TEMAT: Ogródek AGNESS

Ogródek AGNESS 09 Kwi 2015 21:22 #356547

  • sierika
  • sierika's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Natury nie oszukasz,czyli moje dojrzewanie do eko
  • Posty: 4102
  • Otrzymane dziękuję: 4952
Współczuję Aguniu, całe życie otoczona jestem pieskami, są niczym dzieci.....bardzo ważne, kochane....wiem co czujesz, znam ten ból :kiss3: .


Zielone okna z estimeble.pl

Ogródek AGNESS 09 Kwi 2015 21:29 #356549

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Agusia, dopiero się dowiedzialam... jakże okropnie smutno... całkowicie rozumiem Twój ból i rozpacz...
Z całego serca przytulam Was...

Ogródek AGNESS 10 Kwi 2015 00:28 #356665

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Aguś.. Wiesz, że niedawno i ja przechodziłam przez ten smutek..i łzy.. Niektórzy uważają, że to "tylko pies"- a to przyjaciel i członek rodziny.. Nic dziwnego, że cierpisz a w serduchu pustka, to normalne- straciliście psiego przyjaciela po latach wspólnego życia.. Bardzo współczuję.. :hug: :hug:
Córcię utul w żalu!! :kiss3:

Ogródek AGNESS 10 Kwi 2015 07:17 #356670

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
Aguś :bye:
To zawsze bardzo smutno, jak swoje zwierzątko odchodzi od nas, rodziny.Ja mam tylko kotkę.Ale wiem jak byłoby mi smutno juz gdyby jej nie było.To takie rozweselacze, wierne zwierzątka.A psy sa jeszcze bardziej wierne niż koty, więc jeszcze bardziej smutno :(
Rozumiem i przytulam :hug:

Ogródek AGNESS 11 Kwi 2015 10:00 #356966

  • AGNESS
  • AGNESS's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2186
  • Otrzymane dziękuję: 431
Dorotko, Asiu, Romciu, Aniu, Ina, Daluś, Ewa, Aguniu, Monisiu, Aniu bardzo Wam dziękuje kochane dziewczyny za zrozumienie i wsparcie. Pies to prawdziwy przyjaciel i naprawdę zapada głęboko w serce . Jego strata rodzi prawdziwy ból. Strasznie pusto bez niego w domu....
Ciągle się łapię za jakieś prace, żeby nie myśleć.... dom wypucowany do połysku, w szafach posortowane.
Pogoda piękna , więc zaraz idę do ogrodu, bo jeszcze mnóstwo pracy po zimie przede mną. Nawet róże nie przycięte, a już bardzo porosły nowe pędy . Jeszcze nigdy nie cięłam ich tak późno, gdy tak bardzo urosły, ale mam nadzieję, ze to nie zaszkodzi .


Wiosna nieśmiało zakradła się i do mojego ogródka, zakwitły pierwsze tulipanki, prymulki, zaczynają hiacynty i sasanki... oto kilka kolorowych migawek :)





















i na koniec pokażę wianuszki, które powstały do mojego domku. W tym sezonie zachciało mi się odmiany i w przeciwieństwie do poprzednich lat, gdzie zawsze były dekoracje naturalne, zapragnęłam koloru i zrobiłam wianki z kwiatów z materiału.
Kwiaty z materiału są teraz tak piękne, że czasami trudno odróżnić je od żywych.... czasami trzeba aż pomacać, żeby się przekonać :) W niczym nie przypominają dawnych sztucznych koszmarków :))
Mam nadzieję, że i Wam się spodobają :)




















Mam nadzieję, że nie zanudziłam Was nadmiarem zdjęć ;)

Jeszcze raz dziękuję bardzo za wsparcie i ściskam serdecznie :hearts:
Za tę wiadomość podziękował(a): Aguniada, e-genia, Bozi, anabuko1

Ogródek AGNESS 11 Kwi 2015 19:25 #357012

  • Wiola
  • Wiola's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 431
  • Otrzymane dziękuję: 393
Agniesiu, wiesz że jestem wielbicielką Twoich wianuszków. Są przepiękne. Zgarnęła bym je wszystkie do siebie :P
Pozdrawiam Wiola :)
Ogród Wioli

Ogródek AGNESS 11 Kwi 2015 20:45 #357059

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Aguś, biedulko :hug: :hug: :hug:
my wszystkie zwierzaki traktujemy jak członków rodziny i wiemy co to znaczy stracić przyjaciela, członka rodziny takiego właśnie futrzanego...wszak to takie nasze dzieci, ale zawsze pocieszamy się tym, że są teraz w lepszym miejscu i teraz na nas patrzą i opowiadają jak u nas im było dobrze.....więc się nie smutaj już tylko tak pomyśl :hug:
wiosna przepiękna :hearts:

Ogródek AGNESS 11 Kwi 2015 20:55 #357069

  • inag1
  • inag1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 996
  • Otrzymane dziękuję: 631
Aga, ja też uwielbiam Twoje wianki i dekoracje. Mistrzostwo świata. :bravo: Zdjęcia robisz przepiękne i na pewno nie nudzą. Poproszę o więcej. :)

Ogródek AGNESS 12 Kwi 2015 06:48 #357185

  • e-genia
  • e-genia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4032
  • Otrzymane dziękuję: 3524
Aguś mnie też podobają się Twoje wianuszki :thanks: ja nie posiadam takiego talentu .

Ogródek AGNESS 13 Kwi 2015 08:27 #357562

  • Monik
  • Monik's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 809
  • Otrzymane dziękuję: 104
Witaj Aguś :bye:

Bardzo mi przykro z powodu pieska :( Doskonale rozumiem Twój ból, bo też to przechodziłam nie raz. Nawet niedawno pożegnaliśmy jednego z Naszych dziadziusiów :(

A w Twoim ogrodzie pięknie pokazała się wiosna. Cudowne tulipanki :woohoo:
Ściskam cieplutko
Monika

Mój ogród moje marzenie

Ogródek AGNESS 13 Kwi 2015 16:55 #357702

  • Robaczek
  • Robaczek's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2526
  • Otrzymane dziękuję: 2972
Agiuś, przykro mi z powodu utraty takiego przyjaciela...ściskam mocno.
Kompozycje i wianuszki bardzo optymistyczne!
Pewnie teraz działasz ogrodowo..i dobrze! Nie ma to jak praca wsród zieleni, od razu zakopujesz smutki i oderwiesz myśli.
Pozdrawiam serdecznie!
Pozdrowionka :-) Kasiek
Ogródek Robaczka

Ogródek AGNESS 13 Kwi 2015 18:46 #357753

  • Roma
  • Roma's Avatar
Gdybym tylko miała możliwości to wszystkie znalazłyby u mnie swoje miejsce :) są prześliczne :bravo:

Ogródek AGNESS 13 Kwi 2015 20:12 #357799

  • Bozi
  • Bozi's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4472
  • Otrzymane dziękuję: 2418
Agnieszko, współczuje utraty przyjaciela :hug:
Piękne są te wianuszki, fajna kolorystyka.

Ogródek AGNESS 14 Kwi 2015 23:05 #358203

  • Tamaryszek
  • Tamaryszek's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 135
  • Otrzymane dziękuję: 18
Jak ładnie wyglądają te 3 wianki ze świecami na stole, Agness.
Pozdrawiam,Tamaryszek
"Ogrodnictwo w zgodzie z naturą jest łatwiejsze niż przeciwko niej"

Ogródek AGNESS 15 Kwi 2015 07:03 #358241

  • asia2
  • asia2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1105
  • Otrzymane dziękuję: 484
Wianki jak zwykle przeurocze, jak napisała Kasia - bardzo optymistyczne! No i w mojej ulubionej kolorystyce ogrodowej :lol: !

Ogródek AGNESS 15 Kwi 2015 07:33 #358247

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
Aguś :bye:
Twoje wianuszki są bardzo radosne, kolorowe,piękne :bravo: :bravo:
A i wiosenne kwiatuszki w ogrodzie bardzo urokliwe.cóż wiosna z kolorami to od razu człowiekowi lepiej żyć, prawda??
Pozdrawiam serdecznie :flower1:

Ogródek AGNESS 29 Kwi 2015 00:03 #362851

  • AGNESS
  • AGNESS's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2186
  • Otrzymane dziękuję: 431
Kochani witam Was serdecznie i bardzo dziękuję, że do mnie zaglądacie, mimo, że tak mnie tu mało ostatnio.
Przyczyna jest bardzo prozaiczna. Zwyczajny brak czasu. Nie ogarniam wszystkiego, doba jest zbyt krótka, żeby wszystkiemu podołać. Teraz dodatkowo dochodzi poważny remont domu. Wymieniamy dach i malujemy elewację, a to poważne przedsięwzięcie. Mnóstwo załatwiania, wybierania, planowania, itd... Dziś już zwieźli część materiałów, od poniedziałku mają ruszyć z pracami

W ogrodzie cudownie, kolorowo, wiosennie, nie mogę się tym nacieszyć, ale w pracach mam spore tyły.
Najpierw było zimno, później przyplątało się do mnie paskudne przeziębienie, które jeszcze do końca nie puściło, chociaż to już prawie 2 tygodnie. A na dodatek moja Gabrynia złapała ode mnie wirusa. Na szczęście chyba udało się pokonać choróbsko za pomocą naturalnych specyfików :)

Wrzucę teraz kilka fotek mojej wiosny, a na wszystkie zaległe posty odpiszę raniutko.
Serdeczne buziaki dla wszystkich :hearts: :hearts: :hearts:

































Ta sterta bali widocznych pod forsycją, to resztki po huśtawce. Niestety przegrała z czynnikami atmosferycznymi. Ale już następna będzie w przyszłym tygodniu, bo mój ogród bez huśtawki jest niepełny ;) :P
Za tę wiadomość podziękował(a): Aguniada, Alina-277, Bozi, anabuko1, edulkot, eda_s

Ogródek AGNESS 29 Kwi 2015 07:05 #362861

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
Witaj Aguś !!
Oj ten brak czasu to bardzo znane mi pojęcie.Ja też jakoś ostatnio nie wyrabiam się ze wszystkim, a remontu przecież nie zaczynam :happy:
Twój ogród juz jest kolorowy i jak zawsze piękny.
Tulipanki teraz królują.Te pomarańczowe, to takie żaróweczki w ogrodzie. :)
I kolorowe poduszeczki floksików.Lubię ten czas ich kwitnienia, gdzie z daleka są widocznie i piękne .Pięknie to wygląda :wink2:
Spokoju i powodzenia życzę przy remoncie :flower1:


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.752 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum