TEMAT: Ogródek AGNESS

Ogródek AGNESS 29 Kwi 2015 08:10 #362880

  • eda_s
  • eda_s's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 479
  • Otrzymane dziękuję: 241
Cieszę się, że jesteś :hug:
Na pierwszym zdjęciu to kwiaty czereśni?


Zielone okna z estimeble.pl

Ogródek AGNESS 29 Kwi 2015 08:12 #362881

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Agusia, rzeczywiście duże przedsięwzięcie przed Wami - życzę solidnych wykonawców i cierpliwości :kiss3:
W ogrodzie cudnie!

Ogródek AGNESS 29 Kwi 2015 08:41 #362892

  • wxxx-a
  • wxxx-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3467
  • Otrzymane dziękuję: 1103
Nie byłam dawno u Ciebie ,ale ogród jak zwykle przedstawia się bajkowo.Bardzo Ci współczuję straty pieska ,ja bardzo dobrze wiem ,jak to boli .Agniesiu Twoje wianki oczywiście wymiatają :hearts:
Zostawiam Ci bardzo serdeczne pozdrowienia :hug:

Ogródek AGNESS 29 Kwi 2015 09:33 #362909

  • Wiola
  • Wiola's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 431
  • Otrzymane dziękuję: 393
Witaj Agniesiu. Doskonale rozumiem ten brak czasu. Sama mam tak, że narobię masę zdjęć, ale nie mam czasu aby je zgrać i wstawić na forum.
Ogród jak to u Ciebie - wymuskamy i kolorowy :) Uwielbiam tą wiosenną soczystą zieleń.
Remontu nie zazdroszczę i życzę szybkiego końca a potem napawania się pięknymi widokami :)
Pozdrawiam Wiola :)
Ogród Wioli

Ogródek AGNESS 29 Kwi 2015 12:01 #362967

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Mam nadzieję, że ekipa remontowa będzie się trzymać z dala od ogródka :happy3:
Zakwitł mi floks śnieżny od Ciebie :hug: , ależ to cudo maleńkie :hearts: . Co ja się namęczyłam, żeby go w te upały zeszłoroczne nie stracić :happy3: , ale warto było :lol:

Ogródek AGNESS 29 Kwi 2015 15:25 #363029

  • Monik
  • Monik's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 809
  • Otrzymane dziękuję: 104
Aguś pięknie i kolorowo u Ciebie. Ja wcale żadnych tułów w ogrodzie nie widzę. A jeśli chodzi o brak czasu to doskonale Cię rozumiem - u mnie też doba zbyt krótka :mad2:
Ściskam cieplutko
Monika

Mój ogród moje marzenie

Ogródek AGNESS 12 Cze 2015 00:20 #378440

  • AGNESS
  • AGNESS's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2186
  • Otrzymane dziękuję: 431
Dziękuję moi kochani, ze zaglądacie, mimo, że tak mało mnie ostatnio na forum :hearts: :hearts: :hearts:
Postaram się zaglądać częściej , ale naprawdę nie wyrabiam się ze wszystkim, jakoś tak dni wypełnione na maxa...

Oto kilka widoczków z czerwcowego ogrodu, niestety azalie już przekwitły, jeszcze różaneczniki trzymają się, chociaż też już powolutku kończą kwitnienia. Ale już róże pięknie kwitną, więc nie będzie nudy. Wciąż kolorowo :P

Zapraszam na spacer :P































[/quote]
Za tę wiadomość podziękował(a): olibabka, e-genia, DANA, sierika, Monika-Sz, Adasiowa

Ogródek AGNESS 12 Cze 2015 11:43 #378561

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Agusia, pozdrawiam serdecznie :)
Dajesz radę z podlewaniem? Bardzo soczyście prezentuje się Twój ogródek - widać, że roślinom niczego nie brakuje.
Poza niewątpliwym spektaklem, jakie dają różaneczniki, widzę tez urocze goździki i irysy...
Pokaż więcej :)

Miłego!

PS. Jak remont?

Ogródek AGNESS 12 Cze 2015 12:03 #378566

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Czy sadzone w zeszłym roku azalie zachwyciły Cię kwitnieniem ;) ? Nie wiem, czy te, co pokazałaś, to nowe, czy stare :happy3:
Widzę, że nowa huśtawka już stoi :P

Ogródek AGNESS 12 Cze 2015 16:34 #378626

  • beatrix+
  • beatrix+'s Avatar
No,chyba się wiankami wijesz,skoro w necie nigdzie Cię nie ma..krzaczorki piękne..

Ogródek AGNESS 12 Cze 2015 18:32 #378643

  • AGNESS
  • AGNESS's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2186
  • Otrzymane dziękuję: 431
Aguniu witaj kochana :kiss3:
Wyobraź sobie, że susza u mnie okrutna, ale po roślinkach za bardzo tego nie widać. Podlewam bardzo rzadko, najwyżej raz w tygodniu, ale za to intensywnie, woda leje się po 9-10 godzin. Myślę, że dobrą kondycję roślin powoduje duża ich ilość, rosną gęsto, więc i gleba się tak nie wysusza a i ściółka ze skoszonej trawy i kory trzyma wilgoć :P
Niestety palące słońce przyspiesza przekwitanie roślin, azalie już przekwitły, a różaneczniki wytrzymają jeszcze 3-4 dni. Ale już ich miejsce zajęły róże, więc wciąż jest kolorowo :P
Mimo nawału zajęć, jakieś tam fotki cykam, więc niedługo będą kolejne obrazki :P
Remont dachu już zakończony, teraz mąż maluje elewację. Właśnie oznajmił mi, że już skończył ;)
Teraz weźmie się za taras, tu będzie mnóstwo pracy... ale pomalutku, pomalutku i wszystkiemu podołamy :P
Aguniu ściskam serdecznie :hearts:

Martusiu azalie i nowe i stare :lol: Wszystkie cudnie kwitły, nie mogłam się napatrzeć. Nowe to 1, 2, 6 i 7 fotka :P
Faktycznie huśtawka już jest, mój ogród bez huśtawki jakiś taki niepełny.... musi być i koniec :P
Czeka na niej kawka dla Ciebie B) :kiss3:

Beatko no jakoś te dni takie krótkie, nie wyrabiam się ze wszystkim, chyba za dużo chcę :think:
I wianki od czasu do czasu, i ostatnie soboty to makijaże, a w tygodniu próba do każdego, to też sporo czasu zajmuje. No i moje ostatnie dziecko, które pochłania dużo czasu, czyli mój blog. A i remont dosyć poważny.... oj dni wypełnione po brzegi, a i w związku z tym, że dni zbyt krótkie to i noce zarywam i nie raz siedzę do 1-2...
Ale postaram się częściej zaglądać i pokazywać co słychać w moim ogródku :kiss3:
Za tę wiadomość podziękował(a): Aguniada

Ogródek AGNESS 14 Cze 2015 17:46 #379383

  • majowa
  • majowa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1315
  • Otrzymane dziękuję: 948
Aga, ach te Twoje kolory :hearts: otulone soczystą zielenią. Skąpisz nam tych widoków, oj skąpisz ;) ale rozumiem, że i pewnie poza ogrodem masz sporo pracy. Pozdrawiam serdecznie!
Pozdrawiam serdecznie, Iwona
Mój ogród
FotoIvona

Ogródek AGNESS 14 Cze 2015 23:05 #379661

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Aguś..ogród jak zawsze soczysty i tętniący kolorami..ahh, jak mi Twoich widoczków brakowało :hearts:
Zabiegana jesteś wyjątkowo i tak sobie myślę, że Tobie chyba doba się inaczej liczy, że ze wszystkim się wyrabiasz.. :think:

Jak Córcia..zdrowa..? :kiss3:

Ogródek AGNESS 15 Cze 2015 09:22 #379749

  • AGNESS
  • AGNESS's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2186
  • Otrzymane dziękuję: 431
Iwonko :kiss3: Postaram się teraz częściej zaglądać i pokazywać jakieś ogrodowe obrazeczki :)
Jest kolorowo, pachnąco, tylko te zaniedbane rabaty z szumiącym zielskiem mnie dobijają, nie wiem , kiedy wreszcie uda mi się nadrobić ten czas ogrodowego przestoju, spowodowany remontem :unsure:

Monisiu :kiss3: Kochana źle mi z tym , że tak rzadko zaglądam i nie mam nawet czasu pobuszować w Waszych ogródkach. Strasznie tęskni mi się za Wami :hug: Ale naprawdę nie wyrabiam się ...
Postaram się każdego dnia wygospodarować chociaż pół godzinki, żeby zajrzeć.
Gabrysia na szczęście zdrowa, dziękuję Ci za pamięć :kiss3:

Ogródek AGNESS 24 Cze 2015 15:58 #382818

  • AGNESS
  • AGNESS's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2186
  • Otrzymane dziękuję: 431
Kochani, złą gospodynią wątku jestem w tym sezonie :thanks: Rzadko zaglądam, ale staram się jak mogę :hearts:
W moim ogrodzie prawdziwe rewolucje.
W ostatnich dniach wykopujemy ogromne, rozrośnięte krzewy - iglaste i liściaste, wędrują one do nowo powstającego ogrodu znajomych. Mam nadzieję, że wszystko się pięknie przyjmie.
W związku z tym, powstaje dużo miejsca wolnego, na które przenoszę roślinki z innych rabat, którym jest ciasno.
Robię też ( nie osobiście ;) ) obwódki z kamienia polnego, osadzone w zaprawie cementowej, przy połączeniu wszystkich rabat z trawnikiem.
Właśnie dziś przyjechała przyczepa piasku i mam na podjeździe niezłą piaskownicę :happy:
Jak wiecie, u mnie same rabatowe zawijasy, więc tych krawężników będą kilometry ;) :happy:

Tak więc praca wre, a ja Wam zostawiam część moich różyczek i życzę uśmiechu i słoneczka :hearts:


Moja ukochana Alchymist













Flammentanz










Coral










Nina Weibull




Mandarinen




Chippendalle










Don Juan




Chopin




Po zakończonym spacerze, zapraszam na odpoczynek na huśtawkę, przy koktajlu truskawkowo-bananowym :P




Za tę wiadomość podziękował(a): e-genia, Bozi

Ogródek AGNESS 24 Cze 2015 18:48 #382850

  • Bozi
  • Bozi's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4472
  • Otrzymane dziękuję: 2418
Alchymist ma piękne kolory. Nie mam już miejsca w ogródku ale jak mi coś wypadnie to ją kupię ;) Na razie podziwiam u ciebie. :)

Ogródek AGNESS 27 Lut 2016 20:59 #439255

  • Ave
  • Ave's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 832
  • Otrzymane dziękuję: 395
Witaj Agniesiu :kiss3:
Nie zaglądasz tu ? taka duża przerwa , a tak chciałoby się zobaczyć co u Ciebie słychać ? Jaka wianki wiosenne planujesz w tym sezonie...
Ewa

Ogródek AGNESS 09 Mar 2016 22:48 #443233

  • AGNESS
  • AGNESS's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2186
  • Otrzymane dziękuję: 431
Ewuniu witaj kochana :kiss3:
Zaglądać to zaglądam , buszuję po Waszych ogródkach i czytam co u Was słychać. Ale ja już od dłuższego czasu mam niesamowitego lenia do pisania... jakoś dużo lepiej wychodzi mi ostatnio czytanie ;)
Co do wianuszków, to robię cały czas. Właśnie w tym tygodniu siedzę w wiankach po uszy, bo przygotowuję się do wielkanocnego kiermaszu, który odbędzie się w niedzielę :)
Jutro postaram się zrobić kilka fotek, to pokażę. Tylko obawiam się, że po takiej mojej przerwie w pisaniu, nikt już tu nie zagląda :(
Ściskam serdecznie :hearts:
Za tę wiadomość podziękował(a): olibabka, pamelka, Aguniada, edulkot, Monika-Sz


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.577 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum