TEMAT: Ogród Aguniady

Ogród Aguniady 23 Kwi 2014 21:27 #246258

  • cyganka77
  • cyganka77's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 10
  • Otrzymane dziękuję: 3
No tak, a ja zapomniałam przywitać się z PanemM.
Aśka
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Ogród Aguniady 23 Kwi 2014 21:30 #246260

  • Sweety
  • Sweety's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 674
  • Otrzymane dziękuję: 119
Jestem :fly:
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 23 Kwi 2014 21:46 #246281

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Moi drodzy, nie wiem, czy zauważyliście, ale serwery Oazy zwolniły!

A ja - jako samozwańcza przewodnicząca powstania chłopskiego (jak to trafnie określił PanM :D) - chciałam wygłosić inwokację (mam skłonności do monologów!) i nie wiem, czy w kosmos nie poleci!

A tak bardziej serio, to już Wam odpisuję... postaram się o merytorykę, ale nie będzie łatwo :D
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 23 Kwi 2014 22:05 #246301

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Aniu-sweety, dzięki, że jesteś!
Asiu-cyganko, spotyka mnie tyle pięknych odruchów… dziękuję, że też się tu zapisałaś!
Moniko, dobrze, że bezpiecznie dojechaliście.
Co do klonu, to jeszcze się nie poddawaj. Mimo to, boję się, że jednak przemarzł w donicy.
Magnolie pachną, owszem… na moją jestem trochę obrażona, bo będzie miała całe dwa kwiaty :/
Sara na dzwonek do furtki dostaje wścieklizny… co prawda wiem, jak to ujarzmić, ale brakuje mi konsekwencji.
Pozdrawiam również!
PanieM, widzę, że kota nie ma i myszy harcują! :D
A propos, to chyba tomik Jacka Danielsa by się przydał :D
Aguśka, sama nie wiem, co się tutaj dzieje!  Nadrobiłaś?
Iwonko, tak się cieszę widząc tyle znajomych twarzy, ale też poznając nowe… dzięki temu, łatwiej będzie mi zapomnieć o przykrych chwilach… Dziękuję za wszystkie serdeczne słowa!
Pamelko, Marta, Gorzata, Magorzatka – kurczę, jak ja bym z Wami chętnie poczytała… :)
Jurku, witam serdecznie zwłaszcza, że do tej pory nie mieliśmy bezpośredniego kontaktu. Bardzo mi miło Cię tu widzieć!
Asia – komplet musi być :)
Danusiu, smutki powoli odchodzą w niepamięć… a burza i u nas była… oby jutro było ładnie!

Kochani, nie wiem, jak znosicie taki wzmożony ruch… ja się obawiam poważnie, czy na tej aktywności nie ucierpią obowiązki domowe i nie tylko ;-)
Chciałabym Wam jednak raz jeszcze powiedzieć, że ogromnie dziękuję całej rzeszy osób, które się tu w naszej (bo to dotyczy wszystkich!) sprawie odezwały.
Uważam, że nikt z naszego grona nie zasługuje na niesprawiedliwe traktowanie, a metody, które zostały zastosowane wobec mnie (i niektórych z Was, wcześniej), przywołują najgorsze czasy, o których nie chcę pamiętać.
Nasuwają mi się okropne skojarzenia i nie boję się powiedzieć, że nigdy nie zaakceptuję powrotu działań w stylu stalinowskim, czy faszystowskim. A może jeszcze inaczej – nie mogłam pozwolić, by w ten sposób traktowano osoby, które obdarzyły mnie zaufaniem i odwiedzały mój ogród.
Poświęceniem jeszcze przedwczoraj wydawało mi się zamknięcie podwojów za sobą; dziś wiem, że było to słuszne i nieuniknione.
Mam nadzieję, że moje podejście do życia, ludzi, przyrody i innych spraw, nie zawiodą Was. Wyznaję dość uniwersalne wartości i z pewnością nikt nie zostanie przeze mnie potraktowany obcesowo.

To mówiłam ja – Wasza Agunia

Dziękuję raz jeszcze!
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 23 Kwi 2014 22:06 #246302

  • ewamaj66
  • ewamaj66's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1864
  • Otrzymane dziękuję: 572
Ja w ogóle nieco opóźniona i słabo zorganizowana, dopiero dziś zobaczyłam co się stało. Zamierzam zaglądać :)
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 23 Kwi 2014 22:15 #246313

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Nie strasz, że zmarzł w donicy klonik! Magnolia nie straciła pączków kwiatowych, a ten delikates mógł tak zmarznąć teraz w ostatnich dniach?! Stoi metr od magnolii :cry2: Jeśli faktycznie tak się stało, to nie kwalifikuje się do mojego ogródka-szkoda, bo tak bardzo podobają mi się jego zwiewne listki.. A jeszcze w niedzielę pokazywałam Mężowi, jakie drzewko stoi w poczekalni.. normalnie zapeszyłam :mad2:

Podróż bardzo udana (pw), choć chwilami w strugach deszczu- za to w drodze powrotnej wymownie świeciło słońce.

Kwestia oduczania psiaków ujadania bardzo mnie zainteresowała- Zak pod tym względem mocno histeryczny.. Musimy to kiedyś obgadać!

Nasza magnolia się w tym roku popisała- całą w kwiatach.. Za to Mama jest rozczarowana tym prezentem, bo spodziewała się innego kształtu kwiatów. Teraz wycofuje się rakiem ze słów krytyki, ale wiesz jak jest- zadra w sercu zostanie ;)

Zdecydowanie zauważyłam wolniejsze działanie serwerów- nie chcę Cię martwić, ale rozwalamy kolejne forum :happy3: przynajmniej ja podobno to potrafię.. ;) Życzę Ci (nomen omen) spokojnego i radosnego wieczoru- pogrążasz się w lekturze :whistle:
Ostatnio zmieniany: 23 Kwi 2014 22:18 przez Monika-Sz.
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 23 Kwi 2014 22:16 #246314

  • agatka123
  • agatka123's Avatar
  • Offline
  • Junior Boarder
  • Posty: 20
  • Otrzymane dziękuję: 4
Witaj Aguniu .
Tam pisałam mało , tu pewnie będzie niewiele lepiej :oops: jednak czytać będę od deski do deski .
Buziaki wieczorne :)
Pozdrawiam kwieciście :)

AGNIESZKA
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 23 Kwi 2014 22:16 #246315

  • Brzoza
  • Brzoza's Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 51
  • Otrzymane dziękuję: 14
szur,szur (wycieraczka)

Dobry wieczór wszystkim!

Aguniu, moja Ty buntowniczko nie bez powodu, PanieM cieszę się,że znów mogę u Was gościć. :drink1:
Zapoznawanie się z Oazą idzie mi wolno,tym wolniej,że chyba nie wytrzymuje naszego zmasowanego ataku. Czy jest coś co koniecznie powinnam wiedzieć?
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 23 Kwi 2014 22:19 #246319

  • Ma Gorzatka
  • Ma Gorzatka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 894
  • Otrzymane dziękuję: 497
No, nasza Aguniu - expose, jak nic!

Co do czytania i wypożyczania, to dziś nic, ani-ani - słowo harcerza! Już nie mówiąc o samodzielnym pisaniu :happy4:
Ostatnio zmieniany: 23 Kwi 2014 22:19 przez Ma Gorzatka.
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 23 Kwi 2014 22:19 #246320

  • Margo2
  • Margo2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3514
  • Otrzymane dziękuję: 1577
Faktycznie wszystko wolniej chodzi na Oazie, ale nie Twój wątek :happy:
Tutaj nic się nie zmieniło. Człowiek bedzie musiał poświęcić godzinkę, żeby wszystko nadrobić
A jak jeszcze więcej osób nadciągnie to już w ogóle nie bedzie do ogarnięcia.
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 23 Kwi 2014 22:31 #246334

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
Ma Gorzatka wrote:
Co do czytania i wypożyczania, to dziś nic, ani-ani
No proszę! I to w Światowy Dzień Książki takie deklaracje? Szewc bez butów chodzi! :rotfl1:

Agnieszko... jakoś to wszyscy (mam nadzieję, że serwer też) ogarniemy ;)
Pozdrawiam - Gosia
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 23 Kwi 2014 22:31 #246338

  • variegata
  • variegata's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 80
  • Otrzymane dziękuję: 31
A ja biegam co chwilkę restartować internet bo nie wpadłam na to, że forum zwolniło :oops:
Blondynka...
od niedawna naprawdę ;)
Aguś, niezłe expose :idea1:
Na szczęście się znaleźliśmy i teraz będziemy mogli podziwiać nasze dzieła jakimi są ogrody tworzone z pasją. Dzielenie się przeżyciami ogrodowymi jest jednoznaczne z dzieleniem się prywatnymi sprawami, ponieważ ogród to część naszego życia. Te dziedziny wzajemnie się przenikają i uzupełniają. Po prostu.
Dom i ogród wokół niego to spełnienie moich marzeń. Rośliny i zwierzęta - pasja i miłość.
Tak, lubię koty ;)
Magda

Ogród piaskowy w Zakolu Wisły
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 23 Kwi 2014 22:43 #246354

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
no Oaza zwolniła bo pewnie jest taki ruch w wątkach :hug:
Aguś.....na końcu powinnaś napisać HOWGH :kiss3:
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 23 Kwi 2014 22:43 #246355

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Już troszkę lepiej chodzi ;) , może nawet uda się coś opublikować :lol:
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 23 Kwi 2014 22:45 #246359

  • zielonajagoda
  • zielonajagoda's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3084
  • Otrzymane dziękuję: 5968
W dusznej atmosferze ciężko oddychać, trzeba wtedy otworzyć okna, zrobić przeciąg a wtedy zawsze kogoś wywieje ;-)
Pewne rzeczy były drażniące, ale nie myślałam że aż tak można traktować innych, nie ma się co dziwić że wentylem bezpieczeństwa stała się Oaza.
Aguniado, Twój ogród i piękne fotografie już trochę znam i cieszę się że będę je mogła dalej podziwiać.
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 23 Kwi 2014 23:30 #246409

  • Adrian
  • Adrian's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 997
  • Otrzymane dziękuję: 1031
Ależ Twój wątek pędzi do przodu :woohoo:
U wielu dziewczyn (i kilku panów) również - kiedy to na bieżąco śledzić ?!?
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 23 Kwi 2014 23:36 #246413

  • Robaczek
  • Robaczek's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2526
  • Otrzymane dziękuję: 2972
Aguniada wrote:
(…)
Rośliny rozbujały się niesamowicie... a ja patrzę na nie codziennie i mam takie życzeniowe nastawienie, że w tym roku choroby nas ominą (nas, w sensie rośliny). (…)

hahaha, a to dobre :rotfl1:

Jako jedno z warzywek, robaczków czy jakoś tak, w każdym razie uczestników powstania chłopskiego (...yyyyy?), pod samozwańczym przywództwem naszej przewodniczącej, chciałabym z tego miejsca podziękować za budującą przemowę :bravo:
To mówiłam ja, Wasz Robaczek :P
Pozdrowionka :-) Kasiek
Ogródek Robaczka
Ostatnio zmieniany: 23 Kwi 2014 23:45 przez Robaczek.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): bozunia

Ogród Aguniady 23 Kwi 2014 23:38 #246415

  • bozunia
  • bozunia's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 231
  • Otrzymane dziękuję: 145
Witaj Aga! Jestem i ja :hug: Dopiero doszło do mnie to i owo, więc przyleciałam tutaj, a jakże!
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.649 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum