TEMAT: Moja działka :)

Odp: Moja działka :) 30 Mar 2012 18:23 #18255

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Patkaza :kiss3:
dziękuję i niespodziewanie doszedł kolejny nabytek, no prezent mi tata zrobił niesamowity.....rodzice pojechali wczoraj sami na zakupy, bo ja byłam w Castoramie po złączkę-przejściówkę do kranu i jak wrócili to z wielką skrzynią, tata coś z niej wyjął i szybko uciekł do pokoju....a jak zakupy wyjmowałam to podszedł i poiwedział, że ma coś dla mnie.....i za pleców wyciągnął - różę rabatową i nie dość, że żółtą to i pachnącą - Goldilocks :woohoo: piekna, 5-pędowa sadzonka z zielonymi wypustkami! :woohoo:
zapamiętał, jak mu się żaliłam, że nie dostałam żółtej róży rabatowej i patrzcie....mam! :woohoo:
więc moja "Złotowłosa" jak tylko będzie ładnie dołączy do pozostałych :woohoo:
mnie też powaliły.....mama się cieszy, bo już na święta do sosu tatarskiego bedzie miała świeży estragon zaś tymianek do zrazów :hug:
spoko jeszcze troszkę i wiosna bedzie już u Ciebie, u mnie zniknie a u Ciebie na całego! :kiss3:
Martuś no życie jest wredne a ja mam sklerozę :jeez: :rotfl1:
o gałęzie to się nie martwię - mam ich baaaaardzo dużo a poza tym tak jeszcze trzeba bedzie przyciąć wiśnię i śliwkę więc tego będzie duuuużo! :whistle:
chyba bede musiała kupić lecytynkę........bo ta moja skleroza.....eh :jeez:
hmmm rabatka jest idealna...... kompostu starczy bo wokół są jeszcze góry ziemi, której się muszę pozbyć .....a jest taka wysoka bo tam będzie miejsce na siedzisko drewniane z przodu :whistle:
znaczniki to pomysł mamy, a wykonanie taty, to tylko kartka sztywnego papieru, obklejona taśmą klejąca i przyklejona do patyczków, takich od szaszłyków :whistle:
Ostatnio zmieniany: 30 Mar 2012 18:25 przez Shirall.


Zielone okna z estimeble.pl

Odp: Moja działka :) 30 Mar 2012 18:33 #18263

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
i dziś pojechałam sobie do Obi bo latam po takich sklepach by oglądać namioty, pawilony i maty okrywowe takie na płot i ceny są bardzo konkurencyjne ale teraz już wiem, że matę kupię albo w Castoramie albo w Obi, zaś pawilon czy namiot w Praktikerze albo w Obi.....no i kupiłam sobie coś - moje wymarzone i od dawna upragnione krzaczysko - krzaczek ukochany........no migdałka! i to za niecałe 15 zł! :woohoo:
bo jak się okazało i znowu moja skleroza, że miałam schowane pieniądze na czarną godzinę i wczoraj je znalazłam..... :jeez: i w ten sposób mam :woohoo:

teraz zostały mi tylko róże Cafe i Vanilla no i lilak......i to już kupuję w kwietniu! :woohoo:

Odp: Moja działka :) 30 Mar 2012 19:25 #18292

  • dorciaj
  • dorciaj's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4349
  • Otrzymane dziękuję: 836
Marta - migdałek i nie na pniu :woohoo: super!
Dorcia :garden:
Świat Dorci 2016
Archiwum... 2015,2014,2013,2012

Odp: Moja działka :) 30 Mar 2012 19:29 #18294

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
A ja kupiłam dziś i owszem, na pniu :whistle:
No, co ja poradzę, że pospolity, ale strasznie mi się podoba :woohoo:
A jak trafię krzaczek, to dokupię :rotfl1:

Odp: Moja działka :) 30 Mar 2012 19:35 #18296

  • dorciaj
  • dorciaj's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4349
  • Otrzymane dziękuję: 836
Marta - ja też bym pewnie na pniu kupiła :rotfl1: - choć ostatnio te krzaczkowate jakoś bardziej do mnie przemawiają :woohoo:
Dorcia :garden:
Świat Dorci 2016
Archiwum... 2015,2014,2013,2012

Odp: Moja działka :) 30 Mar 2012 19:40 #18301

  • dala
  • dala's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Strefa 7a
  • Posty: 4680
  • Otrzymane dziękuję: 4066
Marto, czyli - marzenia się spełniają! Super :flower2:
I jeszcze u Marty cudownie odnajdują się pieniądze na roślinki :) Fajnie masz!
Migdałek jest śliczny, tylko trzeba uważać, bo lubi go łapać jakaś zaraza - trzeba go krótko przyciąć po kwitnieniu, to ważne!
Pozdrawiam i zapraszam do mojego ogrodu!
Ogród Dali '2019

Odp: Moja działka :) 30 Mar 2012 19:56 #18326

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Dorcia......no super! bo ja właśnie taki chciałam no i patrzcie państwo - mam! :woohoo:
wolę krzaczasty, jakoś taki na pniu mi się nie podoba......wole krzaczek :whistle:
Martuś kup, kup........ :kiss3:
Dalo ano sie spełniają! najpierw tata a teraz to! :woohoo:
hehe jak się o nich zapomina to się znajdują........ :whistle:
wiem, wiem bede go przycinać bo nie chcę, żeby mi wielki urósł.......jak na razie bedzie takiej wielkości jaki jest zaś w przyszłym roku bede go już podcinać......aha i jednak nie bedzie rósł koło miejsca wypoczynkowego bo on potrzebują słoneczne miejsce a tam jest jednak trochę cienia i boje się, że mi tam zmarnieje.....tam gdzie on miał być bedzie forsycja i lilak :)

Odp: Moja działka :) 31 Mar 2012 21:57 #18903

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Szkoda ,ze moich marzeń nikt nie chce spełnić, a musze to sam zrobić :) I tak jestem zadowolona z tego . No to masz Martuś czego pragnęłaś tak gorąco
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2

Odp: Moja działka :) 31 Mar 2012 23:19 #18978

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Jagódko ano właśnie......jak się samemu spełnia marzenia to jest o wiele lepiej :kiss3:
ale jaka radość, gdy ktoś też spełnia je za Ciebie, ale co moje to moje :kiss3:

no i kolejne marzenie z głowy - kamienie! :woohoo:
no........bedąc na wsi dostałam pozwolenie od cioci, że mogę wziąć tyle kamieni ile chcę no i ile uniosę, ciocia i wujek koło stodoły mają taaaki wielki stos kamieni polnych, różne kolorki, wielkości i kształty.......no i mam teraz w kuchni wieeeelki worek, ....tata się załamał jak go miał podnieść by wsadzić do bagażnika....no troszkę to waży :whistle:
ale będę miała piękną rabatkę :woohoo:

Odp: Moja działka :) 01 Kwi 2012 21:29 #19459

  • Kocina
  • Kocina's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 643
  • Otrzymane dziękuję: 180
Auto nie siadło na resorach? ;)
Póki nie szorowało zadem po asfalcie, nie jest źle :D
Ja kiedyś wywoziłam kamulce z kamieniołomu - droga dojazdowa była fatalna, dziurawa i mało nie zostawiłam tam zawieszenia w drodze powrotnej.
Pozdrawiam ciepło - Ogródek Marty
FO Oaza na Facebook'u

Odp: Moja działka :) 01 Kwi 2012 21:40 #19472

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
nie, na szczęście nie bo inaczej tata zostawiłby nie tylko kamienie ale i mnie gdzieś w lesie :rotfl1: nasza Asterka jest bardzo wytrzymała :woohoo:

Odp: Moja działka :) 02 Kwi 2012 09:41 #19610

  • AGNESS
  • AGNESS's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2186
  • Otrzymane dziękuję: 431
Martuś zakupy super....no i prezent od Taty rewelacja :P żółte róże są przepiękne, a jak potrafią pachnieć :whistle:

Odp: Moja działka :) 02 Kwi 2012 15:35 #19764

  • zocha
  • zocha's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 587
  • Otrzymane dziękuję: 57
Marto :bye: historia z motylkiem zabawna,ja chyba bym się tak nie poświęcila,poczekalabym na następnego :rotfl1: ,a te jeżowki fajne z Biedronki,u nas tego nie bylo :evil: ,kupiłam liatrę biała i mieczyk abisyński
Zielono pozdrawiam - Ewa
Ogród Ewy - zochy
Róże Ewy - zochy

Odp: Moja działka :) 02 Kwi 2012 15:52 #19771

  • andrzejek
  • andrzejek's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1360
  • Otrzymane dziękuję: 1664
Marto wpadam się przywitać .Jak miło ,że ktoś spełnia nasze marzenia .Chciejstw lista krótka ,ale pewnie znowu się wydłuży .. :rotfl1: .Super ten migdałek ,będę zaglądał i patrzył jak kwitnie

Odp: Moja działka :) 02 Kwi 2012 16:33 #19778

  • Ania
  • Ania's Avatar
Marto całkiem niezły z Ciebie Bob-budowniczy a raczej murarski ;)
To Ci zachciało się fotografowania motylka :rotfl1: ognicho też miałaś udane...no ale po tym pechu zrewanżowało się wszystko prezentem od taty :flower2: i zakupem ukochanego migdałowca ;)
Kamienie też woziłam i to czym tylko się dało,nawet z wycieczki rowerowej wracałam objuczona,z przodu koszyk...kamienie,z tyłu koszyk...kamienie,mojtało na każdą stronę :rotfl1:

Odp: Moja działka :) 02 Kwi 2012 22:26 #20000

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Agness.....prawda, że prezencik bomba...... :woohoo:
mi sie marzyła właśnie mocno pachnąca i ta właśnie taka jest.. już się doczekać nie mogę kiedy zakwitnie i zacznie pachnieć.....chyba zwariuję ze szczęścia! :woohoo:
Ewuś no ja może bym też poczekała na nastepnego ale to był jak na razie jedyny i to taki, który latał w pobliżu....to się poświęciłam :kiss3:
jeżówki na całe 3 gigantyczne pudła były tylko......3, po jednej w kartonie, akurat przy mnie je wyjmowali to się rzuciłam...i mam :whistle:
Andrzejku :kiss3: ano lista jest i powoli się wydłuża, ale powoli z niej wykreślam....teraz na pewno wykreślę ostróżkę, bo jutro przyjdzie w paczce....rany co to będzie jak ją mama zobaczy :blink: mam nadzieję, że mnie nie udusi bo tam jest trawa cytrynowa dla niej :whistle:, potem Vanilla i Choco - róże, roduś i lilak, jak dobrze pójdzie :woohoo:
zaglądaj i zapraszam.....ten wariat mi chyba zakwitnie na balkonie :rotfl1:
Aniu oj dziękuję :oops:
no zachciało......dobrze, że nikogo nie było na działkach bo chyba by umarli ze śmiechu :lol:
Tatko jest nakochańszy na świecie......żeby mi nie było smutno to taki prezencik.....super! :flower2: i mogdałek....nacieszyć się nim nie mogę! :hug:
kamieni rowerem to jeszcze nie wiozłam......samochodem tak, ale nie rowerem....choć ja szłam raz z workiem kamieni..... to tak :whistle:

no i dziś nie wytrzymałam nerwowo i kupiłam.....maleńkieo, ślicznego...czerwonego bratka a jak on pachnie! :woohoo:

Odp: Moja działka :) 02 Kwi 2012 22:31 #20007

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Cafe u Kamili jest niedroga .... zerknij ;)

Odp: Moja działka :) 02 Kwi 2012 22:46 #20020

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Pamelko :kiss3: wiem, bo ja właśnie tu zamierzam kupić i ją i Creme Caramel :whistle:
ale najpierw muszę sprawdzić czy mnie bedzie na nie stać......rachunek za telefon przyszedł taki, że o mało zawału nie dostałam :unsure:
byłam pewna, że najpierw przyjdzie jeden za ten stary numer, zaś drugi już nowy na nowy numer to dopiero za miesiąc a tu.....zonk.....połaczyli oba i...... :jeez:


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.450 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum