • sd-a
  • sd-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 5906
  • Otrzymane dziękuję: 2386
Na pamiątkę zamówienia :-)
Zostawić czy usunąć? ;-)

hosty13.JPG
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.547 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum