TEMAT: Ogródek AGNESS

Odp: Ogródek AGNESS 09 Mar 2012 12:03 #6323

  • Alina-277
  • Alina-277's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1867
  • Otrzymane dziękuję: 1253
Witaj Aga ..przyszłam się przywitać i podejrzeć czy u ciebie jest już wiosna ?? jak widać na fotkach bardzo piękna szkoda zę to nie ta..u nas jeszcze mróz w nocy -8 -9 st.a w dzień około 0 ..kwiatki tylko nosy wystawiają i czekają..


Zielone okna z estimeble.pl

Odp: Ogródek AGNESS 09 Mar 2012 12:32 #6351

  • pipio
  • pipio's Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 48
  • Otrzymane dziękuję: 3
Witaj Aga przyszłam się troszkę ogrzać. :) Wiosennie, kolorowo i tak cieplutko u Ciebie.U mnie wróciła zima :(
Pozdrawiam Ewa
Ogród Ewy - początki

Odp: Ogródek AGNESS 09 Mar 2012 12:41 #6360

  • hala67
  • hala67's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 88
  • Otrzymane dziękuję: 52
Aguś, uwielbiam Twoje zdjęcia. Są takie energetyczne :)
Pozdrawiam Halina

Pierwiosnki

Odp: Ogródek AGNESS 09 Mar 2012 14:01 #6446

  • trzynastka
  • trzynastka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Każdy dzień nawet najgorszy wart jest przeżycia
  • Posty: 653
  • Otrzymane dziękuję: 238
Pierwsze koty za płoty , założyłam , jakoś chyba zdołam go utrzymać przy życiu :)

Odp: Ogródek AGNESS 09 Mar 2012 14:18 #6455

  • ewamaj66
  • ewamaj66's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1864
  • Otrzymane dziękuję: 572
Do wiosny jeszcze daleko, ciągle mroźno. Dziś tylko -5, ale nadal zimno. Miło choć wspomnieć, na co wszyscy czekamy :)

Odp: Ogródek AGNESS 09 Mar 2012 19:59 #6865

  • AGNESS
  • AGNESS's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2186
  • Otrzymane dziękuję: 431
Majorowa mam nadzieję, ze wiosna już niebawem nadejdzie....bardzo się dłużą te ostatnie dni zimna....aż podpieka tak chce się iść do ogródka :(

Marto Witam :cheer: Cieszę się , ze podobają ci się moje kolorki, jest ich faktycznie sporo, lubię jak ogród jest barwny i wesoły :cheer:

Grażynko u mnie ziemia jeszcze zamarznięta na kość.....nic nie pojawia sie na powierzchni....ale mam nadzieję, ze już niedługo.....

Agunia dziękuję :cheer: U mnie wiosennych kwiatów jest chyba najwięcej.....później już troszkę gorzej....latem są okresy , że przeważa zieleń....ale wiosną barw jest mnóstwo :cheer:

Geniu śniegu na szczęście już nie ma...ale zimno jest bardzo, rano bywa - 10.....

Witaj Alinko :cheer: wiosna u mnie jeszcze niewidoczna, ziemia zamarznięta nie wypuszcza roślinek na powierzchnię....dziś odkryłam, ze przemarzły mi wrzośce....strasznie mi szkoda :(

Ewa u mnie też zimno....już tak tęskno za ciepełkiem, dziś troszkę pochodziłam po ogródku....ale niestety wrażenia nie najlepsze,.....nie tylko nie znalazłam wiosny, ale odkryłam sporo strat :(

Halinko dziękuję :cheer: bardzo się cieszę, ze podobają Ci się moje widoczki :cheer:

Celinko już do Ciebie biegnę :cheer:

Witaj Ewo :cheer: zimno jest faktycznie ....już tak wszyscy wypatrujemy wiosny a ona nie chce się pokazać ....u mnie rano - 10 :unsure: Ale mam nadzieję, ze to ostatnie podrygi zimy....

Odp: Ogródek AGNESS 09 Mar 2012 20:23 #6906

  • lora
  • lora's Avatar
Agnieszko :) oniemiałam jak zobaczyłam pierwsze zdjęcie ...myślałam że to już tak u Ciebie jest ale potem...

Odp: Ogródek AGNESS 09 Mar 2012 20:26 #6919

  • danio
  • danio's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 6
Ładne widoczki zaserwowałaś. Szkoda, że nie tegoroczne :( U mnie krokusy wyszły z ziemi w styczniu i w takim samym stanie pozostają do dzisiaj. Przydałby się ciepły deszczyk.
Pozdrawiam Dorota

Odp: Ogródek AGNESS 09 Mar 2012 21:01 #6966

  • AGNESS
  • AGNESS's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2186
  • Otrzymane dziękuję: 431
Misiu, Dorotko no niestety....nie wiem, kiedy takie widoczki będą tej wiosny....na razie nic ich nie zapowiada......dziś pospacerowałam po ogródku....ziemia skuta lodem....wszystko szare i smutne....przemarzły mi wszystkie wrzośce....ciemierniki brązowe aż do gleby....znów pewnie nie zobaczę tych ślicznych kwiatuszków :( Róże też brązowe do samych kopców....mam nadzieję, ze niże będzie lepiej....bardzo martwię się o Alchymista, jeśli przemarzł to nie zakwitnie ....to właśnie wada róż kwitnących na zeszłorocznych pędach.....takie piękne, a nie można się nimi cieszyć....

Odp: Ogródek AGNESS 09 Mar 2012 21:09 #6974

  • zwkwiat
  • zwkwiat's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 7
  • Otrzymane dziękuję: 8
Piękne wiosenne widoki, niebawem się ich doczekamy w naturze, dni szybko płyną
Pozdrawiam Zosia.

Odp: Ogródek AGNESS 09 Mar 2012 21:16 #6990

  • AGNESS
  • AGNESS's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2186
  • Otrzymane dziękuję: 431
Witaj Zosiu :cheer: Zawsze tak mam , ze ostatni okres ciągnie mi się najdłużej....już mi się tak chce wiosny, ze aż podpieka B) :P ....szczególnie po dzisiejszym spacerku po ogrodzie....ale to faktycznie już niedługo :cheer:

Tulipany


Tulipany


Tulipany Tarda


Tulipany Rococo


Tulipany


Tulipany papuzie


Tulipany
Ostatnio zmieniany: 28 Lip 2012 07:57 przez AGNESS.

Odp: Ogródek AGNESS 09 Mar 2012 22:05 #7061

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2682
Tulipanowa orgia barw! Tego nam trzeba! W tak zwanym realu też by nie zaszkodziło! :) Hm...białe tulipany są bardzo eleganckie! Kolor to bardziej subiektywne odczucie niż by się wydawało...Ja białym kwiatom mówię generalnie tak, a u róż nie...Nie przechodzi... ;)

Odp: Ogródek AGNESS 09 Mar 2012 22:13 #7068

  • dodad
  • dodad's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • strefa klimatyczna 6a
  • Posty: 4100
  • Otrzymane dziękuję: 2555
A mnie te maluszki żółte (? :woohoo: ) urzekły. Jakieś botaniczne sadziłam jesienią, ale jakie? Za nic nie pamiętam :huh:
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam :)
ogrodowo 2016'***
U Doroty 2015'***2014***
Ostatnio zmieniany: 09 Mar 2012 22:13 przez dodad.

Odp: Ogródek AGNESS 09 Mar 2012 22:17 #7072

  • Roma
  • Roma's Avatar
Jeszcze niecałe 2 miesiące i te piękne kolorowe fotki będą jak aktualne :)

Odp: Ogródek AGNESS 09 Mar 2012 23:57 #7179

  • AGNESS
  • AGNESS's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2186
  • Otrzymane dziękuję: 431
Martuś oj nie zaszkodziłoby, nie zaszkodziło :whistle: Ale jeszcze troszkę i tak będzie :cheer:
Ja powiem szczerze, że u mnie białych kwiatów też zbyt dużo nie ma....są piękne, eleganckie, w innych ogrodach bardzo się nimi zachwycam.....ale u mnie tylko jako dodatek....ja kocham intensywne kolory, biel jak najbardziej , ale jako uzupełnienie, absolutnie nie może dominować......

Dorotko te żółte maleństwa to tulipanki Tarda....no powiem szczerze, ze ja jestem w nich zakochana i każdego roku z tulipanów najbardziej czekam właśnie na nie :cheer: Wspaniale się rozrastają tworząc wielkie piękne kępy :cheer: Ja w ogóle bardzo lubię botaniczne tulipany....niestety nie mam ich wiele, koniecznie muszę dosadzić....bardzo ciekawa jestem jakie Ty sadziłaś....wiosną będziemy podziwiać :cheer:

Romo....to się wydaje tak długo.....ale zleci ,,jak z bicza strzelił,, :cheer: Aby pojawiły się tylko pierwsze kolorki w ogrodzie, to pójdzie już szybko.....aby tylko troszkę przygrzało i odeszły mrozy to zacznie robić się kolorowo....ja to na ranniki nie mogę się doczekać....w zeszłym roku kwitły już w lutym, teraz nawet jeszcze nie wyszły z pod ziemi....

Odp: Ogródek AGNESS 10 Mar 2012 00:07 #7183

  • Margo2
  • Margo2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3514
  • Otrzymane dziękuję: 1577
A ja mam nadzieję, ze krócej bedziemy czekały na takie widoki, no może nie aż takie, ale wiosenne. :)

Odp: Ogródek AGNESS 10 Mar 2012 00:18 #7192

  • AGNESS
  • AGNESS's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2186
  • Otrzymane dziękuję: 431
Małgoś ja też mam nadzieję, ze już szybciutko przyjdzie ciepełko, przepędzi mrozy i zimno i pojawią się pierwsze kolorki.....bardzo już czekam na ranniki....no i krokusiki.....

Odp: Ogródek AGNESS 10 Mar 2012 00:19 #7195

  • kokolidek
  • kokolidek's Avatar
Aguś przyszłam się przywitać. Nie ma tego złego... :)
Tam nie wychylałam nosa ze swojego wątku, a tutaj postanowiłam "żyć kolorowo" i zaglądać do pięknych ogrodów. I ... zaczęłam od Ciebie (Jaśkowa polana się nie liczy, bo to jakbym była u siebie :lol: :lol: - choć tylko wirtualnie - póki co :lol: )


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.739 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum