TEMAT: Ogródek AGNESS

Odp: Ogródek AGNESS 06 Mar 2012 12:42 #2393

  • AGNESS
  • AGNESS's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2186
  • Otrzymane dziękuję: 431
Tajeczko cieszę się, ze jesteś z nami :cheer: Mam nadzieję, ze otworzysz wątek ze swoim cudownym ogrodem :cheer:

Martuś ja też się cieszę, ze mogę być z Wami :cheer: ...a do siebie serdecznie zapraszam....może nie koniecznie na naukę fotografowania, bo ja tylko skromny amator, ale np na kawę i ciacho B) :cheer:

Majorowa witam Cię serdecznie, bardzo się cieszę, ze jesteś :cheer:

Emiento
fotki będą jak najbardziej ..... Zapraszam serdecznie :cheer:

Olku świetnie, ze jesteś :cheer: Witaj

Uluś witaj :cheer: mam nadzieję, ze niebawem odwiedzisz mój ogródek w realu...tym razem w dzień :cheer:

Dorotko ja też bardzo się cieszę, że możemy nadal ze sobą rozmawiać i odwiedzać się w swoich ogródkach :cheer:

Siberko propagatorko zdrowia i natury, wspaniale, ze jesteś :cheer: Witaj

Eluś witaj kochana :cheer:

Gosiu witaj, wczoraj w czasie, kiedy FO było otwarte wysyłałam wiadomości z zaproszeniem tutaj.....kilka minut przed 16 jak mieli znów zamknąć, to pokasowałam, żeby nikt nie szperał w wiadomościach, pewnie przyszło do Ciebie, ze była wiadomość, ale została wykasowane przeze mnie ?

Dawidku witaj :cheer: Moje ścieżki to to co pozostało po trawniku :lol: na nic więcej trawiastego nie ma miejsca....ale nie powiem, żeby mi się nie podobało B)

Grzesiu bardzo sie cieszę, ze dotarłeś do mnie....witaj :cheer:

Krysiu, to wspaniale, że udało Ci się zalogować....teraz już tylko czekamy na Twój ogródek :cheer:

Jagódko witaj :cheer: Serdecznie Cię zapraszam....mam nadzieję, ze moje widoczki przypadną Ci do gustu :cheer:
Ostatnio zmieniany: 06 Mar 2012 12:43 przez AGNESS.


Zielone okna z estimeble.pl

Odp: Ogródek AGNESS 06 Mar 2012 12:46 #2399

  • dodad
  • dodad's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • strefa klimatyczna 6a
  • Posty: 4100
  • Otrzymane dziękuję: 2555
Jestem i ja! Agunia bardzo się cieszę, że udało się ściągnąć tutaj tyle osób.
Wkrótce wiosna i będziemy podziwiać kwitnące kwiatuchy!
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam :)
ogrodowo 2016'***
U Doroty 2015'***2014***

Odp: Ogródek AGNESS 06 Mar 2012 12:49 #2406

  • AGNESS
  • AGNESS's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2186
  • Otrzymane dziękuję: 431
Dorotko bardzo się cieszę, ze jesteś :cheer: Już niedługo naprawdę zrobi się kolorowo i radośnie :cheer:

Kilka kolorowych widoczków, bo taki szary ten mój wątek B) :lol:

Chopin


Monarda


Lilie






Skalniak
Ostatnio zmieniany: 28 Lip 2012 07:51 przez AGNESS.

Odp: Ogródek AGNESS 06 Mar 2012 13:15 #2444

  • e-genia
  • e-genia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4032
  • Otrzymane dziękuję: 3524
Agnieszko wspaniale lato u Ciebie panuje .te rabaty z kamieniami piękne .

Genia

Odp: Ogródek AGNESS 06 Mar 2012 21:27 #3208

  • Nutka
  • Nutka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 328
  • Otrzymane dziękuję: 99
Agnieszko, Twoje zdjęcia dosłownie tryskają kolorami i radością... :cheer: Oby jak najszybciej przyszła wiosna, a z nią nowe kolorowe fotki :lol:
Witamy w Nutkowym ogrodzie! :)

Pozdrawiamy!
Małgosia i Nutka

Odp: Ogródek AGNESS 06 Mar 2012 21:31 #3218

  • gosia07
  • gosia07's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 366
  • Otrzymane dziękuję: 30
Aguś witaj .Bardzo brakowało mi tych widoków .Parę godzin braku dostępu do znajomych i człowiek kapcanieje.

Odp: Ogródek AGNESS 06 Mar 2012 21:39 #3232

  • aleb-azi
  • aleb-azi's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1596
  • Otrzymane dziękuję: 539
Witaj Agnieś, przyszłam się nacieszyć...

Odp: Ogródek AGNESS 06 Mar 2012 21:43 #3242

  • AGNESS
  • AGNESS's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2186
  • Otrzymane dziękuję: 431
Geniu ja bardzo lubię drewno i kamień w ogrodzie :cheer: I wtykam gdzie tylko się da B) Cieszę się, że podoba Ci się :)

Witaj Nutko :cheer: Ja też już nie mogę doczekać się wiosny....a te ostatnie dni zimy ciągną się najdłużej.....ale jeszcze troszkę cierpliwości i będziemy mogli napawać się ciepełkiem , pięknym słońcem i pierwszymi kolorkami :cheer:

Gosiu bardzo się cieszę, że trafiłaś do mojego ogródka :) Już niedługo wiosna to i nowe radosne widoczki będzie można pokazać :cheer:

Izuniu
witaj :)bardzo się cieszę, ze zaglądasz do mnie :cheer:

Odp: Ogródek AGNESS 06 Mar 2012 22:13 #3297

  • ilona2715
  • ilona2715's Avatar
Witaj, bogactwo barw niesamowite jak ja lubię takie widoki i takie zagęszczenie, na które nie mogę sobie za bardzo pozwolić ze wzgledu na moje czworonogi, ale i tak tam gdzie moge to upycham.

pozdrawiam
Ilona

Odp: Ogródek AGNESS 06 Mar 2012 22:18 #3307

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Bo Agi fotki zawsze tryskają kolorami :) jak ona to robi :whistle:
Zimno dzisiaj u nas znowu, brrr. kiedy te ogródki wreszcie kolorami nas zachwycą.

Odp: Ogródek AGNESS 06 Mar 2012 22:20 #3313

  • Grzegorz Bogucki
  • Grzegorz Bogucki's Avatar
Bardzo, ale to bardzo soczyście, tak jak lubię :P

Odp: Ogródek AGNESS 06 Mar 2012 23:51 #3427

  • patkaza
  • patkaza's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 311
  • Otrzymane dziękuję: 64
no wszędzie bym poznała te barwne zdjęcia...jestem już Aguś ...witaj, będę cię nawiedzała.... :whistle:
już szykujesz jakieś plany zmiany?

Odp: Ogródek AGNESS 08 Mar 2012 08:36 #4711

  • AGNESS
  • AGNESS's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2186
  • Otrzymane dziękuję: 431
Witaj Ilonko :cheer:
Zagęszczenie to u mnie jest faktycznie niezłe......już nic wcisnąć nie mogę, a tyle jeszcze chciejstw B) :lol: Ale trzeba się cieszyć tym co się ma a wymarzone cudeńka podziwiać w innych zaprzyjaźnionych ogrodach :cheer:
Czworonogi faktycznie dyktują pewne sprawy w ogrodzie, u mnie też mieszka piesek, ale maluszek, więc więc ani on nie przeszkadza roślinkom, ani one jemu :P

Joluś dzięki :cheer: No zimno....faktycznie zimno....dziś rano było - 10.....gdzie ta wiosna :dry:

Grzesiuno buszyk się tworzy.....jeszcze troszkę i trzeba będzie za sekator chwytać.....och jakby pięknie było mieć większy ogród.....

Aguś cieszę się bardzo, ze jesteś :cheer: I mam nadzieję, ze będziesz zaglądała....co do zmian.....no jakieś tam są w planach....już niezbyt wielkie, ale są :cheer:
Za tę wiadomość podziękował(a): tija

Odp: Ogródek AGNESS 08 Mar 2012 08:49 #4728

  • tija
  • tija's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 685
  • Otrzymane dziękuję: 3017
Witaj Aguś :)

Się mi wcisnęło oklaski zamiast odpowiedz i masz a co mi tam :whistle:
Piękne kolorowe fotki :) do takich widoczków jeszcze daleko ,za oknem nadal szaro buro i mrożnie u mnie wyszły tylko ranniki :(
Pozdrawiam prawie wiosennie ;)
Elki foliak, warzywa i zioła
Pozdrawiam cieplutko

Odp: Ogródek AGNESS 08 Mar 2012 09:28 #4790

  • Annes 77
  • Annes 77's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 452
  • Otrzymane dziękuję: 69
Hej hej :)

U mnie dzisiaj rano 0 stopni i deszcz ze śniegiem,do tego wiatr się zerwał,słoneczka brak buuuu :(
Dzisiaj nici ze słoneczka,jeszcze tydzień i przyjdzie ciepełko :whistle:

Odp: Ogródek AGNESS 08 Mar 2012 09:43 #4812

  • Grzegorz Bogucki
  • Grzegorz Bogucki's Avatar
Aga, jak najbardziej większy ogród to coś co My Ogrodomianiacy lubimy najbardziej :woohoo: W rodzinnych stronach miałem trochę przestrzeni za to teraz ... :( Ale w weekend szykuje się przeprowadzka na kolejne lokum. Znów blokowisko, ale przyjemniejsze dla oka i spory balkon, tak więc jakieś pnącze na pewno się znajdzie i zioła, bo żona mnie męczy w tej kwestii. Sama "kręci" kosmetyki (umysł ścisły), a mnie nagoniła do rycia w ziemi ... ale nie narzekam :woohoo:

Odp: Ogródek AGNESS 08 Mar 2012 09:53 #4826

  • AGNESS
  • AGNESS's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2186
  • Otrzymane dziękuję: 431
Elu dziękuję :P
U mnie nawet ranniki jeszcze siedzą pod ziemią, która nic ni chce wypuścić na powierzchnię.....dziś rano było - 10 stopni :angry: Ale mam nadzieję, ze to już ostatnie podrygi zimy...

Aniu 0 stopni to super :cheer: u mnie było - 10 :angry: ale mam nadzieję, ze lada dzień wiosna przepędzi te mroziska i już powolutku będzie można zaczynać działać w ogródku.

Grzesiunawet gdybyś powiedział, ze narzekasz, to i tak bym nie uwierzyła B) :lol: Wiem jakim ogrodowym pasjonatą jesteś i tylko czekasz, zeby pogrzebać w ziemi :cheer:
Cieszę się, że będziesz miał duży balkon, to namiastka ogrodu, a dla osoby która tak jak Ty kocha rośliny, to pole do popisu.....na pewno Twój balkon będzie kolorowy , piękny i pachnący....a zioła ....świetny plan :cheer:

Odp: Ogródek AGNESS 08 Mar 2012 10:02 #4840

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Aga zerknęłam na prognozy :whistle: w sobotę u nas burze z piorunami :evil: no to wiosna się zacznie chyba nareszcie :whistle:


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.513 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum