TEMAT: Ogród Aguniady

Odp: Ogród Aguniady 15 Mar 2012 16:47 #11504

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
No to czekamy na te zdjęcia z niecierpliwością (tupu, tupu - tej emotki też brak ;) )
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Odp: Ogród Aguniady 15 Mar 2012 18:03 #11531

  • dala
  • dala's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Strefa 7a
  • Posty: 4680
  • Otrzymane dziękuję: 4066
Agusiu, a u mnie jeszcze w ogrodzie szaro, buro i huk roboty mnie czeka!
Może jutro coś podziałam, bo zapowiada się ładny dzień :)
Pozdrawiam i zapraszam do mojego ogrodu!
Ogród Dali '2019
Temat został zablokowany.

Odp: Ogród Aguniady 15 Mar 2012 18:57 #11562

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Marto, Dalu, może trochę wiosny? Bardzo proszę :) :











Temat został zablokowany.

Odp: Ogród Aguniady 15 Mar 2012 19:31 #11588

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Super wiosna u Ciebie, a te zdjęcia



:thanks: :thanks: :thanks:



A jutro już ma być wiosna na całego :woohoo:
I podobno wszędzie :P
Ostatnio zmieniany: 15 Mar 2012 19:52 przez r-xxta.
Temat został zablokowany.

Odp: Ogród Aguniady 15 Mar 2012 20:51 #11668

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2684
No tak u Ciebie jest już po co wyjść do ogrodu z aparatem! U mnie tylko na spacer! :silly:
Aga, kiedy obsadzisz te piękne donice? Bo teraz wszyscy będą się zastanawiać... ;) One będą zewnętrzne, tarasowe?
To hojek nie proponuję ;)
Ale jakoś jestem spokojna o efekt, na pewno wymyślisz dla nich coś "godnego"!
Temat został zablokowany.

Odp: Ogród Aguniady 15 Mar 2012 21:10 #11681

  • AGNESS
  • AGNESS's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2186
  • Otrzymane dziękuję: 431
Aguś jak cudnie zakwitł Ci wrzosiec, moje wszystkie niestety przemarzły tej zimy, są do wywalenia :angry: Bardzo mi szkoda, bo uwielbiam i wrzośce i wrzosy......na szczęście te drugie pięknie przetrwały....
Temat został zablokowany.

Odp: Ogród Aguniady 15 Mar 2012 21:13 #11685

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Na szczęście nie musieliśmy czekać do piątku na Twoją wiosnę ;)
Warto było wyjść, bo teraz to i humor lepszy :woohoo: a jak jeszcze jutro się ociepli :silly:
Pięknie :hug:
Temat został zablokowany.

Odp: Ogród Aguniady 15 Mar 2012 21:32 #11699

  • ewamaj66
  • ewamaj66's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1864
  • Otrzymane dziękuję: 572
U Ciebie całkiem wiosennie :) U mnie tylko ziemia rozmarzła-posadziłam jedną różę, a ziemia nie dźwięczała w czasie kopania jak we wtorek. W sobotę trzeba wziąć się za rabatę, bo 7 róż zadołowałam w warzywniku.
Temat został zablokowany.

Odp: Ogród Aguniady 15 Mar 2012 21:37 #11704

  • danio
  • danio's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 6
Podczytuję od jakiegoś czasu Twój wątek. Zaczęłam jeszcze przed wielką rewolucją :P, ale często znikał mi w gąszczu innych ogrodów. Teraz mam nadzieję, że już go nie zgubię.
Pozdrawiam wiosennie Dorota
Temat został zablokowany.

Odp: Ogród Aguniady 16 Mar 2012 15:58 #12030

  • Ania
  • Ania's Avatar
A nie pisałam,że będę wracać ;) I to jak szybko :) W końcu wiosenka...no to się zacznie :flower: Aguś obejrzałam jeszcze raz Twój ogród,robisz super zdjęcia,te zbliżenia...wiadomo wszystko zależy od aparatu jakim człowiek dysponuje...latem na pewno motylom widać pyłek kwiatowy na ich czułkach :)
Temat został zablokowany.

Odp: Ogród Aguniady 16 Mar 2012 18:03 #12057

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Aniu, Dorota, Ewa, Pam, Aga i Marty x 2 :) dziękuję za miłe słowa i cieszę się, że mogłam Wam pokazać trochę wiosny...
Marto, donice o które pytasz są oczywiście zewnętrzne :) Mam dokładnie zaplanowane co w której zostanie posadzone - chwila cierpliwości i dobrej pogody i będzie można oglądać...

Spracowałam się dziś jak dziki osioł, ale zrobiłam bardzo dużo... Kopczyki rozgarnięte, róże zyją... Zyją też ryby w oczku... Obsadziłam dziś pierwszą skrzynię na froncie: jałowcem, świerczkiem i Pastellą; potem dołączą jednoroczne :)

Kilka fotek:









A to jeszcze trzeba by wysypać, uffff:

Temat został zablokowany.

Odp: Ogród Aguniady 16 Mar 2012 18:10 #12064

  • darob66
  • darob66's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 755
  • Otrzymane dziękuję: 366
Przecudny jest ten zakątek z brzozami...wiosna u Ciebie na całego :) ...ja też się dzisiaj spracowałam ,a teraz siedzę w domku i :coffe: o tej porze oczywiście piję herbatkę a nie kawkę .
Jutro też ma być słoneczny i ciepły dzień ,miłej :flower: :garden: i oby się nie skończyło :ouch:
Temat został zablokowany.

Odp: Ogród Aguniady 16 Mar 2012 18:24 #12077

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
oj dużo już zrobiłaś ale za to jaka teraz frajda bo się dłubało w ziemi, no nie? :woohoo: i to na świeżym powietrzu.......a tego to ostatnio brakowało :whistle:
moje odebrane dziś różyczki siedzą sobie teraz w takie szerokiej donicy, w kuchni, mają tam wodę zaś jutro.....dostaną świeżej ziemi i ciepłe i przytulne miejsce na nowej różance, którą jutro bede tworzyć.....ziemia już miękka, trawa tam nie jest jeszcze twarda to łatwo sie ją usunie zaś dodatkowo dostaną włókninę to im chwasty nie bedą przszkadzały :whistle:
a ziemię to dostaną bombową - lisciową i nie tylko :)
zaś w niedzielę - zaczynam przygotowywać miejsce wypoczynkowe to znaczy najpierw muszę je sprzątnać ale to mi akurat szybko pójdzie bo właśnie stamtąd bede brać ziemię dla róż :whistle:
Temat został zablokowany.

Odp: Ogród Aguniady 17 Mar 2012 09:43 #12421

  • Adasko
  • Adasko's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 105
  • Otrzymane dziękuję: 32
Hej Teściowa ;)
Wiosna już tuż tuż to i kwiatki zaczynają się coraz bardziej ruszać. Ja dzisiaj idę poprzesadzać moje pelargonie od Przemka w oddzielne tymczasowe doniczki i powyrywać trochę trawy która zagnieździła mi się w rabatach.

A z tymi workami to Ci zięć pomoże... fizycznie nie jestem w stanie także duchowo Cię wspieram :hug:
I have studied your dossier and I know your tricks. Do not be so foolish to think you know mine.
Temat został zablokowany.

Odp: Ogród Aguniady 17 Mar 2012 19:36 #12584

  • Roma
  • Roma's Avatar
Agusiu, u Ciebie wiosna już całą parą.Jaki świerczek i jałowiec posadziłaś do skrzyni? ja też mam trzy do obsadzenia i koncepcji jak na razie żadnej :( W środkowej posadziłam wiciokrzew i na tym koniec.
Temat został zablokowany.

Odp: Ogród Aguniady 25 Mar 2012 22:16 #16136

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Aga zaglądam i zaglądam a Ciebie nie ma :placze: a tarasik z trejażem, a donice przed domem, wiosenne nasadzenia - pokażesz ;)
zajrzysz czasem?
:jeez: tyle kory :eek3: :eek3: :eek3:
Temat został zablokowany.

Odp: Ogród Aguniady 26 Mar 2012 08:23 #16228

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Kochani, witajcie!
Zaglądam tu regularnie, podglądam co u Was, ale już nie wystarcza czasu na pisanie... Jestem mocno wykończona pracami w ogrodzie, chociaż oczywiście sprawiają mi one ogromną przyjemność i radość, mimo fizycznego zmęczenia...
120 worków kory rozsypane, ale zabrakło ok. 20-30 - musimy dzisiaj domówić i skończyć korowanie... Rabaty nabrały wyglądu i mam nadzieję, że chwasty nie dadzą się za bardzo we znaki...
Zrobiliśmy też wertykulację i prawie całą łąkę suchej trawy zgrabiliśmy, walcząc z wiatrem... Na dzisiaj zostało jeszcze ze 100m, damy radę... Potem tylko uzupełnianie miejsc po krecich kopcach, dosiewki trawy i można sypać nawóz... Niestety wciąż nie zrobiłam oprysków, może jutro?

Kilka zdjęć zostawiam pozdrawiając Was serdecznie:







i łąka zwertykulowanej trawy:

Temat został zablokowany.

Odp: Ogród Aguniady 26 Mar 2012 10:00 #16262

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Jesteś! :bye:
(i widzę zdjęcia :woohoo: )

120 worków kory :eek3: , no ja się nie dziwię, że nie miałaś siły :ohmy:
Ja za to grabię wybiórczo, ale opryski Promanalem i Miedzianem zrobione :P . Nawet opryskałam iglaki nawozem, bo niektóre ciężko zniosły zimę :dry:
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.612 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum