TEMAT: Ogród Aguniady

Ogród Aguniady 24 Kwi 2014 08:23 #246477

  • Semper
  • Semper's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 148
  • Otrzymane dziękuję: 85
Stalinowskie metody.
To samo napisałem na FO.
Dziekuję za miłe powitanie.
Czasami zaglądałem do Twoich wątków.
Nigdy się nie ujawniłem.
Teraz to się zmieni.
Pozdrawiam,
Jurek z Górek :)
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Ogród Aguniady 24 Kwi 2014 08:25 #246478

  • dodad
  • dodad's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • strefa klimatyczna 6a
  • Posty: 4100
  • Otrzymane dziękuję: 2555
Agunia, serwery z pewnością wolniejsze niż na wiadomym forum, ale za to atmosfera bez porównania ;)
Miło, ze tyle nowych-starych twarzy sie pojawiło, masz dziewczyno moc przyciągania :lol:
Wyprawiłam gimnazjalistę na drugi dzień egzaminów (dziś ścisłe :blink: ) A ja zaraz jade pozbyć sie wreszcie szwów z ręki i ruszam do kuzynki sadzić róże.
Miłego dnia :hug:
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam :)
ogrodowo 2016'***
U Doroty 2015'***2014***
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 24 Kwi 2014 08:43 #246484

  • eda_s
  • eda_s's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 479
  • Otrzymane dziękuję: 241
Niestety nie dam rady prowadzić wątku tam i tu jednocześnie. Tam straciłam cały zapał. Widzę, że tu sami znajomi ogrodomaniacy, więc łatwiej będzie podjąć decyzję. Potrzebuję kilku dni na ogarnięcie :hug:
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 24 Kwi 2014 09:15 #246506

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Dzień dobry wszystkim, porannie i bardzo słonecznie!

Sen miałam dobry, ale dość krótki. Nic to, kawa w dłoń i trzeba ruszać do walki z codziennością.
Jak nieco trawa przeschnie, biorę się za fiskarsowanie mniszka. Wiem, że mam skrzywienie na punkcie trawnika, ale nie lubię tej łąki, jaka zawsze co roku mi się tworzy.
Poza tym, chcę wychwastować okolicę oczka wodnego i dosypać kory w kilku miejscach.

Edytko, poranek dziś piękny - pracujesz w ogrodzie?
Kochana, będzie super, jeśli dołączysz do nas na stałe... bardzo by mi brakowało możliwości oglądania Twojego dopieszczonego ogródka...
Dorotko, serwery Oaza na pewno ma dobre - po prostu wczoraj nagle zwolniły od naszej aktywności, co wywołało moją i nie tylko wesołość :)
Jak wczoraj gimnazjaliście poszedł polski? Słyszałam od córki, że były dość proste - też miał takie wrażenia?
Trzymam za dziś!
Sadzenie z pewnością się uda, bo pogoda dopisuje...
Miłego!
Jurku, szalenie mi miło, że zdecydowałeś się zaglądać i na Oazę i do mnie... Metod opisywanych nie można po prostu w dzisiejszym świecie tolerować. Jest wolność słowa, a w sieci obowiązuje przede wszystkim netykieta.
Zapraszam serdecznie do odwiedzin i liczę na Twój wątek!
Bozuniu, super, że się tu możemy spotykać! Czy będziesz pokazywała swoje cudne białe zakątki?
Robaczku, jest powstanie, musiała być przemowa. Krótka, bo i o czym tu gadać, gdy nikt nie ma wątpliwości z jakiego powodu to pospolite ruszenie powstało.
Cieszę się przeogromnie, że jesteś ze mną!
Adrianie, nie mam pojęcia jak śledzić to wszystko, bo sama absolutnie nie nadążam... może niedługo zwolnimy :)
Iwonko, jak wiesz, nie mogłam zaakceptować takiego stanu rzeczy. Atmosfera duszna, to prawda, ale nie dotyczy przecież wszystkich... z pewnością wielu osobom to nie przeszkadza, co nie zmienia faktu, że tym z nas, którzy dostali duszności, przyświecał tylko jeden kierunek: wyjście.
Bardzo się cieszę, że założyłaś swój wątek... nie znałam wcześniej Twojego ogrodu, a jest co podziwiać.
Martuś, dziś rano forum chodzi super :) Miłego dnia Ci życzę!
Martuś-shirall, oczywiście, że HOWGH! :)
Magdo, bycie blondynką, nawet od niedawna, zobowiązuje :D
Dobrze, że się zorientowałaś :)
Myślę, że mamy takie samo zdanie co do naszego funkcjonowania w forumowej społeczności... łączy nas pasja do ogrodów, która wypływa z serca, zatem równie ważną częścią naszej egzystencji jest dzielenie się z innymi, co nam w duszy gra.
Cieszę się ogromnie, że tu można jawnie wyrażać myśli.
Miłego forumowania i czekam na Twoje piaski!
Gorzato, jestem tego pewna, że ogarniemy nową rzeczywistość i serwery sobie poradzą! :)
To budujące, że tyle osób się uaktywniło. To znaczy, że pobudki są naprawdę ważne.
Gosiu, goście mojego wątku jak pamiętasz zawsze dużo pisali... ja jedynie wtrącam swoje trzy grosze, ale rzeczywiście często wychodzą z tego elaboraty. Mam nadzieję, że nie jest to zbyt uciążliwe :kiss:
Magorzatko, a tam, zaraz expose ;-) Dziękuję za wczoraj!
Brzozo vel Feluś, szybko się wciągniesz w Oazę - ja się tu poruszam intuicyjnie i jest bardzo przyjaźnie dla użytkownika. Poradzisz sobie. Strasznie się cieszę, że przybiegłaś tu tak szybko - jest mi raźniej!
Aga-agatka123, super, że i Twoją buzię mogę tu zobaczyć! Będzie mi bardzo brakować Twojego ogrodu... chciałabyś go tu może pokazywać?
Moniko, witam serdecznie! Co do klonu, to mam takie doświadczenia z miłorzębem. Kupiłam duży egzemplarz w donicy, który na początku wiosny u szkółkarza zaczął wypuszczać listki. Potem po posadzeniu bardzo szybko zaczęły mu te listki zamierać. Powiedziano mi, że korzenie przemarzły. U Ciebie na pewno nie miało to miejsca teraz, tylko wcześniej. Mimo to, próbuj jeszcze o niego zawalczyć.
Magnolię dla Mamy widziałam. Płatki kwiatów rzeczywiście specyficzne, ale ja akurat takie lubię. Może jeszcze jakoś Mamie dogodzisz :)
O sposobie na szczekanie przy dzwonku do drzwi opowiem Ci, jak się spotkamy, ok? :) Będzie można to nawet wypróbować, bo liczę, że będziecie z Zakiem :)
Serwery zwolniły, ale to nic... damy radę! Grunt, że tak miło i sympatycznie można tu forumować :)
Dzięki za pw - cieszę się przeogromnie!
Ewuniu-majowa, super, że jesteś! Z Wami nic nie jest już straszne :)
Ostatnio zmieniany: 24 Kwi 2014 09:44 przez Aguniada.
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 24 Kwi 2014 09:27 #246517

  • Marzka35
  • Marzka35's Avatar
  • Offline
  • Junior Boarder
  • Posty: 25
  • Otrzymane dziękuję: 4
Agnieszko, jestem i ja. Poprzednio Sosenki4, ale teraz mniej denrologicznie- Marzka35. Nie mogłam CIę stracić, podziawiania Twojego wspaniałego krajobrazowego ogrodu, do którego nieudolnie dąrzę. CO prawda widać niewielkie zmiany u mnie, ale to wciąż kropla w morzy potrzeb.
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 24 Kwi 2014 09:37 #246525

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Marzenko, moja dusza rośnie, widząc kolejne osoby podążające za głosem serca i rozsądku :)
Super, że jesteś i mam nadzieję, że będziesz nam tu pokazywać swoje sielskie siedlisko!
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 24 Kwi 2014 09:42 #246531

  • Pani Bestia
  • Pani Bestia's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Ekspert niezależny
  • Posty: 279
  • Otrzymane dziękuję: 49
Aguniu, Twój ogon coraz dłuższy :dance:
" Na początku był Smok..."
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 24 Kwi 2014 09:43 #246532

  • Gatita
  • Gatita's Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 79
  • Otrzymane dziękuję: 8
Aga, tego mi brakowało, czyli widoku Twojego ogrodu !!!
Sama wiesz, że "tam" miałyśmy przygody już jakiś czas temu, mnie usunęli, potem wróciłam, ale to już nie było to... Pisałam tam ostatnio rzadko, latałam tylko po znajomych ogrodach :lol: . Tu pewnie też nie będę zbyt aktywna, jak wiesz pochłonęło mnie kulinarne blogowanie :drool: , ale na 100% będę czętym gościem w Waszych ogrodach, to cudowna inspiracja !
Choć może z czasem założę i swój wątek.. ? :whistle:
Ogródek Gatity
Serdecznie zapraszam Agata :)
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 24 Kwi 2014 09:44 #246533

  • zielonajagoda
  • zielonajagoda's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3084
  • Otrzymane dziękuję: 5969
Agnieszko, duszno tam było i owszem, ale teraz można odetchnąć pełną piersią, jeszcze muszę zamknąć za sobą wątkowe drzwi, co nie znaczy że znajomych odwiedzać tam nie będę, chyba że niedługo wszyscy uciekną do Oazy, ktoś bardzo trafnie to miejsce nazwał :)
Byłam dzisiaj na lokalnym małym targu i oczywiście pokupowałam sadzonki których wcale kupować nie musiałam, ogród to ciężka, nieuleczalna choroba, miłego dnia, po kawce startuję na ogród.
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 24 Kwi 2014 09:50 #246537

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Iwonko, ja broń Boże nikogo nie namawiam do porzucania starych znajomych - każdy z nas jest dorosły i podejmuje najlepsze dla siebie decyzje, które osobiście w pełni szanuję.
Ja też dopijam kawę i lecę do ogrodu. Mniszki puszczają do mnie oko ;-)
Wiesz, sama wybieram się do ogrodniczego, ale kusi mnie, żeby podjechać w typowo bylinowe miejsce - mam kilka pomysłów na wypełnienie rabat.
Miłego dnia w ogrodzie!
Gat, znamy się od dawna i wszystko doskonale pamiętamy. Tak jak Ty wtedy, tak ja teraz nie mogłyśmy sobie pozwolić na traktowanie jak gówniarzy. Nie wchodząc w szczegóły, trzeba się cieszyć, że jest ogrodowa przystań, w której również przyjaźnie i w ogóle relacje międzyludzkie można pielęgnować. I niech tak zostanie.
Decyzja o wątku? Robisz takie śliczne zdjęcia i tak klimatycznie masz u siebie, że fajnie byłoby mieć możliwość podglądania tego na bieżąco. Pomyślisz? :)
Pani Bestio, mówiłam że pospolite ruszenie :) Jednak to chyba nie moja zasługa, bo ja nawet nie miałam możliwości prawie nikogo poinformować, a wszystko co zostało napisane, usunięto. Nic to, to jest dobry, wspaniały omen.
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 24 Kwi 2014 09:53 #246540

  • PanM
  • PanM's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 138
  • Otrzymane dziękuję: 25
cyganka77 wrote:
No tak, a ja zapomniałam przywitać się z PanemM.

na ile go znam to się nie pogniewał, a jesteśmy ze sobą dość blisko ;)
Ostatnio zmieniany: 24 Kwi 2014 10:07 przez PanM.
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 24 Kwi 2014 09:57 #246541

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
PanieM, musisz rozwinąć swoją wypowiedź, bo rozumiem ją co najmniej dwuznacznie :D
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 24 Kwi 2014 10:08 #246554

  • PanM
  • PanM's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 138
  • Otrzymane dziękuję: 25
Aguniada wrote:
PanieM, musisz rozwinąć swoją wypowiedź, bo rozumiem ją co najmniej dwuznacznie :D

Julian Ci to wyjaśni Kochanie :teach:
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 24 Kwi 2014 10:10 #246557

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
To ja jestem starsza, ale zauważyłam, że zedytowałeś wyraz!
'Jesteś' przekształciło się w 'jesteśmy' i teraz jest ok :D
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 24 Kwi 2014 10:12 #246562

  • Keetee
  • Keetee's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1021
  • Otrzymane dziękuję: 128
Doberek Agunia....serwer biedaczek musiał zwolnić :laugh1:
U mnie tak cudny dzień ,ze normalnie nagapic sie nie moge...a ze mam wolne , to dzisiaj sadzę begonie (kupiłam sadzonki rózowej stale kwitnacej przy okazji zakupów w tesco :P ) i czekam na przesyłkę różaną :fly:
Agus...ruszaj do boju z mniszkami :hammer: Ja musze podzielic karpy rozchodników ,bo sa przeogromne :jeez:
Baj , miłego :happy4:
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 24 Kwi 2014 10:17 #246566

  • beata68
  • beata68's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 139
  • Otrzymane dziękuję: 24
Dzień doberek.
Widzę, że nie tylko ja nie umiem wyjść z ogrodniczego z pustymi rękami. Ostatnio stałam się szczęśliwą posiadaczką powojniów Kaisler i MCS i mam chęć na więcej, gdyby nie to, że moje dzieci rąbnęły baterie z aparatu pokazałabym, jakie zakupy świąteczne poczyniłam. :oops: M sadził ze dwie godziny. :rotfl1: No, ale przecież jakieś nałogi trzeba posiadać inaczej żywcem do nieba by mnie wzięli, bo nawet nie mam kiedy grzeszyć. :oops:
Miłego dnia, mojego przełożonego gdyby mnie podglądał uprasza się o przymniecie oka, bo takie oderwanie wpływa dobrze na moją wydajność. B)
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 24 Kwi 2014 10:23 #246569

  • variegata
  • variegata's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 80
  • Otrzymane dziękuję: 31
Panie M, Julian wyjaśnienia znajduje w swojej części głowowej na wszystko, to fakt :idea1:

Aguniu, Ty walczysz z mniszkami a ja się cieszę jak głupia, że mam taka piękną łączkę za oknami ;) I stokrotki takie piękne mi w nie rosną, że jest mi niezwykle na rękę fakt, że nie można chwilowo kosić z powodu deszczu :P

Twój trawnik wprawia w kompleksy, jest taki wypieszczony, cudny.
Na razie na działce odchwaszczone i w miarę ogarnięte i to oczywiście po tym jak czytam jak inny tyrają, co mnie niezwykle mobilizuje. Wysialiśmy nawozy na działce w zeszłym tygodniu-75kg :dazed:
Dom i ogród wokół niego to spełnienie moich marzeń. Rośliny i zwierzęta - pasja i miłość.
Tak, lubię koty ;)
Magda

Ogród piaskowy w Zakolu Wisły
Ostatnio zmieniany: 24 Kwi 2014 10:24 przez variegata.
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 24 Kwi 2014 10:27 #246572

  • AGNESS
  • AGNESS's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2186
  • Otrzymane dziękuję: 431
Aguniu witaj w piękny słoneczny dzień :bye:
Czytam, ze idziesz walczyć z mniszkiem..... dobrze, ze nie widzisz mojego trawnika, bo chyba byś się załamała B) :happy: uwielbiam kwiatuszki w trawniku, więc mniszki i stokroteczki są w nim całymi tabunami :oops: :happy: ..... taki nieco bałaganiarski ten mój trawnik..... Twój jak dywan :P
Miłej pracy :hug:
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.551 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum